Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Torcik torcik torcik

TORT NA ROCZEK!!! Zrobilyście same czy kupiłyście? Jak wyglądał?

Polecane posty

Gość Torcik torcik torcik

W maju moja coreczka ma roczek. Chce sama zrobic torcik, wiec mam do was pytanie, jak wygladal wasz? tzn. jaki smak, wyglad itp. Dziekuje za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś kupowałam, chyba na roczek i chrzciny, a później już sama. Teraz tylko robię. Nie wiem czy mam zdjęcia zaraz zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam. U córki na roczku był okrągły a u góry było "zdjęcie" Kubusia Puchatka i tabliczka z białej czekolady z napisem. U syna na roczku był podwójny tort bo świętujemy urodziny dzieci razem bo dzieli je raptem dwa tygodnie i od razu wyprawialiśmy córce dwa latka. Był prostokątny i pół było na niebiesko z napisem a pół na różowo z napisem. Zrobiłabym sama bo (nie chwaląc się:P) dobrze piekę, ale za to zmysł estetyczny to mam raczej mierny jeżeli chodzi o przystrajanie itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
my na wszystkie okazje zamawiamy, ale tyle co ja place to wiecej by mi wyszlo za produkty+prąd... Napewno ze zdjeciem bedzie i moze na gorze buciki? mam jeszcze niecaly rok, a chrzciny beda w knajpie i oni torta daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka......... ...:)
zalezy gdzie zamówisz, ale są miejscas gdzie tort jest pyszny i tani. Ostatnio kupowałam tort na urodziny dla mamy w ksztalcie serca czekoladowy w matransie i zapłaciłam 30 zł. Ale innym razem kupiłam w kształcie głowy misia był na ok 16 porcji i zapłaciłam 76 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał być bez kwiatków tych białych, ale lukru zabrakło i trzeba było tuszować :P http://oi33.tinypic.com/2lkp5hs.jpg A później z opłatkami robiłam 3 urodziny http://oi46.tinypic.com/24f00h2.jpg 4 urodziny nie zrobiłam zdjęcia tortu, był z opłatkiem Barbie wróżka, córa sama wybierała http://oi48.tinypic.com/2prwr5g.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieidealna mama
ja kupilam smietanowy, byl ze zdejciem corki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę, że jeśli
małablondynka, nie chcę być niemiła, ale te Twoje torty mają nieładną dekorację. Nienawidzę tych plastelinowych sztucznych, żeby była jasność, ale te Twoje są tak udekorowane, że ja jako laik sama bym to zrobiła z większym smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka......... ...:)
MalaBlondynka - a mi sie Twój tort bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torcik torcik torcik
malablondynka- ten na 2 latka ladny. o cos takiego mi chodzi. chcialabym raczej sama upiec, zrobic rozowy krem, ozdobic...ehh.... ciezka sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
co do zamawiania, moja mama pracuje w cukierni, ale jako sprzedawca i zamawiając mam troszkę taniej, dlatego mi się opłaca i są pyszne :) ok. 40-60 zł/kg dla klientów, wszystko zależy od smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam u kucharki która pracuje moją mamą tort był okrągły z motywami bajek był super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślę, że jeśli
Babciu, Wasz tort na roczek Hani był naprawdę śliczny :D Podoba mi się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre, dobre, dobre
Babciu ale Troja wnuczka jeszcze roczku nie miała. Patrz na datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie babcia
miała miała to rok 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre, dobre, dobre
Przepraszam nie dopatrzylam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icy Moon
Dziewczyny jak Wy to robicie?? Podziwiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy też mi się nie podobał :P Miał być z biedronką i napisem, ale jak pisałam trzeba było sztukować. Drugi mi się podobał i sama robiłam w tajemnicy przed córką ;) Trzeci wszelkie dekoracje to jej inwencja twórcza wykonana naszymi wspólnymi rękoma - jej tort jej miał się podobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na roczek robiłam
torcik z teletubisiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię świetne ciasta jednak wprawy w tortach nie mam ,bo to akurat te ciasto które jemy "od czasu do czasu". Ja zamawiałam. Biszkopt był jasny,przekładany bitą śmietaną z owocami. A dekoracja tortu była "cyrkowa " tzn klown, arena, baloniki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota765
ja robiłam sama, zresztą cały roczek sama przygotowałam; tort miałam z 4 biszkoptów jasnych, a masę zrobiłam budyniową-truskawkową - gotowałam budyń na zmiksowanych truskawkach; oprócz tego do zmiksowanych truskawek dałam galaretkę i wyszedł mi taki truskawkowy mus; biszkopt smarowałam musem, potem masą budyniową, potem następny biszkopt itd.; wierzch i boki tortu obsmarowalam masą z bitej śmietany i mascarpone; sama ten tort wymyśliłam i był przepyszny a tak wyglądał (dziura na środku do miejsce po świeczce, a z boku młody maźnął palcami) https://photos-3.dropbox.com/t/0/AABjxw6clPnYt5zX4eBFQwSSTJCT4NgcpN4JxQ41HrMP9A/12/54772881/jpeg/32x32/3/1362603600/0/2/IMG_2898.JPG/8UCrZjsr_gdpZyWKP9UOm_0SwMq92XTPKYq-NwC4pHE?size=800x600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Też robiłam sama, bawiłam się lukrem plastycznym. Rok temu, na roczek, to jeszcze bardziej dla mojej przyjemności że mogę zrobić dziecku w końcu tort urodzinowy, a w tym roku już miał ubaw bo figurki i dekoracje z jego ulubionej bajki. Lukier plastyczny to praktycznie sam cukier, dorośli raczej zostawiali dekorację a dzieci wsuwały równo. Można cuda robić bo lepi się jak plastelina. Smak różny, biszkopty a krem raz taki bakaliowy z owocami, drugi raz też głównie bakaliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie są ulubione bajki
rocznego niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Jeśli to było do mnie- to dwulatek ma już ulubione bajki (z książki, bo zaraz ktoś mi tu kazanie palnie o tv, chociaż- o zgrozo- i takie widział). Ma bajki w których bohaterów poznaje po imionach czy nazwach, najczęściej te książeczki wybiera do czytania, opowiada spontanicznie, wyjątkowo się cieszy jak zobaczy postać z bajki- więc mogę zakładać że ulubiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto masz 2 mce
do imprezy i już planujesz tort?? ja dwa dni przed imprezą wymyślałam jaki będzie. kupiłam spody, zrobiłam masę z bitej śmietany, udekorowałam owocami i gotowe. http://www.voila.pl/209/lv5oc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tort na gotowych spodach
jest niejadalny :P nie masz się czym chwalić, porażka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku robiłam zwykłe torty. Na chrzest zamawiałam, ale teraz zakochałam się w robieniu tortów z masą cukrową (właściwie to robię masę z pianek marshmallows). To jest tort z poprzednich urodzinek: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a0be7acd0c8045ae.html To był mój pierwszy z masą cukrową :P w tym roku jeszcze pomysłu nie mam... może tort z lalką ( w sensie, ze tort będzie kiecką lalki) albo jakiś fajny piętrowy... jeszcze nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena204
ja na roczek zamawialam za 2 kg tortu zaplacilam 53 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×