Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

jest tu ktos dla kogo pity to pikus i mi pomoze? pytanie

Polecane posty

dostalam z krusu pit 40a mam tam grosze dochodu bo zaledwie 3343,26 z tego 48 zl na ubezp zdrowotne. i chce odliczyc neta 279,92 tyle ponioslam kosztow ale jak wpisuje to w tych programach to wychodzi mi na zero. czemu nie pisze ze cos do zwrotu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co to pit 40
ale płaciłaś jakieś podatki? Bo jeśli nie płaciłaś to z czego mają ci zwrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
Przy takim niskim dochodzie to oczywiste że nie wyjdzie Ci nic do zwrotu, ja miałam dochód około 8000 tys i też nie mogłam sobie odliczyć internetu, także niestety ale nic w tej sprawie nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od czego ty chcesz neta odliczyć, skoro na picie jest tylko składka zdrowotna i dochód? podatku nie odprowadzałaś,więc nie możesz odliczyć neta, bo żeby coś odliczyć od podatku to trzeba mieć ten podatek odprowadzony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze pit 40, obejrzyj jeszcze raz ten pit i zobacz czy faktycznie nie ma rubryki "podatek pobrany', może na drugiej stronie jest kwota? jeżeli nie ma to nie odliczysz bo cokolwiek chcesz odliczać od podatku to musisz ten podatek zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powinien być podatek na tym picie, nie ma bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro dostałaś pit40a
to znaczy, że zus już za ciebie go rozliczył z US. Trzeba było z nimi porozmawiać, że sama chcesz się rozliczyć bo teraz to już po herbacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro dostałaś pit40a
oza tym żeby odliczyć neta musisz mieć na swoje nazwisko faktury od dostawcy. Masz takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta cafeee
niekoniecznie fakturę, wystarczy że ma potwierdzenie zapłaty za internet, np zwykły rachunek może być pod warunkiem że jest na nim nazwisko i imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro dostałaś pit40a
potrzebna jest faktura i dowód zapłaty na imię i nazwisko rozliczającego się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta cafeee
jak masz dowód zapłaty to faktura nie jest potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta cafeee
Od 2011 r. zniesiony został wymóg dokumentowania wydatków na korzystanie z Internetu fakturą VAT. W rozliczeniu dochodów uzyskanych w 2012 roku (podobnie jak odnośnie dochodów za 2011 rok) odliczenie wydatków na Internet jest możliwe na podstawie każdego dowodu, z którego będzie wynikał cel poniesionych wydatków oraz ich wysokość. Dokument taki musi też zawierać dane identyfikacyjne podatnika - jako osoby dokonującej wydatku odliczanego następnie w ramach ulgi internetowej. Czytaj więcej na Wieszjak.pl: http://pit.wieszjak.pl/ulgi-odliczenia/66040,Ulga-internetowa-2012-2013.html#ixzz2MmbL9PJy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie jest po herbacie, bo może korektę zrobić, moja mama też dostaje rentę, zus ją rozlicza, a ja robię jej korektę zeznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×