Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

Gość kafeMoniiiii
zdajesz sobie sprawę z tego, że ok 90% ludzi jedynie wpłaci pieniądze i nie dostanie żadnych przelewów? zdajesz sobie sprawę z tego, że na szczycie systemu jest zapisana właścicielka (bo sama się do tego przyznaje), oraz jej znajomi i rodzina, którzy nie są niczyimi darczyńcami, więc jedynie dostają darowizny od tych niżej w systemie? Oprócz tego pomnóż ilość ludzi, które sie zapisały razy 35 zł za rejestrację i masz podstawowy, pewny zysk firmy właścicielki. Składaj się na jej majątek, jeśli masz na to ochote, ale nie namawiaj do tego innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfghgjjh
gdzie ty tam widzisz 35 zl? strona bardzo niejasna. kto nie ma kasy a ma im placic 35 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuje mnie to ile właścicielka na tym zarobi. Jeśli ja na tym zarobię to nie widzę w tym nic złego. Nikt mnie do tego na siłę nie wciągnął ani ja też tego nie robię. Pracując w firmie też na mnie przez lata zarabiają i nikt tym jakoś się nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
"Pracując w firmie też na mnie przez lata zarabiają i nikt tym jakoś się nie przejmuje." dopóki płacisz wszystkim pracownikom, prawda? a tutaj prawie wszyscy musza się złożyć na niewielką ilość osób Wersja dla słabszych: jeśli twoich sześciu znajomych ma po jednym jabłku i Ci je dadzą, to owszem masz sześć jabłek (hurra!), ale oni nie mają żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fletcher
W tej chwili program jest wielkim hitem w Polsce,zapisują sie tłumy ludzi.W systemie właśnie instalują sie liderzy MLM i programów partnerskich z których każdy może wprowadzić do programu tysiące ludzi. Dziś o godzinie 19 odbędzie sie kolejny webinar: http://darczyncy.eu/webinar Na ostatnim było 330 osób,dzisiaj może paść kolejny rekord.Wpadajcie i zapraszajcie znajomych.Webinary są teraz cykliczne,na powyższej stronie jest podane w jakich dniach sie odbywają i o jakich godzinach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fletcher
Jedna z uczestniczek programu wrzuciła tutaj screeny swojego konta bankowego: http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/6937-zaplacily-inne-marzec-2013/ Widać ile już darowizn otrzymała a to przecież zapewne tylko wycinek tego co dostała,nie będzie przecież epatować screenami dzień w dzień.Ogólnie ludzie przestali sie całkowicie przejmować pomówieniami na temat programu i zapisują sie w ogromnych ilościach. Najlepiej widać to po statystykach strony na Alexa.com i Cubestat.Na czacie programu na Skypie jest jakieś 500 osób,można tam również pogadać z właścicielką firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kevin Poniatowsky- "twoje" wpisy na kafeterii są pełne jadu i nienawiści. Przemawia przez "ciebie" zazdrość i zawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fletcher
Andzia ludzie przestali sie przejmować takimi komentarzami i po prostu sie zapisują:)Kto wie ilu jest już uczestników,może kilkanaście tysięcy?W takim tempie w drugim kwartale roku strona będzie w TOP 100 najczęściej oglądanych w Polsce:) Wbijajcie dziś o 19 na webinar i zapraszajcie znajomych.Tam sie wszystkiego dowiecie i będziecie mogli też zadawać pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fletcher
Zapisało sie kilkanaście tysięcy jak mówią najnowsze dane.I liczba ta wciąż rośnie ponieważ ludzie przestali przejmować sie pomówieniami publikowanymi w necie:)Z każdym dniem przybywa tłum nowych osób które nie tracą czasu na dyskusje na forach tylko po prostu działają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fletcher
Za rok ....wszyscy będziemy Grupą chowającą się pod stół i udającą , że nic się nie stało , a Apolandia ? Będziemy udawać , że to nie było nić złego ! Ej , Durny ten naród nasz , iWooWe , ACN , Polska Finansowa Kredytowa , Powszechny Program Inwestycyjny i wiele innych nic nas nie nauczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z początku nie wierzyłam w to ale osoba zapraszająca zapewniła mnie, ze mi pomoże i tak też się dzieje. Z tego co wiem to z tego bloga można zdobyć zaproszenie do tej aktywnej grupy http://darczyncy-eu.blogspot.com/ Ja juz wyczerpałam wszystkie zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super_sonic
Moje refleksje po Webinarze-spokojnie zapisuje się do tego programu i nikt mnie nie powstrzyma. Każdy wydaje pieniądze na to, na co ma ochotę. Ja wydam 65 zeta na program a co niektórzy puszczą z dymkiem. Ciekawe komu wyjdzie bardziej na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super_sonic
Kobiety..... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU WASZEGO ŚWIĘTA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to jawna piramida, chociaż Ci na górze trzepią pewnie dobrą kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
"Nie właścicielce wysyłamy darowizny ale normalnym ludziom, ja akurat wysyłam koleżance. Właścicielka otrzymuje od nas tylko jednorazowo 35 zł. " Jeśli właścicielka jest pierwszą osobą zapisaną do struktury, a sama przyznaje, że JEST! to przecież dostaje nie tylko 35 zł od każdego, ale jeszcze kasę od swoich darczyńców. Jak znasz zasady to wiesz o co chodzi. Po za tym jeszcze 10% od każdego przelewu w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że kogoś ten system może nie interesować, ale to nie znaczy że ma prawo wyzywać i obrażać ludzi, którzy po prostu szukają biznesu- przynajmniej próbują coś osiągnąć. Ja tez nie weszłabym w to, ze względu na to że nie ma tu produktu, ale gratuluję otwartości. Gdyby wszyscy Polacy byli tak otwarci na nowe systemy zarabiania, to by nie musieli chodzić po pośredniakach i caritasach lub sprzątać za granicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super_sonic
mario, ja też nie chcę sobie pózniej w brodę pluć, również się zapisałem. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfMuchomor
Życie stracicie na tych systemikach, ale dobrze, że bierzecie w tym udział. Dobrze, jeśli tylko takie cwaniaczki wejdą do Apolandii i oni utworzą ostatnie trzy poziomy struktury idiotów, czyli znajdą się w ponad 90% ludzi, którzy nic nie zyskają, tylko wpłacą kasę. Trzymam kciuki, żeby tylko tacy się zapisywali, jesteście tego warci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dalfMuchomor dalej nie rozumiesz jak to działa, żal mi takich ludzi, sami nic nie robią i innym odradzaja. Dobrze, że do tego programu dokładnie sprawdza się każdą osobę, bo tutaj nie są potrzebni tacy jak dalfMuchomor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtyuu
A tymczasem strona zmierza już do top 1000 najpopularniejszych stron w Polsce według Alexa.com,dzisiaj jest już na 1500 pozycji z groszem,codziennie awansuje o 100. UOKiK wie o sprawie od wiosny 2011,KNF od sierpnia 2012.Nie reagują bo nie ma ku temu podstaw.Firma nie jest piramidą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak patrzę na te darowizny i takie tam, to coraz bardziej dochodzę do wniosku, że nie byłoby w takim programie nic złego GDYBY: 1. Nie przedstawiano go jako sposób na zarabianie pieniędzy 2. Nie mówiono że WSZYSCY NA TYM ZYSKAJĄ. Chyba że chodziłoby również o zysk moralny ze świadomości że komuś się pomogło bezinteresownie. :-D Nie jest zabronione przekazywanie małych darowizn, nawet osobom całkowicie nieznanym. Oczywiście, niezbyt moralnie wygląda pobieranie kasy przez organizatorkę tej całej zabawy. A przynajmniej nie w takiej kwocie. Uważam, że suma takiej opłaty nie powinna przekraczać 10 zł jednorazowo pod czas rejestracji utrzymanie strony i pensja dla osoby, to wykonującej. :-I De facto, jest to piramidka finansowa. Z tym że, w piramidach niema nic złego, o ile wie się i zdaje sobie sprawy, że właśnie z piramidą masz do czynienia. Jest może nieco dziwna, ale chyba najbatrdziej skuteczna forma koncentracji kapitału i mogła być bardzo pomocna dla rozkręcenia nowego przesiębiorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi33345
"jest już na 1500 pozycji z groszem" wg alexa.com 1592, to jest wg ciebie 1500 z groszem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kravmaga500
Dzisiaj już 1400 z groszem,jak na razie codziennie awansuje o jakieś 100 pozycji,kolo piątku powinno być top 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalp
Dzięki temu programowi zniknie bieda w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffKasia
Andzia, wytłumacz mi coś: powiedzmy, że jedna osoba uzbiera milion z tych 30zł, które ludzie wrzucą do systemu, prawda? czyli ponad 33 tysiące ludzi się na nią złożyło, na tą jedną osobę i powiedz w jaki sposób miałaby zadziałać taka poduszka? przecież, żeby te osoby, które się złożyły na ten milion, żeby chociaż wyjść na zero, to Apolandia musi mieć właśnie ten milion, żeby każdemu zwrócić po 30zł, poza tą jedna osobą, co dostała kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 lata temu wzięłam w czymś takim udział i do tej pory mam kaca moralnego. Jakieś cwaniaczki skorzystały na mojej głupocie. Zaraz potem to wszystko runęło, a ja się wstydzę przed tymi ludźmi, którzy nie dali się wciągnąć i patrzyli na mnie jak na tępola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdffKasia to nie jest tak jak sobie większość myśli, że taką piramidę się ciagle buduje i buduje. Jedna odoba ma określony limit osiągnięcia pewnej sumy w tym programie. Kiedy osiągnie ten limit koło się dla tej osoby zamyka i wchodzi jeśli zechce powtórnie do programu, dzięki czemu osoby które nie osiągnęły tego szczytu mogąje zapraszać do swoich grup, to może trwać w nieskończoność. A ta poduszka zabezpieczająca to dla tych, którzy zrezygnują zprogramu i zechca odzyskac swój wkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×