Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

Gość dar-eu
Witam. Szukam osób chętnych do zapisania się do systemu Darczyncy.eu. Nowy program który w szybki i pewny sposób przyniesie zyski. Link: http://www.darczyncy-eu.cba.pl lub piszcie na maila: dar-eu@wp.pl Program warty polecenia. Może ktoś posiada więcej osób które chciały by się zapisać to bardzo proszę o te osoby. Wyślę zaproszenie z kodem aktywacyjnym. Program rewelacyjny, na prawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrzegacz..).
Ale jak widać imbecyli ci u nas dostatek :D Hej !, klienci apolandii, wiecie co znaczy słowo imbecyl ? Choć swoją drogą myślę, że to zbyt długi i zbyt skomplikowany tekst dla owych "państwa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaudii233
Bardzo prosty powód, dlaczego się wszystko rypnie: potrzeba coraz więcej ludzi i tyle. Teraz to zapisują się tylko naiwni "sponsorzy" całej zgrai cwaniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfegegsegase
głupek się tutaj cieszył, że codziennie o 100pozycji idzie strona do góry, a patrzecie - teraz zaczęła spadać :D coś słabo z tą popularnością, chyba czas świetności już za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaKafe
wywalili mnie dzisiaj z webinaru :D :D :D jutro jest o 20 z założycielką systemu. Wpadniesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaKafe
przez tę stronę możesz wejść: darczyncy.eu/webinar/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaKafe
Jakby ktoś był zainteresowany dzisiejszym webinarem, to przesunęli godzinę, chyba w obawie przed niepożądanymi gośćmi i właśnie się zaczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak obserwuję te wszystkie wypowiedzi niektórych osób i nie dowierzam że nie którzy są tak złośliwi. Przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza. Czy jest uczciwe naciąganie ludzi poprzez smssy, infolinie gdzie przeważnie nie mówi się o cenie za smsa? Czy wszystko jest w porządku jak ktoś oferuje kredyt i pobiera opłatę wstępną (przedpłatę), to jest ok? Oczywiście kredytu nie otrzyma !!! Można dużo wymieniać. Tutaj bynajmniej jest wszystko jasno powiedziane. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, nikt nikomu pieniędzy nie wyciąga z kieszeni i nie oszukuje. A Ci wszyscy co wypisują niestworzone rzeczy o tym systemie są nastawieni anty bo już zostali kiedyś oszukani i teraz im głupio. Nie chcesz olej to i zajmij się czymś innym a nie wypisujesz bzdury " Idźcie na forum Naciągacze.pl , oszuści.pl , złodzieje.pl , ale nie na forum o pracy , kanalie osrane.". Boisz że ktoś zrobił Ci konkurencję i to legalnie, albo masz nasrane w głowie od tej polityki. Tacy ludzie jak ty wypisując podobne brednie jakoś boją się ujawnić..... Zajmij się czymś innym i się nie wchrzaniaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super_sonic
Kto ryzykuje, czasem przegrywa. Kto nie ryzykuje, nigdy nie wygrywa. Więc warto zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
warto nauczyć się czegoś praktycznego i zarabiać na swojej pracy, a nie liczyć na naiwność i kasę innych ludzi, którzy się "złożą" na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super_sonic
Mylisz się, na mnie nikt nie pracuje. Mam swój własny biznes. Nigdy bym do niczego nie doszedł gdybym nie miał marzeń i nie podejmował ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Jakiego ryzyka ?. Błazna z siebie robisz i szukasz naiwnych głupców nie chcąc stracić 35 złotych. Żebractwo ! jak Folo meyev.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super_sonic
Zanikające choroby powracają to ogarnęło Darczyńców Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych. Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ. Do 12 roku życia brak różnic rozwojowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Imbecylka
Żeby nie było, że się czepiam: ,,Ostrzegacz..). Ale jak widać imbecyli ci u nas dostatek Hej !, klienci apolandii, wiecie co znaczy słowo imbecyl ? Choć swoją drogą myślę, że to zbyt długi i zbyt skomplikowany tekst dla owych "państwa" " To jest jeden z przykładów wypowiedzi jednego z największych intelektualistów biorących udział w dyskusji i nie chce mi się nawet tego steku pomówień i oszczerstw więcej przytaczać, bo tylko współczuję tym, którzy mają na co dzień do czynienia z tego typu osobnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
twój nick wyjaśnia wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiarygodne ???.
wszędzie tylko złodzieje i kombinatorzy, którzy tylko szukają sposobu na to jak się nachapać i aby przypadkiem się nie napracować. trzeba skończyć z tym skur...syństem wokół bo naprawdę za chwilę zgotujemy naprawdę przesraną przyszłość naszym dzieciom. czy naprawdę w niemal 40 milionowym kraju nie można zrobić porządku? Read more: http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,12325728,Apolandia__Jestesmy_darczyncami__a_nie_piramida_finansowa_.html#ixzz2NuESacv9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Imbecylka
Dlaczego jest tak mało osób, które nie reagują na krzywdę innych, albo jej wcale nie zauważają? Czy to, że podarowałam komuś ogromną sumę 30 zł i wsparłam projekt mający w założeniach szlachetne intencje jest zbrodnią? Przypuszczam, nawet jestem pewna, że wśród zagorzałych krytykantów popisujących się językiem nienawiści, niewielu zadało sobie trud szczegółowego zapoznania się z programem i jego założeniami, bo to jednak wymaga poświęcenia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Wybaczam ci imbecylko. Dokonujesz czynu nikczemnego ale w słusznej wierze. Twoje upośledzenie umysłowe jest twoim/niestety/ alibi. Współczuję :( Jesteś za to doskonałym wskaźnikiem degeneracji umysłowej społeczeństwa/tłumu/. Zapytam wprost, skąd wy wszyscy wypełzliście ??? Boję się więc o los moich dzieci i wnuków w tak zdziczałej i doszczętnie pozbawionej elementarnych zasad zachowania, rozumowania, widzenia otaczającej rzeczywistości dżungli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Imbecylka
Im człowiek mądrzejszy i lepszy, tym więcej dostrzega dobra w ludziach. Im głupszy i podlejszy, tym więcej widzi w nich zła. Dobrym jest równie trudno uwierzyć w zło bliźnich, jak złym w ich dobroć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
Ta Imbecylka - Ty tak serio? Przecież cały ten program polega na ubieraniu ewentualnych dużych sum tylko i wyłącznie z tych 30zł od wielu osób. Nie da się, żeby każdy wpłacił i każdy dostał wielokrotność tego. Tylko niewielka grupka dostanie te 30zł od wielu osób i to jest główny problem tego programu, jego kwintesencja, bo na tym on polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
"Im człowiek mądrzejszy i lepszy, tym więcej dostrzega dobra w ludziach. Im głupszy i podlejszy, tym więcej widzi w nich zła. Dobrym jest równie trudno uwierzyć w zło bliźnich, jak złym w ich dobroć." x Więc dobry człowiek, to naiwny? Jak jesteś mądra i lepsza, to jesteś ślepa na prawdę, która nie zawsze jest ładna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
Jeśli ten program odniesie "sukces" i wielu ludzi wpłaci 30zł, to owszem będzie niewielka grupka osób, które dostaną kumulacje tych kwot, ale gdzie tutaj widzisz wzniosłą idee? Dla mnie wzniosła idea, to to, co np. robi moja sąsiadka, która za darmo udziela lekcji angielskiego w ośrodku, gdzie przychodzą ludzie, którzy chcą wyjechać za granicę do pracy, a nie stać ich na naukę angielskiego. To jest konkretne narzędzie, które dostają, które im pomoże w zarabianiu na życie. A nie wmawianie ludziom, że za 30zł i siedzenie na tyłku wyjdą z biedy, nie muszą już pracować, bo oto darczyńcy jest systemem objawionym i pieniądze spadają każdemu od tej wpłaty z nieba. No istotnie, wzniosła idea - wmawianie bajek i szerzenie wiary w to, że bez umiejętności i pracy staną się milionerami. Ile to dobra uczynicie, zaiste trudno przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
a ja powiem tak... - zgadzam się z tym, co piszesz, jak rozmawiam z tymi "darczyńcami", to strasznie zmanipulowani są ci ludzie, jakby im myślenie ktoś wyłączył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
takie mam wrażenie, szkoda gadać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Imbecylka
Nie jestem pasożytem. Pracowałam ciężko przez 40 lat, a teraz mam taki kaprys, że pomagam innym nie tylko finansowo. I na tym już z mojej strony kończę tą nic nie wnoszącą dobrego dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
Pomagać też trzeba mądrze, o ile rzeczywiście chcesz pomagać. Źle rozumiana pomoc może wręcz szkodzić, czego przykładem jest choćby sytuacja w Afryce. Tutaj, z darczyńcami jest to o wiele gorsze, bo apolandia sprzedaje ułudę. To, że się zaczęłaś tłumaczyć i kończysz dyskusję, daje nadzieję, że jednak zaczynasz dostrzegać prawdę. Nie masz przecież żadnych sensownych argumentów na obronę "darczyńców", a tylko ślepą wiarę w te idiotyzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
a w Anglii Polacy którzy czekają na wejście programu za granicę,sporządzają sztuczną listę i zapisują się na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoni23
"a w Anglii Polacy którzy czekają na wejście programu za granicę,sporządzają sztuczną listę i zapisują się na nią." x ale żeś wymyślił :D na webinarze mówili, że wystarczy obywatelstwo Polskie i mogą się zapisywać. Teraz kłamstwa będziecie wymyślać na poparcie popularności tego głupiego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×