Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

Gość dahdah
W programie można brać udział wiele razy.Więc jak ktoś otrzyma od swoich np 10 darczyńców 10 razy 4900 zł to może zaczynać od nowa i tak w kółko.Tu nie ma ostatnich ogniw. Autorka tematu proszona jest o informację na temat zainteresowania Anglików programem.Przekaże to info na oficjalnym czacie Apolandii na Skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddalfOlla
"Więc jak ktoś otrzyma od swoich np 10 darczyńców 10 razy 4900 zł to może zaczynać od nowa i tak w kółko.Tu nie ma ostatnich ogniw." x Po pierwsze MOŻE, ale NIE MUSI, a po drugie jeśli zebrał kasę dzięki 10 ludzi i jeszcze kolejnym niżej, to co z tego, że jeszcze raz wejdzie? Nie zdoła dać tyle samo każdemu, co się na niego złożył. Ten kit można wciskać tylko totalnym bezmózgom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddalfOlla
nowych zawsze jest potrzebna wielokrotność tych na ostatnich ogniwach, więc choćby wszyscy, co się dorobili weszli ponownie (a to tylko pobożne życzenie) to i tak nic to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Jak już w tym siedzi, to go nie przekonacie. Cała jego nadzieja w tym, że znajda się tacy, co się zapiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W programie można brać udział wiele razy.Więc jak ktoś otrzyma od swoich np 10 darczyńców 10 razy 4900 zł to może zaczynać od nowa i tak w kółko." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv I CO Z TEGO? 110 osób zrobiło zrzutkę, by zapłacić jednemu. Jak on wejdzie ponownie to będzie zaledwie jednym z tych 110 dla innej osoby, a gdzie jeszcze 109 osób? Żeby pozostałe 109 po nowej weszło, to musi być zrzutka od 109 x 110 = 11990 ludzi! Czyli, mamy wciągnięte do systemu 12101 osób, z których tylko 11 otrzymało kasę. A co z pozostałymi? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlog
Bzdury z KNF?Ten urząd wie o tej firmie od sierpnia 2012 roku.Gdyby była to piramida finansowa urząd musiałby wpisać firmę na listę ostrzeżeń publicznych i skierować sprawę do prokuratury. Składaj doniesienie do prokuratury na prezesa KNF bo jeśli to piramida popełnił on przestępstwo nie podejmując działań.Nie jest to piramida,każdy może dowiedzieć sie wszystkiego o firmie na webinarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwek pospolity
Jutro będzie ta sama osoba szukać głupców ?. Zbanowała mnie po zadaniu dwóch pytań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlog
Zbanowała bo po wysłuchaniu prezentacji z której nic nie zrozumiałeś zacząłeś zaśmiecać czat.Podobnie jak jakiś inny ekspert od piramid.Reszta czyli jakieś 105 osób zachowywała sie kulturalnie.Jutro podobno debiut na webinarze,ma go poprowadzić ktoś nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlog
Widocznie 105 osób które siedziały spokojnie to też durnie podobnie jak około 330 osób które będzie na webinarze jutro bo taka jest zwykle ilość ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwek pospolity
Oczywiście że tak, patentowani debile albo klakierzy robiący sztuczny tłum. http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,12325728,Apolandia__Jestesmy_darczyncami__a_nie_piramida_finansowa_.html Zastanawiam się jaki Rychu, Zbychu, czy inny za tym stoi. W tym złodziejskim kraju nic już nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlog
Artykuł pochodzi z sierpnia 2012.Niedouczona dziennikarka GW napisała artykuł na podstawie informacji znalezionych w Google co przyznał zastępca Michnika tłumacząc sie z tego "artykułu". Dziennikarka pyta tam- co na to KNF?KNF piramidy nie znalazła.GW wstydliwie od 8 miesięcy do tematu nie wraca.Ale wróci,program jest teraz tak popularny,będą musieli w końcu przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
a co można powiedzieć o ludziach, którzy myślą, że jeśli 2 miliony ludzi złoży się po 30zł, to uzbierają 8miliardów złotych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwek pospolity
Przeprosić ? :D :D :D No to już ekstrema bezczelności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlog
Przecież nikt sie tutaj nie składa.Składa sie w piramidach finansowych którą ten program nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlog
No za artykuł napisany w pół godziny na kolanie na podstawie materiałów redaktora MLM mającego 3 wyroki na koncie wypada przeprosić.Ludzie na pewno już piszą do GW czemu nie reaguje a GW nie chce reagować bo to oznaczałoby kłamstwo ich redaktorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanusiaMKafe
"Widocznie 105 osób które siedziały spokojnie to też durnie podobnie jak około 330 osób które będzie na webinarze jutro bo taka jest zwykle ilość ludzi." x To, że ktoś się nie odzywa, nie znaczy, że łyknął ten bull shit. Też z ciekawości byłam na jednym spotkaniu i przyznam, że jak słuchałam tego bełkotu, to odechciało mi się wszelkiej dyskusji. Szkoda mi tylko tych naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamurajKafeterii
Nie "składa"? To nazwij to inaczej. Chodzi o fakty. Tylko upośledzeni matematycznie ludzie mogą w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nr
Przy takim rozwoju programu w czerwcu będzie top 100 Alexa.Ludzie też sie chętnie zapisują nie zwracając uwagi na te pomówienia.Ja byłem na 2 webinarach i nie słyszałem bełkotu tylko profesonalne przedstawienie ciekawego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melex
Nikt tu sie nie składa.W programie sam wpłacasz darowiznę na konto podopiecznego a odbierasz darowizny od swojej grupy.Skałada to sie w piramidzie finansowej gdzie system rozdziela zysk wpłacony przez uczestników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwek pospolity
"No za artykuł napisany w pół godziny na kolanie na podstawie materiałów redaktora MLM mającego 3 wyroki na koncie" To że facet ma wyroki za pobicie, nie znaczy że nie potrafi myśleć. Pomimo że sam propaguje piramidy które nazywane są MLM, to już tego wałka nawet on zdzierżyć jak widać nie mógł. Za tym musi stać jakiś złodziej z rządu, sejmu, itp. Przecież to w pale się nie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwek pospolity
"i nie słyszałem bełkotu tylko profesonalne przedstawienie ciekawego tematu." Jeśli to dla ciebie jest ciekawe, to gdzieś ty się uchował ?, w bieszczadzkich lasach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat: "No za artykuł napisany w pół godziny na kolanie na podstawie materiałów redaktora MLM " no proszę, stałeś nad dziennikarką i monitorowałeś jej pracę, czy po prostu tworzysz wygodne kłamstwa? ;)) Typowy przedstawiciel tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melex
Aha,kolejne darowizny wpłacasz dopiero wtedy kiedy sam je otrzymałeś od swojej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwek pospolity
Nie wierzę, no nie wierzę że tylu jest kretynów. Ci co tu piszą i tak wychwalają to klakierzy i oszuści. No niemożliwe jest, żeby nie docierały do nich tak oczywiste fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataminka
Proszę tutaj nie podawać linku na webinary, dzisiaj mieliśmy przykład a może być jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfegegsegase
a czy przypadkiem dzisiaj nie ma 'tajnego' webinaru o 19 dla juz wtajemniczonych debili? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 000 000 uczestników ma 8000 ludzi uczynić milionerami. A co na to arytmetyka? :-D 2 000 000 osób razy 30 zł = 60 000 000 PLN w puli do podziału. Dzielimy na 1 000 000, bo właśnie tyle muszą dostać milionerzy. Daje to nam 60 osób. Pozostałe 7 940 osoby bez miliona. Ile to dla nich kasy trzeba? Zobaczmy! 7 940 x 1 000 000 : 30 zł = 264 666 667 nowych darowizn. To stanowi 3,78% wszystkich mieszkańców Ziemi i 661% mieszkańców Polski. Czyli, ponad 6,5 razy więcej niż mieszka w tym kraju!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sapienti SAT
ale czemu tutaj sie dziwic? Przeciez to normalny biznes typu biznes folemeyeva :) typowe naciaganie ludzi jak ten ruski zebrak folemeyev :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlog
Myślę , że GW nie przeprosi , oni za kilka miesięcy opiszą nasze Oszustwo , jak to się wysypie. Ale póki co.... Amber Gold dopiero po trzech latach sie wysypał , tylko oni mieli WSI za sobą. Za nami jest pan. A.Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataminka
Chyba bardzo łatwo jest się tu podszyć pod kogoś innego bo tekst powyżej to nie moje "dzieło" Jestem w Darczyńcach, zrozumiałam ideę i popieram. Zakończmy tutaj dyskusję bo nie ma najmniejszego sensu. Są już dwie ataminki hi hi, dobra i zła, gdyby tu któraś pisała to nie będę ja bo więcej tu nie wejdę. Pozdrawiam wszystkich BYE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×