Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

Gość morawiecki
Słuchajcie, jestem w programie tydzień, a już mam dwie darowizny!!! Mamy silną grupę z mocnym liderem. Chcesz się przyłączyć? Pisz na: seminum@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddalfOlla
60 zł tygodniowo to raczej jego marzenie, musi się tylko przyłączyć kilku łosi, którzy nic nie wyciągną, a jedynie władują kasę na jego konto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -semen-
Mój przemiły adwersarzu :) Bogaty jesteś, jak czytam, w inwektywy. I muszę przyznać, naprawdę mnie to urzekło. Kolejna osoba, która nie zna tematu, a chętnie wypowiedziałaby się, dlatego... najlepiej skopiować poprzedni post i okrasić przepięknym tematem. Gratuluję inwencji. Może mi ktoś wytłumaczy o co chodzi w tym 163x35 ??? A 60zł. oznacza, że w tak krótkim czasie zbudowałem swoją strukturę 3-poziomową, i że z 3 poziomu mam już realne wpłaty. Oznacza to, że system nabrał już rozpędu, ludzie szybko się przyłączają i, że kolejne wpłaty na moje konto będą rosły w postępie geometrycznym. Zanim się głupio wypowiesz, poczytaj tutaj jak system działa: www.darczyncy.eu Napisz do mnie, Tobie też pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin69000
Według portalu Cubestat strona Darczyncy.eu jest już warta mniej więcej tyle co Agora.pl.Strona weszła właśnie do top 200 000 największych stron na świecie.Z takiego poziomu już nie spadnie.Widzę że bywalcy tego forum nadal nie rozumieją że w tym programie nikt sie nie składa na niczyją wypłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -semen-
Jeśli za stratę uważasz opłatę rejestracyjną i darowiznę, a sam nikogo do programu nie wprowadzisz, nie otrzymasz profitów finansowych, a webinary też potraktujesz jako stratę czasu to generalnie strata jest. Ale to starata na Twoje własne życzenie. Tak samo ja pisanie tutaj mogę uważać za stratę np. czasu, choć z drugiej strony może mi się to opłacić. Kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -semen-
Muchomorze... to nie kwestia wiary, ale wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -semen-
:) Jeśli sądzisz, że dziesiątki tysięcy osób w to wejdą, a piszesz wcześniej, że nikt nie wejdzie to nie jesteś konsekwentny. Przechodzisz z jednej skrajności w skrajność. To wejdą czy nie wejdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -semen-
Wcześniej było o wierze, teraz o zaufaniu. Jak miło, że przynajmniej tutaj się o tych ostatnich troszczycie. Ja nie zapraszam ostatnich, tych którzy już teoretycznie będą mieli problemy ze znalezieniem darczyńców dla siebie. Internetowa rejestracja ruszyła w tym miesiącu, system jest pod tym względem dziewiczy. Nikt na tym etapie nie straci, no chyba że się bardzo postara ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Ich nikt nie oświeci ani nie uratuje. Daj spokój. Życie zrobi z idiotami to co im się należy. Chcą płacić na innych idiotów ?, niech płacą !. Matematyka jest nieprzekupna. Wiem !, durnie nie widzą co znaczy to słowo ale widzą co mają w portfelu. Na to lanie wody...nic nie pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamuramesi
W dziale Opinie na stronie programu od wczoraj pojawiają sie wpisy jego uczestników.Każdy może przysłać do firmy swoją opinię,zostanie opublikowana na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekester
mi program na prawdę się podoba, zwłaszcza dlatego, że można tam sporo zarobić. nie umniejszam w tym momencie dobroczynności:) jeśli zastanawiacie się czy warto zacząć, czy warto się zapisać, ale także jak zacząć, to chętnie pomogę, wytłumaczę;) Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfegegsegase
głupoty ludzkiej nie da się zatrzymać, rozrasta się w tempie geometrycznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Dąbrowska
A co, może chcesz powiedzieć że kłamię? Wiem o tobie więcej niż myślisz. Wojtek mi sporo o tobie opowiadał zboku. Wiem przykładowo jak w czasach liceum na imprezie sylwestrowej prosiłeś jednego chłopaka by dał ci druta pociągnąć. Czy przypadkiem nie przez to że ta historia się wydała mamusia musiała cię przenieść do innej szkoły? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Niesiołowski
Poziom dyskusji przeskoczył już Palikota i zmierza do poziomu zasobów szczawiu w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
W jaki sposób można zarabiać niczego nie wytwarzając ani w nic nie inwestując ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -semen-
Ponadto każdy odbiorca darowizn przekazuje 10% ich wartości "firmie" jako prowizję, i to z każdego poziomu darowizn. Jeśli wiemy już jak zarabia Apolandia, skupmy się może na tym co my możemy z tego mieć. Jeśli zaprosisz do programu 6 osób, one zrobią to samo, itd. wtedy my, po wykonaniu planu darowizn tj. po przekazaniu naszemu odbiorcy darowizn kolejnych darowizn wg planu, ale już nie z naszych środków, tylko z pieniędzy już otrzymanych wtedy my jako wielcy darbiorcy możemy oczekiwać pomocy w formie darowizn, od darczyńców właśnie. To długa droga i nie dla kretynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -semen-
"Pomimo tego, że nie będziesz mieć pod sobą osób - zarabiać będziesz dzięki sponsorom. To Oni będą wspomagać nas w przyszłości finansowo." - to dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -semen-
Ja już mam z programu darowizny, wiem jak to działa, ale jak siądziesz na dupie i będziesz czekać na sponsora, który w "przyszłości" miałby Cię wspomagać - to się przeliczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuwa , wy z Tworek ?
Jak czytam -semema- jemena czy Zarabiaj-z-Nami to stwierdzam , że wy piszecie z Tworek No przecież Kononowicz to geniusz w porównaniu z wami. Na konieć , spotkajmy sie za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
W jaki sposób można zarabiać niczego nie wytwarzając ani w nic nie inwestując ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -semen-
Na różne sposoby można. Np. kierowca taxi nie jest wytwórcą i nie inwestuje, a zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -cos nowego-
Znalazłem coś nowego. Moim zdaniem szybciej można zyskać pieniądze. Tam tylko w grę wchodzi 10 zł jako pierwsza darowizna i nie ma żadnych opłat wstępnych, przedpłat, prowizji itp. Myślę że to jest lepsze bo 10 zł to nie 65 zł. Dychy nie odczujesz i to się może sprawdzić. Jak coś to pisz na maila po info: czc@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -semen-
Baranie, tak samo jak kierowca inwestuje w swój czas, tak samo darczyńcy. Sama się grupa nie stworzy! A naszą inwestycją są te początkowe wpłaty. Bujasz, dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizyk
Kochani... żeby zrozumieć system jaki proponuje Apolandia trzeba by zapoznać się trochę z geometrią wszechświata, co to jest Fraktal, Układ Heksagonalny. Zadajcie sobie pytanie, dlaczego do tej pory nie zabrakło tlenu do oddychania, wody, przecież tego nie sprowadzamy z innej planety. Dlaczego ciągle mamy 4 pory roku, dzień i noc, dlaczego tak wiele rzeczy się powtarza w historii, jest to system powtarzania i odnawiania. Jeśli system Darczyńcy będzie działał na zasadzie powtarzalności i odnawiania, będzie to największy sukces nie tylko dla uczestników systemu, ale i dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Tylko maszyny drukarskie trzeba uruchomić aby działały non stop. Bo jeśli wszyscy na zasadize jeden drugiemu daje mają zostać milionerami to banknotów zabraknie z pewnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O..... no to miłe.Tak sobie tu myślę czy ordynarne wyzwiska i chamstwo mogą kogokolwiek przekonać. Każdy ma prawo sam wybrać co uważa za dobre i słuszne. Nawet jeśli się myli. A ile tu pouczeń w wykonaniu np: a ja powiem tak" na poziomie poniżej godności człowieka -" a człowiek to brzmi dumnie". Jak można publicznie tak się zachowywać. To smutne. A w kwestii DARCZYŃCÓW, może byśmy przestali wyliczać i zaglądać innym do kieszeni, i sami zrobili coś dobrego. Przecież każdy ma szansę. Może lepiej pokonać te boleści prymitywnej zazdrości. Może warto przeboleć tę straszną utratę 30 zł i podarować innemu odrobinę radości i szczęścia /jak dla Jurka Owsiaka/. A........co robi TOTOlotek -tam jest składka na jednego od ilu osób?, a lombardy, a choćby banki które pożyczają od innych a potem Tobie /tworzą wartość dodaną a czyim kosztem/ a w razie potknięcia obiorą cię do ostatniej koszuli - bez litości. A....ZUS który tak niewiele daje a tak wiele bierze - czy obrazisz się i nie pójdziesz do pracy. I wiele wiele innych. Może program DARCZYŃCÓW nie jest doskonały ale raczej nie krwiożerczy. Może ma wygląd piramidy ale co w tym świecie jej nie ma. To dobrze, ze się martwimy o ostatnich ale może "ostatni będą pierwszymi". Moim zdaniem jest wiele wykorzystujących przeciętnego człowieka programmow gospodarczych ale nie ten. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Jak to dobrze, że na tyle opluwania innych można sobie pozwolić pod zwykłym pseudonimem - to takie "miłe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z brakiem klamki to chyba się pogodził - semen, i wsadził sam głowę do tego wiadra o którym pisze, bo się więcej nie odezwał - okazał trochę przyzwoitości. Ale do tego wiadra powinien wsadzić głowę przede wszystkim - a ja powiem tak - i powinien tam ją trzymać przez cały czas, ponieważ na takim poziomie się znajduje. I byłby wreszcie ŚWIĘTY SPOKÓJ. Cóż, szkoda że to tylko marzenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tu tacy, którzy podszywają się pod mój login. Bardzo nieładnie. Już dawno "dyskusja" na tym forum zeszła na psy, a nawet niżej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×