Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

Gość a ja powiem tak...
Andzia, jak rozwiążesz kvrwa zadanie z jabłkami, to stawiam...jabola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffKasia
Andzia, przecież te ewentualne duże kwoty biorą się własnie z tych 30zł od wielu osób, nie rozumiesz tego? Jest przepływ pieniędzy od wielu do niewielu, pieniądze się tutaj nie mnożą :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... przykład z tymi jabłkami jest bez sensu, trzy jabłka i trzy osoby... Ten program to nie pokój zamknięty, a ludzie nie sa ciągle ci sami, ludzie dorastają i ciągle ich będzie przybywać. Powiem tylko tyle, że Anglicy zainteresowali się tym programem, wiem bo moje dzieci tam mieszkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Zakładając przyrost geometryczny, wiesz co znaczy to słowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super_sonic
hej pesymiści!!!.... machina ruszyła i nic ją nie powstrzyma, nawet wasze szczekanie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grem3000
Andzia możesz powiedzieć coś więcej na temat zainteresowania programem w Anglii?Zacytuję Twoją wypowiedź na oficjalnym czacie Apolandii na Skype. A przykład z jabłkami pisał jakiś głup.W tym programie masz jednego odbiorcę daroweizn i tylko jemu je wpłacasz z pieniędzy które otrzymujesz od swojej grupy.Więc prawidłowo powinno być- dostaję 10 jabłek od 30 osób z mojej grupy a więc 300 jabłek.Z tego mogę na luziki podarować mojemu odbiorcy jabłek np. 50 owoców bo mnie na to stać. Nic dziwnego jeśli Anglicy sie tym zainteresują skoro w Polsce jest tylu kretynów nie rozumiejących prostych jak konstrukcja cepa zasad programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felo
Urzędy nie dostaną pozwu zbiorowego bo nie można tu stracić pieniędzy.Więc kto miałby skarżyć program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felo
" Andzia, wytłumacz mi coś: powiedzmy, że jedna osoba uzbiera milion z tych 30zł, które ludzie wrzucą do systemu, prawda? " Nikt nie wrzuca żadnych pieniędzy do systemu.Apolandia nie obraca pieniędzmi uczestników programu.Wszystkie pieniądze jakie tam otrzymujesz przychodzą na twoje konto bankowe od konkretnych osób. Jeśli masz 30 osób na swoim 3 poziomie to dostajesz od nich najpierw 30 razy 30zł a potem w miarę jak budują sie ich grupy kolejne raty- 30 razy 60zł,30 razy 120 zł itd aż od każdej z tych osób otrzymasz 30 razy 4900zł,kwota wolna od podatku przy darowiznach od jednej osoby w ciągu 5 lat.Tak to działa.Pieniądze do systemu to sobie wpłacaj w piramidach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A przykład z jabłkami pisał jakiś głup." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv grem3000 "a ja powiem tak..." rzeczywiście jest przygłupem, a nawet jełopem, kretynem i totalnym niedorowojem, tylko że z innego powodu.Tylko że widzisz w czym rzecz? W zacytowanej powyżej wypowiedzi to niestety ty również zabłysnąłeś inteligencją inaczej!!! Co, powiedz mi, z prawami matematyki? :-D Czytaj teraz uważnie! Przyjmujmy że wszyscy mieszkańcy Polski, w zaokrągleniu 40 mln ludzi, postanowili wejść do tej twojej Apolandii. I każdy z nich, dla uproszczenia, ma jedynie te 30 zł na darowizne. Tylko tyle mogą w to zainwestować. OK?! Teraz patrz: 40 000 000 ludzi po 30 zł daje nam pulę w wysokości 1 200 000 000 zł. Jeśli oddać te pieniądze, tak jak obiecacie po 1 000 000, to jedynie 1200 osób otrzyma po 1 mln złotych. TAK? Załóżmy teraz, że ci szczęśliwce po nowej dadzą darowizny: 1200 osób x 30 zł = 36 000 zł. Nie uzbierają nawet jeszcze jednego miliona!!! A teraz pytanie. Skoro z 40 000 000 mieszkańców Polski1200 osób otrzymało milion złotych, to co otrzymało pozostałe 39 998 800 uczestników tego systemu? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSamiii
felo, właśnie opisałeś system. To jest system zorganizowanych darowizn, a każdy wpłaca 30zł, więc wrzuca je do systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSamiii
nie jest istotne, że nie wrzuca ich do centrali, to i tak jest system, tyle że rozgałęziony, masz na sztywno przypisanego człowieka, któremu wpłacasz i grupę tobie wpłacającą, to jest sztywno utworzony system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nikt nie wrzuca żadnych pieniędzy do systemu.Apolandia nie obraca pieniędzmi uczestników programu.Wszystkie pieniądze jakie tam otrzymujesz przychodzą na twoje konto bankowe od konkretnych osób." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv To są tylko techniczne szczegóły! Nawet jeśli nie wrzucają do systemu a przelewają konkretnej osobie to i tak prawa matematyki działają. Nie ważne jest gdzie znajdują się pieniądze, ważne natomiast - jaka jest ich suma. Prawda? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSamiii
"dostaję 10 jabłek od 30 osób z mojej grupy a więc 300 jabłek.Z tego mogę na luziki podarować mojemu odbiorcy jabłek np. 50 owoców bo mnie na to stać." Ale te 30 osób straciło po 10 jabłek i w większości przypadków nie dostaną nic w zamian. Sama opisałaś, że to się rozgałęzia, musisz mieć wielu, żeby jednemu dać. Więc ciągnie się kase od wielu ludzi, żeby niewielu zyskało. Doskonale to sama opisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewyprosty
Ludzie! i super, że wiadomo, kto konkretnie ciągnie kasę. Jakby moja babkę łajzy wciągnęły do takiego przekrętu, to biorę dane tego obdarowanego i z kijem jadę po każdą złotówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSamiii
jeszcze dodaj 10% od każdego przelewu, wyjdzie nawet 20% od całej kasy, którą ludzie wrzucą do systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastaf
"Przyjmujmy że wszyscy mieszkańcy Polski, w zaokrągleniu 40 mln ludzi, postanowili wejść do tej twojej Apolandii. I każdy z nich, dla uproszczenia, ma jedynie te 30 zł na darowizne. Tylko tyle mogą w to zainwestować. OK?! Teraz patrz: 40 000 000 ludzi po 30 zł daje nam pulę w wysokości 1 200 000 000 zł. Jeśli oddać te pieniądze, tak jak obiecacie po 1 000 000, to jedynie 1200 osób otrzyma po 1 mln złotych. TAK? Załóżmy teraz, że ci szczęśliwce po nowej dadzą darowizny: 1200 osób x 30 zł = 36 000 zł. Nie uzbierają nawet jeszcze jednego miliona!!! A teraz pytanie. Skoro z 40 000 000 mieszkańców Polski1200 osób otrzymało milion złotych, to co otrzymało pozostałe 39 998 800 uczestników tego systemu?" Do systemu ma wejść 2 miliony Polaków,jedna osoba z jednego gospodarstwa domowego.Liczba milionerów wyniesie około 8000.Liczba osób które otrzymają kilka-kilkadziesiąt tysięcy złotych będzie ogromna. Następnie każdy kto otrzymał od każdego ze swoich darczyńców 4900 zł może zacząć udział w programie jeszcze raz.W ogóle nie rozumiesz o co chodzi w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastaf
Ten głąb myśli dalej że ludzie wpłacają pieniądze do firmy która potem rozdziela kasę.2 miliony uczestników programu oznacza około 8 000 milionerów i tłumy ludzi z mniejszą ale równie okazałą kwotą. Głąbie,tu nikt nie wpłaca firmie pieniędzy żeby ona je rozdzielała.Głąbie,tutaj dostajesz jedną osobę której wpłacasz darowizny w kwotach rosnących,najpierw 30 zł,potem 60zł itd do 4900zł. Głąbie,tutaj otrzymujesz darowizny od swojej grupy darczyńców w kwotach rosnących od 30zł w górę aż do 4900zł.Możesz mieć ich max 216,dowolnie mniej.Może być 10,20. Głąbie,dostajesz pieniądze od swojej grupy i wtedy wpłacasz swojemu odbiorcy darowizn.Nie dostałeś nic od nich to nie wpłacasz przydzielonemu odbiorcy nic więc i nic nie tracisz.Skąd jesteś głąbie?Gdzie takie głąby hodują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do systemu ma wejść 2 miliony Polaków,jedna osoba z jednego gospodarstwa domowego.Liczba milionerów wyniesie około 8000.L" x serio? jak Ci to wyszło? weź na liczbach pokaż, że wyjdzie 8tysięcy milionów i jeszcze zapas wielu milionów. x Masz problemy z podstawową matematyką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do systemu ma wejść 2 miliony Polaków,jedna osoba z jednego gospodarstwa domowego.Liczba milionerów wyniesie około 8000.Liczba osób które otrzymają kilka-kilkadziesiąt tysięcy złotych będzie ogromna." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv OK! Policzmy wg tego, co napisałaś... 2 000 000 osób razy 30 zł = 60 000 000 PLN w puli do podziału. TAK? Dzielimy na 1 000 000, bo właśnie tyle muszą dostać milionerzy. Daje to nam 60 osób. A teraz pytanie. SKĄD MAJĄ SIĘ POJAWIĆ POZOSTAŁE: 8000-60=7940 MILIONERÓW? Bo przecież dla nich musza się pojawić kolejne 7 940 000 000 PLN. Tak? Prawie 8 miliardów złotych!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę całkiem serio, masz 2 miliony ludzi, każdy wpłaca po 30zł, wykaż, że powstanie 8 tysięcy milionów + miliony na te mniejsze kwoty. :D To jest niesamowite jakim głąbem z matmy jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastaf
Jak mi to wyszło?Każdy w programie ma jednego przydzielonego odbiorcę darowizn któremu wpłaca kolejno 30zł,60zł itd aż do 4900zł.Jednocześnie sam otrzymuje pieniądze od swojej grupy darczyńców- w kwotachrosnących 30zł,60zł itd do 4900zł od każdej osoby. Jeśli będę miał 100 darczyńców którzy zrealizują plan do końca to ostatecznie wpłacę mojemu podopiecznemu 4900zł a sam odbiorę od mojej grupy 100 razy 4900zł. Przy liczbie 2 milionów osób wychodzi że milionerów będzie około 8 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczmy jeszcze 7 940 000 000 : 30 zł = 264 666 667 nowych darowizn. Inaczej mówiąc - jakieś mały 379 razy ilość mieszkańców tej maleńkiej planety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli będę miał 100 darczyńców którzy zrealizują plan do końca to ostatecznie wpłacę mojemu podopiecznemu 4900zł a sam odbiorę od mojej grupy 100 razy 4900zł." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Dobrze? A skąd mają dostać swoje te 100 razy 4900zł twoje darczyńce? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaf, Ty nie rozumiesz jednej, podstawowej rzeczy. To, że masz np. 100 darczyńców wcale nie oznacza, że dostaniesz od nich wszystkie wpłaty poza pierwszą darowizną, że zrealizujesz cały plan darowizn. Żeby dostać np. darowiznę nr.2 to twoi darczyńcy muszą mieć też swoich darczyńców itd, coraz więcej pięter potrzebujesz. Żeby dostać 6 darowizn, to potrzebujesz mieć 6x3 piętra pod sobą, dopiero z piętra 18, gdzie przez rozgałęzienie jesteś powiązany z tysiącami ludzi, jak oni wpłacą trzy piętra do góry 30zł, to tamci przeleją 60zł kolejne trzy piętra do góry itd, aż do Ciebie dojdzie ta kasa w postaci ostatniej darowizny. Dlatego potrzebujesz nawet 33tysiące ludzi, żeby się złożyli na Ciebie, a pozornie max 216 osób w twoim trzecim kręgu, które przekażą ostateczną kumulacje kwot z dołu. Dlatego 2 miliony ludzi to za mało pięter, dla 8tysięcy ludzi do ukończenia planu darowizn, nawet jeśli będą już mieć wystarczająco dużo osób w trzecim kręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast jak ktoś ma problem z szerszym myśleniem, to wystarczy pomnożyć ilość ludzi razy 30zł i już ma ilość kasy do podziału. Apolandia jest jasno opisana na stronie, te 30zł to jedyne pieniądze, które się kumulują, nie ma innych źródeł, więc sprawa jest prosta. 2miliony ludzi, to 60 milionów do podziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dla 8tysięcy ludzi do ukończenia planu darowizn, nawet jeśli będą już mieć wystarczająco dużo osób w trzecim kręgu" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Nawet tego nie uda się zrobić! Popatrz co wyliczyłem wyżej: 2 000 000 osób razy 30 zł = 60 000 000 PLN w puli do podziału. Dzielimy na 1 000 000, bo właśnie tyle muszą dostać milionerzy. Daje to nam 60 osób. Pozostałe 7 940 000 000 : 30 zł = 264 666 667 nowych darowizn. Inaczej mówiąc - jakieś 379 razy ilość mieszkańców Ziemi! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, sorry! Pomyliłem się z milionami i miliardami! :-) 7 940 000 000 : 30 zł = 264 666 667 nowych darowizn. To stanowi 3,78% wszystkich mieszkańców Ziemi i 661% mieszkańców Polski. Czyli, ponad 6,5 razy więcej niż mieszka w tym kraju!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Tym razem pierwszy raz folo meyev ma rację !. Nawróciłeś się Viktor, czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×