Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

42 - nie trzeba czekać aż się rozwiodą, sporo jest już rozwiedzionych :) w każdym razie jak pisałem net jest takim samym miejscem do szukania kogoś ciekawego jak każde inne tyle ze daje o wiele więcej możliwości "przesiewowych" ...w końcu udzielając się w kilku miejscach w necie można mieć przerób jak odkurzacz roztoczy :) gdzie w realu można by było porozmawiać z tyloma kandydatami w tak krótkim czasie jak w necie ? :) a przy okazji może być i ciekawie i zabawnie, nie z każdego kontaktu zaraz musi być "chleb" ale zawsze jest jakaś szansa ...grunt jak piszesz aby nie mieć parcia, a zostawić sprawy ich naturalnemu biegowi i po prostu udzielać się tu i tam ...albo jeszcze gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
dobrze prawi Wać Pan wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miec parcia... Slusznie. Tylko czy to nie jest tak, ze jak juz w realu sie nie da to wlasnie to parcie popycha nas do netu, bo tu wiecej wiec moze i szybciej? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby starac sie osiagac, to samo co w necie, w relau, trzeba by chodzic po ulicy z tabliczka "jestem wolna, szukam partnera" i korzystac z wszystkich spotkan dla osob samotnych jakie organizowane sa w danym miescie... W necie, poszukujac wsrod podobnych siebie, unikamy etykietki "zdesperowanej", gdyz w sieci nie jestesmy wyjatkami wsrod mieszkancow swojej uliczki, a ...jedna (jednym) z wielu nam podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hahaha 42 nie przejmuj się i tak życzliwi na cafee łatkę zdesperowanej Ci przypną, a ja widzę że podchodzisz do sprawy na luzie :) i tak trzymaj a nuż znajdzie się tu jakiś porządny facet z odzysku, na wolnego w tym wieku patrzyłbym raczej podejrzliwie jak na auto z ukryta wadą, poza tym starzy kawalerowie maja zazwyczaj niereformowalne nawyki przeszkadzające we wspólnym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi, wiesz ze moje kolezanki podobny wniosek z "wieloletnich badan" wysnuly? ...ze jak wolny a w naszym wieku, to musi miec jakies "wady ukryte" :D np.wciaz na utrzymaniu mamusi lub niebieski ptaszek co to zalicza panienki, ale z zadna sie nie wiaze ;) coz, moze powyzsza opinia kogos zaboli...moze ktos uzna, ze i stara panna nad ta teza powinna sie zastanowic, bo skoro jest sama, to znaczy ze i ja ktoras z tez dotyczy..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewątpliwie zasada działa w dwie strony, ale w necie jednak więcej można spotkań Pań z wtórnego rynku niż Panów, pomijając tych którzy za wolnych się jedynie podają :) bądź są w "separacji" czy w "trakcie rozwodu bo żony ich nie rozumieją" :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to wynikac ze spoleczno-kulturowych uwarunkowan, tzn.kobietom "wypada" przyznawac sie, ze samotnosc im uskwiera, ze szukaja partnera. Mezczyzna powinien pozostac twardy, nie beczec, nie roztkliwiac sie, a juz na pewno nie przyznawac sie, ze brak im drugiej osoby. Seksu -tak, ale przeciez "nie kupuje sie melczarni, by wypic szklanke mleka" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latek1773
czterdziestka dwojkaTy nie jestes czasem mała mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latek1773
kiedyś z nia gadałem i podobnie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latek1773
wiec to na pewno nie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latek1773
bo od długiego czasu już jej tu nie widze i troche sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latek1773
no nie jakos nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latek1773
a tak nam sie miło gawędziło o seksie i zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mleczarni i szklanki mleka czy jak wola inni browaru i kufla piwa ... sprawa jak dla mnie również dotyczy obu stron, przy czym masz racje ...sprawa jest kulturowo utrwalona i sportowe traktowanie sexu przez Panie traktowane jest zupełnie inaczej niż działania Panów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40latek1773
ok ,nie zawracam gitary w takim razie .Miłego popołudnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropnie mnie wkurza owe "sportowe" podejscie.. Nie o to chodzi, by od razu jakies papierki podpisywac, ale nie znosze, gdy druga strona (niby zaangazowana) tak naprawde nie buduje zadnych wiezi, poza seksualnymi. Czytajac wypowiedzi mezczyzn w necie odniesc mozna nawet wrazenie, ze inne wiezi dla nich nie istnieja..?! Sama uwielbiam seks, ale chcialabym wiedziec, ze jesli zachoruje i trafie na miesiac, czy dwa do szpitala moj facet nie poczuje sie od razu rozgrzeszony z bycia wiernym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiesz mnie tam nic do innych jeśli ktoś w ten sposób podchodzi do związków to jego biznes ...byle był sobą i nie budował obrazu zakochanego do grobowej deski, może trafi na kobietę której poza sexem również nie interesuje głębsza relacja - sądzę że mimo innej konstrukcji psychicznej i takie istnieją. I jak to mówią kiedyś taki ktoś ON czy ONA zostanie sam/a i łyżki herbaty nie będzie miał kto podać ....zaraz usłyszę że do podawania leków i łyżeczki herbaty sobie opiekę wynajmą ... ale w końcu to jedynie przenośnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje dowcip "tematyczny" ;) jak to pewnemu Jasiowi nie w glowie byla zeniaczka. Nic tylko erotyka bez zobowiazan, zycie wolnego faceta ;) mama owego mlodzienca wciaz jednak wkladala mu do glowy owe zdanie o szklance wody, ktorej nie bedzie kto mu mial podac na lozu smierci. W koncu skutek jej slowa odniosly i Jasiu sie postanowil ozenic, dzieci splodzic, dom wybudowac - jednym slowem ustabilizowac sie. Lata mijaly, Jan sie zestarzal, az w koncu nadszedl czas przenosin do "lepszego swiata". Lezy Jan w lozku, spokojny. W sufit patrzy I nagle odzywa sie: "k...!!!! A pic sie nie chce!" :D wersja oryginalna - Piotr Baltroczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzisiaj już mykam do domu, ale pewnie zajrzę jutro, 42 i reszcie miłego dnia życzę i stosunkowo udanej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
czesc ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenne przesilenie wszystkich dopadlo choc kalendarzowo jeszcze zima ;) 42 - Ilosc osob, z ktorymi mozna nawiazac kontakt w necie mozna chyba tylko porownac do seed datingu. Zaznaczam - ilosc. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×