Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

tsunami ...to nie zwykła woda, normalnie strach się bać 42 - biedny ten co by Ci miał teraz w łapki wpaść :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na mnie spadla wczoraj sterta obowiazkow i dopiero teraz moge dolaczyc. 42 czy mi sie wydaje czy dolaczylas mnie do graona panow? nie zebym miala cos przeciwko yu udzielajacym sie ale... ;) A co to znaczy jak sie sni czarny ekran ;) ? Niemozliwe jest zebym tak totalnie nic nie zapamietywala. Nic mi sie nie sni i juz. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry A mnie się bardzo dużo śni i to bardzo realistyczne historie :) Ani nic nie wdycham ,żadnych oparów itp ,pić ostatnio piję symbolicznie ,głównie sok z marchwi . x Raven_na Ten czarny ekran to symbol nieograniczonych mocy seksualnych :) x 42-pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierek dziekuje bardzo. Zawsze widzialam, ze drzemia we mnie jakies ukryte moce, ale ze nieograniczone... ;) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia wszystkim, dla większości pewnie piękny dzień bo rozpoczyna kolejny weekend, ...niestety u nas mamy pracującą sobotę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo :) Do weekendu jeszcze troche ale ten akurat nie bardzo mnie cieszy, bo mam duzo pracy w domu. Nawet nie wiem czy ze wszystkim zdaze... Wiec w moim przypadku na czasie bedzie powiedzenie byle do poniedzialku :P x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wszystkim :) Rozmowa sluzy poznaniu a poniewaz topik swiezy caly czas jestesmy na tym etapie. Wczoraj np. przez chwile bylo o wyborze papieza... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 - Nie wywoluj wilka z lasu, bo zaraz ktos o niku "papiez" tu zajrzy :D Poza tym to nie byl zarzut tylko przyklad jak szeroki zakres tematow jest tu poruszany. Rozmawiamy o wszystkim a jak temat komus nie lezy to sie nie udziela albo delikatnie (badz nie) go zmienia x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuzalem - Wiem, ze miales na mysli tylko latte ale nie moge sie powstrzymac ... Czy slodycz moze byc podana osobno? :P Jak dla mnie nieslodzone latte macchiato i bez zadnych syropow. Dziekuje :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Papieze" jestescie przegrani u 42! Mozna sie pokusic o wnisek, ze taki nick jest niechwytliwy w tym dziale :P x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestka jedynka :)
macham przelotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven_na oczywiście że słodycz może być tak w pakiecie jak i poza :) tego nigdy dość, w końcu raz się żyje :) mniam dobra, mleczko dobrze pienione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...taaaa teraz na mnie ze ruchu nie ma w interesie :( ja tez się już niedługo zrywam do domu ale zamelduję się jutro z rana, a wam niezmiennie miłego popołudnia i stosunkowo udanej nocy, a przynajmniej kolorowych snów, mogą być mokre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×