Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

Dzień dobry:) Piątek to zdecydowane mój dzień a że wietrznie i zimno to można poleniuchować w domowym zaciszu i wypić lampkę wina:) weekend uważam za otwarty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
dobre winko nie jest złe... :) czerwone wytrawne - lampka albo i dwie :) wolę dwie hahah i obserwować co się dalej dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dziania się i obserwacji, to nie wiem jak mężczyźni ale kobiety wtedy są rozkoszne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
no cóż więc musimy kupić dwie butelki :) dobrze że kolory inne to nie trzeba butelek podpisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy jedna butelka dla Ciebie to nie za mało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwójka;) Wpadanie to niebezpieczna zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
dla mnie na pewno nie za mało. nie zawsze idę na ilość. a co zostanie to zostanie...przecież można to wypić w 3 lub 4 wieczory :) czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunday man Nieżle kombinujesz...dla mnie butelka na jeden wieczór a dla Ciebie na kilka i zapewne rozkoszny efekt murowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakortes
38 może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwójka;) My wino zostawiliśmy na wieczór a Ciebie jak nie było tak nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry... mialam maly "najazd" kolezanek...i nocne Polakow rozmowy ;) dopiero sie skonczylo... Ech, wszyscy dzis maja problemy... Ale ja jakos nie bardzo dzis nadawalam sie na sluchacza smutnych opowiesci... Sama mam klopoty i...wolalbym troche rozrywki dla odmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ...z pracy oczywiście :) 42 szanse szansami ale prawdopodobieństwo prawdopodobieństwem a życie sobie :) ...najazd koleżanek dobra rzecz, szkoda że z problemami, lepiej by Cię gdzieś w miasto wyciągnęły zamiast smucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co do trunków to u mnie wczoraj skończyło się na czymś bardziej banalnym niż wino, ale kilka piwek pod TV tez nie było złe :) jeżeli jednak o wino chodzi to wole jednak półsłodkie i kolor mi obojętny, chyba że do obiadu - wtedy kolor zależny od tego co na talerzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię białe półwytrawne, np. chardonnay z Chile - są lekkie, orzeźwiające i nie pozostawiają ciężkiego posmaku w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) niewyspana siedze w robocie... A po poludniu mam tyle rzeczy do zrobienia... Az bylam wczoraj na baby zla ;) ale kazdy czasem ma gorszy dzien, a jedna z nich musiala po prostu sie wygadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przelotnie:) Jadę na zakupy i jak tak zachwalacie to Chile to zakupię na wieczór, jak nie spróbuję to nie uwierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Czuje sie winna ;) bo wina juz nie pijam i wieczorami nie moge sie dolaczyc. Chyba, ze z woda. Ale kiedys zdecydowanie czerwone wytrawne, biale tylko czasami. Chilijskie jak najbardziej, ale polecam rowniez RPA. Teraz mam chwile przerwy a potem dalej do domowych obowiazkow. Zerkne poznym wieczorem co sie tu dzieje, bo mialam tak intensywny tydzien, ze nie mam juz sily na zadne aktywnosci i te dwa wieczory chce sie zaszyc w domowym zaciszu. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Po pracy już jestem i na chwilę wpadam . A ja wolę whisky z wodą :)i również nie czuję się winny ;)winko czasami do obiadu . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam:) Posmakuję, podelektuję się i zdam relację być może też wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, kazdy z flaszka wina spedzil wieczor to teraz trudno w klawisze na klawiaturze trafic. W takim razie lekkiej glowy jutro ;) Juvia - Czekam na wrazenia po Chile. Dobranoc x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×