Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

Gość A imię jego 40 i cztery Wlkp
Ciekawy topik 42 dwójka. Pozdrawiam z Pyrlandii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowianka ty
z wlkp? ze stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Raven_na chociaż wolę wina półsłodkie to Chilijskie półwytrawne było całkiem, całkiem:) wypite w odpowiedniej, nienadmiernej ilości a efekt potęgowało miłe towarzystwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juvia no to teraz RPA, ale nie wiem nic nt. polslodkich. Zawsze wybieralam wytrawne i to bardzo. Juz chyba wszyscy spia, bo w naszym wieku zarywac nocke przed poniedzialkiem ... To juz nie te lata ;) No to kolorowych czytacze x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven_na Ja zarywam niezmiennie te nocki, to moja pora jak kiedyś napisałaś :) RPA? Może kiedyś się skuszę, chociaż wina pijam okazyjnie, częściej zdarza mi się pić profanację :) x cukierek29 Cześć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek29 Gdzie byłam to tajemnica ale ważne że już jestem ;) Stęskniłeś się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stesknilem ,stesknilem :) Myślałem ,że zajęta byłaś czymś w realnym życiu i tu nie zagladasz . Dobrze ,że jesteś to Ci mogę głęboko w oczy spojrzeć .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tam wyczytałeś w tych moich oczach? Dotarłeś do czeluści ich głębi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te oczy mają siłę rażenia i bezapelacyjnie wabienia:) Sztuka dobrego widzenia jest nie do przecenienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe zołzy mają to do siebie, że są jak kombinacja alpejska - trudne do opanowania, wiele przeszkód po drodze ale nagroda na mecie bezcenna i warta zachodu:) to może na tym opiera się ta siła rażenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam stopke nową :)kombinacja alpejska ok -dużo sportu ,dużo zdrowia lepsze wyniki w grach planszowych -same plusy ,o kondycje trzeba dbać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie miałam stopki, ta jest pierwsza - wpisana pod wpływem chwili:) Zastanawiam się tylko na czym w takim razie opiera się wabienie? Na wysyłaniu fluidów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juvia Ty już sama wiesz najlepiej jako kobietka jak ta broń działa :) Bo że działa to pewne jak w szwajcarskim banku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam wiem i przyznaję się, używam jej:) A największą przyjemność mam z obserwacji tego działania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wątpię -bo jest co obserwować i czym się delektować :) U Ciebie to działa w 100%.Przeczytała Pani miła @?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli działa w 100% to w zasadzie mogłabym spocząć na laurach ale szlifowanie perfekcji jest za bardzo podniecające by poprzestać na samej sztuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×