Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

Dobry wieczór:) x black rain - dlaczego twierdzisz, że nie znajdzie? Jakby nie było szóstki też się trafiają co niektórym:) szczęściu trzeba pomagać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na starcie to prawie jak walkower. Im więcej prób tym mniej błędów i więcej wygranych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Juvia czesc 42 -spokojnie znajdziesz :)powodzenia trochę Ci mojego szczescia przeleje i pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cukierek Przelewaj ale tak aby i Twoja szklanka i 42-ki była do połowy pełna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka; Lepiej rok a skutecznie niż miesiąc a na łapu capu:) od biedy to wibrator masz no i zawsze możesz zainwestować w ten ze stymulacja łechtaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretna19
czterdziestka klamek w mieszkaniu nie brak, więc zakroczną obrócisz, chyba że masz pokoje bez klamek, to współczuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
42 mam pytanie , czy Ty gdziesz wychodzisz ? do klubu na imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goooooooo, przepraszam...a dokad powinnam pojsc? Na dyskoteke dla malolatow? Czy na impreze najblizszego klubu seniora? Bo widzisz ja ani w pierwszym, ani w drugim miejscu nie czuje sie dobrze... Ze znajomymi wychodze, ale rzadko, bo w moim wieku ma sie obowiazki, albo znajomi maja (np.male dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
wiesz co, sa dyskoteki od 30 lat i kluby tez przyjmuja rozne roczniki , wyjdz na impreze a znajdziesz kogos ciekawego a nie tutaj ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
ja mam 38 lat i ciagle gdzies jestem i wcale nie na dysotekach z malolatami , chociaz tez mi odpowiadaja :) ale to inna bajka ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goooooooooo, ile Ty masz lat? 25? Na dyskotece to sie moga studenci poznawac... Ewentualnie "szybkie" panienki faceta na numerek znalezc. Zapewniam Cie, ze w moim wieku wyboru wielkiego nie ma. A knajpy znam. Rozne. Choc od kilku lat coraz rzadziej do nich chodze. Zobaczysz jak to bedzie, gdy dorosniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
poznałam na kafe swojego obecnego partnera. Pisze tutaj pod nickiem duch cafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Klubu przyjmują różne roczniki" szumnie zabrzmiało:) i pewnie ich jeszcze segregują...na dziesiątki czy piątki? a może zależnie od wzrostu i stopnia seksowności:) Dlaczego niby nie tutaj? Mamy multimedialny wiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
nie nie jestem mezczyzna i ten wczesniejszy wpis to nie moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goooooooooo Jeśli wolisz młodszych mężczyzn to całkowicie mijacie się celami z 42-ką, inne wymagania i inne priorytety to jak białe i czarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
42 nie mow mi ze wyboru nie ma bo sama tego doswiadczam i gdybym byla sama to kazdy wolny czas spedzalabym na innej imprezie , moje koleaznki maja 30 lat i jak wychodzimy super sie bawimy , wszystko zalezy od podejcia i od tego jak sie czujemy ,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
oczywiscie ,ze lubie molodych facetow maja cudowne sylwetki i zrobia dla starszej wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
ale na partnera wybrałam 62 letniego Janusza= ducha cafe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
42 jesli idziesz z nastawieniem ze musisz kogos poznac to nic z tego , wyjdz i sie baw poprostu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, no to powiedz mi gooooooo z kim sie bawisz? Z podpitymi mezczyznami, ktorzy na trzezwo nie maja odwagi podejsc do Ciebie, a juz na pewno nie zatancza? Po pijaki tez raczej lapy im sie kleja, a nie nogi ruszaja... Moze z mlodszymi lowelasami, ktorzy szukaja partnerek na jednorazowy seks...? I skad wiesz, ze mozna znalezc partnera, skoro Ty nie szukasz tak naprawde, bo...masz swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
bo wlasnie ja nie szukam, sami jakos sie znajduja ot cala filozofia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
42 baw sie , kochaj siebie i usmiechaj sie, a sami przyjda ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×