Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

Gość goooooooooo
ostatnio byla w klubie na szantach , moj kolega gral , przy stoliku przede mna usiadl przystojny brunet , mial niebieski oczy i cudowny usmiech , odrazu zwrocilam na niego uwage , gdy tylko zobaczylam obraczke zalozylam ze ma zone i nie ma szans ............okazalo sie ze jest w separacji i nie szuka nikogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z potrzebami
42 - czasem piszesz fajnie, ale czasem strasznie trącisz desperacją. To odstrasza facetów ...zdesperowana laska fajna jest na jednorazowe bzykanko ale nie wspólne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
42 ja tez troche przezylam :) nie rozmawiasz z 20 latka :)nie z jednego pieca chleb jadlam :)sprobuj a jak nie wydzie to napisz , hej Goooooo nie masz racji, spadaj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentny mężczyzna z charyzmą i poczuciem humoru to cenny nabytek i faktycznie coraz rzadziej do spotkania. 42-ka u Ciebie dochodzi jeszcze kwestia wzrostu:) gdyby mój mąż nie był moim mężem to bym Ci go podesłała...jest wyższy od Ciebie o całe 7 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
42 glowa do gory.....usmiech i dobry zart to podstawa .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
42 ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
musze przeczytac caly topik aby sie dowiedziec ?:) pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem w imieniu 42-ki chociaż nie dostałam pozwolenia, może mi wybaczy - 183:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooooooo
woow kobieto to jestes super laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffffffffffffffffffff
Booooooooooooooooooooooooooooooooooosssssssssssssssheeeee znów z drabina będzie musiał biegać za żyrafą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Za oknem zimno, szaro, wietrznie ale w kuchennych rewolucjach pachnąco, ciepło i wesoło:) Coś komuś zaserwować? Jakieś życzenia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
42-ka a nie masz pomagiera.Taka mądra laska :) a wygadana i to jak tu na forum.Stań na ulicy i pieprz te swoje durne kawałki to się na pewno zlecą i za łopatę wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka; U mnie nie pada....jeszcze :) a choinkę ubierz, przyda się,,,jak Ci ktoś zajdzie za skórę to będzie jak znalazł na powieszenie na niej jego wydmuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim i wesolych swiat :) Choinki co prawda nie ubralam ale zonkile ani hiacynty tez mi sie jakos nie komponuja z aura ;) Moze zmieszm bombki i pisanki i tym udekoruje mieszkanie i stol ... Pochlonal mnie ostatnio wir pracy, ale noca doczytywalam co sie u was dzieje. 42 ja np. sama chodze do kina, mam ulubiona knajpke i widze czesto te same twarze. Czym sie interesujesz? Znajdz odpowiednie formum i sie udzielaj. Jesli to hobby zbyt kobiece zainteresuj sie czyms meskim. Na pewno znajda sie tacy, ktorzy chetnie ci pomoga w poznawaniu tajnikow a potem sie zobaczy. Mozna tak obstawic jesli nie kazdy wieczor to co najmiej kilka w tygodniu. Tylko trzeba pewnej regularnosci zeby dac sie zauwazyc. Tutaj bywasz regularnie i jestes zauwazana. Jesli cie to kreci wybierz sie na zlot harleyowcow itp, itd. Nie tylko dyskoteki i kluby seniora ;) Jestes singlem wiec nie masz zadnych ograniczen w zarzadzaniu swoim czasem. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miałem nie zaglądać ale .... za dużo do odrabiania miałbym po powrocie do pracy :) ....kto to wraca jak niespłacony weksel - facet czy kobieta ? ...to tak odnośnie wracających tu facetów :) 42 - nie przejmowałbym się zbytno trafiającymi się tutaj "ziarnkami" samam napisałaś że na randkach sporo tego byłem więc już pewnie się znieczuliłaś - i dobrze:) Nie myśl o upływającym czasie - w końcu mechanizm wypierania każdy z nas ma jakoś wykształcony. Wiem, wiem trudno wyzbyć się uczucia jakby czas jak woda przelewał się między palcami :( ale to uczucie nie jest chyba obce każdemu, bo każdy jak sądzę ma coś takiego co chciał a nie udało mu sie zrealizować. Nie mamy większego wpływu na to co nas w życiu spotka - tu jestem zwolennikiem determinizmu - jednak możemy stwarzać okazje, dawać pretekst, prowokować życie. Nie można zamykać się w domu i czekac na zmiany, ale nie można też na siłę szukać miłości. Czytając Ciebie odnoszę wrażenie, że nie podpadasz pod żadną z tych opcji, łapiesz dystans i o to chodzi. Moim zdaniem powinno się tu czy w realu dawać poznawać siebie, tym co robimy, jak robimy, jak wyglądamy, co piszemy, jak piszemy ...im więcej okazji do poznania nas tym większe prawdopodobieństwo zauważenia nas. Hahahaha oczywiście nie można zapomnieć że określone działania, czy obraz powoduje przyciąganie określonych "zainteresowanych". Mimo wszystko podszedłbym to tematu tak aby bawić się gdzie i jak się da - w moim rozumieniu, baawienie się to robienie tego co sprawia nam przyjemność, dla każdego może to być coś innego. To co przeżyjemy przyjemnego będzie nasze i nikt nam tego nie odbierze a przy okazji kto wie co nam się przydarzy... Pozdrawiam wszystkich, u mnie coś drobnego, paskudnie białego pada z aoknem wrrrrr... chyba jednak w lany poniedziałek przyjdzie nam przyjąć nową świecką tradycję - wojnę na śnieżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem Ciągnie wilka do lasu - to tak odnośnie kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42-ka Jak to w życiu bywa, raz się ma lepsze a raz gorsze dni. Po burzy wychodzi słońce a po nostalgii i smutku radość i energia:) Endorfinki są najlepsze na wszystko, gdy je złapiesz to nie puszczaj pod żadnym pozorem:) mogę oddać kilka na dobry początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juvia - nie zaprzeczam, kiedyś kilka lat temu net był moim światem, potem był odwyk i teraz ograniczyłem się w zasadzie do przerw w pracy, i forów różnych, czasem zaglądam tu z domu ale tylko kiedy nie jestem nikomu potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
oj oj coś nam Juvia tryyyska energią w ten piękny, szary, pochmurny, śnieżny poranek.... ;) czyżby czyżyk zaatakował...? dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunday man Dobry:) bardzo dobry:) Skąd masz takie wiadomości? To poufne jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
Juvia przecież jestem Twoim mężem zapomniałaś? :) haha pamiętam kto dzisiaj zagościł na mojej końcówce ... i tu Cię mam!!! p.s. będę w domu za małą godzinkę. Rozglądam się jeszcze za pietruszką Kochanie. do zobaczenia! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×