Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość dzulia76
Gosia bardzo chętnie tylko że mnie w domku nie ma bo jestem w szpitalu ale to co jadłam zaraz po głodówce to był brązowy ryż z warzywami prużonymi na patelni. Na drugie śniadanie wafle ryżowe z dwoma plastrami ananasa. Na obiad znowu ryż z warzywami. Podwieczorek jakiś owoc z waflami ryżowymi. Na kolację sałatka z surowych warzyw z dwoma łyżkami oleju lnianego Budwig-owy. I tak przez 5 dni. Po tej diecie ryżowej pierwszy dzień 7.00 na śniadanie dwie kromki chleba graham z drobiową wędliną( ja robię ją sama chleb zresztą też) 10.00 na drugie śniadanie 2 plastry ananasa zalane pół szklanki maślanki. 13.00 Obiad pierś z kurczaka 200g ugotowana lub upieczona tylko bez skóry do tego surówka lub warzywo gotowane typu brokuł, kalafior. 16.00 Podwieczorek jakiś owoc (oprócz banana i winogrona zbyt duża kaloryczność i grejpfruta przez pierwsze dni po głodówce nie pozwala wątrobie pozbyć się toksyn później już będzie go można włączyć do menu) z połową szklanki maślanki. 19.00 Na kolację 100 g piersi z obiadu z sałatką. Gosia jeśli będziesz chciała więcej dni wyślę Ci na maila bo, nie mam siły pisać, ale to dopiero jak mnie wypiszą ze szpitala. Mam super przepisy na rybę, wołowinę i drób. Pamiętaj żadnego smażenia smarowania masłem i sól tylko ziołowa albo morska i to też w niewielkich ilościach żadnej vegety. Przyprawy i zioła ile chcesz i dodawaj do wszystkiego kurkumę nie za dużo żeby nie zmienić smaku potrawy powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia Dziula dzieki mam problem z dostepem do intr,ale pisz , bardzo zdrowo jez , olej lniany tez uzywam, jestem 5dzien teraz bardzo dobrze sie czuje tak jak jest napisane w instrukcji neera. ZYCZE DUZO ZDROWIA pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moroznik biore 2 dzien wczesniejsze wpisy sa optymistyczne.Mam nadzieje ze tez i u mnie zadziala.Mam 16 kg nadwagi.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia76
Gosia teraz to ja się wcale nie odżywiam jestem o suchym pysku i kroplówkach. Wcale mnie to nie cieszy, bo mimo że schudnę to jest głupie tracenie wagi później szybko kilogramy wracają. Ale to jest siła wyższa nie mam na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia witam gosciu nareszcie nowy oczywiscie ze zgubisz kilogramy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dzulia wracaj szybko do zdrowia. Pocieszę cię że będzie Ci łatwiej chudnąć po takim szpitalu.I wcale nie prawda że przytyjesz to co teraz schudniesz. Teraz przez jakiś czas jak będziesz na ścisłej diecie to organizm przyzwyczaisz do mało jedzenia i jak nie rzucisz się na jedzenie to nie będziesz jeść.Ja jak wylądowałam w szpitalu to nie dośc że sporo tam schudłam ale po wyjściu tak nie miałam ochoty jeść że schudłam 15 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny-3 dzien brania moroznika poki co zadnych zmian nie widze.A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia witaj mais musisz poczekac ,ja dopiero po tygodniu moze 2 zaczelam mniej jesc ,ale napewno beda wyniki,DZULIA czekam na ciebie. JESTEM 6 dzien jest mi ciezko ,schudlam teraz 4 kg,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a ty 6 dzien na diecie jestes czy tylko moroznik pijesz?z tego co pisaly dziewczyny w zeszlym roku to napewno efekty sa.Niestety ja jestem w goracej wodzie kapana i juz chcialabym widziec rezultat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie kupilyscie swoj moroznik bo sie zastanawiam nad autentycznoscia mojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mais Na efekty to musisz poczekać ,po paru dniach nie schudniesz, na to trzeba czasu . Gosi - Ty jesteś 6 dzień na diecie czy na 6 dawce? bo coś tu nie rozumiem./Po 6 dniach 4 kilo Ci spadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero teraz zaczynam odczuwać działanie MK .Co prawda spadło mi 3 kilo ale to świąteczna nadwaga to ja tego nie liczę ,ale kompletnie nie mam ochoty jeść,mdli mnie na samą myśl o jedzeniu ,zmuszam się bo inaczej o wodzie bym była .Mam nadzieje że to szybko nie minie ,bo przy pierwszej serii to dość szybko wrócił mi apetyt.Oby teraz było dłużej.I co najdziwniejsze przed miesiączką to ja mam napady obżarstwa ,pikantne i kwaśne to mogę tonami jeść a teraz nic ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia maia ja mam ze sklepu zdrowa zywnosc pisze na nim w jezyku rosyjskim, kosztowal 25zl. menka dalej ciagne neera,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia to jest kuracja neera,intesywna kuracja oczyszczjaca, mam problem z watroba nie wiem dlaczego wyniki mi wychodza kiepskie,wpisz w goole, biore mk pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za intensywnie ją obciążasz. A jak masz kiepskie wyniki to lepiej idź do lekarza wewnętrznego bo to niezbyt dobrze.A biorąc Mk to ją dodatkowo obciążasz.Najpierw ją wylecz a potem bierz MK bo możesz sobie zaszkodzić. Moroznika nie można brać przy chorej wątrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia juz kiedys tak milam ,tylko oczyszczalam olejem rycynoym oklady,to jest napewno od mk ,zrob wynik tez bedzie nie za ciekawy ,w poniedzalek po n zrobie wyniki to napisze, ja nie mam chorej watroby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam zdrową ,regularnie robie badania bo jestem po zapaleniu trzustki .Moroznik bardzo obciąża wątrobę ,trzeba uważać jak są złe wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia 7dni starczy czuje sie dobrze mam wiecej energi,ladniejsza cere, dzis zaczne od warzyw jedzenie ,i sok warzywny,dzulia jak myslisz czy dodrze popoludniu napisze co zjadlam ,chce jesc 3razy dz,wole jesc tak niz 5 malych posilkow,jesli pozwolicie bede pisac co jem a wy mnie poprawiajcie ,zaznaczm nie jem nabialu ,maki zadnej ,kasz tez .Bylam u dietetyczki kaze mi jesc warzywa +mieso-soki warzywne -ryby-jajka-nasiona-orzechy-zrobic-paste sezamowa-olej kokosowy-lniany,pic wode nieg,mineralna'.herbate czerwona .moge 1kawe czrna(ja lubie czarna w tygielku ),zupy warzywne nie zabie,i chyba wszystko,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - powinnaś jeść kasze bo są bardzo zdrowe i tłuszcz w minimalnych ilościach.Nie można z wszystkiego zrezygnować bop prędzej czy później organizm zbuntuje ci się.Dokładnie nie trzymaj się tego co ci dietetyczka mówi bo każdy dietetyk inaczej mówi. Ja chodziłam do jednego z najlepszych w kraju u którego jak się trzymasz zasad to ładnie chudniesz dziewczyny po 40 kilo pochudły i u niego 5 posiłków jest o tej samej godzinie codziennie i na 3 głównych jest 5 g tłuszczu/To bardzo ważne bo w tłuszczach masz te witaminy których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia ja tluszcze jem olej lniany i kokosowy,kasz nie jem bo od kasz ma sie brzuch, zreszta ja jem w/g mojej choroby tarczycy ,hashimoto.Tluszcze sie je nie po to ze sa witaminy tylko witaminy przyswajaja witaminy dla organizmu ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia76
Gosia bardzo dobrze zaczynasz i obyś tak dolej trzymała, podpowiem Ci żebyś w pierwszych dniach jadło warzywa gotowane lub parowane te drugie nawet lepiej. Jeśli zjesz za dużo surowizny znów bardzo obciążysz bebechy. Wystarczy że jesz surowe owoce. Co do kasz, ryżu, maki, makaronów, klusek to się z tobą akurat zgadzam chociaż nie tak do końca. Bez tych produktów powinnaś się obyć do momentu wymarzonej wagi a później powoli włączać je do swojego menu, rozsądnie i oczywiście te produkty muszą być wysokowartościowe czyli makarony razowe, ryż dziki lub brązowy itd. Szkoda tylko, że nie masz ochoty zastosować się do pięciu małych posiłków a chcesz jeść tylko trzy bo organizm zamiast na bieżąco spalać będzie z tego co zjesz magazynował i tak naprawdę stracisz dużo mniej niż przy pięciu posiłkach dziennie. Wiem że jest to dieta upierdliwa ale naprawdę warta wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia Dzulia dzieki za odp. ja jadlam 5 razy ale nie chudlam,teraz chce schudnac bede jadla 3r,kasze wprowadze ta jak piszesz, dzis jadlam rano tylko kawa ,o12-sok z 5produktow sama zrobilam warzywnych szkl. nie moglam jesc nie chcialo mi sie .,dopiero o 15 na parze garsc groszku zielonego +brokul 4rozyczki ,,o 18 marchew z rzepa + wedzona makrela. pije wode mineralna ng,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia -przy takim jadłospisie to powodzenia.Wagę szybko zwalisz może ale jeszcze szybciej do niej wrócisz.A śniadanie to podstawa powinno mieć ok 350 kalorii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia76
Gosia z Menką nie sposób się nie zgodzić śniadanie powinno być i to najbardziej pożywne i sycące ze wszystkich posiłków, Wszystko dobrze tylko moim zdanie ryba tj. makrela jest bardzo tłusta i możesz sobie na nią pozwolić raz w tygodniu. W związku z tym że jesz tylko warzywa i owoce powinnaś jeść ok 300 gram mięsa drobiowego, czy ryby lub 200 gram mięsa wołowego dziennie. A na śniadanie pomyśl też o jakiejś drobiowej wędlinie może Ci się uda samej zrobić lub upiec jakiś udziec to pokroisz sobie do warzywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
Ja was dziewczyny podziwiam, że stosujecie diety, że tak zdrowo się odżywiacie. Mi to się nigdy nie udawało, bo dieta to jedno, ale taki zdrowy styl jedzenia trzeba stosować już całe życie a to już dla mnie za dużo:)Chciałabym się pochwalić że namówiłam mojego bardzo sceptycznie nastawionego męża do stosowania mk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia76
Dziewczyny dziś weszłam na wagę po wyjściu ze szpitala i przeraziłam się, bez jedzenia przytyłam kilo. Załamałam się. Czy to od tych kroplówek z glukozą, antybiotykami i innymi świństwami. Teraz jak jeszcze muszę jeść białe pieczywo, ziemniaki i wszystko rozgotowane i lekkostrawne to przytyje jak bawół. Wszystkiego się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia DZIULIA zdrowie najwaznijsze ,dojdziesz do zdrowia to wezniesz sie za odchudzanie ,dziekuje za odp,mam problem z intr i psuje sie mi telf,jak bede w domu u siebie za 2miesice, to bede pisa c, teraz tylko sporadycznie pa dzulia trzymaj sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka ,nie martw się nie ty jedna tak masz.Tak naprawdę to odchudzanie na chwile dietą cud to nigdy nie ma sensu a zmiana całkowitego życia jest ciężka ,jak organizm się do czegoś przyzwyczai to głodówka na chwilę nie zmieni życia.Tylko jak ktoś ma 5 kilo nadwagi i uważa się za grubasa to sobie na głodówki może pozwolić . jak wyrzucisz biały chleb i wieprzowinę to już duży sukces. Dzulia- nie martw się tym białym chlebem ,tak naprawdę to dla osób chorych jest on wskazany i przy wszelkich zaburzeniach w przewodzie pokarmowym nie wolno jeść innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka jak ty faceta namówiłaś to szacun wilki ,wiem jak ja mam ze swoim ,ciężko go do wynalazków namówić ,Ale ja mam łatwiej bo mój to zdrowy tryb prowadzi ogólnie no i szczupły jest to odchudzać się nie musi.Ale jak robiłam oczyszczanie orzechem czarnym to musiałam go nieźle namawiać i teraz jak ostropest kupiłam to dwa dni prosiłam żeby zaczął go jeść.Ale mój to przyzwyczaił się już do ziół w naszym domu ,nawet dzieciaki już się nie buntują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×