Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość Małgos88
Witam :) mam pytanie odnosnie jak spozywac mk bo w polowie tematu dziewczyny pisaly ze mocza go cala noc i dopiero rano lykaja a na innej informacyjnej stronie ze na sucho popic rano woda... jak lepiej sama nie wiem prosze pomozcie... przytylam 30 kg w dwa miesiace po lekach, dwa lata z tym sie mecze a slub w pazdzierniku ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Małgos88;) Ja ci duzo nie pomoge bo tez dopiero biore pare dni, ale wiekszosci osob jak i ja robia tak ze rano wsypuja mk do wody i wypijaja (ja go sobie tak biore o 4 rano). A ja mam pytanko, gdzie kupiłaś mk i za ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
25 zl u zielarki .... to przez kolezanke.... z wczesniejszych opisow wnuoskuje ze mam ten odpowiedni :) tylko zielarka powiedziala by od razu od 3 dawek mk rozpoczac .... zaczelam dzis od jednej...i.... nic nie czuje nic ani czesto na kibelek ani mdlosci.... tak jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie u mnie tez sie nic nie dzieje brałam juz 5 razy i bym stwierdziła ze jestem bardziej senna i na wszystko mam ochote;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Dziewczyny a coz tabletkami antykoncepcyjnymi?chciałabym zastosować MK ale nie wiem czy mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije od 5 dni mk a tabletki anty tez biore i nic sie nie dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
I jak dziala na was mk?? Na mnie nic a nic a obawialam sie tego latania na wc... ..moze ze mna cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onai 93.. na mnie tez nic nie działa, od jutra zaczynam podwójna dawke moze wtedy cos sie zacznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Hej. Dziewczyny nie słuchajcie tych głupot,że trzeba zacząć od trzech dawek. Moroźnik trzeba stopniowo wprowadzać do organizmu!!! Brałam go cztery lata temu jeżeli macie jakieś pytania to pytajcie z chęcią odpowiem na każde pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
Ja nikomu nie kaze brac 3 dawek....tylko zielarka tak mi powiedziala.... jak narazie nic nie czuje po sobie by dzialalo... Eva a opowiedz jak u ciebie to wygladalo cale to zazywanie jak srednio waga spadala pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej evo_40.... do wziecia moroznika zabieram sie od pol roku, powstrzymuje mnie lek przed skutkami ubocznymi i czy zadziała.mam niedoczynnosc tarczycy i zespol haschimoto, walcze z nadwaga od lat. biore syntetyczny hormon tarczycy i troche sie obawiam czy nie nastapi reakcja krzyzowa z mk.prosila bym cie bardzo o opisanie swojej przygody i rezultatow.pozdrowiam serdecznie.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Witajcie :) Na mnie moroźnik podziałał bardzo szybko, po około czterech dniach zaczął się oczyszczać mój organizm efekty były widoczne już po około miesiącu. Zleciałam bardzo dużo w cm natomiast po kilogramach nie było aż takiej rewelacji. Zaczynałam od jednej miarki i co 10 dni zwiększałam dawkę. Nie stosowałam żadnej diety. Czułam ,że chudnę do momentu zrobienia sobie przerwy miesięcznej. No ale co po skończeniu kuracji wszystko zaczęło wracać, także nie wierzcie w to że nie ma efektu jo-jo. Teraz zamierzam powrócić do MK. Ja się bardzo dobrze po nim czułam. Obawiam się tylko czy ponownie na mnie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
EVA..I ile wtedy schudlas?? Uwazalas na jedzenie czy raczej sobie " pozwalalas"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Dokładnie nie pamiętam ,ale gdzieś około 4-5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Jadłam wszystko, nigdy nie stosowałam żadnych diet i dlatego MK mi odpowiadał :) szkoda tylko, że wszystko wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw MK stosowała moja znajoma, później siostra ja jakoś sceptycznie podchodziłam do tego. Opowiedziałam o tym koleżance i ona kupiła. Chudła w oczach więc i ja się skusiłam. Miałam pewne obawy,że tego nie można kupić w aptece tylko przez internet ale stwierdziłam że skoro trzy osoby biorą i nic im nie jest to dlaczego mi by się miało coś stać, zwłaszcza że moja siostra jest 12 lat starsza o de mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
EVA w ciagu ilu miesiecy tyle schudlas?? Po ilu miesiacach zrobilas przerwe miesieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Efekty było widać bardzo szybko, przerwę zrobiłam po 5 miesiącach ale tak jak pisałam wcześniej po miesięcznej przerwie już nie traciłam na wadze,ale też nie przybierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
W przyszłym tygodniu zamawiam MK i mam nadzieję, że znowu zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasos
Cześć Ja też brałam mk zużyłam jeden pojemniczek i gdzieś wsadziłam pozostałe i nie umiem ich znaleźć. Schudłam niewiele ale od jutra zabiorę się za dokładniejsze szukanie i chętnie dołączę do Was . W grupie zdecydowanie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
Eva ....a jak dzialal mk na Ciebie?? Tutaj dziewczyny pisaly ze gazy ze kibelek tradzik a ja mam tylko bol glowy.... EwaSos im wiecej zdecydowanie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację w grupie raźniej :) jeszcze go nie szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Hej :) W trzecim dniu stosowania mój organizm chyba się zaczął oczyszczać latałam do toalety chyba z 3-4 razy dziennie miałam biegunki przez dłuższy czas a później wszystko się unormowało. Miewam zespół niespokojnych nóg, podczas stosowania MK ani razu mi się to nie przytrafiło. Dziewczyny musicie pamiętać, że MK oczyszczając nasz organizm również wypłukuje z niego magnez i potas więc to jet bardzo ważne aby codziennie łykać chociaż jedną tabletkę magnezu. Dzisiaj zamówiłam MK i od przyszłego tygodnia zaczynam już się nie mogę doczekać efektów,mam tylko nadzieję, że ponownie na mnie zadziała. A jak z efektami u was, ile już go stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva_40
Nie pamiętam żebym miała bóle głowy, jedynie biegunka na początku no i te gazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
Hmmm ja juz prawie dwa tygodnie stosuje i tylko te bole glowy... ale ten zespol niespokojnych nog.... teraz przez caly czas stopami macham... nie przeszkadza mi to hehe wieksze spalanie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Znalazłam mój moroznik i już namoczyłam na noc w kieliszeczku. Zaczynam od jutra . Często budzę się około czwartej to wtedy będę go piła żeby około 8.30 zjeść śniadanie. Ciekawa jestem jak na mnie teraz zadziała. Zważę się rano i napiszę .Dobrej nocki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
Oooo teraz mam dobre pytanie po jakim czasie od zazycia mk spozywacie pierwszy posilek...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgos z tego co się wcześniej naczytałam to około 3 godziny po wypiciu mk i tak też to wcześniej robiłam. A teraz wyniki- przy wzroście 158 ważyłam dzisiaj rano 68 kg. Mam nadzieję , i marzenie zejść do 58 kg. bo przy tej wadze najlepiej się czułam i wyglądałam też ;) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgos89
Hmmm... a ja od 6 do 12 .... ale dla mnie to katorga nie wiem czy zle wczesniej cos przeczytalam i zaczelam tak..... moj start byl od 86 kg a wzost 165 chce ....do 60 spasc... po lekach okropnie przytylam najgorsze ze po nich trudno spasc z wagi ....10 schudlam w ciagu 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×