Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość Alynka23
Czesc ja wiem gdzie we wroclawiu mozna kupic ale w necie niebardzo ale sa ruzne strony.Kurcze mam 20 kilo do z zucenia i niewiem jak wziasc sie za siebie moze ktos ma jakies dobre rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alynka23
A co do miarki to musi byc bo inaczej to pewnie jakis lewy kupilas.bo ta miarka to bardzo malenka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we wroclawiu kupisz w zdrowej zywnosci na boguslawskiego sklep '' kocanka''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu gdyby było takie niebezpieczne nie byłoby dostępne w sklepie ze zdrowa żywnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE JAKĄ POJEMNOŚĆ MA TA MIARKA ? POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czubka noża ma wielkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam taka małą łyzeczkę - wymiary 8 milimetrów na 8 milimetrów, o głębokości -4 milimetry.Czy była byś tak miła i zierzyła dla mnie swoją lyżeczkę.Z gory bardzo Ci dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alynka23
no jak chcesz to ja moge tobie oddac swoja miarke bo mam 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję ci za dobre chęci, mieszkam za granica więc jest to trochę trudne.bardzo cie proszę jak byłabyś tak miła i zmierzyła mi swoją łyżeczkę , będę ogromnie wdzięczna.serdecznie pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna powoduje m.in.: pobudzenie aktywności układu krążenia aż do poziomu naczyń włoskowatych łącznie stopniowe podwyższanie temperatury ciała, polepszając przemianę materii pobudzenie pracy serca pozytywne oddziaływanie na system nerwowo - wegetatywny ułatwia aktywność hormonalną efekt masażu mięśniowego, szczególnie na osoby narzekające na "łamanie w kościach" przyzwyczaja organizm do zmian temperatury i powoduje iż lepiej znosimy gorące lata i mroźne zimy wycisza organizm psychicznie co dzisiaj jest nam tak potrzebne jest wspaniałym lekarstwem na schorzenia reumatyczne to idealny sposób na oczyszczenie naszej skóry tak z brudu zewnętrznego, oraz odtrucie go. Seanse w saunie są zabiegami terapeutycznymi, odprężającymi, relaksującymi, pomagającymi usuwać napięcia nerwowe, dające poczucie odprężenia fizycznego i psychicznego, ale saunę i łaźnię parową można równocześnie wykorzystać do zabiegów aromaterapii. Aromaterapia wykorzystuje w zabiegach terapeutycznych i kosmetycznych pachnące naturalne olejki eteryczne, pozyskiwane z roślin. Mamy tu do czynienia z dwojakim oddziaływaniem. Po pierwsze oddziaływanie zapachowe na psychikę człowieka, po drugie olejki te będąc wieloskładnikową mieszanką związków chemicznych biologicznie czynnych, w czasie zabiegów aromaterapeutycznych dostają się do organizmu i oddziałują leczniczo. Dlatego aromaterapię możemy porównać w pewnym sensie do ziołolecznictwa. Najczęściej stosowaną definicją w pełni określającą aromaterapię jest definicja określająca ją jako metodę naturalnej medycyny i kosmetyki, w której stosuje się naturalne olejki eteryczne pozyskiwane z roślin, wprowadzane do organizmu przez drogi oddechowe (wąchanie, wdychanie, inhalacje) lub przez skórę (masaż, kąpiel, kosmetyk, kompres). Jak widać metoda ta jest rewelacyjnie prosta a zarazem skuteczna i przyjemna w stosowaniu w celu usuwania wielu dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAA25
hej własnie dzisiaj zamowiłam mk czekam na dostawe z mk bede miała przyjemnośc już drugi raz ostatnio go brałam rok temu od marca do lipca schudłam 8 kg czas znowu się z nim zakolegować chodź jak przypomne sobie jego smak mnie wykreca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAAAA25 ...MOZE TY MI POMOŻESZ...mam prośbę czy zechciała byś zmierzyć dla mnie wielkośc lyżeczki ile ma dlugosci szerokosci i głebokosci w milimetrach ,poniewaz mam mk lecz bez lyzeczki chce go brac ale nie moge.Bardzo Cie proszę pomoz mi .Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAA25
NO HEJ JAK TYLKO DOSTANE PRZESYŁKE TO CI PODAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAA25
a skad zamowiłas moroznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go dostałam i jest oryginalny brak jest tylko lyzeczki , mam taka inna malenka i chce wiedziec czy jest tej samej wielkosci , zeby jej uzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAA25
dziewne,że nie dostałaś z miarka hmm no ja jeszcze czekam na przesyłke pewnie dostane koło środy bo we wtorek świeto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpiegujsms.pl/aaab7e231d zobacz gdzie jest Twój bliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest oryginalny miarka musi byc w środku z mk moze jest na samym spodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam bez miarki ,czy tak trudno wziac linijke i zmierzyc miarke zeby mi pomoc prosze od miesiaca zeby ktos z was sie zlitował .Chce po prostu zacząć kurację a nie moge .Więc jesli jest ktos kto moze to dla mnie zrobic.....TO BARDZO PROSZĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madaleine
No to co, babeczki? Bierzecie, nie bierzecie? Dzisiaj dowiedziałam się, że istnieje coś takiego, jak mk. Będę go miała w formie suszonego zielska, nie proszku czy pigułek. Kupiony przez znajomą Ukrainkę od kobiety, od której sama kupuje. Ona to zielsko zna i nim właśnie oczyszcza organizm. Po trzech miesiącach ma bardzo dobre efekty. Plan mam prosty - do końca roku ostropest plamisty, aby wspomóc i trochę oczyścić wątrobę, bo to ona będzie miała najwięcej pracy przy mk. Poza tym nie chcę zaczynać przed styczniem, bo teraz będzie najwięcej imprez i żywieniowych grzeszków, więc nie widzę sensu się frustrować. Dopiero od pierwszych dni stycznia mk, przy czym nie zamierzam przekraczać maksymalnej zalecanej dawki (4) i chcę dojść do niej we właściwym tempie (+1 co 10-15 dni). Będę mk brała na noc, dzięki temu mam szansę na normalne śniadania i 4-5 posiłków dziennie. Z doświadczenia wiem, że jeśli się je w ten sposób, a śniadania są królewskie, to z każdym posiłkiem apetyt jest mniejszy. Mało owoców, bo mają dużo cukru i ostrożnie z węglowodanami w ogóle. Do tego długie marsze (psy się ucieszą) i dużo wody. Do zrzucenia 15 kg. Myślę, że jeśli będę się trzymała tych założeń, to latem będę niezłą laską. Nowy rok to fajna data, żeby zacząć, a do tego jest dość czasu, aby przygotować organizm. Kto zaczyna zabawę ze mną? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miarka ma wymiary : srednica 6-7 mm , głebokość 5 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje ci ślicznie koleżanko, w koncu ktos mi pomogł. pozdrawiam serdecznie.monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppysia
hej wiec tak pije mk od 14 do dziś schudłam 0,5 kg nie wiem czy to dużo czy mało ale każde kg sią liczą. od wczoraj biorą 2 mk bo co dziesięć dni będę zwiększać dawkę,a jak u was? piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławekmisz
Czy stosując mroźnik kaukaski faktycznie nie należy spożywać alkoholu? Dużo pracuje i prowadzę intensywne życie towarzyskie, żeby odreagować. Lubie piwo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem odpowiedzi, bo po dzisiejszej jeździe autem z letnimi oponami po drodze lepszej od lodowiska mąż zrobił cytrynówkę,którą zaraz z nim spożyję ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawekmisz
I jak się czujesz po cytrynówce? Ja się stale waham, może zacznę po weekendzie bo zaraz lecę z kumplami do pabu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem nieźle ;) chociaż dzisiaj zdecydowanie lepiej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzis wziełam o 4 rano pierwsza dawke. Jestem ciekawa czy to zadziała i z jakimi skutkami, szukałam tego mk w trzech zielarskich z czego tylko w jedym był dostepny, w pozostałych stwierdzono ze jest niedostepny. Dałam za niego 20 zł czy jest mozliwosc kupienia go przez internet nieco taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki duży był ten pojemnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×