Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość kamisia24
Witam,piszę bo chciałabym się dowiedzieć czy kupowałyście moroznik przez internet?Jeśli tak to bardzo Was proszę o podanie linku do strony....ponieważ ja zamówiłam dwa tygodnie temu mk właśnie przez internet i do tej pory mi nie przyszedł (całe szczęście że zamówienie było za pobraniem). Jest wiele stron gdzie można go zamówić ale mi chodzi właśnie o to by nie była to żadna podróbka.Z góry Wam dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamisia- ja to zawsze w zielarskim kupuje to mam pewnośc ale strona:http://www.moroznik-kaukaski.pl/ wydaje się uczciwa ,kilkakrotnie rozmawiałam tam ze sprzedającym ,prosiłam o rady i za każdym razem odpowiadano mi szybko i konkretnie to raczej zależy im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisia24
Super.Bardzo Ci dziękuję za tak szybką odpowiedź.Właśnie zastanawiałam się nad ta stroną choć powiem szczerze że zmartwiła mnie tam niska cena tego mk.Na innych stronach są nieraz dużo wyższe.....no ale chyba nie ma się co zastanawiać tylko trzeba zamawiać:)Mam nadzieję że efekty będą zadawalające:)Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moroznik normalnie tyle kosztuje .Ja za swój płacę ok 20zł.Inne strony to zwykli naciągacze .Nie zawsze drogo znaczy dobrze.Wiadomo każdy orze jak morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
hej, czy ktoś kupował na tej stronie :http://www.moroznik-kaukaski.pl/?Wiem że jest najbardziej rozpoznawalna i cena jest bardzo korzystna, ale chciałabym potwierdzenia, że można tam kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia76
Fasolka ja kupiłam z tej strony mk i chyba był ok bo 5 kg poleciało przez 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela01
menka - to jest super stronka :) dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
menka ale to jest po rosyjsku!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po rosyjsku.Jak nie znasz to z tłumacza skorzystaj ,moja przeglądarka sama automatycznie tłumaczy obce języki ,to jak ty z innej korzystasz to ściągnij sobie chrome. Warto ,wszystko jest na temat moroznika chyba każda informacja o jaką padają tutaj pytania. Dowiedziałam się że 4 to maksymalna dawka a ja na 5 jestem i źle się czuję.Schodzę do 4 i mam nadzieje że będzie dobrze jak nie to rezygnuje z moroznika ,nie dam rady tak funkcjonować tyle miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia76
dzięki Menka z te stronkę poczytałam sobie i już nie mogę się doczekać kiedy znów wystartuje z mk, ale będę pić tylko do 4 dawek to wydaje się rozsądne. Co prawda trochę się boję, bo teraz moje bebechy są takie podrażnione ale jak przez najbliższe tygodnie nic się nie wydarzy to może od kwietnia zacznę brać mk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
hej menka34, ja też dzisiaj zeszłam na 4 dawki bo w sumie wtedy mi najlepiej waga schodziła, na 6 dawce to non stop rewolucja w kiszkach, myślałam że może to mi pomoże ruszyć wagę ale niestety, więc schodzę na 4 i zobaczymy. I tak zeszło mi 10 kg od samego początku i może już więcej nie zejdzie, może MK ma jakąś granicę bo koleżanka też tyle schudła. ja potrzebuje jeszcze z 9 kilo tak minimum i nie wiem co dalej będzie bo niedługo będę musiała zrobić tą miesięczną przerwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie na koniec lutego robię przerwę dwu miesięczną bo brałem moroznik przez pięć miesięcy. Mogę napisać, że jestem zadowolony bo przez ten okres zrzuciłem 10kg. i czuję się o wiele lepiej. Stanisław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny to moje szukanie w necie coś dało ,fajnie że stronka przydała się.Ja dzisiaj pierwszy dzień bez moroznika ,robię przerwę ze dwa tygodnie ,mam straszliwe mdłości i troszkę odpocznę ale potem znowu zacznę.Za to od dzisiaj jestem na diecie Chodakowskiej ,poprzednio 5 kilo mi spadło i to dość szybko to teraz jak wytrzymam to też mam nadzieje będzie spadało.Jeszcze 10 gdybym zwaliło to dla mnie już bajka. Fasolka super efekty ,gratulacje . mi też 10 spadło od początku to widać może tyle ma spadać każdemu. Witam rodzynka ,pierwszy samiec na naszym forum ,gratulacje efektu./Przeważnie faceci to bez alkoholu nie mogą wytrzymać dłużej to tym bardziej jest czego gratulować.Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny to moje szukanie w necie coś dało ,fajnie że stronka przydała się.Ja dzisiaj pierwszy dzień bez moroznika ,robię przerwę ze dwa tygodnie ,mam straszliwe mdłości i troszkę odpocznę ale potem znowu zacznę.Za to od dzisiaj jestem na diecie Chodakowskiej ,poprzednio 5 kilo mi spadło i to dość szybko to teraz jak wytrzymam to też mam nadzieje będzie spadało.Jeszcze 10 gdybym zwaliło to dla mnie już bajka. Fasolka super efekty ,gratulacje . mi też 10 spadło od początku to widać może tyle ma spadać każdemu. Witam rodzynka ,pierwszy samiec na naszym forum ,gratulacje efektu./Przeważnie faceci to bez alkoholu nie mogą wytrzymać dłużej to tym bardziej jest czego gratulować.Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisia24
Witajcie.Właśnie dzisiaj zamówiłam mk z te strony którą proponowałyście.Mam nadzieję że pod koniec tygodnia dojdzie i już w poniedziałek będę mogła zacząć kurację odchudzającą:)Jestem zachwycona efektami jakie niektórym udało się osiągnąć i pełna podziwu.Trzymam kciuki za dalsze efekty:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia76
Witajcie dziewczyny dziś moja waga pokazała o 1kg mniej. Tak się cieszę, bo myślałam że będzie na tej diecie lekkostrawnej wrzucę a nie zrzucę kilogramy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
witajcie, wyobraźcie sobie że zeszłam z 6 dawek na 4 i waga znowu się ruszyła w dół. myślałam że czym więcej tym lepiej to będzie szło a tu zaskoczenie. na 6 dawkach nic nie drgnęło, na mniejszej schodzi. taka sytuacja:)Natomiast mój mąż bierze już 3 dawkę i waga stoi, wkurza się, ale o dziwo dalej nie odstawił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Fasolka faceci nie mają cierpliwości tyle co kobiety.I jak efektów nie ma to zaraz się denerwują.Zresztą każda z nas jak efektów nie widzi to zaraz zła i zrezygnowana to jemu się nie dziw .i tak pochwała się należy że chce brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla2411
witam Was, mam pytanie czy ktos z Was zamawiał moroznik na stronie "www.sklepna5" bo ja zamówiłam juz półtora tygodnia temu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki.Więc nie wiem czy to jakas sciema czy naciągacz. Nie powiem potwierdzenie mi przyszło na e-mail ze dziekują za złozenie zamówienia. I czekałam ale nic napisałam więc wiadomosc z zapytaniem o przesyłke to mi odpisano po rusku. Prosze jesli ktos zamawiał nie napisze czy tez tak długo czekał. Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla2411
dziewczyny nie kupujcie na www.eliksir.sklepna5 bo to oszust własnie sie dowiedziałam ze nie tylko ja zostałam oszukana. wpiszcie w google semaszow swjatoslaw i tam zobaczycie ze jest oszustem. trudno teraz raczej juz nic nie zamówie na necie a tak mi zalezało na morozniku. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisia24
Witaj,ja mogę ci polecić tę stronę http://www.moroznik-kaukaski.pl/ Ja zamówiłam właśnie z tej strony moroznik i bez problemu przyszedł....tyle że wysyłkę wybrałam za pobraniem.......robię tak właśnie po to aby nie zostać oszukaną.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
Leyla2411 ja też tam zamówiłam pierwszy raz i też długo czekałam na przesyłkę, ale codziennie dzwoniłam na ten nr ze strony i tak drążyłam że w końcu przyszła przesyłka. potem dopiero tak jak ty przeczytałam, że wiele ludzi miało takie "przygody" z tym sklepem. Nie poddawaj się i nękaj ich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka08
witam jestem w trakcie odkwaszania organizmu Langsteinerem pije juz 2 miesiąc wczoraj zastosowałam 1 kapsułkę mk+zielona herbata na wadze 71 chce zgubić ok7-8 kg zobacz co będzie sie dziac myslę brać 12tyg czyli 2 opakowania i 4tyg przerwy a potem od nowa zobacze co bedzie ale powiedzcie jakto jest z ta miesiączka bedzie się spóżniać czy to jakis skutek uboczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj malinka. Ja za pierwszym razem miałam o czasie ale przez dwa tygodnie miałam plamienia i ginekolog powiedział że najprawdopodobniej przez to zioło ,bo nigdy wcześniej tak nie miałam.Jak drugi raz zaczynałam brać to spóźniła mi się o tydzień i całkiem inaczej zachowywał mi się organizm przed .Ale każdy organizm jest inny i inaczej reaguje ,może być że Ty nie będziesz miała z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
hej dziewczyny założyłam nowy wątek bo niestety tak jak tam napisałam mk już na mnie nie działa, waga stoi więc czas wdrożyć projekt "rusz d**ę". wklejam wam link do wątku może któraś z was się dołączy:)) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5857381

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla2411
do fasolki 1982 Dzieki za odpowiedz mam pytanie skąd miałaś nr tel do nich?? bo ja nie mogę znaleśc ale znalazłam tego kolesia na facebook-u. Jak masz ten nr to prosze napisz go na stronie bo nie odpuszcze tego. pozdrawiam i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
Z ich strony skopiowałam:)Masz rację leyla i nie odpuszczaj!! KONTAKT tel 722 168 788 e-mail: temat.ltd.pl@gmail.com SKYPE: SWJATOSLAWSEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka1982
przekopiowane z ich strony. powodzenia!!:) KONTAKT tel 722 168 788 e-mail: temat.ltd.pl@gmail.com SKYPE: SWJATOSLAWSEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam od nowa zaczynam ,dwa tygodnie przerwy zrobiłam ,obskoczyłam 3 imprezki i alkoholu na razie mam dość .Dzisiaj 1 miarka i tym razem do 4 max dojdę.Może teraz coś się ruszy bo dwa miesiące nic nie spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×