Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość gośc patka
a ha bo widziałam w internecie ze cos koło 60 zł a tak pozatym jak chcecie schudnać ja w tamtym roku zanim zaczełam pić mk to miałam diete 13 dni kopenhaska i na diecie schudłam 8 i drugie tyle na mk :) do tej pory trzymam wage miałam 75 a teraz 58-59 polecam tylko dieta jest dość intensywna i nie mozna sie poddac chyba sobie ja zrobie niby 13 dni a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka1982
Od przyszłego tygodnia zaczynam mk, a tydzień pozniej mam pierwszą wizytę u dietetyczki bo uważam że sam mk i inne suplementy już mi nie pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroznik a
Witam, drugi raz jestem ba mrozniku juz z wagi z 3 kg ale pi ubraniach więcej widzę. Teraz 2dawka. Dziewczyny mroznik działa ale zakaz picia alkoholu nawet w małych ilościach. Zrezygnować z chleba klusek a efekty będą. Mroznik trzeba trochę pobrać. Ja po pierwszym razie schudłam 3 rozmiary. Brałam mk przez 2 miesiące. Ale albo mk albo lampka wina. Kazda lampka wina piwo robią ze mk przestaje działać i możemy zacząć tyć. A nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka- w internecie to nawet moroznik można za za 100 kupić .Ja to wolę w zielarskim wszystko kupować.Od poniedziałki zaczynam dietę "Ann Louise Gittleman - Plan wypłukiwania tłuszczu‎" bardzo restrykcyjna ale przez pierwsze dwa tygodnie można 5-7 kilo zgubić .Nie pije się kawy ,mleka i alkoholu ,zero nabiału .Moja koleżanka na tym rewelacyjnie schudła.Na kopenhaskiej próbowałam być ale to nie dla mnie za bardzo mało zróżnicowana i organizm domagał się czegoś innego.Do moroznika może jeszcze wrócę ale może za pół roku lub później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka08
odp.podobne środki do mk zielona kawa i ayurwed Vidanga jeśli chodzi o błonnik to najlepszy i najtańszy orginalny Błonnik to Błonnik Witalny z firmy Farm vit seria zioła mnicha cena za 150g ok 20 zł w zielarskich sklepach u mnie 14zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam od dzisiaj to drugie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duska 333
Cześć biorę moroznik 2 dzień i mam biegunkę dziś, czy tak ma być? Trochę się boję to stosować niech odezwie się ktoś doświadczony do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alikornka
Witajcie dziewczyny:-) W temaciew MK to widziałam bardzo duże efekty odchudzajace. Jestem kosmetyczka i kobietki chetnie dziela się doswidczenieme .Wiem jedno , trzeba być bardzo konsekwetny w działaniu i diecie. Ja przez 3 lata Przytulanki 16 kg. Dwa miesiące temu wykryto j mnie niedoczynnsc tarczycy masakra. Tyje się i puchnie i tak ciągle. Tydzień temu endokrynolog zminila mi lęk. Byłam na etyroxsie po którym bardzo źle się czułam. Okazało się ze ma dużo laktozy której mój organizm nie toleruje. Stąd to puchniecie. Teraz jestem na Letroxsie i powoli zaczynam czuć się lepiej. Dziewczyny jak macie jakieś doswidczenie z njedkczynnoscia i MK to proszę napiszcie. Dziupla prosilabym o te dietę Green odwdziecze się też sporządzona przez ditetyka. Na mailu opiszę ditetyczke jest niesamowita. :-) spokobea@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasos
Witajcie Po wczorajszym prawie całonocnym czytaniu Waszego zmagania się z kilogramami po raz pierwszy dzisiaj wypiłam 1mk po prawie rocznej przerwie. Rok temu kupiłam 6 op na półroczna kurację i tak dobrze schowałam przed moim ciekawskim mężem 5 op ,że przez czysty przypadek !!!!!!! wczoraj je znalazłam . A szukałam ich kilka miesięcy po zużyciu pierwszego opakowania ;) Od deski do deski przeczytałam pierwsze 19 stron Waszych zmagań i postanowiłam do Was dołączyć :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasos
najbardziej polubiłam irlandię7 i podziwiam ją za samozaparcie !!!!To ona była motorem przez kilkanaście pierwszych stron :)nie wiem czy jeszcze tutaj zagląda bo znam tylko historię z pierwszych 19 stron . Ale ja to uzupełnię dzisiaj / czytanie ;))/ Wczoraj dowiedziałam się po badaniu krwi,że tez mam niedoczynność tarczycy i dopiero w przyszłym tygodniu wybieram się z tą "rewelacją ;("do lekarza. Tyć zaczęłam tak na prawdę mocno ze 3 lata temu. Załamałam się dopiero gdy stanęłam na wagę i zobaczyłam prawie 80kg !!!!!!!!!!!!!!!!!! przy moich 158 cm. Tyle ważyłam pod konie ciąży z moja pierwszą córcią ale po 8 miesiącach wróciłam bez żadnych diet do swoich 52 kg. Potem bywało różnie ale nigdy nie przekraczałam 60 kg. Teraz to masakra. Stosowałam W S Z Y S T K I E DIETY o których gdziekolwiek usłyszałam albo przeczytałam Od 27 lutego postanowiłam z tym skończyć i udałam się do Natur House. Kosztuje mnie to sporo za dużo :( ale dzisiaj mam już 6 z przodu i ważę 67 kg. Nie wiem czy można łączyć mk z ich programem :( ale zaryzykuję chyba że ktoś mi podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Duska 333 :) i jak tam z mk ? bierzesz go nadal? zajrzyj tutaj to będzie z kim pogadać i raźniej w walce z kilogramami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej puk puk.....czy tutaj na prawdę wiatr hula??? Dzisiaj trzeci raz wzięłam jedną miarkę MK i kompletnie nic nie odczuwam....żadnego biegania do wc ...nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra zaczynam 2 miarki mk. i tak pozostanę z nimi do następnego piątku czyli kolejnej wizyty u dietetyczki . Ta chwila prawdy powie mi czy włączenie moroznika do diety cokolwiek pomogło.Jak na razie nie widzę u siebie biegania do wc / to o którym pisałam wynikło z zażycia kilku tabletek na zaparcia a nie z jednej łyżeczki mk / Kobitki dołączcie do mnie - będzie raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześc, moroznik mam juz w domu, od jutra zaczynam. mam nadzieje na jakies efekty bo żadne diety niestety na mnie nie działają a tak naprawde to chyba ja nie jestem zbyt wytrwała, kaza moja dieta szybko sie kończy. mam nadzieje, że tym razem będie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie :) Mam nadzieję,że tym razem i mnie się uda i że to będzie ostatnie moje odchudzanie na trwale - bez efektu jojo oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pierwsza dawka za mną. W smaku nie takie złe. MK wypiłam rano i do południa było wszystko ok. Po południu jednak w brzuchu rewolucja!!!. Dobrze , że byłam w domu i był dostęp do kibelka , ha ha ha. Zobaczę jutro, jak sytuacja sie powtórzy, to nie wiem, czy odważę sie wziąć mk przed pójściem do pracy. Mam nadzieje, że to tylko taka pierwsza reakcja. Jest tu jeszcze ktoś poza ewasos, kto stosuje mk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Qrcze - wszyscy mają sensacje żołądkowe po mk a ja nic :( gdyby nie 2 tabletki dulcebisu co drugi dzień to pewnie by mnie zamurowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynam mój 3 dzień, wczoraj było wszystko ok., mam nadzieję, że te sensacje z soboty to tylko taki jednostkowy przypadek i bede mogła spokojnie brac mk. mam tylko nadzieje, że w połączeniu z rozsądna dieta beda jakieś efekty. Pozdrawiam wszytkich walczacych o mniejsza wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jak zawsze nie mam czasu na nic ;( a szczególnie przez ostatni tydzień i ten też zaczął się pospiesznie . Na szczęście pamiętam rano o wypiciu mk , aloesu i łyżki octu jabłkowego. W piątek idę do dietetyczki i zobaczę co ten zestaw zrobi z moim tłuszczem i wodą . Na razie zmykam ale na pewno zajrzę tutaj wieczorem na dłuższą pogaduchę. Może ktoś dołączy?? Miłego dnia u mnie pochmurno , tak szaro- buro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja równiez od jakiegoś czasu zaczęłam pić ocet jabłkowy, po 1 łyżce rano i wieczorem. Przygodę z dietetyczką ( i to nie jedną) równiez miałam.Nie moge powiedzieć, czy były efekty bo niestety nie starczyło mi silnej woli. To znaczy efektów nie było ale z mojej winy,nie wiem, czy dieta ułożona przez dietetyczke była efektywna bo jej do końca nie przeprowadziłam. Po mk. wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Za oknem cudnie :))))) a ja czuję się też super. W piątek byłam u mojej dietetyczki i moja waga to 64.5 kg . 15.4 kg mniej niż pół roku temu!!! Postanowiłam na razie na tym pozostać i przede mną 2 miesiące wychodzenia z diety . Dzisiaj mogę już na obiad rosołek za którym tęskniłam i dwa ziemniaczki do drugiego dania . Moim rozmiarem jest 40 a nie 44 a nawet czasem 46!!! Pytałam moją dietetyczkę o moroznik i powiedziała ,że w maleńkich porcjach mogę spokojnie do rano pić ale najpóźniej o 6 tej bo 8.30 obowiązkowe od pół roku śniadanie :) Przyzwyczaiłam się do tego i mój żołądek sam się upomina o swoje .Staram się jeść 5 posiłków dziennie co 3 godziny . Nie bardzo mi to wychodzi ale się staram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Otrzymałam kilka maili ,że ktoś wziął udział w dyskusji....zaglądam i nic nie widzę :( ....nowego oczywiście :( mam nadzieję,że nie jestem tutaj solo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alynka23
Czesc dziewczyny w wiekszosci wyczytalam ze moroznik pomaga i ja sobie kupilam tylko jak rozpoznac oryginal od podróby?! Dzisiaj wzielam 1 raz rano i nic nieczuje.Niestety mam do z zucenia 20 kilo i oddzisiaj jestem tez na diecie :( Niewiem ile wytrzymam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ja zużyłam już jeden pojemniczek moroznika i nie umiem znaleźć następnego. Gdzieś pozostałe wcisnęłam i od kilku dni ich szukam;)Trzymam za Ciebie kciuki . Ja też powinnam rozstać się z ponad 20 kg. Od marca do końca sierpnia udało mi się pozbyć 15 kg .Teraz mam okres stabilizacji tzn włączania produktów których nie jadłam podczas diety. Moja waga oscyluje między 64 a 65 i modlę się by ich nie przekroczyła. Przy moim wzroście 158 cm za dużo mam jeszcze 10!!!!Byłabym szczęśliwa gdybym z przodu zobaczyła piątkę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alynka23
Biore mroznik juz trzeci raz,napisane jest ze bede chodzic czesciej do toalety i nic.Niemoge sie wziasc za odchudzanie nieznam zadnych diet a jakiej kolwiek czytam.To kazda pisze ze jest potym efekt jojo.pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny....dostalam mk ale nie mam miarki, czy mozecie mi powiedziec jaka ona ma pojemnosc....z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona295
Dziewczyny a gdzie mozna zakupić ten moroznik zeby był oryginalny? Mam 20 kilo do zrzucenia :( proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2014
Nie bierzcie tego świństwa chyba, że chcecie pożegnać się z tym światem. Ci którzy to sprzedają chyba nie maja pojęcia na jakie niebezpieczeństwo was narażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×