Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dunoodunn

Dziewczyny/kobiety czemu prawiczek jest dla wasz góry nieatrakcyjny,odrzucajacy?

Polecane posty

Jestem 26 letnim prawiczkiem z przymusu / własnego wyboru , mam małe przyrodzenie , zdaje sobie sprawe z tego że z czymś takim nie mam czego szukać u kobiet , co na to poradzić ? Nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhajowy wizgun
zawsze możesz się z jakąś umówić, na początku nie będzie wiedziała, a jak już sobie poruchasz to ją możesz zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podchodze do tematu tak jak ty , lubie poznać kobietę , nie raz poznawałem , ale zawsze była jakaś blokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhajowy wizgun
no chociażby tutaj, nie zauważyłaś? no tak, jak zawsze nie wiesz co piszesz i nawet jak zwróci Ci się uwagę to wypierasz się w żywe oczy, nie pierwszy raz zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam o dyskryminacji ze względu na stosunek do aktu seksualnego, czegoś nie zrozumiałeś? jak zwykle z resztą pomarańcze nie są w stanie zrozumieć, co piszę, a chyba nie używam skomplikowanych słów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w pupe chcesz?
przyznaj się, że chcesz, tylko ubzdurałaś sobie, że nie chcesz no, nadstaw pupę masz atrakcyjną przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiki są spoko
nie mają żadnego syfu a jak zdolni to sie nauczą i o co to bicie piany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiki do burdelu
nie zawracajcie cipska porządnym kobietom, które chcą porządnego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony jesteście czyści i nie będziecie nas porównywać do swoich byłych partnerek,z drugiej strony kobiety boją się niedoświadczenia i co za tym idzie początkowych niepowodzeń w łóżku. poza tym mężczyznom często brakuje pewności siebie,a kobiety lubią stanowczych partnerów :) no i żyjemy w świecie,w którym dobre wartości są postrzegane jako coś wstydliwego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
Nie do końca się zgodzę z tym ,że prawiczek musi być nieatrakcyjny i odrzucający. Sam byłem prawikiem do 26 r.ż. Do tych 26 lat miałem co jakiś czas okazję wejść w bliższą relację z kobietą jednak zawsze strach wygrywał .Do tego dochodziła jakaś dziwna przekora czy też nie wiara w to ,że dziewczyna się mną zainteresowała. Choć teraz z ręką na sercu muszę przyznać ,że jak na moją bierność i olewactwo kobiet to miałem zainteresowanie i tak całkiem niezłe. Jakoś w wieku 20-21 zacząłem się przełamywać do dziewczyn i robić powoli jakieś postępy ,a wymagało to coraz większej odwagi i determinacji bo im dłużej się jest niedoświadczonym w tak istotnej sprawie tym bardziej stres narasta . No ,ale ostatecznie dałem radę. Teraz nie stresuję się przy kobitach jestem po prostu sobą nie wstydzę się powiedzieć co myślę na dany temat , nie boję się wyśmiania mam w dupie co kto o mnie powie. od 26 r.ż do chwili obecnej miałem 1 seks przygodę z 10 randek mniej lub więcej udanych , 1 dłuższy związek ,a obecnie jestem w 2gim związku który trwa ponad pół roku... i jestem szczęśliwy i wiem ,że w razie wu jakby się coś nie udało to ja umiem sobie przygruchać babkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
moa92 kobiety boją się bardziej niż niedoświadczenia pruderyjności faceta w stylu ,że na seks będzie się krzywił , marudził , kręcił nosem. jak facet jest niedoświadczony ,ale chętny do nauki,ma iskry w oczach i szczerze podejdzie do tematu to kobiety przeważnie to akceptują i chętnie uczą. ..ale to w późnym wieku jest raczej rzadko spotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witold Piskosz
Są różne etapy w życiu. Swój pierwszy raz mozna mieć przed 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekkk..
ja mam 29 lat i prawiczek powiedziałem to znajomej to mnie wysmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witold Piskosz
Witold Piskosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil jgora
bo jest taki stereotyp że facet prawiczek to zapewne morderca - że jak nie chce od razu seksu z kobietą to zapewne chce ją zabić. A nie każdy prawiczek taki jest. Ja byłem prawiczkiem do 27 roku życia i nigdy nie miałem morderczych myśli wobec kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeczko
nie jest anieatrakcyjny, ani z gory ani z dolu ;) nieatrakcyjne moze byc ewentualnie jego podajejscie do jakis tam spraw, np. cechy typu pruderyjnosc, zamkniety umysl, strach, chec podporzadkowania sie jakims sekciarskim nakazom ;) a prawictwo samo w sobie ujmy nikomu nie powinno przynosic, szczegolnie jesli podejdzie sie do tego ze szczeroscia i zyczliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujik
a ja własnie chciałam prawiczka i o dziwo znalazłam...na początku w seksie było niewesoło bo bardzo szybko z jego strony ale na szczęscie wszystkiego da sie nauczyć...dzis jest moim mężem i jestesmy super udanym malzeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kobiety to kłody i chcą
ruchacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjha
Ale to chyba prawda że problemem nie jest fakt samego prawictwa tylko nieśmiałości i nieporadności. Mój brat był prawiczkiem do 24 roku życia z wyboru i wcale się z tym nie krył.Oboje wynieśliśmy z domu zasadę że seks uprawia się z kimś kogo się kocha.Ja miałam farta bo poznałam kogoś takiego w wieku 19 lat a u niego trochę to trwało.Laski na niego leciały bo jest przystojnym i wesołym chłopakiem ale żadna nie podbiła jego serca.nie chciał nic na siłę i za to go podziwiałam.W końcu zakręciła się koło niego słodka Hiszpaneczka i mój braciszek stracił cnotę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×