Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helga37

pielęgniarki w Niemczech

Polecane posty

hyfthht widzisz tutaj ludzie nie potrafia na Poziomie dyskutowac tylko innych obrazac poprostu brak im argumentow wiec w taki sposob a nie inny sie wyrazaja .pozdrawiam i brawo za postawe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..//..
O ! witamina od najlepszej firmy pielegnacyjnej w niemczech, tylko jeszcze Niemcy sie o tym nie dowiedzieli i wybieraja inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyftffdf
witamina ja myślę że to zazdrość, jakieś kompleksy lub po prostu brak dobrego wychowania przekazywany z pokolenia na pokolenie jak widać w przypadku ..//.. ciekawe jak ja córka będzie nazywała jak się zestarzeje i będzie robiła pod siebie ale..jak to mówią, nawet najlepszy lekarz nie pomoże komuś kto nie chce sam sobie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..//..
Ty mialas za to wspaniala rodzine z pokolenia na pokolenie, pewnie sama inteligencja ze az wypchneli cie do anglii do wycierania dup. Wiesniaczka spod Laski w wielkim swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdd
o proszę jaki język:o no comment "Ty mialas za to wspaniala rodzine z pokolenia na pokolenie" zgadza się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..//..
No, juz dosc stracilam czasu na smiecia, niech mnie cmoknie pod ... pacha, bye, prostaczko herbu obsrana dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdd
sorry ale nie rozumiem twojego języka:) przykro mi że cię ktoś do Niemiec wypychał, ja wyjechałam z własnej woli. muszę wyjść, jak chcesz dać ujście swoim frustracjom to wrócę później zawsze chętnie pomagam potrzebującym:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..//..
Dobrze ze ta granice otworzyli na anglie bo niektore do dzis by krowy doily ramie w ramie z matka ojcem i bratem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga37
bardzo mi zle z tym,ze same wyzwiska sa,,,,zobaczyam tyle postow myslalam ze czegos nowego sie dowiem..a tu klotnie..prosze nie obrazajcie sie nawzajem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnie
Witaj Helga Wczoraj opisywalam ja tu sie zyje za 1200 i zadalam sobie pytanie jak ty zyjesz w Polsce, ile zarobisz jako pielegniarka , ile placisz za mieszkanie, jakie sa koszty pradu, wody, gazu, zywnosci i ile ci zostanie na koncu. Nie wliczaj srodkow czystosci, ciuchow i kosmetykow, jedynie ile ci zostanie po podstawowych oplatach. Bo podejrzewam ze tyle samo co tu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga37
pachnie--mozesz podac meila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga wejdz sobie na strone www.polonia-polacy.de tam jest opisane wszystko jakie kroki podjac na Co uwazac wyjezdzajac przez agencje i jakie Sa zarobki oraz wiele innych przydatnych informacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga37
witamina dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od my polacy de
trzymaj sie z daleka, poziom siegnal podlogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga37
..//..Tobie rowniez dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki miesięcznie ok. 2000-2700 Euro brutto + dodatki te zarobki to od razu na poczatek ? Moja kolezanka konczyla 3 letnia szkole pielegniarska bezposrednio w Niemczech, wiec i jezyk perfekt i jest staatlich annerkannt a jak szukala pracy w altersheimach to dawali NAJWIECEJ 1800 brutto na poczatek. Wiec jakos nie wierze wam za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArbeitExpert
Oferta pracy w Niemczech Jesteśmy międzynarodową Agencją Pośrednictwa Pracy, nr certyfikatu: 7625 pod kierownictwem polsko – niemieckim, wyspecjalizowaną w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników do pracy w Niemczech. OPIS STANOWISKA - Zarobki miesięcznie ok. 2000-2700 Euro brutto + dodatki - Miejsce wykonywania pracy: Niemcy - Monachium, Berlin, Karlsruhe, Badenia- Wirtembergia. - Pracodawca: ekskluzywne domy opieki, kliniki WYMAGANIA - Wykształcenie pielęgniarskie (absolwenci liceów medycznych, medycznych szkół pomaturalnych, licencjaci oraz magistrowie pielęgniarstwa) - OPIEKUNKI- wyłącznie wykwalifikowane po szkole medycznej- konieczność późniejszego uznania kwalifikacji zawodowych w Niemczech - Bardzo dobra lub dobra znajomość j. niemieckiego na poziomie B1/B2 WARUNEK KONIECZNY- (mile widziane certyfikaty) - - Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem / OFERUJEMY - Zatrudnienie w renomowanym niemieckim domu spokojnej starości - Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy - Pakiet niemieckich świadczeń socjalnych (ubezpieczenie chorobowe, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne). Zasiłki na dzieci: 1 i 2 dziecko - 184 €, 3 dziecko -190 €, od 4 dziecka - 215 € - pomoc w znalezieniu zakwaterowania - pomoc w uznaniu dyplomu i kwalifikacji zawodowych Zapraszamy do wysłania CV w j. niemieckim na adres: kontakt@arbeitexpert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wcale nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki miesięcznie ok. 2000-2700 Euro brutto + dodatki te zarobki to od razu na poczatek ? ---------------------------------------------- pod latarnią to i może tyle wyciągniesz :D dodatki curwa chyba kopa w d**ę na rozbieg myślałem że ty d**y podcierasz a ty co najmniej jakbyś lekarzem była ....Träum weiter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi40
Witam ciekawa jestem jak poszukiwania Helga37 , pytam ponieważ sama serio zastanawiam się nad wyjazdem i pracą jako pielęgniarka w Niemczech.Mam pokończone mnóstwo kursów kwalifikacyjnych i specjalistycznych ciągle się dokształcam a nijak się ma to do zarobków i stabilizacji zawodowej . Ciągle pracuję ale mam coraz bardziej dość braku stabilizacji. Najgorsze że z angielskiego to jeszcze coś dziamię ale z niemieckim jest gorzej . Zainteresowały mnie też wpisy witaminy1981 jeśli przeczytacie odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Niemczech jest bardzo ciezka,zwlaszcza w takim AH.rakuje tutaj wciaz ludzi,wieosb na dyzurzejesbardzo malo racy czlowiek pada na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemol
a ja widzę, że najgorszym i najbardziej nieprzejednanym wrogiem dla Polki szukającej godniejszego życia za granicą nie będzie niemiecka pielęgniarka ani szwabski lekarz - ale :O inna Polka :O i nie pojmuję! jak kobieta może tak rzygać nienawiścią do innej nazywając ją "podcieraczką d*p". OTÓŻ - tępa piczo - kto tobie obetrze d**ę z gówna jak już będziesz miała 85 lat i będziesz robić pod siebie w łóżku? znajdzie się tak dziewczyna z Polski albo innej Rumunii, która potraktuje cię jak człowieka??? :O uważaj - bo może się nie znaleźć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacia78
wtrace sie w ta dziwna dyskusje, od dwoch lat pracuje jako pielegniarka w niedersachsen w pflegeheimie, jechalam do pracy do niemiec bo chodzi przekonanie ze w niemczech jest lepsza praca, ze pielegniarka to ktos i zarabia sie fajne pieniadze. I powiedzmy, ze z boku tak to wyglada. Powiedzmy ze niemcy podziwiają nas za to ze kończymy studia i chce nam sie pracowac w takich zawodach, ale to nie przeklada sie na to ze praca jest lzejsza wrecz przeciwnie, zawsze bedziemy te gorsze, i co niektorzy niebeda brudzic sobie rak praca skoro na zmianie maja takie fantastyczne i wyksztalcone polki. Niestety praca jest bardzo ciezka, a jak bardzo to każdy powinnien sam sprawdzić i się przekonac bo opisac sie nie da. Pracownikow powinno byc kilku na zmianie niestety ciagle siedzi ktos na zwolnieniu i ich niema i czesto sie okazuje ze jest 2-3 pracownikow na 50- 60 pacjentow. Pieniadze sa fajne poki patrzy sie na nie z polski i z tej perspektywy bo okazuje sie jak sie pracuje w niemczech ze to sa zawody bardzo slabo oplacalne i wiele zawodow mniej absorbujacych zarabia wiecej. Nie strasze nikogo bo nie o to mi chodzi, chce realnie przekazac moje doswiadczenia w pracy w niemczech, to nie jest pieklo i wytrzymac wszystko sie da, i ja osobiscie wole to co mam tutaj niz zyc w polsce za 1800 zl brutto bo tam tez mylam tylki, tytaj mam to samo ale w euro wiec zyje mi sie lzej. Jezeli ktos szuka informacji o pracy w niemczech to lepiej szukac info z landu w ktory ma sie zamiar wyjechac bo landy miedzy soba sie bardzo roznia, dlatego czesto sa takie roznice miedzy opowiesciami osob bedacych w niemczech. Po za tym wyglada wszedzie tak samo sa miejsca pracy bardzo dobre i sa gorsze zalerzy jak sie trafi, mam wspolpracownikow niekoniecznie fajnych ale za to jestem zadowolona z szefa bo to dobry czlowiek, moja kolezanka ma wspolpracownikow do rany przyloz i kochanych ale szefa takiego bym nie chciala miec, wiec tutaj akurat mysle ze na calym swiecie jest podobnie. Po za tym uwazam ze niema sie czego bac i smialo przyjezdzac bo mimo wszystko niemcy sa otwarci na obcokrajowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Szukam pielegniarki bądż lekarza pracujacego w Niemczech. Chodzi o konsultację w sprawie leku dla małego dziecka. W Polsce nie ma na tę dolegliwośc leku a wyczytałam że jest taki lek w niemczech. Chodzi o problemy skórne u małego dziecka. Czy jest tu ktoś kto mógłby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JobSystems GmbH
Zapraszamy zainteresowane Panie podjęciem pracy na terenie Niemiec w nowoczesnych placówkach opiekuńczych na naszą stronę: www.job-systems.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeamVikaren
Szanowni Państwo ! Poszukujemy Pielęgniarek / Pielęgniarzy do pracy w Szwajcarii. Oferujemy: -umowę o pracę na szwajcarskich warunkach -atrakcyjne zarobki -pomoc przy nostryfikacji dyplomu pielęgniarskiego -opiekę koordynatora Oczekujemy: -doświadczenia ( minimum 3 lat) -znajomości języka niemieckiego na poziomie dobrym (obowiązkowa ) -wykształcenia kierunkowego -mile widziane referencje Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy: paula(małpa)teamvikaren.dk TeamVikaren Polska sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr lic. 8680 ), i obecnie dla swojego Klienta w Szwajcarii poszukujemy w/w personelu medycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja Pośrednictwa Pracy
Szanowne Panie, jeśli któraś z Pań jest zainteresowana pracą w Szwajcarii,proszę o kontakt. Nasza firma prowadzi rekrutację w wyjeździe do pracy w Szwajcarii. Zasady : Umowa o pracę,minimalna pensja - po szkole bez stażu: 6000CHF,wymagany certyfikat językowy B2. http://www.amicus-senior24.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×