Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziutka 18

Ktora ze mna?

Polecane posty

Dobry moje Skarby. U mnie weekend nawet miły. Najpierw się chwalić będę. U mamy byłam, też pochwaliła, widziała mnie miesiąc temu czyli jakieś 4 kg:p trochę pogrzeszyłam, tzn w sobotę grill więc grzecznie same białeczko plus sałatka z jogurtem, no ale piwo bezalkoholowe i reds, potem drink. Wczoraj jakieś tam ciastka, piwo słodzone. Tragedii nie było , ale nie było tez owsianki:/ Dziś już owsianka jest:) późne śniadanie, jak to w poniedziałek. Najpierw pracownicze obowiązki potem śniadanie. Na obiad mam pieczywo ryżowe 4 szt plus ogórek zielony, papryka, sałatka śledziowa, kefir. W sobotę w selgrosie była wyprzedaż kefirów po 0,53 gr z Krasnegostawu ważne do 25 maja. Wzięłam 30 sztuk:) Dziś na kolacje ziemniaczki z koperkiem i kefir dla rodzinki, dla mnie dużo kefiru. Muszę oczyścić organizm. Przyszła @ i brzuch mam wielki jak zawsze. Już myślałam że coś tam zaskoczyło a tu dupx.Wczoraj nie ćwiczyłam nic bo miałam okropne bóle przed @:/ dziś też nie ruszę się na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Siedzę w pracy,skończyło się leniuchowanie, a nie czuję się najlepiej to w weekend rzeczywiście był mało aktywny. Jestem przeziębiona, boli mnie gardło,kaszle, i zimno mi :) Jestem jedyną osobą której jest dziś zimno. Wczoraj rano wybrałam się na cmentarz, oczywiście rowerkiem, i wróciłam po 3,5 godz. nie wiem co tyle robiłam. Nawet się trochę opaliłam, raczej przypaliłam, nie lubię słońca a on mnie jeszcze bardziej. Na obiad robiliśmy tortillę i to wszystko na co zdołałam wykrzesać trochę sił. Nawet nie byłam na moich kochanych kijkach... A dziś przyłapałam koleżankę jak zawiesiła na mnie wzrok, pytam się więc czy coś nie tak, nie nie odpowiada...schudłaś :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara przypomniałaś mi że ja się spiłam w piątek i podobno stwierdziłam że jestem już stara i przydałoby się jakiegoś bachorka sobie strzelić:D haha obiecałam sobie że więcej się tak nie załatwię:P Jakim cudem zamierzasz wsunąć 30 kefirów?:D asiu zdrówka życzę:* no i gratuluję że wszyscy po was widzą zmiany:) u mnie drugie śniadanie (późno wstałam) szklanka mleka sojowego naturalnego, 10 migdałów i banan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mi tez dziś dziwnie, pewnie przez @ ale dreszcze mam. Już dawno tak mi xle nie było. No, No :) biedna koleżanka , pewnie zazdrości Ci:) teraz coraz więcej osób będzie nam zwracać uwagę że nas mniej:) Bavaria no mówi się że co po pijaku to szczerze.....a to nie jogurty :) kefir to jest:) to te małe. Nie no mamie dałam i siostrze trochę :) te 250 g to ja sama bez niczego do obiadku wypije, na kolację dziś w ogóle zamierzam tylko kefir pochłonąć, z koperkiem i przyprawami. Czuję jakbym miała korek w jelitach, trzeba go przepchać:) Ej a Ty o harmonii pisałaś..... może Ci brak już harmonijnie rozdartego bachorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria i wymyśliłam:) poszłam na dietę kefirową, może dziewczyny mają jakiś przepis na chłodnik? Ja kiedyś uwielbiałam.Zresztą zaraz poszukam na internecie przepisów:) dobre rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria - po trzeźwemu pomyślisz, po pijanemu powiesz;) dzieci są ok. ale nie nastoletnie :D Tara chłodnika nie lubię :( ale w necie pewnie mnogo przepisów. Mnie już skwasiło po jogurtach, twarożkach itp. muszę zmienić dietę. Oj ta to raczej nie zazdrości ;) lepiej wygląd ode mnie (ale do czasu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tara mam nastolatka, wiem co mówię. Czasem mam w domu kochane dziecko, czasem obcego bachora :) Cóż też byłam nastolatką...statam się zrozumieć nie zawsze umiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak się mówi ale z całą pewnością dzieci mi nie w głowie;) w mojej harmonii brak miejsca na hałas, niedosypianie czy zamartwianie się;) Z resztą pewnie zgłupiałabym całkowicie z psem i dzieciakiem na głowie, ani wyjść ani nic. Nie wyobrażam sobie tego na ten moment. Obiad był niezbyt dietetyczny, zdrowy itp bo kotlet z indyka (niestety smażony bo został z wczoraj) i kajzerka do tego (też została), no ale nie mam dziś czasu na pichcenie bo się mentalnie przygotowuję na jutrzejsze starcie z pojazdem i robię projekty, a przed chwilą się dowiedziałam że mam zapłacić za sesję i teraz rozkminiam, jak to zrobić żeby nie rozwalić budżetu bo ostatnio ciągle tylko wszyscy łapę po kasę wyciągają i żem biedna już. Jak zacznę jeść chleb tostowy i mortadelę to znaczy że się spłukałam doszczętnie i jestem o krok od wbicia zębów w ścianę. Idę się uczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavario ma nie biduj:) ja w czerwcu zabieram się za moje prawo jazdy:P dwa lata po kursie, nie pamiętam jak auto wygląda:P Mi w tym tygodniu też ciężko będzie bo na zakupach poszalałam, co prawda planowo na dwa tygodnie mięsa kupiłam,ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak dostałam prawko :) Tego dnia wpadła do mnie koleżanka, rzuciła kluczyki i dokumenty od swojego auta i mówi jedź do wypożyczalni po film, pojechałam i nawet wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam na dziś z nauką itp Jestem wykończona, jednak wolę wysiłek fizyczny a nie umysłowy, bo przynajmniej kręgosłup nie boli od siedzenia. tarara zabierasz się za prawko tzn zdałaś i będziesz sobie przypominać czy zdecydowałaś się na kolejne podejście do egzaminu? Asiu to fajna koleżanka że miała zaufanie:) Ja w ten weekend poćwiczyłam sobie łuk bo myślałam że zapomniałam jak to się robi:P byłam przekonana że nawet nie ruszę ale na tym aucie jakbym nie ruszyła to bym była totalną ofiarą:D chciałam sobie jeszcze poparkować bo akurat święto było i parkingi niemal puste ale chłop się bał że jednak trafię w te 3 samochody które stały:D no cóż nie dziwię mu się, w końcu to on płaci oc:P No nic czas na kolację jakąś- niech będzie śledź po tatarsku, pomidor i papryka:) Może nabiorę trochę sił i zmuszę się do czegoś więcej niż brzuszki rano:P A jak nie to jutro też jest dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlodnik luks!!! Polecam:-) dodalam jajko ogotowane na twardo i kawalki lososia salatkowego :-) maz zasmakowal,corka tez :-) Ogolnie bede czesciej robic :) Ja kurs dwa lata temu skonczylam. Nie doszlam nawet do egzaminu panstwowego bo ja jak nie umiem i nie jestem pewna to nie podejde. I tak oto jakos nie poszlam. Teraz zamierzam wrocic. Tyle ze sporo kasy bede musiala wlozyc w jazdy wiec powtorze sobie caly kurs :-) na to samo wyjdzie. Oczywiscie najpierw kolonia mlodej:-) potem moje prawo jazdy,potem nowy laptop :-) Asiu czyli jestes dobrym kierowca :-) fajnie kolezanka okazala zaufanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Już po owsiance i przy kawce:) tarara nawet nie wyjdzie to samo tylko lepiej powtórzyć kurs bo godzinka jazdy to 40-50 zł jakbyś miała wykupić 30 jazd to w gorszej sytuacji wychodzi 1500zł a kurs za tysia da się zrobić jak się trafi:) Dobra decyzja tym bardziej że zmieniły się testy i ciężko się przestawić na to że odmierza ci czas przy każdym pytaniu, mnie to przynajmniej stresuje i nie umiem się skupić na pytaniu a na upływającym czasie. Mnie już dopada nerwówka, żołądek podchodzi do gardła, brzuch boli i ogólnie nie wiem jak to będzie, no ale trzeba się zmierzyć z własnymi słabościami, bo to my tworzymy sobie szanse na spełnienie:) Zaczynam się czuć jak jakiś pieprzony kaznodzieja:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria u mnie godzina jazd 50 zł!! nawet jakbym miała te 30 kupić to jednak kurs z 30 godzinami tyle samo kosztuje. Tylko myślę jaki kurs wziąć. Ja chodziłam na weekendowy.No zobaczymy.No właśnie o te zmiany reguł mi chodzi, o znikomej mej wiedzy nawet nie mówię!!No ale Najpierw kolonia :) A kiedy masz termin egzaminu? Spokojnie dasz radę:) ja muszę zdać za 1 razem bo potem już nie podejdę więc muszę być wykuta i nauczona na bank. Chłodniczek miodzio mi wyszedł:) no i wczoraj minimum fizyczne zrobiłam, 60 brzuszków i serię weidera z 4 dnia. Dziś już normalnie wracam, chociaż brzuch nadal boli okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero po śniadaniu. Zaraz będzie biegacz. Widzę, ze gadacie o prawku. Ja tez mam robić! :D prawdopodobnie tutaj w Niemczech. jest drożej, ale nie wiem czy do pl bym jechała... To tez są koszta... A tu to nawet w ratach mogę zapłacić ( moze w pl tez) U mnie rodzice nie maja prawka a brat się wyniesie za niedługo i będziemy w czarnej dupie bo na wsi mieszkamy. Także padło na mnie. Juz autka sobie szukam :P znalazłam starego garbusa, nie drogi, w ładnym stanie. Tatkowi muszę pokazać :P sam mi powiedział, ze kupi. Mam nadzieje, ze nie będzie pipcyl, ze to stare auto, niepewne itd. Moja koleżanka zdała testy niedawno :) mówiła, ze nie było zle :) także nie martwicie się na zapas.:* Na początku czerwca ma praktyczny. Idę, bo mam jeszcze pranie do powieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gorąco.... Dałam radę tylko 45 minut przebiec czyli 9 km.. Idę pod prysznic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutka no trzeba.....zobaczymy jak to będzie. No w Polsce tez można na raty bez problemu:) A jakiego autka szukasz po za garbuskiem? Mi się marzy coś małego i infantylnie różowego np:P No ja wrócę na pewno na nowo robić prawko. W ogóle czekam na odpowiedź z takiej firmy bo na kurs darmowy z Unii się zapisałam:) PIAR i reprezentowanie firmy czy jakoś tak. Ogólnie fajne, szef mi soboty wolne da bez problemu, też jest zwolennikiem dokształcania się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję że jestem cała i zdrowa i nawet nikogo nie zabiłam:classic_cool: Gościu jak usłyszał że taka przerwa to o mało się nie przeżegnał:D Pierwsza godzina była lepsza potem już zaczynałam się dekoncentrować bo głód mnie zaczął mocny dopadać. Pierwsza jazda z nim a umiem więcej niż po całym kursie z innym instruktorem którego on zna i mówi że się nie dziwi że tak się stresuję i męczę. Samochód też inny, nowszy i nie rozklekotany od jazd. Ogólnie gość tak spokojny że muszę zapytać co bierze:D Przyznał mi jednak rację że mam skłonność do popadania w skrajności, albo puszczam wszystkich choć spokojnie mogłabym przejechać i nie wymusić, albo się ryję bezczelnie:P To pomoże mi opanować bo nie umiem zwykle określić jaka długość mnie dzieli i jak szybko jestem w stanie wykonać manewr. Ogólnie powiedział że umiem jeździć tylko mniej nerwowo i bardziej delikatnie jak na kobietę przystało:P I śmiał się że zwykle mam zakwasy po jazdach;) No krótko mówiąc jestem bardzo zadowolona:) Przed wyjściem zjadłam banana i 12 migdałów (i byłam głodna jak już doszłam na miejsce), zaraz zjem coś na szybko (chyba jabłko) a dopiero w godzinie podwieczorku będzie obiad. tarara dobrze poszukaj kursu i radzę ci sugerować się zdawalnością wg twojego wordu, broń boże jakimiś internetowymi listami;) egzamin mam w czerwcu ale nie powiem kiedy:P teorii nie zdaję teraz tylko praktykę dopiero jak mi się nie powiedzie to będę do teorii podchodzić (o ile w ogóle). Co do samochodu to uwielbiam takie które są stylizowane na stare, ale z każdego będę zadowolona jeśli tylko zdam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria żyjesz?? To ile Ty przerwy miałaś??No popatrz ja dumna z Cie:) Żebyś wiedziała że tym się będę sugerować!! Na pewno nie wrócę do swojej starej szkoły!! No weź ej mów kiedy ten egzamin:) a jak znaleźć taką listę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza, nie było mojej pani doktor a tej nie bardzo ufam :) Dostałam antybiotyk i jakieś przeciwalergiczne pierdoły,mam nadzieję że coś mi pomoże bo nie daję sobie rady. Powiedziała że osłabiona jestem:) nie przyznałam się do dietki i szaleństw w lesie :) Lecę wyczarować obiad marzy mi się coś normalnego, niezdrowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taruś mam nadzieję że się odnajdzie. Ja na szczęście nie mam smaka na słodycze ale kotlecika z pieczonym ziemniaczkiem zjadłam, nie było tego dużo do tego sała z jogurtem ale dobrze mi teraz jest. Prawie dobrze bo leżę w białej zaspie z chusteczek, odwodnie się dziś chyba nosem :) Nie będę marudzić, znikam. Miłej końcówki dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja tez bo to prezent od córki z tamtego roku na Dzień Matki. Cholera!!! a Ty bidulku w śnieżkach:/ buziaków milion:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara hmm jak nie zdam to będę musiała powtarzać teorię więc wiadomo ile:P http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/753507,nowy-egzamin-na-prawo-jazdy-ranking-szkol-jazdy,1,5,id,t,sm,sg.html#galeria-material tu jest ranking z katowic (bo nie wiem gdzie będziesz zdawać) ale zdjęć jest 9 i tam są różne miasta śląska. Zaznaczam jednak że to również nie wyrocznia bo zależy jeszcze od instruktora- tu już trzeba szukać na forach tylko patrzeć czy nie śmierdzi na kilometr reklamą, dobrze też popytać znajomych o konkretnego instruktora a nie o samą szkołę- dla przykładu kurs robiłam w szkole mieszczącej się w pierwszej piątce (polecona przez znajomych) ale instruktora trafiłam nie tego który podnosił statystyki a tego które je zaniżał i wreszcie niedawno wyleciał z hukiem z roboty;) tak więc spory rekonesans cię czeka, zacznij wcześniej szukać. obiad mięsko to co wczoraj, koszmarnie się czuję, głowa mi pęka więc idę na spacer a jak nie przejdzie to do wyrka. asiu jak masz antybiotyk to jedz normalnie żeby ci żołądek nie wysiadł, zdrówka życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Chcesz zmienić Swoje życie, swój wygląd? Napisz do Nas, a my poprowadzimy Cię do Twojego Celu! Jeżeli nie jesteś przekonany to wejdź do nas na stronę:www.dumadlaciala.pl To nic Cię nie kosztuje, a może jednak będziesz chciał skorzystać z Naszej porady ! Zmieniamy ludzi od zaraz! Czekam na Ciebie ! www.dumadlaciala.pl - Idealna Sylwetka. www.dumadlaciala.pl - Idealna Sylwetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mam nadzieję, że Wasze przygody z prawkiem znajdą pomyślny finał. Ja po prostu odwaliłam kurs, zdałam a potem nauczyłam się jeździć:) Ale szczerze mówiąc nigdy nie czułam się za kierownicą dobrze:) U mnie nic nowego zasmarkana po pachy jestem i tyle... Miłego słonecznego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria mam już szkołę:) zapisana:) 28 zaczynam:) 3 osoby znam które zdały za 1 razem tam!!! i tanio i blisko pracy, tu niestety tez ten aspekt ma wpływ:) i siostra ze mną będzie szła:) Kurcze co to jakies wirusy latają i wszyscy nie czują się najlepiej. Pewnie jeszcze biorytm zły:/ Asiu dobra jesteś a tak se poszłam i se zdałam:) jak zdałaś musiałaś dobrze jeździć:) a teraz jeździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×