Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziutka 18

Ktora ze mna?

Polecane posty

A jeszcze wam coś napiszę:P Jestem z was cholernie dumna że się ruszacie:) Tak trzymać kobietki i będzie dobrze!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gadam sama do siebie:P Zapisałam się na jazdy i do dentysty, dwie rzeczy z którymi zwlekałam jak się dało:P W przeszłym tygodniu mam taki zapieprz że ciekawa jestem jak się wyrobię, no ale jakoś muszę, chyba zmuszę się do wstawania o 5:O Na obiad był indyk gotowany i warzywa świeże, na podwieczorek kefir z siemieniem, otrębami, cynamonem i kokosem. Idę znów na spacerniak a potem reszta bajerów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wody...w kranach :) pod domem stoi beczkowóz. Nie wiem czy awaria, czy jskaś konserwacja ale prac dowowych trochę ubyło :D Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieganie było 12/1 i ostatnia droga krok antylopy albo jak kto woli napierdalanie szpagatami to znaczy fest szybko:D Porzygam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Już po śniadaniu- omlet owsiany z dżemem i po godzinnym spacerze Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Siedzę w pracy, jakaś naładowana dziś jestem, a w koło harmider. Wczoraj na obiadek wymyśliłam grilla, boczek dla chudych dla mnie nieśmiertelne cycki w burdelu ;). Nie wzięłam dziś do pracy obiadku, bo go nie zrobiłam:) oblecę jakoś twarożkiem :). Pięknie Bavaria, próbuje wyobrazić sobie jak biegasz szpagatami :). A ja tak się tak rozciągnęłam, że wczoraj przy rozgrzewce mało sobie zębów nie powybijałam kolanami. Miłego dnia Babeczki, ruszajcie się, też jestem z Nas dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj asiu:) to widzę że moje dania się sprawdzają również na grilu;) czyli że ptasi cyc na rozgrzanym blaszanym dachu domu publicznego:D co do biegania hehe no muszę komicznie wyglądać bo ludzie się oglądają jak dostaję turbo przyspieszenia:D pierwsze co to próbuję zrobić łyka wody po przybiegnięciu( bo po schodach też biegnę) ale normalnie nie umiem przełykać:P Czuć tak fajnie w mięśniach że jestem w stanie to zrobić, takie silne są wtedy, no po prostu miodzio. Jak już będę biegać bez marszu godzinę to takie max przyspieszenia będę robić również w środku żebym cały czas czuła że to jest możliwe!Wg planu treningowego powinnam być teraz na 8-9 tygodniu a mi minęły 3 tygodnie żeby dojść do tego etapu więc jestem dumna i blada:D Aha na drugie śniadanie były 3 rulony i pomidor. Pokończyło mi się jedzenie więc teraz kombinacje z tego co jest;) Pranko ręczne odwaliłam i zaczęłam sprzątać a teraz dokończę i zrobię sobie obiadek. Potem spacer i dalej zobaczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja oto wybiłam sobie cyckiem 2 zęba. nie śmieszne ale prawdziwe. Dobry. Po śniadaniu owsiankowym z owocami, dwie kawy i pół tony nerwów, bo klientka na szefa i montażystę narzeka, a się okazuje że podłoże krzywe, no i szef tez delikatnością i dyplomacją się nie popisał.No to ja pół godziny przed pracą pojechałam, pięknie załagodzona sprawa. Swoją drogą kobieta wspaniała a szef nerwowy.Na obiad mam pół kefiru Krasnystaw z otrębami, kanapkę z chleba pełnoziarnistego ze schabowym tzn powinnam napisać kromeczkę z kotlecikiem bo takie "wielkie" i jabłko. Oby do 18 i spokój. Idziemy z mężem na koncerty na Juwenalia, to potańczę:) i piwa się napije. Ziutka nie ma ćwiczeń ,które nie dają nic. Nawet seks pięknie spala tłuszcz i rzeźbi:) jak brzuch to na jeźdźca:) gdzieś na forum któraś z dziewczyn wkleiła taki rysunek z odnośnikami. Ja wczoraj 1 dzień weidera znów, tak sobie wymyśliłam taki plan, weider codziennie, co drugi dzień cardio Mel B i co drugi abs 8 min. O czas mi chodzi, cardio 10 minut trwa, abs 8. Tak myślę w półgodzinie się zamknąć. No oczywiście weider potem coraz dłużej jest.Niedziela wolna tzn tylko weider. Bavaria ja też jestem z siebie dumna. Najbardziej z tego że nie mija mi zapał. Ja dziś powinnam dostać @ i nie ma!!! No poczekamy i testa będziemy robić, może jakiś cud się stanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek- ziemniaki, jajka sadzone bez tłuszczu i buraki;) pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria i ja za pół godziny obiad będę wcinać:) dokupiłam sobie jogurt light truskawkowy:) miałam się opalić i dupa:/ wszystko przeciwko mojemu opalonemu dekoltowi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :* No ja wiem dziewczyny, dzisiaj chyba go zacznę. Tararara, ja go wkleilam ... Tylko co z tego jak ja nie mam z kim :( a uwierzcie mi, ze libido niekiedy samo mnie przerasta :D:P po miesiącu bym to wszystko spalila :P Dzisiaj były płatki, jabłko, i takie danie z makaronem. Jutro chyba nie jadę na zajęcia. jeszcze prasowanie na mnie czeka :/ dzisiaj mi się nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutka no kurcze, ja teraz nad brzuchem będę pracować:p ha ha pamiętacie jak płakałam na urodziny że stara itd? a dziś czuję się seksi 30:P i libido mi wzrosło:) dziś czekam na miesiączkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mater wyczyściłam tapicerki i wyprałam dywan, leje się ze mnie. W międzyczasie wchłonęłam banana i resztkę winogron. Teraz piję kawkę bo mnie spanie zbiera a jeszcze nie ta pora:P A i po obiedzie byłam godzinę na spacerze. Kolano dobiłam tym klęczeniem i kucaniem dzisiejszym więc chyba bieganie jutro rano, ale jeszcze zobaczę może odzyskam witalność albo przynajmniej nie będzie bolało. Ja nie wiem czy ja mam jakieś zaniki pamięci ale co to jakoś tak nagle o libido się temat zrobił, skąd, jak, gdzie, kiedy? nieprzytomna jestem totalnie, libido nie posiadam jakby kto pytał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolację był śledź w galarecie z kromką ziarnistego i wskoczyłam na rumaka, rodeo trwało godzinkę i jestem zadowolona że dałam radę choć ledwo miałam siłę, wiem że z bieganiem byłoby trudniej bo nogi musiałyby utrzymać ciężar mojego zadku a tak spaliłam co nieco nie narażając się na większy ból;) w ramach uzupełnienia tego co tam powinnam i regeneracji przez noc zrobię sobie jeszcze małe kakao, pół na pół z mlekiem i powinno być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Bawaria temat libido wyrósł z pdchudzania bo: duże libido to dużo seksu,a dużo seksu to dużo spalonych kalorii a spalone kalorie to mniej tłuszczu :) A libido wzrasta z wiekiem, wszystko jeszcze do zdobycia :D Jestem zmęczona 14 godz. w pracy ... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poplulam tel . Moje Kochane :-) u mnie libido uroslo!!! Jakbym mogla to bym .... ruszala sie i kalorie spalala. A nie wiem skad nawet. My na Igrach bylismy,piwo sztukjedno. Spacer spory. Zabieram sie za wanne i weidera plus cos tam. Ociezala jestem. Miesiaczka idzie czyli stad te ochotki. Bavaria jak to!!! Gdzie libido? Pewnie sie zgubilo;p jak biegalas to z kieszenie wypadlo:) znajdzie sie:-) ja tyz ide nynac. Branoc Malenstwa moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry po owsiance i spacerku:) Libido poszło się lachać wraz z hormonami:P Na biegi go nie zabieram bo wiesz... za dużo krzaków wokół:D A dziś mi potrzebne na gwałt:D Idę zaraz zrobić chodaka, brzuch i może coś jeszcze mi się zachce ale to zaktualizuję jak zrobię:P Tara mi to ochotki i większy głód pojawił się po miesiączce:P Dziwnie jakoś:P no ale na szczęście nic mnie nie skłoniło żeby pofolgować sobie;) Nie wiem co mnie wczoraj podkusiło i zrobiłam sobie masaż, tzn wiem, obolałe nogi bo masaż pomaga, no ale miałam zrobić klasyczny a i tak na chwilkę wzięłam najmniejszą bańkę i bardzo delikatnie zrobiłam uda, tak delikatnie że nawet nie było zaczerwienienia, a dziś nowe siniaki, małe i tylko zielone ale jednak, ma być ciepło a ja będę się chować giry:O ja to se zawsze narobię bigosu. Że też maść nie chce działać ekspresowo. Nic zbieram dupsko bo czeka mnie jeszcze domowe spa które potrwa trochę długo:) Miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) Bavaria muszę się pochwalić , w tym tygodniu z czystym sumieniem itd zaoszczędzone 200 złotych!! nigdy tyle nie oszczędziłam:) mój nałóg wydawania kasy zmieniłam na nałóg chodzenia po sklepach bez zakupów, ew z kartką w ręku:) w tym dziś odkładam 300:) większą prowizję będę mieć to mogę więcej odłożyć:) za dwa tygodnie wypłata męża więc też odłożę:) ogólnie jak będę co tydzień odkładać 200-300 złotych to bez wyrzeczeń młoda jedzie na kolonie:) Bavaria no padnę:) Aj Lowiu są macz:) u mnie ochotki na jedzenie przed, a ochotki na sporty na macie jakoś też przed i zaraz po. lekarz mówi że to naturalny rytm i dobrze bo pokazuje kiedy mogą być płodne.Może odpocznij od baniek i zrób kawowy peeling czy coś. Kurcze ja taka ciekawa jestem jak te bańki działają. Odkurzacz mam nowy to sobie zrobię ssanie:P widziałam tu nawet taki temat na forum. Asiu dobry dzionek:) maluję pazurki w pracy:) pięknie u mnie nawet. Oby pogoda była wieczorem bo lecimy na koncert Indios Bravos:) Bedzie cardio jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dupy wszystko Nie było chodaka bo coś się płyta nie chce odczytać, że niby chce skopiować czy coś, no ja pierdole. To już jest skandal. Zrobiłam aerobic pump it up, dolny brzuch z tiff, brzuch z fitness blenders, pół godziny rumaka i 1000 skoków na skakance. Spa też zrobione w tym peeling kawowy i olej na głowie. Później się chciałam ubrać to we wszystkim wyglądam do dupy, tzn w spodenkach krótkich byłoby ok ale nie mogę bo mam te sine uda. Normalnie tak mi się chce ryczeć że pewnie pokłócę się dziś z moim i będę miała logiczny powód do płaczu. Zjadłam na drugie sn kefir ze śmieciami a na obiad 2 kromki ziarnistego z resztka serka ogórkowego pomidor i pomarańcza. Nic idę coś kupić do jedzenia bo bida z nędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzisiaj znów mam 2 tygodnie wolnego!!! Zaliczylam dzisiaj maraton po sklepach ( w koturnach). i krótki spacerek. Kupiłam bułki ze slonecznikiem i makiem i jeszcze z dynia. A no i jeszcze musli z orzechami i miodem i z czymś tam jeszcze, coś drogie sa. Niby zdrowo, ale kalorii tez dosyć maja chyba z 400 na 100 g albo to i mało. Wy się znacie. Zapas marchewki, pomidorów itp zrobiłam. Mozzarella, serek wiejski, rzodkieweczki tez kupione . z duperelow to Lakier do paznokci, czerwony oczywiście na stopki, cień do brwi, ale muszę sprawdzić czy będzie dobrze wyglądał i znalazłam jakiś blyszczyk w przecenie. Dzisiaj będzie burza chyba... Napewno będzie lac bo juz się chmurzy. Dzisiaj jakieś ćwiczenia z netu bede robić. Lapka juz mam zrobionego więc git. Waga się nie zmieńila dalej 92 i jestem wściekła!!! Ostatnie wazenie miałam miesiąc temu. Powinnam mieć z 4 kg mniej... :( chujnia no! Idę się napić! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś odpoczywam. Byłam rowerkiem po zakupki zrobiłam obiadek (filet z rekina) ogarnęłam łazienkę, młody odkurzył i siedzimy. Bolą mnie wszystkie mięsnie nie wiem od czego, wzięłam magnez i nie idę na kijki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś odpoczywam. Byłam rowerkiem po zakupki zrobiłam obiadek (filet z rekina) ogarnęłam łazienkę, młody odkurzył i siedzimy. Bolą mnie wszystkie mięsnie nie wiem od czego, wzięłam magnez i nie idę na kijki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śniadaniowy. Dopiero jem sniadanie:/ nie w sosie jestem. Pogoda kiepska, mąż mnie zdenerwował wczoraj, źle spałam i w efekcie za późno wstałam. Bavaria u mnie tez lipa z ćwiczeniami, bez kompa źle. Jedynie weider i abs lecę bo na tel mały ekran żeby inne oglądać, a te jednak na pamięć znam.Dałabyś przepis na ten olej na głowę. Ziutka Tobie to dobrze:/ ja mam w tygodniu 1 dzień wolny. Chciałoby się poleniuchować , ale potem znów wracać na ustalone tory.No takie muesli mają sporo kalorii. Same owoce tam są kaloryczne. Ananasy kandyzowane itd to bomby kalorii.A sama jakbyś zrobiła? Owsiane błyskawiczne, kukurydziane, otręby, owoce suszone,i zwykłe płatki pełnoziarniste. pewnie taniej i szczuplej w kalorie wyjdą. Asia no magnez bierz jak masz dużo ruchu. Ja dodatkowo biorę glukozaminę na kolana :) wiadomo że nie mają lekko taki ciężar utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na te wolne dni planuje dać sobie ostry wycisk. Co do musli... To są otreby, nie zwykle płatki czy coś. Z różnego rodzaju orzechami, slonecznikiem, pestkami z dyni, bez owoców suszonych ( nie lubię) no i jedne orzeszki są w miodzie i rożne inne śmiecie tam są. Wydawało mi się, ze to zdrowe... :( Aaa chciałam się pochwalić, ze mama zauważyła zmianę w moim wyglądzie. Ponoć nie mam juz takiego brzuchola :P cieszę się. Niewiele schudlam a jednak coś widać :) postaram się ograniczyć z kawa bo to tez ma ogromne ilości kalorii. Dzisiaj rano zjadlam bułkę ze slonecznikiem i makiem z szynka, pomidorem, mozzarella, szczypioreczkiem i rzodkiewka.. Mniaaaam :) Na obiad zupa pomidorowa. Na kolacje zjem chyba to musli. Mam iść na grilla, ale strasznie mi się nie chce. Jak juz wszyscy się zmyja, zrobię sobie dluuuuga kąpiel. :) Tez coś czuje, ze zbliża mi się @ Udanego weekendu dziewczyny :* trzymta się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktojahahaha
http://alle gro.pl/listing/user/li sting.php?us_id=2 8685991 zapraszam (usunąć spację)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Dalej odpoczywam, a po obiedzie nawet przysnęłam co jest raczej dziwne. Ale nie leżę cały dzień, zrobiłam rano 10km, całkiem miło się szło w upale. No i poprasowałam kupę prania :) Moje złe samopoczucie, bole mięśni głowy i wszystkiego przypisuję nadchodzącej @.Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po szaleńczym weekendzie:) Odbudowałam zapasy energetyczne, rozleniwiłam się troszkę no ale trzeba się otrząsnąć i jedziemy! Na dzień dobry kawka i 3 kromki razowego ze słonecznikiem z sałatą, szynką, papryką + pomidor Mam znów wolne od obowiązkowych spacerów więc mogę ponadrabiać to co trzeba. Ziutka- bierzesz płaciory z półki i pierwsze co czytasz skład, jeśli zaraz na początku jest cukier odkładasz na miejsce i szukasz zwykłych płatków owsianych (tylko nie błyskawicznych), otrębów pszennych, paczka orzechów bądź pestek zależy co lubisz, suszu mówisz że nie to bierzesz świeże owoce i tak oto możesz skomponować swoją owsiankę która nieskalana jest rafinowanym cukrem, doprawiać możesz gorzkim kakao, cynamonem, kokosem czy nawet aromatem do ciasta i odrobiną miodu a jeszcze lepiej syropu klonowego. Marketing to z nami robi że nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego co jemy, najlepszym przykładem są tutaj płatki fitness które większość uważa za zdrowe i dietetyczne, no i ostatnia kampania bodajże nestle która traktuje o tym że w porcji jest max 8 g cukru (nie pamiętam dokładnie ile), zacznijmy od tego że ta porcja nadaje się dla dziecka to raz a dwa że ta ilość cukru i tak nie jest mała. To co zrobisz sama z najmniej oczyszczonych produktów będzie po stokroć zdrowsze i masz pewność że nie ma tam żadnego stabilizatora E- UjWieIle;) Asia ja w weekend też spałam po obiedzie, myślałam że od jedzenia mnie tak wzięło, bo cięższe niż na co dzień. Tarara nie ma przepisu na olej, najzwyczajniej w świecie biorę miseczkę i wlewam czystą oliwkę dla bachorków, trochę olejku arganowego, trochę bioolejku i ziołową odżywkę do włosów, mieszam i pizgam na czaszkę. Dziewczyny nakładają przeróżne oleje chyba nawet zwykłą oliwę więc spokojnie możesz tu pokombinować, ja dodaję trochę odżywki bo nie lubię jak mi spływa, ale można bez i to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×