Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Westa i Hestia
nom:) ...najrozsądniej byłoby poczekać...ale wiadomo jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Westa a moze po tej sytuacji ostatniej z beta powinnas brac cos na podtrzymanie od 2 fazy cyklu np luteine lub d*phaston? Bo moze ciaza ma problem z utrzymaniem sie przez niski progesteron. Bo beta 21 ciaze potwierdzala. U mnie bol glowy drugi dzie taki upierdliwy nie mocny ale wkurzajacy. Piersi obolale i cieple. Czasem bole brzucha. I przerabiam etap ze smierdzi mi wszystko. Maz zrobil sobie kanapke z wedlina to na sam widok zwymiotowalam ale np parowke wciagnelam ze smakiem. Dzis po lekarzu bylo mi tak niedobrze czulam ze zwymiotuje a zarazem mialam taka ochote na bajaderke. Jak ja zjadlam to zaraz.mi mdlosci przeszly i bylo mi duuuuuzo lepiej.i mam faze na pepsi tak mi sie chce ze az mnie skreca jak sie nie napije choc lyczka.wydaje mi sie ze zaczyna juz mi widac powoli zarys brzuszka bo tak smiesznie napuchniety wyglada jak czasem przed okresem czuje sie wszystko takie nabrzmiale to ja teraz mam takie uczucie caly czas. I w nocy wstaje siku bo czuje ucisk na pecherz ze siku mi sie chce duzo czesciej niz wczesniej. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Zmęczona - jak syt się jeszcze raz powtórzy to na pewno się tematem zainteresuję zgodnie z sugestią - na razie trzymam się wersji, że mieliśmy pecha...ale dzięki za podsunięcie myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Klasyka;P - byłam rano - teraz czekam na wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Udalo mi sie zapisac do endokrynologa na dzis koszt wizyty 130. Ublagalam jakos by mnoe przyjela. Termin na nfz kwiecien 2014. Masakra normalnie. Mam jakiegos takiego dola ze znow kolejne leki bede musiala brac. Ze to dziecko od poczacie samymi lekami faszerowane eh. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Zmęczona - najważniejsze, że udało się dostać na wizytę - na pewno lekarz dobierze takie leki, że nie zaszkodzą maluszkowi - nic się nie martw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
No dobra - mam wynik z dzisiaj....18,5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Westa gratulacje powyzej 5 to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
No dzięki - ale teraz trochę boję się powtórki z zeszłego miesiąca. hmmm...zgodnie z sugestią Zmęczonej z wczoraj - może powinnam wziąć coś na podtrzymanie - ale jako, że dopiero zaczęłam myśleć o tym teraz - to nawet nie mam zrobionych badań progesteronu...mam wizytę u ginka na piątek - ale po ostatnim razie to chyba do piątku może być już po wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Dziewczyny - czy bez badań progesteronu - jak pójdę do jakiegoś innego ginka i opiszę sytuację, to myślicie że mi da na d*phaston bez badań progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
No dobra;) - znalazłam lekarza - pogadałam z nim przez tel - i jutro mam wpaść po recepte na D*pka...oby jutro wystarczyło....będzie to 11dpo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Westa i Hestia ale Ty jesteś szczęściara:-) drugi miesiąc pod rząd Cu się udało! Tym razem napewno dobrze się skończy! Powodzenia:-) Klasyka jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłam ja:-) Wogóle to tyle dziewczyn już po terminie @ i nikt nie daje znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicccia - ja jestem na bieżąco, ale jestem zła i jakoś nie chciałam tego roztrząsać...nie dostałam @ w terminie, a ciąża w tym cyklu raczej wykluczona przez lekarza, nawet zrobiłam test na wszelki wypadek wczoraj w 31 dc, oczywiście negatywny. Oznacza to tylko tyle, że dopóki brałam luteinę, to cykle były normalne 27-29 dni, a teraz gdy odstawiłam, znów się wszystko sypie, daję sobie czas do następnego poniedziałku, kiedy to moj lekarz wraca z urlopu i będę się mogła go poradzić. Jeśli się nic nie zmieni to będzie 38 dc. Zła jestem, bo gdyby wszystko było zgodnie z planem, to dziś juz bym zaczynała z CLO i za kilka dni "starania", a tak cały czas czekam na @, objawy mam, ale cały czas nic. Wczesniej przed luteiną miałam cykle 30-36 dni, więc właśnie koło następnego weekendu to wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka... Krocze zawsze tak jest, ze jak się na coś czeka to się musi wszystko poprzestawiac. Mam nadzieję, ze lada chwila @ się pojawi i zaczniecie szczęśliwy cykl:-) głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
kicccia - ;P - wiesz - mój mąż jest wielokrotnym maratończykiem - więc może jego żołnierzyki są równie wytrenowane jak on sam!:P - a tak poważnie to jeszcze się nie cieszę - jak Beta osiągnie 200 - wtedy poczuję się spokojniejsza...Powiem Wam Dziewczyny, że w zeszłym cyklu to prawy jajnik zadziałał - a w tym boli mnie lewy;) - więc zobaczymy, czy ma lepszą skuteczność;) też jestem ciekawa jak tam u Klasyki;) - może się skusi na Betę :P a u Ciebie jeszcze prawie miesiąc do terminu...ale pewnie szybko zleci!:) makatka - życzę Ci aby w miarę szybko się wszystko uregulowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
0,653 :( :( :( Znowu się nie udało :( Mąż wkrótce idzie na badanie. Nie wiem dlaczego, ale robię sobie jeszcze nadzieję, że może za wcześnie ta beta, że może zarodek jeszcze się nie zagnieździł, albo dopiero co... W sobotę/niedzielę okres powinien się pojawić. Czekam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Westa i Hestia - gratuluję, ale przyznam, że też zazdroszczę... Dobrze, że chociaż Tobie się udało, oby maluszek dobrze się rozwijał. Dobrze, że "załatwiłaś" sobie d*phaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, U mnie 32dc i nadal brak@..zrobiłam rano bobo test o czułości 10 i nic negatywny...Brzuch mnie boli, piersi jak kamienie bolące i twarde... nie wiem co mam myśleć... może jutro pójdę na betę...tylko strasznie biję się zawodu..że nic nie wykaże...najgorsze jest to, że nie wiem czy jestem w ciązy czy nie.. temperatura nadal 36,87...ta niepewność doprowadza mnie do prawie do łez(ale w pracy przecież nie będę beczeć) Westa i Hestia ale masz super, trzymam kciuki o piękny przyrost:)jak szybko miałaś wyniki?ile godzin? makatka03 rozumiem Cię doskonale to czekanie na @..przynajmniej wiesz jak się sprawy mają a ja ciągle żyję nadzieją:(Jak u Ciebie z temperaturą, zobacz może spadła a to oznaka że @ zaraz będzie.. Klasyka86 a może to jeszcze za wcześnie?który dc? Zmęczona ale masz smaki:)bardzo się cieszę,że lepiej już u Ciebie:) Na ból głowy spróbuj zimny okład i masaż skroni, czasem pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
u mnie 25dc, 10 dzień po owulacji. Mam nadzieję, że robiłam badanie za wcześnie... Jejku tak bardzo bym chciała a nie wychodzi :( Ja wyniki miałam po 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Klasyka.- jeśli implantacja byla pozno to jeszcze wszystko moze sie zdarzyc-trzymam kciuki. Zatestuj za kilka dni znow i daj znac jak wyniki koniecznie. poza tym jestes taka mlodziutka ze jak nie w tym cyklu to w nastepnym na pewno sie uda!:P Livia.-betka na pewno cie uspokoi :P ja tez mialam wyniki po dwoch h. Powodzenia Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz po wizycie u endokrynologa. Najpierw chciala mi wypisac lek dozwolony w ciazy po ktorym trzeba robic co 2/3 tyg morfologie bo moze obnizac parametry krwii. Pytalam czy to konieczne no i najpierw doszlysmy do wniosku zeby zrobic ft3 i 4 i wtedy jak wyjdzie znow zle to lek koniecznie. Podjechalam prosto od lekarza do laboratorium i wyniki wyszly idealne. Zadzwonilam i lekow brac nie musze na tarczyce ale mam kontrolowac co 1/1,5 miesiaca. Czuje sie okropnie. Ciagle mi niedobrze. Musze ciagle cos w buzi miec bo mam taki okropny posmak. Nie moge otwierac lodowki bo tak wszystko mnie odrzuca i na wymioty zbiera. Czuje sie fatalnie. Nawet maz mi wspolczuje bo mowi ze ciagle zielona sie robie na twarzy. Nie mozna przy mnie jesc. Mam coraz gorszy problem z pokykaniem tabletek eh. Klasyka moim zdaniem to zawczesnie na bete. Jesli owu byla 15 dc to do zaplodnienia moglo dojsc nawet po 48 godzinach. Czyli ok 17 dc zagniezdzenie tez moze trwac i 10 dni nawet. Mysle ze najlepiej bete zrobic tak kolo 14 dpo bo wczesniej moze byc po prostu za wczesnie. Jak @ nie przyjdzie to powtorz test lub bete tak za 2/3 dni. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
u mnie dzisiaj owu, także trzymajcie kciuki, martwi mnie tylko to, że dostałam skierowanie na rtg, teraz akurat jak się zdecydowałam na 100% działanie. Nie wiem czy jutro nie pojadę na prześwietlenie, żeby nie mieć tego jak najszybciej z głowy. Ja już w każdym razie jestem zdeterminowana. Zmęczona- dobrze, że nie zaczęłaś brać leków, tarczyca źle reaguje na odstawianie hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona... i bardzo dobrze wyszło:) może samo się ustabilizuje. A co do objawów... współczuje i zazdroszcze zarazem:) Wystraszona... powodzenia w działaniach:) Zrób teraz prześwietlenie to nie będziesz się potem stresować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Kochane moje! Przepraszam, że tak tylko o sobie napiszę ale nie mogę w to uwierzyć - powtórzyłam betę dziś i dodatkowo zrobiłam progesteron!!! beta: 38,25 (wzrost z 18,5 wczoraj) a progesteron to 33,8 Boże, dzięki Ci ! jak ja się cieszę, że Beta tym razem wyższa!!! Chyba jest nadzieja tym razem..... Progesteron chyba też nie najgorszy, co? Dziewczyny...naprawdę nie mogę w to uwierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa i Hestia gratuluję Ci z całego serca!!! Trzymam mocno kciuki, wszystko będzie dobrze:) który to dc? ale musisz byc szczęśliwa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa i Hestia - najszczersze gratulacje! :) A ja właśnie na pociechę zajadam kawałek tortu - odwiedziła nas w pracy koleżanka, która miesiąc temu urodziła dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej zastanawaim sie co to moze byc owulacje mialam ok 5 sierpnia 9 tak od poudnia zauwazyłam na bieliznie plamki brazowe myslałam ze to okres ale nie mozliwe trwał by 2 i pol dnia to nie mozliwe coto moze byc miesiaczke mam dostac 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
westa i hestia gratulację;-)!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×