Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Livia323232
Zmęczona dzielna jesteś, może spróbuj na zgagę sucharki albo krakersy. Dobrze, że już w domku jesteś to zawsze samopoczucie lepsze. Klasyka ja też obiecałam sobie że test zrobię w dniu@ dlatego testu nie kupuję, bo wiem że zaraz potem go zrobię, niepierpliwa jestem strasznie:) dobrze to niulekx napisała :) Ana87 nie martw się, zobaczysz co test pokaże rano, bedzie większe stężenie i może zobaczysz swoje upragnione II :) U mnie bez zmian, bez objawów ani na @ ani na II...tylko jak wstałam rano to sutki były jakby ciemniejsze ale pewnie sobie wkręcam...temp. 38,2 więc też szału nie ma, to czekanie jest najgorsze, próbuję skupić sie na pracy i to troszkę pomaga, ale mam kontakt bezpośredni z klientami więc co chwilkę widzę albo szczęściwe ciężarówki albo uśmiechnięte mamuśki:)ja też tak chcę...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
agnieszka515 witaj:) Uważam, że każda kobieta sama określa czas w którym chciałaby zostać matką i nikomu nic to tego. To prawda, że często mówi się że to nie jest dobry czas na dziecko bo zawsze coś może lub stoi na przeszkodzie. Przyjdzie czas przyjdzie rada :) Porozmawiaj z narzeczonym, ustalcie jak Wasze życie będzie wyglądało po narodzinach dziecka i do dzieła:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ana jeszcze nie trac nadziei powtoz test z rannego moczu. Anula2500 - a wiec trzymamy kciuki:-) Zmeczona strasznie sie ciesze ze juz wyszlas do domku, W koncu w atmosferze rodzinnej i w swoich starych dobrych katach najlepiej sie do siebie dochodzi. Dzielna jestes kochana i tak trzymac:-). Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - witaj! My jeszcze nikogo nie odrzuciłyśmy ani nie zlinczowałyśmy :) Livia ma rację - każdy decyduje o sobie i wie jak jego życie wygląda i na co może sobie pozwolić. Fakt - większość z nas jest w drugiej połowie dwudziestki lub nawet z 3 z przodu, ale są też nasze najmłodsze: Oczekuje, Niulek x, Aneczka0124... Zastanówcie się jak ma wyglądać wasze wspólne życie, może na początek zamieszkajcie razem, ustalcie dochody, czy was "stać" na dziecko i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) Czytam Was co dziennie, żeby nie mieć zaległości, ale jakoś nie piszę, bo w sumie nie mam o czym. Teraz przygotowuję mieszkanie na gości, to czasu jeszcze mniej. W tym cyklu to ja już całkiem zgłupiałam, nawet nie wiem który mam dzień cyklu. A to może i lepiej, bo akurat mąż w tym cyklu często w delegacji, to pewnie i tak by nie wyszło. Na razie żyję urlopem, na który się wybieram za 3 tyg., a tymczasem odreagowuję na fitnessie w te upalne dni. Dziewczynki wciąż Wam kibicuję i trzymam kciuki za każdą z Was, oczywiście tym kobietkom, którym się udało w ostatnim czasie serdecznie gratuluję. Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Dziewczyny dziękuje za miłe słowa dla mnie:) miesiączka się nie pojawiła i nie czuje by miałaby się pojawić, pewnie przybędzie niespodziewanie, chociaż przez ostatnie miesiące nigdy nie miałam spóźnień raczej mogła @ przyjść wcześniej. nie mam na jutro z rana testu:) i sobie daruje jak na razie, odczekam zobaczę jak będzie. Anula2500-trzymam kciuki za Twoje Dwie kreseczki jutro:) Agnieszka515- Witaj:) chciałam Ci napisać że sama urodziłam syna mając 22lata, byłam już mężatką. teraz pragnę i staram się o drugą Pociechę. Dziecko jest największym szczęściem jakie może spotkać człowieka w życiu to pewne:) jak człowiek by się zastanawiał to praktycznie nigdy nie znalazłby okazji by urodzić dziecko, zawsze chce się najpierw wykształcić , znaleźć prace, postawić mieszkanie. Jedyne co mogę Ci napisać to to że dziecko zmienia wszystko w związku- ja myśle że na lepsze, jednak nie raz potrzeba wielu wyrzeczeń i poświęcenia. nie chcem Cie w żaden sposób negować czy zniechęcać ale to Ty w twoim wypadku powinnaś się szczerze zastanowić odnośnie dzidziusia, Nie chcem narzucać swojego zdania ale myśle że powinniście razem ze swoim narzeczonym pomyśleć o wspólnym mieszkaniu i ulegalizowaniu Waszego związku- po prostu tak myśle że wtedy wszystko byłoby prostsze . Nie wiem czy dobrze Ci opisałam to co w rzeczywistości chciałam Ci przekazać , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka dobrze że się staracie się wrzucić na luz;-)i mniej się nakręcacie;-)wyjazd dobrze zrobi mniej czasu na rozmyślanie;-) Ana zrób jutro z samego rana test u nie których wychodzi nawet kilka dni po okresie dopiero Zmęczona dobrze że jesteś w domu już lepiej jest być w swoim łóżku i tam leżeć niż w szpitalnym.Ale jesteś naprawdę biedna i nie dziwie się że jest ci ciężko bo ciężko to wytrzymać.Dzidzia napewno Ci wynagrodzi to jak teraz jest Ci ciężko;-) Agnieszka515 tak jak mówi Makatka my nikogo nie zlinczowaliśmy ani olałyśmy;-)i tak jak mówią z Livią każdy decyduje o sobie i swoim życiu ale najważniejsze zebyś szczerze pogadała z narzeczonym i razem wszystko ustaliliście i też myśle że może najpierw zamieszkacie żeby zobaczyć ile wydajecie ile zostaje itp ale napewno dacie rade;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka881
hej dzis odebrałam wyniki z bety i byłam u lekarza. Z badan wynika ze jestem w ciazy chociaz na usg nie bylo jeszcze nic widac. Dostałam luteine i spasmoline na bole brzucha. Nastepna wizyta 20.08. Mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku. Az boje sie cieszyć z tego ze prawdopodobnie zostane mama, żeby nie zapeszyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki dziewczyny za wsparcie. gratuluje wszystkim, którym się udało. reszcie zycze powodzenia. tez biore spasmoline. bylismy na pogotowiu chwile temu wrocilismy bo znow sie nasiliło plamienie, pomacał mi lekarz brzuch jedynie powiedzial że leki brac jak biore i lezec i wiecej nic nie moze zrobic.nawet usg mi nie zrobili. mam sie uspokoic i nie myslec. zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki ze nie przenosze sie z gornej czesci tabelki ale boje sie zapeszyc. dzwoniłam do mojej ginekolog kazała wziasc 2 d*phastony na noc ze nie zaszkodza. zmeczona 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonka - jeszcze raz gratuluję :) czyli tak jak myślałam, wizyta za 2 tyg. Wtedy już coś napewno zobaczysz :) Zmęczona - słuchaj lekarza, odpoczywaj, a tabelką się nie przejmuj :) na nią przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnieszka515! Jasne że możesz się przyłączyć :) nikogo nie wyrzucamy :) nie przejmuj się tym że masz dopiero 20 lat ja sama mam 21 i właśnie spodziewam się dziecka, co prawda jestem już mężatką ale dopiero od miesiąca bo wzielismy sobie cywilny, mieszkamy juz od dłuzszego czasu razem. A pracą się nie martw jak na razie tylko mój mąż pracuje a ja siedze sobie w domku i codziennie czekam z obiadkiem i wiadome martwimy się jak to wszystko będzie ale wierzymy ze damy rade :) Ja jutro po dokładne wyniki toksoplazmozy jadę i zobaczymy co z tego wyjdzie. Troszkę się denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka... Mam nadzieję, że wynik będzie dobry:-) Zmęczona... Trzymaj się! Agnieszka... Ja też miałam 20 lat jak zaszlam w ciążę a teraz marze o drugim dziecku:-) choć fakt jest taki, że wiele dziewczyn w moim wieku jeszcze nawet o pierwszym nie myśli:-) każdy jest inny:-) Pamiętaj tylko, że tego już się nie cofnie, więc musicie być pewni decyzji by nigdy nie żałować i by dziecko potem tego nie odczuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Klasyka -> jak tam wizyta u lekarza? owulacja poteiwrdzona? Zmęczona -> niezmiennie trzymam kciuki! agnieszka515 -> witaj:) Mi też się wydaje, że śmiało możecie się starać jeśli ogarniecie kwestie finansowe i mieszkaniowe:) Ana -> i co - testujesz dziś znowu? meldujemy sie do kibicowania;) Livia323232 - > jeszcze tylko 5 dni;) Dagietka -> w jakieś fajne miejsce się wybierasz? :P Przyjemności! aldonka881 - > wszystko będzie dobrze!, do 20 czas szybko zleci;) aneczka0124 -> trzymamy kciuki za wynik! kicccia -> jutro wielkie dzień, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Westa i Hestia- nie testuje jednak dziś, nie mam kolejnego testu aa może i to dobrze. poczekam kilka dni. jak na razie nie ma @, ale poza pełniejszymi piersiami i dziwnym mrowieniem w nich nic się jak na razie nie dzieje:) Anula2500- jak tam twoje testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
Dziś się troszkę zmartwiłam, pojawił sie kolejny objaw zbliżającej się @ - cienie pod oczami... nie śmiejcie sie tylko ale tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej @ nie przyszła a testu nie mam więc jutro w pracy dopiero zrobię. Ana jak ci się uda to murowana dziewczynka.-) trzymam kciuki anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Anula2500- jakoś po wczorajszym teście troszkę się zawiodłam:( i nie mam ochoty już go zrobić:( Tobie także życzę by @ nie przyszła i zdrowego Dzidziusia ( najlepiej płci żeńskiej) :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam 26 dc. Strasznie mnie boli podbrzusze i dolna część pleców na @. Z tym, że ja się z tego cieszę, bo po wizycie u lekarza na ciążę nie liczę, a przynajmniej mogę się spodziewać, że @ będzie punktualnie czyli w weekend. Wtedy od nowego cyklu będę mogła zacząć z CLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
makatka03- ja też bym chciała żeby @ już była jak ma być , a tak to sama nie wiem co się ze mną dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
właśnie wróciłam z tesco i kupiłam 2 testy pepino po 7,99 :) i tak sobie teraz myslę, że może zrobię jutro w 27dc... będzie to 3 dni przed @ Aldonka bardzo Ci gratuluje, odzywaj się do Nas i pisz jak się czujesz:) Ana87 ja też niby nie mam objawow na @ ale te dzisiejsze cienie mnie martwią... a i jeszcze popłakałam się dziś bez powodu, z 10 minut chlipałam...:) Ciężko o luz, kiedy tak bardzo chce się być w ciąży..może to dlatego,że staram się dopiero 2 cykl... makatka03 a co takiego powiedział lekarz, że na ciąze w tym cyklu nie liczysz? anula2500 i kicccia napiszcie jutro koniecznie co tam wytestowałyście:) jakiej firmy macie test? zmęczona26 jak dziś się czujesz? niulekx co u ciebie testowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia - byłam na wizycie w 19 dc i lekarz na USG nie widział ani znaków, że owulacja była, ani, że miałaby jeszcze nadejść. Pęcherzyków było dużo małych, endometrium cieniutkie. Dlatego na nowy cykl dostałam CLO na pobudzenie jajeczkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Leze sobie. Ciagle plamienie jest momentami az takie czarne nitki jakby byly. Psychika mi siada od tego wszystkiego bo ciagle zyje w stresie czy mocniej nie poleci czy piersi nie przestana bolec czy wszystko bedzie ok. Na dodatek mialam okropne sny snilo mi sie ze ide do lazienki na siusiu a tam podpaski cale we krwii obudzilam sie zlana potem i biegiem sprawdzalam. Boje sie okropnie bo przed tamtym poronieniem tez mialam taki sen. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro nie testuje, wystarczy że testowalam w tamtym cyklu. Obiecalam sobie, że dopóki @ się nie spóźni to testu nie kupię! A już czuje jak się zbliża:-( ale... Tfu, tfu... Jeszcze niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona nie poddawaj się!! my wszytskie mocno trzymamy kciuki za ciebie i twoje malenstwo, juz nie długo wszytsko minie i bedziesz trzymała w ramionach swojego upragnionego maluszka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie wytrzymałam i pojechałam po test. Byłam tak pewna 2 kresek a tu tylko jedna. Jutro zrobie z rana. Mam bardzo pełne piersi i te mrowienie anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
makatka03 wiele dobrego słyszałam o CLO, dużo dziewczyn właśnie po nim zaszła w ciąże,ja zaraz po @ pójdę do lekarza i zbadam się dokładnie, myślę że endometrium cieniutkie też mam bo @ zawsze jest słaba i trwa tylko 3 dni..kiedyś też miałam problemy z prolaktyną, jakieś 6 lat temu, dostałam luteinę i wszystko wróciło do normy. Zmęczona jesteś dzielna:)wiem, że to trudne ale myśl pozytywnie, wszystko będzie dobrze zobaczysz, jeszcze trochę i będziemy wymieniać się doświadczeniami co do naszych bobasków:) tylko się odzywaj do Nas:) kicccia Ty to masz cierpliwość:) zazdroszczę:)mnie korci jutro w 26dc zrobić test pepino. anula2500 widzę, że chyba jutro razem czekamy chwilę prawdy:) daj koniecznie znać:) robię o 7 rano:D Dziś mam dzień wolny i zabrałam się za porządki. Słucham sobie Beyonce i rozwieszam pranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia - też mam nadzieję, że CLO zadziała. Mam zapas na 4 cykle. Luteina na problemy z prolaktyną? a nie progesteronem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
makatka03 luteinę miałam zapisaną na problemy z prolaktyną, miałam przekroczenie trzykrotne licząc od najwyższego dopuszczalnego progu, masakra gin powiedział i że mogę mieć mikrogruczolaki ale chyba teraz jest już ok, bo cykle mam regularne co 30 dni, czasami 32 ale rzadko. Badałam się po braniu bromocornu (chyba tak sie nazywał ten lek) i poziom prolaktyny spadł do prawidłowego.Kiedyś miałam cykle 40-45...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×