Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

aktualizacja NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 niulek x ............ . .22.................2cykl..................1dziecko......... .......29.07 Ana87....................26................1cykl........ ..........2dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... ......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl..................2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ..........1dziecko...............11.08 Livia323232......... 32..................2 cykl.................1 dziecko................12.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl................1dziecko................24.08 dziki-dzik...............26.................7 cykl.................1dziecko................30.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ..........1dziecko................31.08 wystraszona27......27.................3cykl.............. .....1dziecko................01.09 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko.................03.09 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi..........................................1 cykl...........2dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko..............04/06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi ecko.................17.01.2014 czarna8306..............30............1cykl............2dzie cko...............26. 02.2014 alexandra2p............34.............1cykl............2d ziecko.................12.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 niulek x ............ . .22.................2cykl..................1dziecko......... .......29.07 roxien21................27................4cykl.......... ........1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2dziecko...............06.08 anula2500..............28................1cykl........... ......2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl..................2dziecko...............08.08 makatka03............32................11 cykl..................1dziecko...............11.08 kiku88..................30.................10cykl........ ..........1dziecko...............11.08 Livia323232......... 32..................2 cykl.................1 dziecko................12.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl....................2dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl.................1dziecko................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl.................1 dziecko................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl................1dziecko................24.08 dziki-dzik...............26.................7 cykl.................1dziecko................30.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ..........1dziecko................31.08 wystraszona27......27.................3cykl.............. .....1dziecko................01.09 roxien21................27................5cykl.......... ........1dziecko.................03.09 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi..........................................1 cykl...........2dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1dziecko..............04/06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl...........3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl..........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1dzi ecko.................17.01.2014 czarna8306..............30............1cykl............2dzie cko...............26. 02.2014 alexandra2p............34.............1cykl............2d ziecko.................12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko...................04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja czuję wielkimi krokami zbliżającą się @ powinna być jutro, ale oczywiście nie powstrzymałam się przed zrobieniem testu i jest jedna kreska:-( Zła jestem na siebie, obiecuję że w następnym cyklu nie kupuję wcześniej żadnych testów, bo idzie po prostu zwariować. Jak tam Ana ty dziś testujesz? Mam nadzieję że będzie pozytywny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Kopakabana - gratulacje!;P Serce rośnie dziewczyny! anna-;) spoko - ja też świruję zawsze także rozumiem Cię w zupełności! Jeszcze wszystko może się zdarzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Ana jak u Ciebie z testowaniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
HEej dziewczyny. powiem szczerze ze nie robiłam jeszcze testu:( :) bo nie chciałam kupić go wcześniej żeby mnie nie korciło. dopiero wróciłam ze sklepu i kupiłam test strumieniowy pepino o czułości 10. tylko moje pytanie do Wasz dziewczyny -czy mogę go zrobić popołudniu? czy poczekać do jutra z rana? powiem szczerze ze się stresuje :) ale wiem ze nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
Ana87 poczekaj do jutra:) Gdzie kupiłaś ten test? mnie też kusi kupienie testu ale wiem, że natychmiast jak tylko wróce do domu to go zrobię:) a do @ jeszcze 6 dni:) więc spokojnie cierpliwie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Livia- kupiłam go w tesco za 5zł, i to test paskowy a nie jak pisałam wcześniej strumieniowy. przepraszam za pomyłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
Ana87 wiesz lepiej jutro rano zobaczyć dwie II niż dziś sie rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
a masz tylko jeden test Ana?:) bo juz mi chodzą różne pomysły po głowie:D:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Livia- sama już nie wieze ze zobaczę dwie kreski. boje się strasznie. ale z moich obliczeń @ powinnam mieć wczoraj :) . narazie nie ma @ tylko czasami mrowienie w piersiach i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
mam jeden test :) i bojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeee się strasznie. jestem pełna podziwu dla dziewczyn które dość długo starają się o dzidzie . ja prubuje narazie pierwszy cykl i dużo nerwów mnie to kosztuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia323232
gdybyś miała 2 to wiesz mogłabyś spróbować nawet zaraz:) masz jeszcze szanse kupić dzis jeszcze jeden test, tak żeby był na jutro rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia - ale z ciebie kusiciel :) Ana - ja bym już chyba poczekała do jutra :) Ja też za pierwszym razem się bałam, byłam niecierpliwa, podekscytowana, nastawiona bardzo na II, bo miałam wszystkie mozliwe objawy i bardzo rozczarowana negatywnym wynikiem. Potem już za każdym razem mniej to przeżywałam, a ostatnio nawet jak zdażyło mi się robić test, to spodziwałam się jednej kreski i aż byłam trochę zła na siebie, że nie robi to na mnie żadnego wrażenia i nie czuję zawodu. Oczywiście życzę Wam żebyście nie musiały tyle czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana... Poczekaj do jutra:-) będziesz pewniejsza wyniku:-) Zmęczona... Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Ana87:P testuj śmiało - przecież test możesz dokupić zaraz następny - no nie?;) Bo my tu wszystkie siedzimy jak na szpilkach w oczekiwaniu na niusy od Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek... Zmykaj z tabelki na dół! Niech dodaje nam nadzieję:-) Kopakabana bardzo przyjemnie zmieniła statystyki... Bo już po tabelce wyglądało że ciąża albo w pierwszym lub drugim cyklu albo wcale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - Zmęczona - odezwij się... ale "byka" zrobiłam wczesniej..."zdarzyło" oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Ana ja Cię podziwiam że nie zrobiłaś jeszcze bo ja już bym zrobiła jak tylko do domu weszła hehe ale ja jestem nie cierpliwa;-)chyba podobnie jak Livia hehe ;-D Zmęczona no właśnie co u Ciebie nic nie piszesz.... Kiccia ja przeniose się na dól tabelki jak będę po wizycie u lekarza;-)mam na 16 bo dopiero będzie po urlopie lekarz Ja dziś się bardzo zdiwiłam wchodzę na wagę a tu 2kg mniej myśle że to przez to że nie jem słodyczy ograniczyłam napoje gazowane w szczególności coca colę i nie jem po 18 i tak od dobrych 3 tygodni ale śniadanko dobry obiadek i kolacja to nie odpuszczam nawet mam jakieś słone przekąski pomiędzy posiłkami;-D a tu waga w dól i nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
no tak ale jakoś się tak boję może to przez to że w zeszłym tygodniu tak mnie brzuch bolał teraz jest dużo lepiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
hej Dziewczyny zrobiłam test przed chwilką i wyszła jedna kreska:( w zasadzie nie nastawiałam się na dwie, ale jakąś nadzieje miałam. pewnie wszystko mi się w tym miesiącu poprzestawiało. czekam na @ chociaż nie czuje żebym miała go dostać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - no cóż...może jeszcze jednak za wcześnie...a jak nie to działać trochę dłużej w przyszłym cyklu. W każdym razie powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Klasyka. Od kilku dni mam problem z logowaniem, chyba muszę zwrócić się do administratora. Ana, przykro mi, ale może rzeczywiści za wcześnie no i nie z porannego moczu. Zmęczona napisz coś, co u Ciebie? miałaś jakieś badania? co mówią lekarze? Dziś mam 19dc. Staranka zakończone, jutro mam wizytę u lekarza żeby potwierdzić, że owulacja była. Mam nadzieję, że przebiegła prawidłowo:) No i pozostaje czekanie... Mam sporo pracy, więc tyle nie myślę, w czwartek wyjeżdżam, więc też szybko zleci. Szkoda, ze do tesco mam daleko:/ kupiłabym sobie taki test. Mam pink test około 5 zł u mnie kosztuje, ale tylko w jednej aptece. Ostatnio mąż mi kupił to za taki sam zapłacił prawie 20zł... Ehh w tej cenie miałabym 4. Nie wiedział, że przepłaca :P Tym razem czekam do terminu @. Jestem mniej nakręcona i nie wiem jak to się stało ale mam podejście co ma być to będzie. Oczywiście bardzo chcę, ale staram się wrzucić na luz ;) i co dziwne chyba mi się udaje. Zmykam robić obiad, mój luby wkrótce wraca z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
makatka dobrze prawi!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Wyszlam dzis do domu. W szpitalu jak mnie przyjmowali to zrobili badanie na fotelu, usg i krew pobrali a tak przez te wszystkie dni tylko macali brzuch i wkladke ogladali. Na odejscie dzis tylko badanie na fotelu i recepta. Ciagle brudzenia sa raz gorsze raz slabsze i pobolewanie brzucha. Wypis bedzie w piatek. W poniedzialek mam wizyte u mojej gin wtedy zaczne 9 tydz. Leki to dostaje 3 x 1 d*phaston 3 x1 magnez z wit b6 3 x spasmolina plus jak brzuch zaboli to nospe brac nie wiecej jak 3 dziennie i 1 kwas foliowy. Zastepca ordynatora co mnie wypisywal powiedzial ze moge chodzic normalnie tylko nie dzwigac nie meczyc sie, a drugi i moja gin ze mam lezec i tylko do lazienki wstawac. Ale jak wstake to zaczyna mi mocniej leciec i bolec brzuch wiec leze. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmęczona dobrze że się odezwałaś bo się już martwić zaczęłam pewnie jak każda z nas. Nie przemeczaj się. Ja już bym chciała jutro. Dostaje świra. Brzuch niby boli jak na okres ale piersi mam dziwne i tak mnie mrowią jak przy karmieniu. Nie chce się nakręcić za bardzo anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tylu tabletek siada mi zoladek. Biore mleczko w zawiesinie w szaszetkach takie w stylu renni oslonowo na zoladek. Ciagle mam uczucie takiej pelnosci brzuch mam wysadzony taki eh. Piersi bola az niebieskie od zylek sa. Brzuch pobolewa. Czasem mi tak nie dobrze jest a zwymiotowac nie moge no i zgaga meczy jak cos ostrzejszego zjem. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Jestem tu zupełnie nowa i nie wiem czy mogę do Was dołączyć? Na niektórych forach dziewczyny są już tak ze sobą zżyte, że nawet nie odpowiadają na posty nowych osób:( A ten temat bardzo mi przypasował. To znaczy w pewnym sensie... Bardzo chciałabym być w ciąży. Mój partner też marzy o dzidziusiu. Niestety ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła... Otóż przez ostatnie 4 m-ce brałam tabsy, ponieważ od zawsze miałam nieregularne @... W tym miesiącu przestałam je jednak brać. Moja gin kazała mi je odstawić, żeby zobaczyć czy będzie po nich jakaś poprawa. W sumie się cieszę, że już ich nie biorę bo mi za bardzo nie służyły:/ Kochamy się z moim A bez żadnego zabezpieczenia, jednak zawsze kończy się TO przerywańcem... Wiem, że ciąży z tego nie będzie... Problem tkwi w tym, że jestem na dość głupim etapie w pracy. Czekam na umowę. A jak już ją dostanę najprawdopodobniej będzie to umowa na 3 m-ce :( a co dalej? To nie wszystko. Nie mieszkamy ze sobą. Nie jesteśmy po ślubie. Zaręczyliśmy się pół roku temu. Wszystko wcale mi nie przeszkadza, no ale... Właśnie, zawsze jest jakieś "ale"... Chcę (bardzo chcę!) ALE się boję:( Boję się jak to będzie :( Bez stałej pracy, bez wspólnego mieszkania... Z drugiej strony w życiu nigdy nie ma idealnego momentu na dziecko, bo zawsze jest to małe "ale"... Proszę nie potraktujcie mnie jak gówniary, która nie wie czego chce i zażyczyła sobie nową "zabawkę" bo tak wcale nie jest. Wiem, że dziecko to mega odpowiedzialność. Wiem z czym się to wszystko wiąże. Mam 20 lat. Za mało? Dla niektórych pewnie tak. Spotkałam się już z opinią, że 20- latka to dziecko, które rodzi dziecko! A przecież to absurd! Nasze mamy, czy babcie w wieku 18- 19 lat były po ślubie i miały dziecko bądź były w ciąży! Dlatego bardzo dziwi mnie takie podejście do sprawy... Póki co to tyle. Mam nadzieję, że się odezwiecie i że nie zostanę tutaj zlinczowana? ;) PS. GRATULUJĘ wszystkim tym, którym się udało :* Życzę każdej zdrowego dzidziusia i łatwego rozwiązania :) Trzymam mocno kciuki za pozostałe z Was, które nadal czekają na upragnione dwie kreseczki. Oby pojawiły się jak najszybciej!!!:):):) Zmęczona26 jestem pełna podziwu... Trzymam kciuki i wierzę, że dasz radę! Nagroda będzie wspaniała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×