Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

zmęczona ---> mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Przecież często w ciąży towarzyszą plamienia i wcale nie musi to być zły znak!!! My troszkę odpoczywaliśmy :-) byliśmy z dala od wszystkiego i nie zawsze miałam dostęp do netu. Przydał nam się taki odpoczynek chociaż teraz musimy obydwoje troszkę nadrobić w pracy. Mi okres nadal się nie pojawił, brzuch daje sygnały jak na @ ... nie chcę się nakręcać, ale po odstawieniu tabletek pierwszy raz mam takie opóźnienie ... wcześniej zawsze w piątek późnym wieczorem, najpóźniej sobota rano (zawsze ten sam dzień ponieważ mam cykle 28 dniowe) przychodziła @. Test dzisiaj rano był negatywny. Jeśli nie pojawi się okres za dwa, trzy dni to pójdę na krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem :) dziś wróciłam z urlopu i już nadrobiłam zaległości w czytaniu, dużo miałyście tu emocji :) Postaram się co nieco Wam odpisać. Wyjazd był udany, zero internetu, zero myślenia o ciąży, mierzenia, sprawdzania itp. Okres przyszedł wczoraj, więc prawie planowo. Dla mnie to dobra informacja, bo po wizycie u nowego lekarza nie łudziłam się ciążą i jedyne na co czekałam to właśnie punktualny @, żeby móc zacząć jakieś konkretne leczenie. Prawdopodobnie będzie konieczne hsg lub nawet laparoskopia, bo lekarz podejrzewa zrosty. Na razie mam zrobić hormony, mąż badanie nasienia i pojawić się u lekarza z kompletem. Będzie to pewnie około 3-4.08. * Czarna - ponownie gratuluję :) * Kicccia, mi-fa-so - przykro mi z powodu @ * anula 2500 - powodzenia w oficjalnych staraniach :) * RybkaPlum - ufff...super, że wszystko się dobrze skończyło, niech dzidziuś rośnie z dnia na dzień * Kambel - bardzo współczuję ci tych strasznych przeżyć :( * Tymianek - nasza firma na szczęście w miarę dobrze reaguje na ciąże. Mój szef nawet ostatnio składając mi życzenia urodzinowe coś tam napomknął, że w razie czego jakoś sobie poradzą :) * niulek x - gratuluję samozaparcia w niemierzeniu temperatury itp. Ja w pewnym momencie też przestałam mierzyć, bo zepsuł mi się termometr, a potem na urlopie, to już w ogóle odpuściłam jakiekolwiek obserwacje * fiona, patia - ciche gratulacje - dajcie znać czy te kreski ciemnieją? * Efie - witaj po przerwie :) trzymam kciuki za brak @ * zmęczona - strasznie skomplikowana i ciężka jest twoja obecna sytuacja, mam nadzieję, że wszystko się skończy pomyślnie. Tak jak któraś z was już pisała - tobie się już chyba najbardziej ta ciąża "należy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję tabelkę NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl...................1dziecko...............13.07. kiku88..................30.................9 cykl...................1dziecko...............14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22..................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 roxien21................27.................4 cykl..................1dziecko.................04.08 anula2500..............28................1 cykl..................2dziecko.................07.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31..............6 cykl.....................2dziecko................12.08 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko............04-06.01.2014 aneczka0124............21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum...............29............2 cykl...........2 dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1 dziecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zauważyłam brązowe plamienie więc okres jednak się pojawi. Myślę, że przesunięcie związane jest ze zmianą strefy czasowej i urlopem. Dzień z nocą miałam poprzestawiane więc i organizm troszkę wariuje, a my dopiero co wróciliśmy. Cóż .... zaczniemy zatem kolejny cykl. Tym razem zastanawiam się czy nie pójdę około 12stego dnia na usg, zadzwonie do mojej gin. i się jej zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efie, makatka - witamy po urlopach Zmeczona, Klasyka - powodzenia na badaniach, oby wyniki były pozytywne :) U mnie dziś 5 dc, i już jakby po okresie, już wczoraj niewiele go było. Dziś byłam rano w laboratorium,, jeszcze raz robiłam tsh i ft4, bo jutro idę na endokrynologa i chciałam mieć aktualne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już po becie, teraz muszę czekać do 16.30 na odbiór wyniku. zaraz jak odbiorę dam wam znać. zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczona - trzymam kciuki:) będzie dobrze! a powiedz jak wczorajsze plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję tabelkę NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 kiku88..................30.................9 cykl...................1dziecko...............14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22..................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 roxien21................27.................4 cykl..................1dziecko.................04.08 anula2500..............28................1 cykl..................2dziecko.................07.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31..............6 cykl.....................2dziecko................12.08 Efie..........................33....................4 cykl........................1 dziecko...............13.08 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko............04-06.01.2014 aneczka0124............21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum...............29............2 cykl...........2 dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1 dziecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona---> czekamy zatem na wieści!!! :-) U mnie @ szaleje na dobre. Strasznie tym razem boli mnie brzuch i plecy. Zazwyczaj bolało mnie tylko przed @ a w pierwszy dzień bóle mijały, a tym razem jest zupełnie inaczej. Jakaś inna ta @ od poprzednich ... może przez ten urlop i zmianę klimatu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeleżałam wczoraj cały dzień, i się uspokoiło. ale cały czas jest taki brązowy śluz przy podcieraniu się na papierze, wkładka jest czysta. Martwię się. Staram się jak najmniej chodzić albo leże, albo siedzę. Zobaczymy co beta pokaże. Zrobiłam test owulacyjny bo ciążowe się skończyły a nie chciałam już kupić jak poszłam na betę to kreska testowa wyszła od razu i tak mocna w porównaniu do kontrolnej. Cały czas kłują mnie jajniki i pobolewa brzuch jak na @. Słabo mi dziś było ale to ze strachu przed pobieraniem krwi. zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasyka przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasyka a może za wcześnie jeszcze jest, czasem zanim plemniki dotrą do jajeczka, zanim ono się zagdnieździ to może więcej dni potrzeba? A póki @ nie ma to może jest nadzieja? zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dziś 30 dc, a prawie cały cykl boli mnie kręgosłup na samym dole, tylko że ja mam problem z wysuwającym się dyskiem :( ale ból straszny. Chodziłam kiedyś na masaże i właśnie mi taka starsza pani co się tym od wielu lat zajmowała powiedziała że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę przez problem z kręgoslupem. zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Klasyka - przykro mi *Zmęczona - trzymaj się! *mi-fa-so - też pójdę w 5dc w środę na badania. Nowy lekarz kazał mi zrobić LH i FSH między 2 a 8 dc, więc myślę, że 5 będzie w sam raz *zmęczona - mam pytanie odnośnie badania nasienia: jak twój mąż to przeżył? dla nich to chyba duże przeżycie psychiczne? byliście razem, czy on sam? przygotowywał się jakoś specjalnie? jesteśmy umówieni na czwartek po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale duzo piszecie:) cieżko was nadrobić :) ale jakoś się staram :) zmeczona trzymaj sie bo ja jak zrobilam swój pierwszy test to druga kreska była bardzo slabo widoczna dlatego starałam się trzymać nerwy na wodzy i nastepny test zrobiłam tydzień później i wtedy druga krecha jak byk czerwona. także wytrzymaj trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
mi-fa-so - wyniki tsh sa ważne nawet miesiąc, tarczyca tak szybko nie reaguje nawet na duże dawki hormonów, ale jak juz zorbiłaś nowe badania to na pewno to nie za szkodzi. Zmęczona- będź dobrej myśli pozdrowienia- u nas wreszcie słońce się pokazało, mnie dobry humor nie opuszcza, tryskam wręcz energią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makatka - faceci mają to do siebie że ciężko im to badanie przychodzi. Mój maż pierwsze miał że materiał musiał oddać w łazience laboratorium, co mu nie bardzo się spodobało, czuł się bardzo skrępowany i mu nie szło za bardzo, wręcz w ciężkich bólach to robił, potem przez 2 dni chodził naburmuszony jakie to upokorzenie, że nie mógł się skupić bo słyszał wszystko co było w poczekalni itp, i że nigdy więcej. Potem powtarzaliśmy badanie już w innym laboratorium i można było pobrać nasienie w domu i w ciągu 20 min dostarczyć do laboratorium ( my mamy do niego jakieś 5/10 min ale rzadko korzystamy bo jest najdroższe) i to mu się już podobało bo mu pomagałam trochę w tym badaniu to potem się smiał że on codziennie może oddawać nasienie do badania. Ja chłop wrażliwy jest to polecam ten drugi sposób. U nas w lab dali wytyczne, że od 3 do 5 dni wstrzemięźliwość - zero seksu, następnie musi umyć sprzęt, no i do dzieła. Tylko potem pojemniczek (taki jak do badania moczu) trzeba podpisać danymi osobowymi, zapisać czas o której pobrano materiał, ile dni trwała wstrzemięźliwość itp. no i wtedy do laboratorium szybko na badanie. Ja na początek polecam zwykłe badanie zrobić najprostsze ( jest tańsze) i jak wrazie coś nie tak wyjdzie to wtedy można bardziej szczegółowe badanie nasienia zrobić. zmęczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki podstawowy sperminogram zawiera: -opis wygladu (czy w normie czy cechy patologiczne) -upłyniennie (czy w normie czy patologiczne) -konsystencja (czy w normie czy patologiczne) -objętość -ph, -liczbę plemników -r***liwość (ruch szybki, ruch wolny, ruch w miejscu, brak ruchu) -morfologie( ile % o budowie prawidłowej, ile % patologicznych) a koszt jest różny i zależy od laboratorium u nas od 30 zł w górę, aż do np 200/250 za bardzo szczegółowe badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Dziewczyny wiedzialam ze nic z tego nie bedzie. Siedze i rycze. Zaczelam plamin na brazowo. Pojechalismy na ip to tam stwierdzili ze jest tak wczesnie ze nic nie zrobia, nawet bety mi nie zrobili tylko kazali isc do domu. Ze moze to normalny okres sie zaczyna a ciaza byla biochemiczna. A ja siedze teraz i rycze bo jestem taka zdezorientowana i nie wim co robic. Przeciez biore 2 razy dziennie d*phaston to okres w trakcie by nie przyszedl dopiero po odstawieniu. Zmeczona26 xxx Dziewczyno, zaczyna ci zrywać korbę. Nie czytałam całego wątku i pewnie nikt ci tego nie powie, ale odpuśc sobie starania, odpocznij, znajdź nowe hobby, bo zamieniasz się w opętaną staraniami babę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu widać jesteś osobą której nigdy na dziecku nie zalezalo i która nigdy nie musiała się tak o nie starać. Czy jest sens wypowiadać się do osoby, której historii nieznasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny 30 dc beta 110,96 mIu/ml Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczona - za bardzo się nie znam na tych wynikach, bo nigdy nie robiłam, ale z tego co się orientuję to wskazywało by na ciążę? :) gratuluję!! :) oby w środę pokazało ładny przyrost:) trzymam wciąż kciuki, będzie dobrze!! należy Ci się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odebrałam dzisiejsze wyniki: tsh 6,15 ft4 1,11 więc nie wygląda to fajnie ;/ dobrze, że jutro endokrynolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Cześć;-) dawno mnie nie było a tu tyle się dzieję Rybka gratuluję że wszystko w porządku szkoda że nastresowałaś się;-( ale dobrze że wszystko w porządku Klasyka a może za szybko zrobiłaś?ja mimo wszystko trzymam kciuki;-) Makatka Efie super że wróciłyście;-) Zmęczona czekam na wieści;-) . . . . . Gość myślę że Kiccia ma rację nie znasz historii a oceniasz może warto poczytać wstecz historię zanim ocenisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Zmęczona gratuluję;-)!!!!!!nie znam się na wynikach ale sprawdziłam w google ;-D gratuluję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×