Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Mi-fa-so... Nieznam się na tych wynikach ale napewno jutrzejsza wizyta wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona kochana gratulacje, oszczedzaj sie, nie stresuj a za dwa dni powtorz bete jak sie podwoi to bedzie ok. Trzymam mocno kciuki i wierze ze teraz bedzie wszystko dobrze. Jeszcze raz odpoczywaj i mysl popzyrtywnie. Sciskam. Kalasyka- moze za wczesnie zrobilas bete, ktory to dzien cyklu? Moze jeszcze cos z tego bedzie. nie pamietam czy gratulowalam, ale gratuluje nnowym mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziekuje dziewczyny zeby nie zapeszyc. Martwi sie co bedzie. Oby bylo dobrze. Mi fa so tsh jest za wysokie. Najlepsze na zajscie jest w granicach 1,0-1,5. Szkoda ze ten gosc nie podpisal sie swoim nickiem. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczona gratulacje!!!! cudownie ze nareszcie sie udało!!! trzymam kciuki żeby wszystko dalej było książkowo:) Klasyka, to jeszcze dosc wczesnie na test, moze spróbuj za kilka dni? Tajemniczy gościu warto sie podpisac jak sie takie madrosci wyglasza. a swoje zale wylewaj prosze gdzie indziej bo na tym forum jestes zdecydowanie niemile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze znow plamienie bardziej sie pojawilo takie brazowe. Martwie sie bardzo. Dziewczyny wg kalkulatorow na necie wychodzi wg ostatniej @ 5 tydz ciazy. Podejrzewam ze do zaplodnienia moglo dojsc 28/29 czerwca. Martwi mnie ze beta jest niska bo laboratoryjne normy dla 4/5 tygodnia byly po kilkanascie tysiecy. Jak na szpilkach znow bede siedziala do srody do bety i wizyty u lekarza. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
cześć Dziewczyny!!! ja jestem po weekendzie nad morzem, niestety musiała się trafić najgorsza pogoda we wszechświecie :/ no ale trudno. i tak było fajnie zobaczyć morze i się wykąpać. Ja od dzisiaj zaczynam starania i zobaczymy co z tego będzie :) wszystkim szczęśliwie zakreskowanym gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
kurcze to chamstwo coś takiego komuś pisać jak ta osoba na poprzedniej stronie :/ taki typowy krzykacz, który musi wrzucić swoje 3 grosze wszędzie i na wszystkim się najlepiej zna ://// co kogo obchodzi co taka osoba mysli? żenada po prostu. Zmęczona trzymam kciuki za Ciebie! Klasyka - przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Hejka Dziewczyny;) Widzę że lipiec to dla wielu miesiąc szczęścia i rewolucji;) * Czarna, Rybka, Zmęczona - gratuluję Wam serdecznie! A wszystkim pozostałym życzę cierpliwości i rychłych sukcesów;) Teraz mały update co u mnie...dziś 26 dc. wczoraj i dziś robiłam testy (czułość 10) - i oba były negatywne. No ale jak zwykle byłam zbyt niecierpliwa, żeby czekać spokojnie na @ i wybrałam się na betę.... No i wyszło mi 21....więc z jednej strony ogromna radość...ale zaraz potem ...bardzo się boję - wydaje mi się, że to chyba za niski poziom biorąc pod uwagę, że owulka była w 14tc (potw. testami owulacyjnymi).... no tak świruję chwilowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - przede wszystkim gratuluję wyniku bety :) dziękuję też za odpowiedź w sprawie badania nasienia. Czytałam trochę w necie, ale chciałam wiedzieć jak to wygląda w praktyce. Mój mąż na razie zachowuje się całkiem OK, ale nie wiadomo co mu siedzi w środku. Faceci są tacy wrażliwi na punkcie swojej "męskości"...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Zmeczona26 -> wiedzę, że razem drżymy o betę - ściskam mocno kciuki za Ciebie!- oby okazało się, że wszystko jest ok! może po prostu trochę przeciągało się zagnieżdżenie. Ja chyba jutro wybiorę się znowu na badanie, żeby zobaczyć jaki przyrost - może to trochę wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Westa to bardzo wczesna ciaza. Ja dzis mam 30 dc. W poprzedniej ciazy w 34 dc mialam ponad 300 bete. Powtorz za dwa dni. Makatka oby wszystkie badania dobrze powychodzily :-) Polozylam sie juz bo wtedy plamienie jest slabiutkie jak leze. Dziewczyny wiecie co zauwazylam ze wtedy jak zaszlam w poprzednia ciaze i teraz to po staraniach nasienie zaraz ze mnie nie wyplywalo jak zawsze po. Dopiero rano. Akurat w ten domniemany czas zaplodnienia bylismy po imprezie co wam pisalam ze tak fajnie bylo. Od razu po tych staraniach bolal mnie brzuch jak na @. Nie wiem czy to po tym ze bralam luteine ale cera mi sie bardzo poprawila i wlosy takie ladniejsze jakies sa. A w poorzedniej ciazy wypadaly mi garsciami i cera byla okropna wysypaly mnie pryszcze strasznie juz od polowy cyklu. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonaa
21 to za mały wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonaa
"zauwazylam ze wtedy jak zaszlam w poprzednia ciaze i teraz to po staraniach nasienie zaraz ze mnie nie wyplywalo jak zawsze po." kobieto masz coś nie halo???? zachowaj to wiadomosc dla siebie masz 19 lat czy jak? fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona, serdeczne gratulacje!!! Jesteś oficjalnie w ciąży:D:*Odpoczywaj teraz dużo! Westa i Hestia, ja 10 dni po stosunku w pierwszej ciąży betę miałam 18:D I potem rosła:) Więc, Kochana, gratulejszyn:D Dziewczyny, nie liczcie tak tych owulacji, bo biologia to biologia i zawsze się może coś wydłużyć!!!Ja miałam mega regularne cykle, a ciążę mam tydzień młodszą niż wskazuje @, bo po prostu dłużej dochodziło do zapłodnienia i zagnieżdżenia:) Nie ma co analizować, tylko się cieszyć!I betę powtórzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyzej jesli cos do mnie masz to posiadaj odwage sie podpisac a nie podszywac. Jak ci nie pasuje to nie czytaj moich postow i tyle. Pluj zolcia jak najdalej stad. Pisz sobie dalej bo twoje wypowiedzi mi zwisaja i to pierwszy i ostatni raz gdy poswiecam uwage by odpisac takiej jedzy jak ty. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny serdeczne gratulacje :) Ale się cieszę :) to chyba te letnie wakacyjne dni powodują, że człowiek trochę luzuje i daje się ponieść :) Zmeczona26 nie ma co się przejmować wpisem jakiejś pojedynczej nic nie znaczącej istotki, nie wiem skąd ludzie mają w sobie tyle zawiści. Dla nas to cenne informacje i po to jest to forum, żeby dzielić się wszystkimi doświadczeniami, a jeśli komuś nie pasuje to niech po prostu tu nie zagląda. Normalnie nie cierpię takich osób, które ukrywając się pod nickiem w internecie wypisują opinię, jakby były najbardziej doświadczone i najmądrzejsze, a prawdopodobnie są zakompleksionymi osobami, bez powodzenia i zainteresowania wśród innych ludzi w rzeczywistym życiu i w taki sposób się mszczą w wirtualnym świecie za swoje nieszczęśliwe życie. Tyle mam do powiedzenia na ten temat i jeszcze raz dziewczyny gratuluję :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
Klasyka może za wczesnie zrobiłaś test trzymam kciuki żeby się udało Zmęczona, Westa i Hestia - gratuluję z całego serca u mnie brzuch pobolewa, w sobotę zaliczyłam pierwsze wymioty masakra, mdłości męczą mnie całodzienne, i mega senna jestem ale niestety pracy dużo bo szefowa na urlopie i nie ma czasu na odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To badz na tyle odwazna i uzyj nicka ktorym sie zawsze poslugujesz a nie chowasz sie. Co juz odwagi brak. Moge pisac o czym chce a tobie g...... do tego. Co do tej pory ci jakos nie przeszkadzalo ze pisze ale teraz nagla sie czepiasz? Bo co? Jak temat cie nie dotyczy to nie wchodz i tyle. Idz kolacje zrob albo poloz sie spac lepiej sporzytkujesz ta energie.zegnam. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
RybkaPlum, Dzięki za słowa otuchy;) No wiem, że nie ma co panikować - ale jak sama wiesz - człowiek to dziwne stworzenie i często świruje jak mu na czymś (lub na kimś;P ) bardzo zależy;) No i jeszcze raz gratulacje! A jak się teraz czujesz?;) Już z drugą połówką uwierzyliście, że to się dzieje naprawdę?;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
czarna8306 - mam nadzieje, że niedługo fasolka przestanie się tak "kłopotliwie" objawiać;) Co do objawów - to mnie też pobolewa dół brzucha od wczoraj właśnie...wcześniej myślałam że na @, ale jest to trochę inny typ bólu...no zobaczym;P zmęczonaa -> wszystkim trolom mówimy stanowcze NIE!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
zmęczona- nie denerwuj się jakiś dzieciak ma ubaw z tego, że Ciebie denerwuje, w końcu małolaty mają teraz wakacje, pełno głupich postów się pojawia. Przede wszystkim wielkie, wielkie gratulacje- bądź spokojna, trzymam za Ciebie mocno kciuki:) Wygląda na to, że to pierwsze dni po zagnieżdżeniu :)))) Westa i Hestia- za Ciebie też trzymam kciuki :)) czarna- właśnie jak Tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
mi fa so- możesz mieć niedoczynność, masz podobne wyniki do moich :) Mi też wyniki tsh, strasznie skakały, po roku mam prawie idealne, więc nie taki.. straszny jak go opisują :) Pierwszą poprawę można zobaczyć po miesiącu, także po 3 można mieć już super wynik, jak dobrze dobierze się dawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
hej no samopoczucie kiepskie, ból brzucha,piersi, całodzienne mdłości ,pierwsze wymioty ale to nic zniosę wszystko żeby tylko było ok. wizyta u gina dopiero 25 lipca muszę jakoś dotrwać żeby tylko było wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulację Zmęczona26!! ja idę jutro na betę a już na zapas zapisałam się do lekarza na 1 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikidzik... Powodzenia:-) Westa i Hestia... Wielkie gratulacje! Patija... Podziel się wynikami:-)wynikami mam nadzieję że będzie kolejna dobra wiadomość:-) Komuś spodobało się na naszym forum;-) nie zwracajcie uwagi i nie odpisuje bo to tylko nakręca takich ludzi;-) w wirtualnym świecie nikt na nich nie zwraca uwagi to tu się muszą wykrzyczec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - bardzo Ci gratuluję! Odpoczywaj i dbaj o siebie :) Czarna - nawet nie wiesz ile bym dała za mdłości, które są wynikiem ciąży... zresztą pewnie nie jedna z nas:) Takie uroki ;) Westa i Hestia - serdeczne gratulacje! Beta niska bo to sam początek:) Być może pospieszyłam się z tą betą. Dziś 25dc. W laboratorium powiedzieli, że powinna wyjść, ale kto wie może chcieli zarobić :P W środę lub czwartek powinnam dostać okres. Jak do czwartku się nie pojawi to idę jeszcze raz na badanie krwi. Myślicie, że szansa jest? Dopóki okres nie przyjdzie mam nadzieję, wierzę, że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
kicia- ludzie są naprawdę zabawni, jakie muszą mieć nudne życie, by znajdować takie hobby :), ja tam mam do tego dystans, w końcu trzeba zrozumieć, że nie każdy dostał taki intelekt jaki by chciał heh czarna- generalnie to dobry objaw, podobno im gorzej mama się czuje tym lepiej maluszek, hormony robią wszystko co w ich mocy, by maluch dobrze się rozwijał dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka szansa jest zawsze;) u mnie dopiero 24 dc i juz wariuje z niecierpliwości... Badz dobrej mysli;) Wystraszona - prawde mowisz - niejedna marzy o takich "efektach ubocznych" ;) Dobranoc Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×