Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Czytam wpisy "tego kogoś" i po prostu jestem w szoku! Ta osoba nie zdaje sobie sprawy z tego jakie ludzie mogą mieć problemy, często starają się latami o dziecko i często się załamują bo nic z tego nie wychodzi. A przecież radość jest tak duża gdy wreszcie się uda. No ale ta osoba nic na pewno o tym nie wie skoro wypisuje takie rzeczy ale szkoda się przejmować! Zmeczona ja trzymam mocno kciuki. Gdy ja poszłam na swoją pirwszą wizyte u gin to bylam w 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzieki za wsparcie. Siedze jak na szpilkach do jutra. Martwie sie bo te poczatki najgorsze sa. Nie wiem jakim czlowiekiem trzeba byc by nabijac sie z takiej tragedii jak bezplodnosc/nieplodnosc. Wiele osob przez to bardzo cierpi. A tu takie cos wchodzi na forum i sie wysmiewa. Maz sie smieje ze znow na dopalaczach byl bo pil duzo energetykow w trakcie staran. od paru dni strasznie mi sie odbija po wszystkim normalnie to chyba pierwszy objaw heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie reagujcie na to i nie komentujcie nie ma sensu. niektórzy ludzie są jeszcze nie dojrzali a nie ma sensu ich nakrecac. Ja mam teraz urlop cały tydz który spędzamy w domu. Mój m tak się spalił na słońcu ze aż bomble ma na ramionach i wczoraj pół popołudnia u lekarza spędziliśmy. zmęczona - gratuluję. Też miałam taki wynik nie wiem który to tydz bo mi nie powiedziano ale jest na pewno bardzo wczesna ciąża. Powtórz wynik jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczonaak
kambel daleko ci do naomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Zmęczona wszystkie jesteśmy z Tobą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscie goscie
wszystkie jestesmy z tobą tak a w duszy a żeby jej się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec 2013
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kampbel głąbie, wtedy o naomi możesz sobie gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Ignorować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Słuchajcie, jak nazywała się ta aplikacja na telefon, o której ktoś pisał? Pamięta ktoś? Będę wdzięczna za nazwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) matko jak dawno nie pisałam a ile do nadrobienia..:) super sie Was czyta:) *czarna- gratulacje:) jestes niezłą szczęściara:) za pierwszym razem nono:) *kambel- przykro mi bardzo ze sie nie udało ale zazdroszczę pozytywnego nastawienia:) * kiku- fajny tekst "oby wasze @ zagubiły sie w tym cyklu i nie odnalazły drogi przez kolejne 9 miesiecy". usmiałam sie:) * rybka plum- przysyłaj nam kochana szybko pozytywne fluidki :) gratuluje serduszka:) moj maz ma urodzinki 28,02 faja data byle nie 29,02:) * zmęczona ty to jestes dobra:) chcesz zebym dostala zawalu...czytalam twoje wpisy z takim strachem ze szok:) GRATULUJE cI Z CALEGO SERDUCHA:) sliczne II kreseczki nie moglo byc inaczej:) * fiona u Ciebie tez ewidentnie pozytywny tescik:) gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na pewno nie pamietalam o wszystkich...ale wszystkie goraco pozdrawiam i zycze pozytywnych tescików i przyjemnych staran:) * moze napisze co u mnie...ten miesiac totalnie na spokojnie..zaczelam staz i tym sie zajelam..nawet nie wiem ktory dokladnie to dzien cyklu...oczywiscie wiedzialam kiedy jest owulacja bo moje cialo nie dalo o tym zapomniec...boj jajnika okropny a sluzu tyle ze o matko ...mam nadzieje ze nie bez powodu tak bylo:) tempki nie mierze badalam w czasie owu szyjke zeby sie upewnic i faktycznie byla idealna:) ale teraz juz nie badam..i tak ciazy nie wyczuje:) fajnie ze mam ten staz to sie tak nie mysli i nie czeka..trzymam za Was wszystkie kochane kciuki:) * a jesli ktos moze to prosze zmiencie mnie w tabelce bo ktos wziął stara bo ja wczesniej sie wpisywalam...wiecie tak przy okazji...to moj 9 cykl staran..@ 26.06 ...o 1 dziecko...spodziewana @ 26.07 bede bardzo wdzieczna:) bo nie bede zasmiecac znowu tabelka wiec jak np nasza mamusia zmeczona bedzie sie zmieniala w tabelce to poprosze o zmiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji proszę mnie zmienić w tabelce z terminem @ na 08.08 bo przez telefon nie dam rady. No i już 3 cykl... A wydawało się że będzie odrazu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
:(((((((((((( wczoraj beta 21....dziś 20..... ;(((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem po wizycie u endokrynologa, mam niedoczynność tarczycy, z podejrzeniem hasimoto (czy jak to się pisze), dostałam Letrox 50, mam brać 1/2 tabletki z rana przez 10 dni, a później całą tabletkę. Kontrola za 2 miesiące, z aktualnymi wynikami tsh i aTPO. Pani doktor powiedziała, żeby się nie martwić.. dzieci będą:) tylko trzeba obniżyć tsh. Jestem dobrej myśli po tej wizycie:) Ale póki co tymczasowo stopujemy ze staraniami, mam nadzieję, że nie na długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
westa i hestia - to chyba niedobrze, że nie mam przyrostu czarna - zdrówka dla Ciebie i fasolki :) zmeczona - trzymam kciuki za jutrzejszy wynik:) wszystkim wkrótce testującym życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa i Hestia - przykro mi :-( mi-fa-so - oby szybko udało się wszystko wyrównać Ja jutro idę na badanie LH i FSH w 5 dc jak kazał mój nowy lekarz, a w czwartek bada się mąż. Już powoli będziemy coś wiedzieć. A dziś dzwonił do mnie "stary" lekarz z informacją, że cytologia OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
mi-fa-so- najważniejsze, że dowiedziałaś się o tym przed zajściem w ciążę, a nie w trakcie, trochę strachu sobie oszczędziłaś... Za 3 miesiące pewnie będziesz miała już super wyniki, trzymam kciuki. U mnie trwało to rok, ale ja jestem wyjątkową szczęściarą:) westa i hestia- bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
westia to jeszcze nic pewnego...skoro zrobilas dzien po dniu to prawie nie ma tego spadku....to pewnie wczesna ciaza skoro dopiero dwudziesty ktorys dzien...spokojnie...trzymam kciuki...zrob sobie moze za dwa dni raz jeszcze i sie upewnisz...a teraz odpoczywaj bo wierze ze masz w sobie małą istotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Nom...potuptam jutro jeszcze raz na badanie...ale na cud nie liczę.... ...jakoś tak smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro z samego rana ruszam na bete dzwonilam dzis po laboratoriach i w jednym da rade wynik odebrac juz na 10.30 a w reszcie dopiero popoludniu. A na 14 z minutami mam wizyte u lekarza bo mi pani doktor przesunela. Dzis pare razy brzuch mnie tak mocno zabolal ze az slabo sie mi zrobilo taki bol okresowy tylko duzo mocniejszy nie jajniki tylko tak srodek brzucha na dole. Boje sie co jutro wyjdzie czy beta nie spadnie, bo palmienie raz slabsze raz mocniejsze ale brazowe. Polozylam sie juz ogladamy z psnika zandarm sie zeni na jedynce (lubie tan film) maz przy laptopie siedzi. Aj jak ja tego pobierania krwi nie cierpie. Westa bete najlepiej robic co 48/72 h bo wtedy lepiej odzwierciedla to co sie dzieje. Makatka antyTPO to koszt ok 70/80 zl a ft3 robilas tez czy tylko ft4? Ja robilam tez lh i fsh zeby okreslic stosunek ale tez patrzylismy na przyrost w 7,14,21 dc. Czy prawidlowo rosna. Badania hormonalne niestety sa drogie ale to juz polowa sukcesu bo duzo rozjasniaja co sie dzieje w organizmie. Jeszcze jak maz zrobi badanie to juz bedziecie mieli z gorki ;-). Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-fa-so - dobrze, że zrobiłaś te badania i poszłaś do lekarza. Troszkę się podleczysz, hormony się ustabilizują i będzie wszystko dobrze! :) Westa i Hestia - jest to sam początek więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Leć jutro na badanie, mam nadzieję, że będzie ok! makatka - trzymam kciuki. A ja odstawiłam wszystkie leki i czekam na @ ... Właściwie to już jutro powinny zacząć się chociażby plamienia. Oby nie:) Póki co, temperaturę mam powyżej 37 stopni (rano, przed wstaniem), i mimo, iż ta beta wyszła taka niziutka łudzę się, że było za wcześnie. Jeśli jutro i w czwartek rano @ się nie pojawi to robię test i lecę znowu na betę. kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze pokrecilam was dziewczny. O tych hormonach na tarczyce to do mi fa so powinno byc ;-) rozkojarzona jestem eh Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa i Hestia... Przykre:-( ale zobaczymy co wyjdzie jutro! Mi-fa-so... Najważniejsze, że o tym wiesz i będziesz się leczyć. Najgorzej żyć w nieświadomości. Czymś to się objawia? Sama wymyslilas żeby zrobić te badania czy ktoś Cię skierował? Makatka... Będziesz wiedzieć na czym stoisz:-) Zmęczona... Mam nadzieję, że szybko podzielisz się z nami wiesciami. Wierzę, że wszystko będzie dobrze! Klasyka... Oby do @... A właściwie jej braku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam odebrać wynik bety czy wszystko się oczyscilo i co się okazało? ze spadek po tygodniu był tylko o 20 .Noe wiem co o tym sądzić. Lekarz wysyła mnie na betę w czwartek. Kurde beta z poniedziałku wynosiła 350) w sobotę 250 a w pon 190 a teraz po tyg 170 dziwne.bardzo mały ten spadek biorąc pod uwagę poprzednie bety które w przeciągu 2 dni spadły. Dużo więcej nie mam już sił na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 lipca
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Beta dzis w 32 dc 564,74 mIu/ml Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmęczona, no to super, że beta przyrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×