Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

* Klasyka - mam jeszcze 1 pytanie, tzn. chciałam się upewnić...miałaś stosunek hormonów 3:1, ale to FSH było 3 razy większe od LH? Bo czytałam, że PCOS jest w sytuacji kiedy LH jest wyższe od FSH, a ja mam właśnie odwrotnie FSH - 9,48, LH - 4,71... * Ana87 - zastanawiam się czy nie za wcześnie skończyliście starania? bo przy cyklach 30 dniowych owulacja powinna być około 16 dc, czyli dni płodne powiedzmy od 13 - 18dc, a w skończyliście już w 11 dc. No i te testy owulacyjne - skąd wiesz, że u ciebie nie działają, może nie miałaś owulacji, dlatego testy jej nie wykryły? Miałaś jakieś inne objawy? Bóle owu, śluz, podwyższoną temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
co do testów to używałam ich już kilka miesięcy wcześniej by wyznaczyć czas owulacji. tylko raz pokazał mi troszkę jaśniejszą kreskę a już na następny dzień już kreski nie było. Ogólnie w trakcie owulacji mam silne bóle ale nie zawsze. Sama już nie wiem, pogubiłam się już. Bardzo bym chciała zajść w tym miesiącu,ale martwię się że już za późno by się starać. Skończyliśmy 11 dnia ponieważ chciałam by była większa szansa na córeczkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
makatka03- właśnie zaczęłam dziwnie plamić.test owulacyjny jedna kreska. sama jestem ździwiona tym wszystkim i bardzo się martwię co jest nie tak. pierwszy syn wyszedł za pierwszym razem, a teraz ..... co jest nie tak, skąd to plamienie. miałam miesiączkę 06.07- trwała pięć dni. kilka dni starań o dzidzie a teraz znów plamienie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - fakt, trochę się to kupy nie trzyma. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to, że gorączka i ból łydek to objawy jakieś grypopochodne, niezwiązane z cyklem, a plamienie może być okołoowulacyjne - dziś 13 dc - więc owulacja może być dopiero za 1-3 dni (czyli tak jak pisałam wyżej - koło 16dc) i testy owulacyjne jeszcze nie wykryły "piku" hormonu. Drugi pomysł jest taki, że cykl ci się skrócił, owulacja jednak już była i teraz plamienie może być związane z zagnieżdżeniem. Trzecia wersja jest taka, że organizm płata figle i wszystko dzieje się jakby "przypadkiem" bez wyraźnego powodu. Nawet jeśli nigdy tak nie miałaś, to może teraz być ten pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Makatka- dziękuję za informacje i porady. Bolą mnie plecy i mam objawy takie jak na @.Czy możliwe jest zapłodnienie jeżeli 11 dnia był ten ostatni raz? a owulacja dopiero miałaby nadejść?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka, makatka ---> ja też zapisałam się do lekarza. Teraz moja Pani doktor jest na urlopie więc wizytę mam dopiero na 8go sierpnia. Poproszę ją aby rozpisała mi badania hormonalne i zapiszę się na monitoring w kolejnym cyklu. Chcę zobaczyć czy wszystko jest ok., a jeśli nie to w porę zacząć się leczyć. Ana ---> przede wszystkim spokojnie :-) nerwy nic nie dadzą. Taki to nasz organizm ... czasami płata figle. Są kobiety, które nawet kochając się podczas okresu w ciążę zaszły więc wszystko jest możliwe. Ja robiłam testy Lh, ale u mnie około 11/12 dnia zawsze wychodziły pozytywne przy cyklu 28 dni. Skoro Ty masz 30 dni to pewnie za wcześnie było. Powinnaś robić przez kolejne dni i zobaczyła byś czy jest pozytywny. Czytałam, że jak para chce starać się o dziewczynkę to przytulanki tylko do wystąpienia właśnie pozytywnego testu owulacyjnego, a później już się wstrzymać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona - faktycznie u Ciebie pobieranie krwi to nieciekawie wygląda, u mnie tylko jest problem ze znalezieniem żyły, staram się nie patrzeć na pobieranie i nic mi się złego nie dzieje w trakcie i po badaniu, na szczęście. Klasyka - mam nadzieję, że się nie doczekasz @ :) trzymam kciuki za pozytywny test:) Ana87- witaj, pozostaje Ci tylko czekać, ale mi też się wydaje, że trochę zbyt szybko zakończyliście starania Ja jutro idę do ginekologa, ale innego całkiem. Może coś mi doradzi, jakieś jeszcze badania, bo moja pani gin, twierdzi, że jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek badania, no ale gdybym sama nie zbadała hormonów tarczycy to bym nie widziała do dziś o tej niedocznynności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Dziękuje :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Plamienie ustało. troszkę to dziwne ponieważ nigdy nie miałam żadnego plamienia. ale jakoś nawet nie czuje żadnych objawów świadczących o owulacji, żadnych bóli piersi , żadnego śluzu, nic. tylko bóle jak na @ w brzuszku:) jak się chyba za bardzo chce to chyba trudniej o Dzidzie:( dziś 13 dzień cyklu idę do męża się poprzytulać:)::) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Hejka;) Wpadam tylko z krótkim sprawozdaniem: dziś wypada mój dzień na @ - i jak do tej pory nie nadeszła...:) także zobaczymy co się z tego wykluje;) Pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana87 według mnie też za wcześnie na wstrzymanie się przy takich cyklach. Ja mam 28 przytulanki były w 9 i 10 dc i nici o dziewczynkę niestety trudno się starać. My chyba przestaniemy na sile celować, najważniejsze zdrowia. A tak to dodatkowo się stresuje liczę. Żadnego spontanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makatka - Mam wyższe LH. Moje wyniki z 3 dnia cyklu to LH 14,52, FSH 4,60 a w cyklu wcześniej robiłam 10 dnia i wyszły tak: LH 11,1 i FSH 4,44. Z tego co wiem to te badania powinno się robić około 3 dnia cyklu. Są to wyniki sprzed 3 miesięcy więc nie wiem jak teraz sprawa wygląda. Po d*phastonie cykl mi się unormował i owulacja była, więc być może, że jest wszystko ok, za jakiś czas powtórzę badanie. Na usg w tym miesiącu było jak to lekarz powiedział perfekcyjnie :) Dziewczyny... u mnie nadal brak @, mąż mi dzisiaj kupił test ciążowy, jutro rano zrobię, no chyba, że @ przyjdzie... Temperatura mi troszkę spadła :( rano miałam 36,7, w południe ponad 37 i nadal taka jest. Moja podstawowa to około 36,4. Nie wiem co myśleć. Piersi cały czas mnie bolą, głównie sutki. Boję się niesamowicie... tak bardzo bym chciała, ale w końcu beta w poniedziałek była negatywna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Westa i Hestia
Klasyka - mi się wydaje, że jak masz termin @ na dziś - to jeśli późno nastąpiła implantacja to jeszcze mogła wyjść beta negatywna w pon....także nie trać wiary!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja jutro znow na bete z rana. Zeby sprawdzic czy przyrasta. Juz sie boje klucia. Klasyka mi sie tez wydaje ze moglo byc za wczesnie na bete.jak zagnidzdzenie dluzej potrwalo to moglo nie wyjsc w poniedzialek. Moze jak na dzis masz termin @ to zrob jutro test z rana powinno juz wyjsc. Lece spac. Jutro wpadne. Milej nocy. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Anula2500- myślałam że z zajściem jest tak łatwo i prosto... chociaż u nas od zawsze by stosunek przerwany i przez te kilkanaście lat nie było wpadki:) a jak teraz chcemy to nic..Czy masz już dziecko i starasz się o następne czy o pierwsze? u mnie synek skończył 4 lata i tak pomyślałam że najwyższy czas na rodzeństwo. tak sobie wyliczyłam żeby urodzić w trakcie trwania mojego zasiłku dla bezrobotnych żeby przedłużyli mi okres pobierania, bo u nas pracy brak:( myślałam że za pierwszym razem się uda, chociaż nadal wiary nie tracę że może jednak się udało :) jeśli teraz mi się nie udało to następne miesiące będą już poza możliwością przedłużenia mi tego zasiłku:( za późno zaczęliśmy starania chyba. U nas jest bardzo źle z pracą chociaż skończyłam studia mgr, więc chciałam sobie to jakoś poukładać. Anula2500- a długo starasz się o córcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Cześć ;-) mam nadzieję że mnie pamiętacie ;-) tak rzadko tu zaglądam ale ostatnio nie mam czasu żeby coś napisać staram się chociaż na bieżąco was czytać ;-) Zmęczona strasznie mocno Ci gratuluję chyba wszyscy za Ciebie trzymali kciuki ;-) Klasyka mam nadzieję że dziś już wyjdzie test ;-) też mi się wydaję że może za szybko betę zrobiłaś daj znać jak zrobisz test ;-) Westa trzymam kciuki żeby @ nie przyszedł ;-) Ana87 witam ;-) też mam troszkę podobny problem ;-( Ja nadal nic nie robię ;-) chociaż od poniedziałku/wtorku zaczęłam plamić po przytulaniu mam śluz taki lekko zabrudzony na brąz a dziś zauważyłam że mam też troszkę krwi a @ powinnam 29 ale zastanawiam się czy przez to że mi się spóźnił może dostane tak jak powinnam dostać bez spóźnienia chociaż to bez sensu ale może mojemu organizmowi się wszystko pomieszało ;-) Mój mąż mówi żebym najlepiej się zapisała do gin bo do tego doszło że jest mi nie dobrze i kręci mi się w głowie więc sama nie wiem co myśleć najpierw chciałam Wam napisać bo może coś mi doradzicie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tak cudowny poranek:-) uwielbiam jak wstaje rano i jest tak ciepło i słonecznie:-) Witaj antenka! Dobrze że jesteś:-) Ana... Na wcześniejszych stronach jest tabelka a w niej informacje o nas który cykl się staramy, o które dziecko i ile mamy lat. Jeśli masz zamiar zagoscic u nas ns dłużej to skopiuj ostatnią i się dopisz:-) Mi-fa-so... Czekam na relacje z dzisiejszej wizyty:-) Klasyka... No i jaj test?! Zmęczona... Jakoś przetrwałaś pobieranie krwi? Pochwal się wynikiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek... Poczekaj z wizytą do terminu @, te plamienia to może być przecież dobry znak:-) dopóki niema krwi, nie boli i nie czujesz, że to jakąś infekcja to nie jest zle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - dla ciebie tabelka, z której będziesz wiedziała co u kogo słychać. Poprawiłam przy okazji Oczekuje i Kicccia tak jak prosiły: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 kiku88..................30.................9 cykl...................1dziecko...............14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 oczekuje...............21.................9 cykl.................1 dziecko................26.07 Dagietka30 ...........30................3 cykl.................1dziecko.................28.07 niulek x ............ . .22..................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 roxien21................27.................4 cykl..................1dziecko.................04.08 anula2500..............28................1 cykl..................2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko.................08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31..............6 cykl.....................2dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl...................1 dziecko................13.08 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko............04-06.01.2014 aneczka0124............21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum...............29............2 cykl...........2 dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1 dziecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja nie dotarlam na bete rano, pojde popoludniu. Dzis mnie dopadla biegunka, als podejrzewam ze ze strachu przed pobieraniem krwi, przy myciu zebow bylo mi tak niedobrze ze maz sie smial ze zielona sie zrobilam. Spac mi sie chce okroonie oczy mi sie zamykaja same. Takze wyniki beda gdzies pod wieczor jak popoludniu zrobie. Jesc mi sie nie chce tak mi rosnie w gardle. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 kiku88..................30.................9 cykl...................1dziecko...............14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 oczekuje...............21.................9 cykl.................1 dziecko................26.07 Dagietka30 ...........30................3 cykl.................1dziecko.................28.07 niulek x ............ . .22..................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 roxien21................27.................4 cykl..................1dziecko.................04.08 anula2500..............28................1 cykl..................2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko.................08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31..............6 cykl.....................2dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl...................1 dziecko................13.08 Ana87.....................26................1cykl....................2 dziecko................06.08 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko............04-06.01.2014 aneczka0124............21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum...............29............2 cykl...........2 dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1 dziecko.................17.01.2014 Makatka03- bardzo Ci dziękuję za tabelę. już się dopisałam. Niulek x- także witam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona... Biegunka napewno że strachu a mdłości i senność to ,,piękne'' objawy ciąży:-) ja na początku ciąży w pracy o godz. 10 już przysypialam na biurku;-) Ana miło, że u nas zostajesz. Zapomniałyśmy Ci powiedzieć, że wpisujemy się według terminu @:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testu nie robiłam bo @ się pojawił. Brzuch mnie strasznie boli, przed chwilą wzięłam no-spe. Nowy cykl się rozpoczął... za 12 dni wizyta u gina żeby sprawdzić czy są pęcherzyki dominujące, później kolejna, czy pękły. Zmykam robić obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka wiem, że szczęśliwa nie jesteś z tego powodu bo żadna z nas nie jest ale chociaż wiesz na czym stoisz. Głowa do góry!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny. Czytam Was od jakiegoś czasu i pomyślałam żeby dołaczyć bo dodać niektórym otuchy:-) Zacznę od tego że mam już 12 letnią córke z poprzedniego zwiazku a mam 34 lata. Przez długi okres byłam przekonana że moja córka będzie jedynaczka ale.... W życiu człowieka następuja zmiany . Z moim mężem zaczeliśmy starania 2 lata temu. Były to najcięższe dwa lata. Comiesieczne liczenie dni, później test, rozczarowanie, i czekanie na @. Pierwszy lekarz twierdził że wszystko jest dobrze. Dopiero kolejny zauważył że cykle są bezowulacyjne. Kuracje hormonalne, zastrzyki na pekniecie pęcherzyków po czym znowu rozczarowanie. Kolejne miesiace mijały ja tylam i popadałam w coraz większe załamanie. Lekarz kazał w koncu zrobić badanie nasienia- dla faceta to strasze upokorzenie ale... wyniki wyszły nie za ciekawe- brak upłynnienia. Kolejne miesiace leczenia, i brak poprawy. Lekarz rozłożył ręce twierdzące że on nam nie pomoże. Jedyna nadzieja w klinice zajmującej sie leczeniem niepłodności. Tam skierowanie na insyminacje. I ........ udało sie. Do dzisiaj nie wierze, to dopiero 3 miesiac a ja każdego dnia boję sie i modle zeby dotrwać do końca. Wiec dla tych wszystkich które czekaja na te dwie kreski - zbadajcie sie, i wierzcie że będzie dobrze. A do tych które te dwie kreski ujrzały, oby te misiace upłynęły w spokoju:-) ,bez niepotrzebnych nerwów -chociaż z tym to będzie ciężko. Pozdrawiam wszystkie Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30................1 cykl..................2dziecko...............03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 kiku88..................30.................9 cykl...................1dziecko...............14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl...................1 dziecko..............18.07 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............ .....1 dziecko...............25.07 oczekuje...............21.................9 cykl.................1 dziecko................26.07 Dagietka30 ...........30................3 cykl.................1dziecko.................28.07 niulek x ............ . .22..................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26.................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 roxien21................27.................4 cykl..................1dziecko.................04.08 Ana87....................26................1cykl........ ..........2 dziecko...............06.08 anula2500..............28................1 cykl..................2dziecko.................07.08 kicccia...................24................3 cykl.................. 2dziecko.................08.08 makatka03............32................11 cykl..................1 dziecko...............11.08 mi-fa-so..................31..............6 cykl.....................2dziecko................12.08 Efie........................33................4 cykl...................1 dziecko................13.08 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl...........2 dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko............04-06.01.2014 aneczka0124............21............1 cykl...........1 dziecko.................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl...........3 dziecko.................31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl...........2 dziecko.................07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl..........2 dziecko......................02.2014 RybkaPlum...............29............2 cykl...........2 dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl............1 dziecko.................17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
już poprawiłam :):):) dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny bylam na becie w 34 dc wynik 1500 mIu/ml Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×