Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Zastanawiam się czy test byłby wiarygodny gdybym zrobiła go np jutro? Przy tabletkach dziś miałabym @. Wiem że różnie to po nich bywa dlatego wiem że jej brak o niczym nie świadczy. Mimo wszystko chciałabym wiedzieć co i jak:-) Może dotrwam do tej niedzieli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Agnieszka - myślę, że w dniu @ test powinien być już wiarygodny. Ja bym zrobiła, bo należę do tych niecierpliwych :) Najwyżej później jeszcze raz powtórzysz. U mnie jutro 12dc, 16.40 mam wizytę. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka trzymam kciuki! Agnieszka... Jakieś objawy? Jeśli ciąża jest to na teście może już wyjść ale tak jak piszesz po tabletkach cykl może się trochę poprzestawiac. Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka doczytalam, ze w niedziele mija dws tygodnie. Jak dasz radę to poczekaj z testem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - oczywiście trzymam kciuki :) mierzysz może temperaturę? zastanawiam się, czy CLO może wpływać na pomiary, bo w tym cyklu po raz pierwszy mój wykres jest w miarę płaski tzn. 5-11dc cały czas 36,8, 12-13 dc 36,7, dziś znowu 36,8. Do tej pory moje wykresy wyglądały jak zęby rekina np. 36,6---36,9---36,5---37,0---37,7---36,9 itd. Agnieszko - wytrzymaj do weekendu :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
agnieszka515- ja też czekam do niedzieli :), z doświadczenia wiem, że jeśli nie masz super jednoznacznych objawów, to lepiej poczekać do terminu @ zmęczona- mnie też zdenerwował ten gość, zresztą nie jeden, po co wchodzą i czytają skoro ich to nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
jak zawsze chciałabym się Was doświadczonych Kobietek poradzić:) ---25.08 było przytulanie, ---27 koło godziny 12.oo test owu. pokazał kreske identyczną jak kontrolna- było od razu przytulanie i koniec przytulanek od tego momentu, --28 z rana zrobiłam test, kreska była jeszcze ciemniejsza jak kontrolna, wieczorek także ciemniejsza, --dziś 29 i przed chwilą zrobiłam test , kreska kontrolna jest już dużo jaśniejsza, ale jeszcze jest, stąd moje pytanie czy to oznacza że owulacja była wczoraj 28??? bo już się zagubiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - to zależy jaki masz test, ale na większości jest napisane, ze owulacja występuje 24-36h od pozytywnego testu. Gdyby przyjąć, że test pozytywny był rano 28 (kreska testowa najciemniejsza), to wtedy owulacja by wystąpiła wczoraj w dzień, w nocy, lub wystąpi dopiero dziś w ciągu dnia :) a czułaś jakieś inne objawy, bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
makatka03- odczuwam bóle podbrzusza, wczoraj i dziś też. no i prześladują mnie wzdęcia:( zmartwiłąm się trochę że owu. mogłby wystąpić tak szybko po pozytywnym teście, bo szczelam na dziewczynke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - myślę, że to w sam raz na dziewczynkę. Wcześniej mogłoby być wogóle za wcześnie i bez efektu. O dziewczynkę starać się powinno przed owulacją i ty tak zrobiłaś - 27 ostatni seks, 28 pozytywny test, 28/29 owulacja. Zresztą nie ma się co martwić, bo i tak już nic nie poradzisz :) trzeba się cieszyć, czekać i tyle :) organizm i tak zrobi po swojemu i najcelniejsze strzelanie czasem nic nie da (w sensie, że płeć to i tak kwestia szczęścia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Makatka03- dziękuje Ci Kochana :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Nasienie oddane. Teraz czekam na moją wizytę. Co do temperatury to w tym cyklu nie mierzę, bardziej wyluzowałam, mierzę tylko w okolicy owulacji, bo mam dosyć wysoki skok po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane bylam na becie:) jutro po 14 beda wyniki..bardzo jestem ciekawa co wyjdzie ale jednoczesnie boje sie ze jak wyjdzie niski to bede sie martwila...no zobaczymy...zastanawiam sie bo w okolicach @ to mialam tyle objawów i bardzo nasilone..wzdecia,bol piersi,duzy apetyt...a teraz to wszystko po troszku..piersi lekko,brzuszek lekko ale to akurat fajnie,wzdec prawie nie mam...mam nadzieje ze wszystko jest dobrze:) wierze w to bardzo bardzo mocno wiec chyba nie moze byc inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - powodzenia! Oczekuje - wszystko będzie dobrze :) gdzie oddajesz krew? w laboratorium, czy w przychodni jakiejś i dopiero oni wysyłają? bo naprawde sporo tego czekania w porównaniu z innymi...zawsze od dziewczyn słyszałam o wynikach w ten sam dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekuje - nie masz nadal okresu, przecież to jest najważniejszy objaw :) Trzymam kciuki za ładny jutrzejszy wynik! Dagietko, a jak tam u ciebie? :) Ja byłam wczoraj u lekarza. Będę mieć kolejnego chłopaka, znowu siusiak między nogami... ;) No i wczoraj poczułam też wyraźne ruchy maluszka :) dziś też mnie tam troszkę "puka" od środka :) Zmęczona - w którym tygodniu teraz jesteś? Jeszcze troszkę i większość złych objawów ustąpi, a zostaną te fajne (rosnący brzuszek i kopniaczki dziecka :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymianek gartulacje:) fajne sa chłopaki hehe:) *co do mojego badania to robie w szpitalu i oni wysylaja do łodzi dlatego tak długo...no nic trzeba czekac a tego akurat jestem nauczona...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam zle przeczucia. Dostałam przed chwilą plamienia. Boli mnie strasznie podbrzusze. Najgorsze ze do Polski wracam dopiero we wtorek. Zrobię dziś drugi test żeby zobaczyć czy druga kreska wciąż tam jest. Mam nadzieję ze te plamienia to nic poważnego, ale obawiam sie najgorszego. Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. tymianku w poniedzialek zacznę 12 tydz. najgorsze te wymioty są. Dziewczyny normalnie cyrk. Byłam dziś u okulisty bo cos zaczęło mi się robić w oczy. Lewe oko nie mogłam opuścić powieki i tak jakby mi je coś wypychało od środka i tak dziwne jest jakby trochę wytrzeszczone. Okulista zbadał wypisał jakąś maść bo zaczerwienione spojówki mam i za miesiąc mam przyjsc na kontrolę bo nie wiedział czy to od ciąży czy zaczął lecieć mi wzrok. w lutym byłam u okulisty na jedno oko mam minus 1, na drugie minus 1,75 a teraz na te drugie słabsze oko wyszło mu minus 3. masakra normalnie. mówił zeby się narazie nie martwić bo to może być od hormonów w ciąży. Dobrze że udało mi się ubłagać żeby mnie przyjął bo mimo że prywatnie to zapisy dopiero na połowe września eh. Czytałam że już powinna iść waga w górę ok 1/2 kg na miesiąc a u mnie dziś się ważyłam i minus 3. pewnie przez te wymioty. W poniedziałek mam wizytę u lekarza. Dziewczyny w którym tygodniu lekarz może płeć poznać/zasugerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagietka może kup jakiś lek rozkurczowy cos jak nospa spasmolina i magnez i połóż się może ustąpi. dobrze by było jakbyś mogła zdobyc luteinę lub d*phaston ale nie wiem jak to jest zagranicą z tymi lekami. ja w takiej sytuacji jak plamienie/krwawienie się pojawiało brałam od razu dawkę 4 tab d*phastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Zmęczona26- mi lekarz dość późno powiedział płeć dziecka. nie chciał wcześniej nic sugerować, dopiero jak będzie pewny płci:) przeważnie mówią na połówkowym ok. 20 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagietka30 - kochana najważniejszy jest spokój, nie denerwuj się bo to źle wpłynie na maluszka, wiem, że łatwo się to mówi ale ja sama też panikowałam a nie okazało ze nie ma powodu... plamienia się zdarzają więc nie denerwuj się bo to ani Tobie ani kruszynce nie pomoże Tymianku111 - witaj w klubie :) u mnie też męskość na usg się ukazała :) a powiedz mi w którym jesteś tygodniu? bo ja w 20stym i jakieś lekkie ruchy do tej pory czułam ale nie wiedziałam czy to jest właśnie to na co czekam... ale właśnie przed chwilką jak czytałam posty koleżanek to mój maluch zaczął się kręcić i to już na 100% on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana... Dokładnie tak jak Makatka powiedziała:-) a co di płci to możesz robić wiele a wyjdzie co ma wyjść:-) Makatka... U mnie też wynik bety jest na drugi dzień bo wysyłają do Wrocławia. Tymianku... No to gratulacje, synek będzie miał kompana do zabaw:-) Dagietka... Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze, dziewczyny miały tu plamienia i z ciąża wszystko jest ok. Zmęczona... To faktycznie dziwne, ale pod wpływem hormonów podobno dzieją się różne rzeczy a potem wracają do normy. Ja płeć poznałam na usg polowkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ana jak długie masz cykle.? Bo jakoś dziwnie ci wychodzi ta owulacj 9 września masz mieć okres tak? Czyli owulacja powinna być koło 26 sierpnia. Ja nie liczę na ciążę. Za tydzień planowana @ dziś już mam typowe napięcie przed@ eeh no cóż pozostaje czerwiec. Anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
Anula2500- ostatni cykl mi się wydłużył do 34 dni. w tym miesiącu robiłam testy owulacyjne, już myślałam że te testy nic nie warte z allegro, jednak pokazały 27 sierpnia dwie kreski jednakowe- robiłam testy trzy razy dziennie, 27 sierpnia koło 11 .00 zrobiłam i już wyszły dwie. 28 sierpnia z rana wyszły dwie ale testowa bardzooo ciemna, Nie wiem co mi się poprzestawiało. w tym cyklu już śluzu nawet nie widze:( już się tym wszystkim załamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - jak tam po wizycie? Dagietko - trzymam kciuki, bedzie dobrze! Tymianku - gratulacje! jeszcze 1 ciaza i bedziesz miala prawdziwa rodzinke.pl" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Byłam u lekarza i jest jeden pęcherzyk 19mm, endometrium 5,6mm. W sobotę idę na kolejne usg, prawdopodobnie dostanę też wtedy zastrzyk na pęknięcie. Mam nadzieję, że endo podskoczy. W zeszłym cyklu o tej porze miałam 3,7 a później po 2 dniach pawie 9. Mam niewielkie informacje na temat badania męża... pani z laboratorium zadzwoniła i powiedziała, że szczegółowe wyniki będą w poniedziałek, ale teraz może co nieco powiedzieć. Powiedziała, że wyniki są w miarę dobre, ale mąż ma dużo plemników przez co mają mało miejsca, nachodzą na siebie, czasami się sklejają. Wspomniałam o tym lekarzowi a on na to, że nic z tym nie można zrobić:/ i że lepiej jak ma dużo niż za mało. Kurczę, trochę się martwię :( Lekarz pocieszał, że w cyklu u zdrowej pary jest około 17% szans na zajście w ciążę i że być może brakło nam do tej pory szczęścia. Musimy poczekać do poniedziałku, mając szczegółowe wyniki czegoś więcej się dowiemy. Boję się tego wszystkiego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
endo mam 5,9mm :) Czarna kawa - ogromne gratulacje! Dagietka - mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Ana - nie pamiętam... chodzisz na monitoring cyklu? jeśli nie to polecam się wybrać. Samemu czasami ciężko jest określić moment owulacji. Przynajmniej ja nie mam żadnych objawów, a na usg wszystko ładnie widać. Ale niestety wiąże się to z wydatkiem... Mnie jeszcze 2 wizyty czekają w tym miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasyka nie ma sie co martwic na zapas...faktycznie chyba lepiej wiecej niz za malo bo u mojego meza bylo ich bardzo malo... *czarna kawa Gratulacje:) opowiedz czy masz jakies objawy? moze przypomnisz czy mieliscie jakies problemy...jeszcze raz gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna kawa gratulacje Klasyka czyli jest dobrze, endo masz ladne :) dobrze ze maz ma duzo plemnikow :) najwazniejsze zeby byly prawidlowej budowy to jest wazne. A bierzesz cos na endo ze ladnie ci przyrasta ? Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×