Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość livia3232
Są 2 kreski,zrobiłam test o czułości 25, druga jest jasna, ale termin @ mam jutro,strasznie się boje ze @ jednak przyjdzie..musze spokojnie poczekać do poniedziałku, brzuch czasami boli ale szybko przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIVIA - bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki, dajesz mi nadzieje :) tobie tez lekarz powiedzial, ze raczej nic z tego, a jak widac udalo sie :) Klasyka - jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Livia- świetna wiadomość, tym bardziej po tym co lekarz mówił! :) Bólem brzucha nie przejmuj się bo to normalny objaw ciąży. Czy już można oficjalnie gratulować? :) Judka- ból piersi po owulacji to normalna sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćb
Bardzo jasny brunatny sluz w 23 dniu cylku na 30.. moze ciaza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu - może z tego być ciąża, a ten jasny śluz jest związany z implantacją? okaże się za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Dziewczyny robiłam test i... nie wiem :( Na pierwszy rzut oka była kreska ale pod światło widziałam drugą... teraz ją coraz mniej widać. Poleciałam do apteki po kolejny test i to samo. Albo mam jakieś omamy albo rzeczywiście coś tam jest... Nawet rozkręcalam te testy żeby zobaczyć czy czasami nic nie przebija... Mężowi nawet nic nie mówiłam, nie pokazywałam bo on na pewno by tek drugiej kreski nie zobaczył... Ja już nie wiem czy jest możliwe że pokazuje dosłownie cień cienia gdy ciąży nie ma? Nie nastawiam się bo brzuch mnie pobolewa, ale temperatura jest cały czas powyżej 37. Cały czas mam wrażenie, że mi mokro, że zaraz okres się pojawi. Ta kreska jest chyba zbyt blada, praktycnzie jej nie widać :/ Takiej bladej chyba na kafe jeszcze nie było :P pewnie sobie wkręcam, tak bardzo bym chciała.... Termin miesiączki mam na poniedziałek więc czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Livia - ogromne gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
wyżej miało być "na pierwszy rzut oka była JEDNA kreska"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Klasyka- a możesz zrobić zdjęcie i wysłać link do niego? Moim zdaniem cień cienia to dobry znak. Robiłaś już pewnie kilka testów odkąd się staracie. Widziałaś już wcześniej taką jaśniutką kreseczkę i nie było ciąży? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - wiem, że ci trudno, ale do poniedziałku jeszcze całe 2 dni. Kreska może bardzo ściemnieć przez ten czas. Oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Zdjęcie zrobiłam, ale właściwie to nic na nim nie widać :/ Nie będę wam pokazywać bo mnie wyśmiejecie :P Ale na tym drugim teście na "żywo" faktycznie druga kreska jest, jak nic widzę ją.... bladzioch niesamowity, ale jest. Jak na nią patrzę to i się uśmiecham i płaczę... :) Oszaleć można. Jutro rano powtórzę test. Zawsze chodziłam na betę i było wszystko jasne, teraz postanowiłam jej nie robić i mam wielką niewiadomą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
czułość 25. Po minucie, dwóch już coś widziałam... Ale naprawdę ledwo ledwo... teraz np są mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja kochane kobieta ze skąpej miesiączki z 30.08 , nie odzywałam się bo miałam nawal pracy. bylam dzisiaj na usg. poszlam kontrolnie bo brzuch mnie bardzo bolał. generalnie nie wspomniałam o ewentualnej ciąży bo takowej nie ma. wszystko jest ok- nie mam torbieli o co się martwiłam itd., pachwina prawa boli bo wezel chłonny mam powiększony. endometrium 13mm.dosc duże bo było je widać elegancko na monitorze i szyjkę macicy. generalnie jest to 19 dni po ostatnim przytulaniu i usg wykazałoby ciążę. w pierwszej widziałam plamkę miała wtedy 2 tyg. testy okazały się mylne i ciąży nie ma. piersi mnie bola i podbrzusze. tylko tyle.. także ja dopiero na przełomie listopada pomyśle o 2 dziecku. raczej lekarz zauważyłby różnicę, ale niczego nie stwierdził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 16 dniu cyklu prawidłowe jest endometrium 13mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makatka- dziekuje za odpowiedz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Endometrium 13 mm to ładne endo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do KLASYKA u mnie na każdym był cien, cienia, czasem wyraźna i co? nie jestem w ciązy. niby miałam mdlosci, trochę piersi bolały, teraz mocniej bola i mam bole pod brzusza od ponad tygodnia jak na @ a jestem już po. dlatego pojechałam na usg bo balam się, ze może cos się zlego dzieje. wszystko jest ok. przytulanie miałam z mezem 28.08, 30.08 pojawił się dziwny okres, krótszy, inne zabarwienie itd. potem testy zaczely szalec i robic mi metlik. nic z tych rzeczy ciąży, nie ma i nie było. test już dawno pokazałby 2 wyraźne krechy. usg tez raczej moglo wykazac 3 tydzień ciąży. nie ma co się nakreac. rada dla Ciebie, powtórz test i jak będzie krecha dostrzegalna golym okkime bez zadnych pod swiatlo itd., cien, ciena to ciąż na bank. w pierwszej 2 tyg po stosunku test pokazal 2 piękne krechy, następnego dnia to samo :) wtedy to był 4 tydzień, ja zaczynam starania od listopada, ten cykl mam stracony ale nie przejmuje się tym. mam w przyszlym roku wesele i chce na nie isc :) za nim kolejne dziecko pojawi się na swiecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam inny plan wobec siebie, zbieram kase na IUI i tyle, w listopadzie mam zamiar się wybrać do kliniki. dziecko ma 2 lata 3 miesiące i za nim 2 się urodzi, starsze oddam do przedszkola. jestem sama.. mąż ciągle w trasie i jest ciężko.. także zostaje z Wami i będę doradzać na tyle ile potrafię. o pierwszą ciąże walczyłam 1,5 roku... wiem ile to płaczu i żalu,, ale damy radę :) życzę każdej z Was KOCHANE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
U mnie jest dopiero 29dc, więc jest jeszcze czas na pokazanie się drugiej kreski lub przyjście okresu. zwykle 28-29 dnia cyklu miałam już małe plamienia, wczoraj i przedwczoraj była tyćka dosłownie kapka a dzisiaj już nic... śluz jest biały. Czekam czekam czekam. Jutro rano dam znać co tym razem wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja wczoraj mialam usg genetyczne wszystko ok dzidzia zdrowa. 13 tydz mi sie konczy dzis. Malo pisze bo przewaznie cale dnie przesypiam ze nawet na neta nie chce mi sie wejsc. Musze nadrobic czytanie klasyka a moze masz test owu? Mi wyszly 2 grube krech na tescie owulacyjnym a na ciazowym byl cien cienia ledwo widoczny wstawialam tu zdjecia nawet a ciaza jest. Jak bierzesz d*pka lub luteine to nie odstawiaj bierz dalej dopoki test wyrazniejszy nie bedzie albo bety nie zrobisz nic to nie zaszkodzi a jak ciazy nie bedzie to jedynie cykl troche dluzszy bedzie. Trzymam kciuki. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka- trzymam mocno kciuki. Ja pamietam jak zaszlam w ciaze to mialam sluz z nitkami krwi i byla to implantacja.. no ale biochemiczna.. dobry znak jak zamiast okresu mialas plamki i teraz sluz ;)))))) zycze z calego serca 2 mocnyc krech. Jak ja robilam wczoraj owulacyjny to byly 2 bardzo mocne krechy. Jest juz chyba po bo dzisiaj na usg lekarz nie wspomnial o pecherzyku. Ja mM cykle 25-26 i teraz wiem juz po raz drugi, ze owu wypada mi przy takich cyklach 16-17 dzie .. pozniej niz zakladalam. Czy Wam owu wykazaly ciaze chociaz to nie ma za zadanie wykrycia ciazy tylko ciazy. Sa dziewczyny, ktorym test owu pokazal ciaze? Pytam z ciekawosci chociaz jak wspomnialam wykrywa Lh a nie hcg. Raczej nie ma co wiazac ze soba dwoch roznych testow. Zmeczona Mialam tak samo, spac i spac;) przeszlo jakos kolo 16 tyg ciazy notoryczne spanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam owu i takie same krechy jak wczoraj.. szyjke badam od czasu do czasu glownie przed okresem teraz jest wyosko jakby schowala się i ciężko ja wyczuć, twarda i lekko otwarta. moje bole owu to ich brak, albo cmienie w jajniku. teraz bola mnie piersi i podbrzusze.. no ale skoro usg nic nie wykrylo to ciąży brak. czekam na okres :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Cześć;-) dziś w końcu przeczytałam wasze posty bo ostatnio czas spędzam tylko w pracy albo łazience;-) ale mam nadzieję że nie zapeszę jak wam powiem że od 2-3 dni mdłości i wymioty coraz bardziej ustają;-) bo zawsze jak się pochwalę to na drugi dzień siedzę od rana w łazience i nie mam szans na wyjście;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Zmęczona super że z dzidzią wszystko w porządku;-) a jak u Ciebie samopoczucie? a wybierasz się na to usg 3 D?bo też chciałam iść na to genetyczne ale lekarz mi odradził i zaproponował że lepiej zrobić to połówkowe i że ja chce to 3 D to mam zrobić te dwa naraz żeby mniej zapłacić trochę mój lekarz na początku mnie wkurzył że chciałam go zmienić ale w końcu zostałam i na ostatniej wizycie dużo mi tłumaczył i mówił jakie badania zrobić te pierwsze na grupę krwi i takie inne dał mi skierowanie że nie musiałam płacić co mnie bardzo cieszy, a ja muszę wszystko wiedzieć bo ja zielona;-D a robiłaś już pewnie na HIV Toxoplazmozę i jeszcze coś tam wiem że to jest płatne ale ile czekałaś na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Livia323232 gratulację ja też zrobiłam testy przed spodziewaną @ zrobiłam ich chyba z 10 wszystkie pokazały 2 kreski;-) ale na początku była blada że mój mąż powiedział że takie blade to się nie liczy;-) i też się bałam że to może biochemiczna i żałowałam że taka ciekawa jestem i nie mogłam wytrzymać ale kreska ciemniała z każdym dniem;-) a pierwszy test zrobiłam po 18 więc i byłam pewna że nic z tego;-) nie wiem czy wam mówiłam ze w dniu @ zrobiłam test krecha była widoczna druga ale bledsza i pojechałam na betę i beta potwierdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Klasyka też myślę że może to dobre znaki to plamienie?Ja tyle razy robiłam testy ciązowe i nigdy mi nie wszły żaden cień dopiero jak ciąża jest;-) ja trzymam kciuki;-) Gościu ja robiłam test owu i wyszła jedna kreska w testy ciążowe pokazywaly już dawno dwie kreski tylko ta jedna duuuuuużo jaśniejsza;-) więc niewiem jak to jest z tymi testami bo robiłam tylko jeden cykl wkurza mnie to forum nic takiego nie napisałm a piszę że spam dlatego piszę na raty i dopiero jak wkleiłam pełny nick livi wyświetliło się;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Klasyka czekamy na wynik testu:) Mam nadzieję, że Ci się udało i dziś będzie już dobrze widoczna druga kreseczka:) A mnie kolejny dzień bolą piersi. Prawdę mówiąc zaraz oszaleję! Czuję jakby ktoś wdmuchiwał do nich powietrze czy coś, bo mam wrażenie że czymś się wypełniają choć są miękkie nic nie widać. Kopakabana- jak długo po tej owulacji bolą piersi? Ja wcześniej nic takiego u siebie nie zaobserwowałam, ale skoro piszesz, że po owu tak jest to pewnie wiesz do kiedy to potrwa?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niulek samopoczucie roznie. Najgorsze rano bo wymioty sa, czasem dzien nie ma zaczynam sie cieszyc ze przeszlo a tu zonk i na drugi dzien od razu sa. Najgorzej czuje sie tak do 11/12 godz co zjem to oddaje a potem jest juz ok. Nie moge chodzic na miasto bo szalu dostaje jak poczuje cos do zjedzenia np zapiekanke frytki to musze zaraz.kupic i zjesc bo jak nie to niedobrze mi sie robi i wymioty biora. A jak zjem to od razu wszystko przechodzi. No i szal na slodycze mam bym tylko slodkie jadla i sok pomaranczowy pila na wedliny patrzec nie moge. Nie przytylam jeszcze nic jestem na minusie 4 kg. Dzis 14 tydz mi leci. Nastepna wizyta 30.09. Ja juz wszystkie badania porobilam na hiv hbs hcv mialam wynik w ten sam dzien popoludniu a reszte tzn rozyczke toxoplazmoze i cytomegalie czekalam 4 dni bo akurat weekend wypadl. Grupy krwii nie robilam bo w szpitalu mi zrobili jak lezalam i tylko w lab przepisali z wypisu, wr zrobili mi w szpitalu tez. Teraz tylko morfologia i mocz co miesiac i glukoze musze zrobic na czczo z rana. A potem odczyn coombsa od konfliktu. Nie myslalam o usg 3/4 d jeszcze narazie na tym genetycznym dzidzia sie tak wiercila ze trzeba bylo ostatni pomiar zrobic tym dopochwowym. Gin sie smiala ze ledwo raczki i nozki urosly to macha juz. Moge odstawic kwas foliowy i brac femibion 2. Ktoras z was bierze? Tabletki sa duze czy takie latwe do polkniecia? Klasyka i jak u ciebie? Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×