Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Kopakabana
Judka- mine często bolały do samej @. Czasami tak bardzo, że newet ubranie stanika sprawiało ból. Ale to ponoć nic złego, tylko progesteron zatrzymuje wodę w organiźmie, a jak przy @ jego poziom spada, to wszystkie wraca do normy. W cyklu z pozytywnym testem piersi mnie prawie w ogóle nie bolały, tylko odrobinę przy dotyku. Ale nie były takie nabite tylko normalne. :) Klasyka- co u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Zmęczona ja też ciągle bym jadła bo wtedy dobrze się czuję i nie mam mdłości;-) i też tak koło 11-12 mi przechodzi może to jakiś czas popołudniowy że mdłości przechodzą?;-) ja na razie biorę kwas foliowy i prenatal ale potem chce przejść na femiblion albo falvit Klasyka no właśnie co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Zrobiłam rano test. Na początku jedna kreska, powiedziałam dość tego i po 5 minutach wyrzuciłam do kosza. Później coś mnie podkusiło i wyjęłam go, patrze a tam druga kreska, blada, ale bardziej widoczna niż wczoraj. To co mam nie wiem czy mogę nazwać plamieniem bo na wkładce nic nie ma, ale próbowałam szyjkę sobie badać (ale coś mi nie wychodzi) i zauważyłam taki różowo brunatny śluz. No więc nadal nie wiem.... z jednej strony wygląda jakby okres się rozkręcał, ale z drugiej te testy... Odczytane po czasie nie powinny się liczyć, ale wczoraj od razu kreskę zobaczyłam... może jakieś felerne są i tylko nadzieje robią :/ Niulek, zmęczona - niech dzieciaczki zdrowo rosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Niestety zostały mi wszystkie testy tej samej firmy. Jak jutro będzie tak samo to idę na betę. Test owulacyjny wyszedł mi negatywnie, druga kreska prawie niewidoczna. No ale podobno nie zawsze wychodzą, w końcu nie do tego służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Klasyka- szkoda, że wszystko to testy tej samej firmy. Pewniejsze wynik dałby Ci do porównania test innej marki. Nie masz gdzieś niedaleko apteki? :) ja bym od razu poleciała po inny żeby się upewnić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka a moze test pepino zrob o czulosci 10 w marketach sa . A bierzesz dalej d*phaston/luteine czy odstawilas? Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasyka a ty Miałaś ten zastrzyk na pęknięcie i z tego co mi się przypomina on może dawać pozytywne testy niestety. tak miała moja koleżanka dopiero w 2 cyklu przeczytała. przepraszam nie chce ci odbierać nadziei trzymam kciuki żeby się udało. u mnie kilka dni przed okresem w pierwszej ciąży lekarz też nic nie wiedział a nie dawał szans. miałam małe endo a jednak mam synka. trzymam kciuki idź najwyżej na bete. anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Klasyka mi test owu wyszedł negatywnie mimo że testy ciążowe pozytywne więc jestem przykładem na to ze testy owu nie zawsze wykrywają ciąże ja uważam tak jak zmęczona leć do marketu po pepino o czułości 10 są w tesco auchan kaufland;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Miałam zastrzyk ale minęło już 15 dni od podania. Zawsze na becie już 9-11 dni po zastrzyku było 0. D*phaston odstawiłam. Plamień nadal nie mam. Jutro powtórzę test. Niestety już wszystko jest w pobliżu pozamykane i dzisiaj ciężko będzie mi kupić inny test. Wydaje mi się, że niestety znowu się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulotce od testow owulacyjnych jest napisane ze nie sa one przeznaczone do wykrywania ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Klasyka trzymam kciukasy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie :) Na chwilę obecną nie ma śladów miesiączki. Jutro 31dc. Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek1983
czesc dziewczyny gratulacje dla wszystkich, ktore zobaczyly 2 kreski. bardzo dlugo mnie tutaj nie bylo i doszlam do wniosku ze pora usunac sie z tabelki!!!moje starania nie daja zadnych owocow i dopadla mnie chyba lekka depresja a do tego mam cale cykle poprzestawiane (dzisiaj jest moj 45dc a testy negatywne)wiec postanowilam sobie zrobic przerwe moze nie w straniach do konca ale napewno w nieustannym mysleniu o dziecku.najpierw musze rozwiazac zagatke zanikajacego @. pozdrawaim was wszystkie i zycze powodzenie napewno zajrze tutaj za jakis czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek1983
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko.................29.06 pasikonik88...........25................................ ..........2dziecko.................03.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko................11.08 Efie......................33................4cykl........ ...........1dziecko.................13.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dzieck o ................23.08 oczekuje...............21.................10cykl......... .......1dziecko.................24.08 agnieszka515........20................1cykl............. .....1dziecko..................28.08 roxien21................27................5cykl......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24................4 cykl.................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... ......2dziecko..................07.09 Ana87...................26................2cykl......... ........2dziecko..................08.09 livia323232...........32................ 3cykl..................1dziecko...................16.09 Klasyka. .............26.................4cykl..................1dzie cko...................16.09 mi-fa-so................31................6cykl......... .........2dziecko..................17.09 makatka03............32...............12 cykl................1dziecko...................19.09 Judka86................27...............1 cykl..................2 dziecko..................26.09 dziki-dzik..............26................8cykl........ ..........1dziecko..................26.09 kambel.................22..........2 cykl po poron .........1 dziecko..................07.10 jaskółka87............26..................9cykl........ ........1dziecko..................13.10 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi.......................................1 cykl..............2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko...............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko..................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dzi ecko..............26. 02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron.... 1dziecko.................23.03.2014 niulekx ............ .... .22...............2cykl..........1dziecko...............07 .04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl............. 2dziecko...............12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014 Westa i Hestia.......30..............3 cykl...................1dziecko..........26.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - super, że wszystko się dobrze układa. Mdłości i wymioty napewno niedługo już znikną :) Stempelku - poukładaj sobie wszystko i wracaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Klasyka- ja też na posterunku:) U mnie chyba nic z tego w tym miesiącu. Już 7 dni po owulacji, a nie miałam żadnego objawu zagnieżdżenia- żadnych plamień, żadnego jednodniowego skoku lub spadku tempki, nic. No trudno. Mam nadzieję, że innym chociaż się uda w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Chyba nic z tego,ale mała nadzieja znowu jest bo okresu nie dostałam. Robiłam rano test. Na początku jedna kreska, po czasie pojawiła się wyraźna druga (ale po czasie, więc raczej się nie liczy). Zrobiłam kolejny test. Widać, ale tylko pod światło :/ Nie wiem co robić. Czy czekać na okres, czy iść na betę... Chyba nie wytrzymam i na betę pójdę, przynajmniej będzie wszystko jasne. Ale coś czuję, że znowu się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Z relacjami odezwę się około godziny 18.00. Teraz zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Klasyka idź na tą betę, przynajmniej będziesz wszystko wiedziała... U mnie już po sprawie. Piersi nadal bolą, podbrzusze to masakra, w dodatku załączył mi się PMS... Ewidentnie nadchodzi @. W dodatku nie mam siły na nic, ledwo wyszłam z małym na spacer, nawet do umycia naczyń musiałam się mocno zmusić. Cały rok mam bardzo pechowy, jeszcze nic w nim mi się nie udało, za to nie udało milion rzeczy. Nie wiem, czemu łudziłam się, że uda mi się zajść w ciążę. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Klsyka- może faktycznie beta to najlepszy pomysł, skoro nie ufasz do końca testom. To że 2 kreska nie pojawia się od razu to normalne we wczesnej ciąży. Ja zrobiłam dwa testy i też na początku myślałam, że nic z tego, ale po kilku minutach pojawiła się druga kreska. Wiem, że lekarz mówił Ci, że nic z tego, ale okresu nie masz, testy bądź co bądź pozytywne, więc wydaje mi się, że musi coś być na rzeczy :) Judka- nie nakręcaj się, tylko spokojnie czekaj. Objawy ciąży są takie same jak na @. Jeszcze kilka dni i się wszystko wyjaśni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
HEJ dziewczyny dołaczam sie do was , Pierwszy cykl staran za mną ze skutkiem niestety marnym , teraz oczekuje na owulacje wpomagam sie testami owu w tym cyklu zobaczymy co z tego wyjdzie , mam 26lat dzieci nie mam , troche sie zdolowalam ze za pierwszym razem se nie udalo ale cóż musze przestac sie nakrecac wszedzie to czytam ale nie jest łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Beta 9,69 mIU/ml :) Aż boję się cieszyć.... nie mogę uwierzyć... Dzisiaj mam termin spodziewanej miesiączki. Myślicie, że tak niska beta jest ok? Pani w laboratorium powiedziała, że tak, że to bardzo młoda ciąża. Pojutrze jeszcze powtórzę test z krwi:) Od razu wzięłam d*phaston, kupiłam sobie witaminy.... Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Klasyka- gratuluje!!! :) super wiadomość :) Dlatego druga kreska wychodziła słabiutka bo testy wykrywają HCG między 10 a 25 jednostek. Ciąża faktycznie młodziutka, ale wszystko będzie dobrze. :) Asik- cześć, dopisz sie do tabelki i powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj asik :) klasyka super wiadomości :) bierz d*phaston, bądź dobrej myśli :) bardzo się cieszę że się udało teraz tylko czekać kiedy makatka podzieli się dobrymi wieściami :) zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
Klasyka gratulacje (dodam ze zaczynalam sie udzielac na forum jako asiallalalala ale pozniej troszke sie zatracilam w ilosc stron , ale wracam :) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko.................29.06 pasikonik88...........25..........................................2dziecko.................03.07 roxien21................27................4cykl.......... .........1dziecko................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko................11.08 Efie......................33................4cykl...................1dziecko.................13.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dzieck o ................23.08 oczekuje...............21.................10cykl...............1dziecko.................24.08 agnieszka515........20................1cykl..................1dziecko..................28.08 roxien21................27................5cykl......... ........1dziecko..................03.09 kicccia..................24................4 cykl.................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl.................2dziecko..................07.09 Ana87...................26................2cykl......... ........2dziecko..................08.09 livia323232...........32................3cykl..................1dziecko...................16.09 Klasyka. ............26.................4cykl..................1dziecko...................16.09 mi-fa-so................31................6cykl..................2dziecko..................17.09 makatka03............32...............12cykl................1dziecko...................19.09 Judka86................27...............1 cykl..................2dziecko..................26.09 dziki-dzik..............26................8cykl..................1dziecko..................26.09 kambel.................22..........2 cykl po poron .........1dziecko..................07.10 jaskółka87............26..................9cykl................1dziecko..................13.10 87_asik.................26.................2cykl.................1dziecko...................04.10 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi.......................................1cykl..............2dziecko.......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko...............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko..................27.01.2014 inez10.....................37............1cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2cykl...........2dziecko..................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2 dzi ecko..............26.02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron....1dziecko.................23.03.2014 niulekx ............ .... .22...............2cykl..........1dziecko...............07 .04.2014 alexandra2p.............34.............1cykl.............2dziecko...............12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014 Westa i Hestia.......30..............3cykl...................1dziecko..........26.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka86
Klasyka brawo!!! Gratuluję i baaardzo się cieszę razem z Tobą:) Asik- cześć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×