Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

proszę pasikoniku: STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl................2 dziecko..............27.05 mi-fa-so.................31................4 cykl.................2 dziecko..............08.06 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko..............11.06 roxien21................27................2 cykl..................1 dziecko..............12.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko..............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl..................2 dziecko....... ..ok13.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............15.06. kicccia..................24...............1 cykl.................. 2 dziecko..............16.06 antenka36 ............36 ...............2 cykl................. 3 dziecko......... 18/20.06 zmęczona26..........26...............dawna............ .... 1 dziecko..........18/20.06 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..........ok21.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko..............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko..............22.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko..............26.06 stempelek1983......30.................4cykl..................1 dziecko..............30.06 pasikonik88...........25...........................................2 dziecko..............03.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widzę ze rozwija sie także wątek zoologiczny na naszym forum:) U mnie dzis 5 dzien cyklu, nie mówiłam Wam jeszcze ale jakieś 2 lata temu miałam taka sytuacje ze miałam torbiela na jajniku, dostałam tabletki hormonalne i sam sie wchlonal. Po jakimś pól roku czasu znowu miałam torbiela jednak moja lekarka postanowila mu sie lepiej przyjrzec i okazało sie ze to jest torbiel ciała żółtego i stworzył sie ponieważ mój pęcherza nie pękł po czym przerodzil sie w torbiel, dostałam wtedy Luteine na wywołanie okresu, miałam ja potem brać jeszcze jakoś w następnym cyklu. Pamietam potem ze na poczatku okresu miałam robione usg dopochwowo aby sprawdzić moj pecherzyk ktory rósł ładnie, potemw połowie cyklu aby sprawdzić owulacje. Okazało sie ze wtedy owulacja była już ok bo na ekranie p. Doktor widziała już smuge płynu ktory wydziela sie podczas pęknięcia pecherzyka. Pózniej było już ok. Ale wtedy nie staraliśmy sie o dziecko. P doktor powiedziała mi ze niektóre kobiety tak maja ze czasem zdarza sie im taka sytuacja. I tak sie zastanawiam czy moze teraz tak mam? Moze taka sytuacja zdarza mi sie co miesiąc odkąd sie staramy... Oczywiście nie oczekuje od Was odpowiedzi , tak poprostu sie zastanawiam i chciałam sie tym z Wami podzielić , moze któraś z Was tez tak kiedyś miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
zauważyłam, że posty dodoają się anwet z 1,5h opóźnieniem, coś pięknego.. milllenka- badź dobrej myśli ... zmęczona- moim sasiadom przeszkadza to, że coś u siebie na działce robię przed domem, takich nudzących się ludzi jest dużo na świecie, nie mają pasji, zainteresowań więc cały dzień siedzą w oknach i nasłuchują co się dzieje 3 bloki dalej. Ja bym ich skierowała do psychologa heh, może by się przymkneli na jakiś czas. Jak to mój mąż mówi, niektórych trzeba unikać, nie wdawać się w zbędne rozmowy, a najlepiej to ignorować. Jak komuś kot przeszkadza, to jest to już choroba, u nas po podwórku co chwilę jakieś zwierzak biega,jak nie kot sasiada, to pies pod siatką się przekopie i jeszcze zdziwiony na mnie zerka co robię na tym podwórku hehe, wczoraj też mnie przywitał przy drzwiach wejściowych na klatkę, póki co nie przeszkadza mi to, ale może za 30 lat będę biegała za nimi z patykiem heh (taki żarcik) :D tymianek- dzięki, będę się starać :) Podpisuje się pod tymiankiem w kwestii USG. Sama byłam w sytuacji, że podczas rutynowego badania lekarz się mnie zapytał czy mogę być w ciąży, bo jakoś dziwnie wyglądam na USG był to wtedy 6 tydzień cyklu, oczywiście w ciąży nie byłam, ale kazano mi w razie czego przyjść 3 tygodnie po pozytywnym wyniku testu ciążowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianek życzę powodzenia i dużo dużo zdrowkandla Ciebie i Twojego malenstwa :) Patka2013 witaj:) powiem Ci ze wszystkie tak naprawdę tu sie przyjmujemy i czasem nakrecamy więc to forum sprawi ze bedzie Ci razniej wsrod swoich hehe :) Zmeczona26 współczuje sąsiadów, mam brata ktory tez ma takich wrednych sąsiadów, dziecko wieczorem nie moze nawet krzyknąc czy zapłakac albo mocniej tupnac bo za drzwiami znajduje sie policja w sprawie zakłócania ciszy nocnej Milllenka ja bym na Twoim miejscu nie wytrzymała i dawno testowala. A moze akurat te nudnosci to dobry znak? Oby tak było :) moze na usg było jeszcze za wcześnie i nic nie było widać bo sprzęt do tego mógł byc słaby, czasem tak sie zdarza. Anula2500 ja biorę kwas foliowy od poczatku starań, wcześniej go nie brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmączona26 zauważyłam,że dzieli nas nas spora różnica wieku 10 lat,starania o 1 w Twoim a w moim przypadku o 3 dziecko ale wspólne oczekiwanie i testowanie 18/20.06 uważam za bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmączona26 zauważyłam,że dzieli nas nas spora różnica wieku 10 lat,starania o 1 w Twoim a w moim przypadku o 3 dziecko ale wspólne oczekiwanie i testowanie 18/20.06 uważam za bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Wystraszona – co do podejrzeń ciąży u lekarza - kiedyś miałam atak wyrostka, jak się później okazało już rozlanego z zapaleniem otrzewnej i najpierw lekarz ogólny przy badaniu brzucha pytał czy jestem w ciąży (kilka razy pytał czy na pewno i żebym się przyznała jeśli to możliwe), potem wysłał mnie do szpitala, przeszłam swoje pierwsze w życiu badanie ginekologiczne – miałam wtedy 15 lat i właściwie mało co wiedziałam o seksie nie mówiąc już o praktyce :) * Tymianek - też uważam, że stres nie robi dobrze naszym staraniom. Lekarz, który oczywiście zna sytuację naszej firmy, już na pierwszej wizycie zapytał czy mam ostatnio dużo stresów, bo oprócz problemów hormonalnych, to też może mieć znaczenie. Niestety ja od codziennego stresu nie ucieknę, bo pracuję w samym centrum tego - nomen omen - kotła. Nikt nie wie o tym, że staram się o dziecko, ale co rusz słyszę sugestie, że w tej sytuacji najlepiej byłoby zajść w ciążę i uciec od tej atmosfery na co najmniej 2 lata :) Gdyby tylko wiedzieli, że staram się już od czasów, kiedy w firmie była jeszcze wręcz sielanka... :/ Tobie gratuluję i wstyd przyznać, ale chyba trochę zazdroszczę… * Anula2500 – ja brałam kwas foliowy kilka miesięcy przed rozpoczęciem starań, od momentu jak podjęliśmy decyzję * Zmęczona – nasi sąsiedzi lubią naszą suczkę, podchodzą do bramy się przywitać, pogłaskać, „pogadać” (a jest jakieś 10x większa od yorka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milllenka napisz potem jaki wyszsedł test :) Ja dopiero staram się 1 cykl ale nic na siłe :) nie było to jakieś pod napięciem.. Lekarz mówi, że jestem bardzo płodna więc wystarczy trafić w dobry dzień... Milllenka a może po prostu za wcześnie jeszcze na pokazanie coś na USG ? Bo ja jak byłam dwa tyg prawie po terminie @ to nawet pęcherzyka nie było widać a czułam się tak okropnie, że masakra... :) a w pierwszej ciąży miesiąc od ostatniej @ dopiero był zarodek widoczny... dziwne ale prawdziwe :) Także głowa do góry może się udało :) Dzięki za wpisanie do tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milllenka napisz potem jaki wyszsedł test :) Ja dopiero staram się 1 cykl ale nic na siłe :) nie było to jakieś pod napięciem.. Lekarz mówi, że jestem bardzo płodna więc wystarczy trafić w dobry dzień... Milllenka a może po prostu za wcześnie jeszcze na pokazanie coś na USG ? Bo ja jak byłam dwa tyg prawie po terminie @ to nawet pęcherzyka nie było widać a czułam się tak okropnie, że masakra... :) a w pierwszej ciąży miesiąc od ostatniej @ dopiero był zarodek widoczny... dziwne ale prawdziwe :) Także głowa do góry może się udało :) Dzięki za wpisanie do tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki antenka36 - jak tym razem też się nie uda to kupię tam testy owulacyjne - 50 szt+3 gratis za 28 zł, a teraz zaplacilam w Rossmanie 25 zł za 5 szt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki antenka36 - jak tym razem też się nie uda to kupię tam testy owulacyjne - 50 szt+3 gratis za 28 zł, a teraz zaplacilam w Rossmanie 25 zł za 5 szt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dziś działam test owu pozytywny. Więc testy się sprawdzają też poszła w górę o 0.2 ' trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dziś działam test owu pozytywny. Więc testy się sprawdzają też poszła w górę o 0.2 ' trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dziś działam test owu pozytywny. Więc testy się sprawdzają też poszła w górę o 0.2 ' trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dziś działam test owu pozytywny. Więc testy się sprawdzają też poszła w górę o 0.2 ' trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Ja czuję się fatalnie cały czas mnie mdli ale nie wiem czy to jelitówka czy coś innego :( nie mam na nic siły najchętniej poszłabym spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kambel... miłej zabawy... i pozytywnych efektów;) U mnie już po staraniach:) Teraz część cyklu bardziej stresowa:P Millllenka... może te nie dobre oznaki to... dobre oznaki:) Jeszcze jest szansa. Mam nadzieje, że test na jutrzejszy poranek już kupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kambel... miłej zabawy... i pozytywnych efektów;) U mnie już po staraniach:) Teraz część cyklu bardziej stresowa:P Millllenka... może te nie dobre oznaki to... dobre oznaki:) Jeszcze jest szansa. Mam nadzieje, że test na jutrzejszy poranek już kupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kambel... miłej zabawy... i pozytywnych efektów;) U mnie już po staraniach:) Teraz część cyklu bardziej stresowa:P Millllenka... może te nie dobre oznaki to... dobre oznaki:) Jeszcze jest szansa. Mam nadzieje, że test na jutrzejszy poranek już kupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kambel... miłej zabawy... i pozytywnych efektów;) U mnie już po staraniach:) Teraz część cyklu bardziej stresowa:P Millllenka... może te nie dobre oznaki to... dobre oznaki:) Jeszcze jest szansa. Mam nadzieje, że test na jutrzejszy poranek już kupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kambel... miłej zabawy... i pozytywnych efektów;) U mnie już po staraniach:) Teraz część cyklu bardziej stresowa:P Millllenka... może te nie dobre oznaki to... dobre oznaki:) Jeszcze jest szansa. Mam nadzieje, że test na jutrzejszy poranek już kupiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale sie rozpisalyscie tylko chwilke czlowieka nie ma a potem musi nadrabiac i nadrabiac pasikoniku witaj :-) ja biore kwas foliowy jakies 1,5 miesiaca przy pierwszej ciazy bralam tylko 2 tygodnie bo szybko poszlo :-) Milenko ja nadal trzymam kciuki ja na twoim miejscu zrobilabym test i dzis i jutro rano tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale sie rozpisalyscie tylko chwilke czlowieka nie ma a potem musi nadrabiac i nadrabiac pasikoniku witaj :-) ja biore kwas foliowy jakies 1,5 miesiaca przy pierwszej ciazy bralam tylko 2 tygodnie bo szybko poszlo :-) Milenko ja nadal trzymam kciuki ja na twoim miejscu zrobilabym test i dzis i jutro rano tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie dalej bez zmian. Starania pełną parą.:)Jest ósmy dzień cyklu ,robię cały czas testy owulacyjne.Na razie jedna kreska testowa i druga bardzo bladziutka. Zrobiłam testy na toksoplazmę i czekam na wynik. biorę folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Bylam dzis u dentysty. Przeglad robilam. Wszystkie zeby zdrowe. Nastepna wizyta kontrolna za pol roku. Bylismy tez zaszczepisc psinke dzis dostala ostatnie z serii szczepienie. Anetka 36 u mnie okres powinien byc miedzy 18 a 20 jak u ciebie,chyba ze mi sie cos poprzestawia po luteinie. My sie staramy o pierwsze dziecko a druga ciaze bo juz raz bylam w ciazy ale poronilam.czasem mam takie mysli ze moje dziecko mialoby juz 7 miesiecy gdybym go nie stracila itp. W tym mcu sie nie nastawiam za bardzo bo ominelismy dwa dni staran 15 i 16dc . Ja biore juz kwas foliowy od bardzo dawna w sumie juz nawet nie pamietam od kiedy.czasem przerwe zrobie tydzien i potem znow. Ale najlepszy dla mnie jest folik bo ma male tabletki.mialam juz rozne zamienniki foliku i zaden mi tak nie podpasowal. Niestety sa ludzie i taborety ale zeby klamka sie urodzic to juz sztuka to odnosnie moich sasiadow. Nie chcemy sie juz klocic i wyzywac. Tez mamy dosc ciaglych nalotow policji bo sasiadom cos odwali. U nas hitem jest to ze jedni z sasiadow wezwali policje na naszego kota i pokazywali filmy z jego udzialem jak kot chodzi po podworku. Rzekomo rozdraznia sasiadow i ich psy. Rece opadaja wszyscy sie smieja a my musimy sie uzerac z debilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Ja mam dziewczyny sram podgorączkowy:( sama nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, milllllenko -jak u Ciebię zdecydowałaś się na powtórzenie testu? pasikoniku88 - przykro mi z powodu @ Elena77 - ja też miałam kiedyś okres wywoływany luteiną, bo nie pękł u mnie pęcherzyk, ale to było dość dawno temu i nie wiem jaka była tego przyczyna kambel - no to do dzieła!!:) zmeczona - oby udawło się Wam jak najszybciej wyprowadzić z tego miejsca, faktycznie idzie zwariować ja mam dziś 29 dc, jeszcze parę dni i będę testować, o ile @ mnie nie uprzedzi, jak do tej pory, od lutego odkąd zaczęliśmy starania to nie robiłam ani razu testu ciążowego, bo planowałam robić po terminie @, no a niestety okres dostawałam w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×