Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość milllllenka
Już sama nie wiem co robić chciałabym wiedzieć przed wylotem co jest grane czy to ciąża czy wszystko mi się rozregulowało zwłaszcza że idę w piątek do kardiologa i jeśli przepisałby mi jakieś leki to nie każde można w ciąży przyjmować.Ehh zgłupiałam już totalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, chyba jednak do Was dołączę (to ja, która ma wyrzuty sumienia w stosunku do szefowej że chce zajść w ciążę:- ) Właśnie się dowiedziałam, ze na 99% jeszcze tylko 2 lata będą nasze butiki, więc tym bardziej muszę myśleć o mojej rodzinie i chyba przyśpieszymy starania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nhrtygdfbh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka. - coś mi się obiło o uszy na temat dobrego działania wina w czasie starań :). Na pewno w czasie starań, póki zarodek się nie zagnieździ, to lampka wina wieczorem nie zaszkodzi :) Inez - mnie też już męczą lekkie mdłości, ale senność na szczęście jeszcze nie. Imbiru ostatnio rzadko używałam, za to od dziś już herbatkę imbirową będę piła codziennie ;) U mnie będzie na tyle duża różnica wieku, że wózek tandemowy nie będzie mi potrzebny (na szczęście :) ) niulek x - dziękuję :) Zarażać niestety nie umiem, za to mogę wam kibicować :) wystraszona - chciałabym mieć twoją figurę w takim razie. Ja tam problemów z przytyciem nie mam ;). Ale łatwo się mówi, znam sama takie dziewczyny, które bardzo chciałyby przytyć, a nie mogą. Życzę powodzenia w szybkim zbiciu tsh :) makatka - no wygląda na to, że właśnie miałaś (albo jeszcze masz) owulację :) Może udało wam się dobrze "wstrzelić" :) millenka - nadal trzymam kciuki. Okresu nie ma, więc szansa jeszcze istnieje. zmęczona - oj, współczuję. Mnie takie zatrucie dopadło kilka miesięcy temu, tyle że razem z wymiotami. Polecam picie elektrolitów (w aptece można kupić np. Gastrolit), wzmacniają nieco przy problemach jelitowo-żołądkowych, no i zapobiegają odwodnieniu. anula2500 - fajnie, że jednak dołączasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millenka - na 100% będziesz wiedziała, gdy wybierzesz się na beta HCG z krwi. Wynik będzie jednoznaczny i nie będziesz się musiała dłużej stresować. Ech, ciągle nie chce wyświetlać tej ostatniej strony, kiedy wreszcie to forum zacznie działać normalnie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasikonik88
Hej dziewczyny.. Piszę z zapytaniem... Cykl mój trwa 32 dni zazwyczaj.. Ale zdarza się, że jest krótszy... Ostatnią miesiączkę miałam 8.05... Teraz powinna się zjawić jakoś 7-8.06 :) Kochałam się z mężem w 6,7 dniu cyklu oraz w 19 dc 20 i 21dc ... Oczywiście bez zabezpieczenia Czy jest szansa, że zaszłam w ciąże ? :) W sumie bardzo bym się ucieszyła :) Test ciążowy na pewno wykaże wynik negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasikonik88
Hej dziewczyny.. Piszę z zapytaniem... Cykl mój trwa 32 dni zazwyczaj.. Ale zdarza się, że jest krótszy... Ostatnią miesiączkę miałam 8.05... Teraz powinna się zjawić jakoś 7-8.06 :) Kochałam się z mężem w 6,7 dniu cyklu oraz w 19 dc 20 i 21dc ... Oczywiście bez zabezpieczenia Czy jest szansa, że zaszłam w ciąże ? :) W sumie bardzo bym się ucieszyła :) Test ciążowy na pewno wykaże wynik negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Podobnie jak Wy marze o dziecku i planuje ciążę na rok 2014. To mój 7 cykl starań, poprzednio to w 7 własnie się udało, także mam nadzieje że tym razem też... Poprzednią ciąze niestety poroniłam, mocno wierze ze tym razem sie uda! Trzymam kciuki przy okazji za Was oczywiście również;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Podobnie jak Wy marze o dziecku i planuje ciążę na rok 2014. To mój 7 cykl starań, poprzednio to w 7 własnie się udało, także mam nadzieje że tym razem też... Poprzednią ciąze niestety poroniłam, mocno wierze ze tym razem sie uda! Trzymam kciuki przy okazji za Was oczywiście również;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryhyhyju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Piszę z zapytaniem... Cykl mój trwa 32 dni zazwyczaj.. Ale zdarza się, że jest krótszy... Ostatnią miesiączkę miałam 8.05... Teraz powinna się zjawić jakoś 7-8.06 :) Kochałam się z mężem w 6,7 dniu cyklu oraz w 19 dc 20 i 21dc ... Oczywiście bez zabezpieczenia Czy jest szansa, że zaszłam w ciąże ? :) W sumie bardzo bym się ucieszyła :) Test ciążowy na pewno wykaże wynik negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Piszę z zapytaniem... Cykl mój trwa 32 dni zazwyczaj.. Ale zdarza się, że jest krótszy... Ostatnią miesiączkę miałam 8.05... Teraz powinna się zjawić jakoś 7-8.06 :) Kochałam się z mężem w 6,7 dniu cyklu oraz w 19 dc 20 i 21dc ... Oczywiście bez zabezpieczenia Czy jest szansa, że zaszłam w ciąże ? :) W sumie bardzo bym się ucieszyła :) Test ciążowy na pewno wykaże wynik negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie:) ja mam dziś 27 dc, ale z racji późnej owulacji nie spodziewam się @ wcześniej jak 8-9 czerwca, oczywiście mam nadzieję, ze @ w ogóle nie przyjdzie. niulek x - ja jestem z dolnego śląska, pracuję w administracji w oświacie klasyka - ja kompletnie nie orientuję się w temacie tych badań, które robiłaś, nie mam też monitorowanego cyklu póki co. Fajnie, że u Ciebie wiesiołek dał efekt, u mnie niestety nie:( może dla mojego organizmu jeden cykl to za mało, w kolejnych też bedę go stosować do owulacji stempelku - przykro mi z powodu @ monika@stopstop - ja do mierzenia temp używam zwykłego termometru rtęciowego, mierzę pod jezykiem, codziennie o 5.30 przed wstaniem z łóżka, co do witaminek do biorę na przemian kwas foliowy lub femibion dla starających się o dziecko zmeczona 262626 - współczuję jelitowki, potrafi nieźle wymeczyć człowieka. My z mężem też wystawiliśmy mieszkanie na sprzedać już 3 miesiące temu, marzy nam się większe:) A jeszcze co do jelitówki, pamiętam jak koleżankę w pracy dopadła "jelitówka", która poźniej się okazała ciążą:) milllllenko - spróbuj z kolejnym testem, będziesz wiedziała na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Piszę z zapytaniem... Cykl mój trwa 32 dni zazwyczaj.. Ale zdarza się, że jest krótszy... Ostatnią miesiączkę miałam 8.05... Teraz powinna się zjawić jakoś 7-8.06 :) Kochałam się z mężem w 6,7 dniu cyklu oraz w 19 dc 20 i 21dc ... Oczywiście bez zabezpieczenia Czy jest szansa, że zaszłam w ciąże ? :) W sumie bardzo bym się ucieszyła :) Test ciążowy na pewno wykaże wynik negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasikoniku88 - przy cyklach 32 dniowych, masz pewnie owulację ok 18-19 dnia, pododnie jak ja, więc moim zdaniem w tym 19 dc mogliście trafic w samą owulację:) pozostaje tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-fa-so no właśnie nie jestem pewna bo robiłam testy owulacyjne.. i od 14 dnia cyklu wychodziły pozytywne tylko nie było jak żeby uprawiać seks ponieważ męża nie było... no i jak wrócił i w 18 dc test był nadal pozytywny i w 19 dc dopiero się kochaliśmy... więc nie jestem pewna czy to nie za późno.... Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze jeszcze raz odnosnie dzialania forum (zwlaszcza nowym dziewczynom) - jesli nie pojawia sie jakis post tzn. najprawdopodobniej, ze wskoczyla nowa strona, ale jej nie widac jako kolejny numer np. 44,45...trzeba wtedy recznie w pasku adresu strony zmienic liczbe na koncu po znaku = dodajac do niej 30 - kombinowane, ale dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* zmeczona - zycze zeby jelitowka szybko sie skonczyla, szkoda i ciebie i pieska * milllenka - rowniez polecam b-hcg, bedziesz miala mimo wszystko spokojniejszy urlop * pasikoniku - dlugo ci wychodzily pozytywne testy...zycze zeby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piję dużo soku z jagód niby pomaga, i ratowałam się laremidem i herbatką miętową, troszkę przeszło ale czuję się taka rozbita eh. Strasznie zarywa mnie lewy jajnik, takie dziwne czasem śmieszne uczucie, raz ból a raz takie jakby łaskotki, tak jak przed poronieniem na owulację miałam. mi-fa-so my chcieliśmy poczekać ze sprzedażą mieszkania aż zajdę w ciążę i trochę odchowamy dziecko tak do 2/3 lat żeby w tym czasie odłożyć różnicę między tym co byś my dostali za nasze mieszkanie a tym co byśmy musieli zapłacić za większe ale chyba nie da rady i kredyt trzeba będzie brać. Do tej pory jakoś to co się wyprawiało tolerowaliśmy i przymykaliśmy oko ale dłużej już się nie da bo ja się boję i wysiadam psychicznie przy takim sąsiedztwie jak mamy (choć to nie żadna patologia ale niby "normalne rodziny" a tak życie potrafią uprzykrzyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek1983
czesc dziewczyny robi nam sie tutaj coraz tloczniej rybkaplum i mi-fa-so dzieki za slowa pocieszenia ale chyba jestem juz zrezygnowana mialam ciezki weekend nie dosc ze ta @ w piatek to jeszcze zestresowal mnie palantunio z pracy a w sob ukradziono mi torebke i teraz nie mam zadnych dokumentow a za 3 tyg na urlop, jakos ciezko sie dla mnie ten miesiac zaczal oj ciezko nic nie uklada sie po mojej mysli ale juz zaraz znowu starania czas zaczac jedynie tym sie pocieszam ze ten czas leci mi bardzo bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pisałam do Was kilka dni wcześniej.... dziś miją 10 dni od owulacji, a od 2 dni strasznie boli mnie podbrzusze ( takie kłucie) myślicie, że się udało i bedzie baby??? do okresu jeszcze tydzień.... ale jakos tak czuje ze to kłucie to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Na pewno musze isc do lekarza bo nie wiem co jest grane i chciałabym wiedzieć czy sie udali czy nie.to forum dziala coraz gorzej nie widać postow :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasikonik88 - trochę to chyba dziwne, żeby testy przez tyle dni wychodziły pozytywne, sama nie wiem co to działania forum, to sposób o którym pisze makatka03 jest naprawdę dobry, ja się do tego stosuję i nie mam problemów z forum:) stempelku - przykra sprawa z torebką, najgorsze teraz wyrabianie na nowo dokumentów pomelo24 - nic tylko czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja jak pisałam zalatana ostatnio więc zaglądam czytam, znów zaglądam czytam itd.. dopiero teraz moge napisać cokolwiek. nie wiem jak wy ale ja juz powoli przestaje się łapać tyle nas :-) nie gniewajcie się ze nie odpisuje do kazdego z osobna ale poprostu brak czasu :-( jak juz wreszcie sie naczytam naczytam.... to wracam do każdego postu z osobna mysląc co ja chcialam w tej sprawie powiedzieć, napisać :-) mi-fa-so ja jestem z tej samej branży hehehe.... więc że tak zapytam czyżby pewien genialny program na literke s, który wszedł jako nowy a własciwie caaaały czas wchoooodzi ;-) przypieczetował ostatecznie twoją decyzje o ponownym powiekszeniu rodziny :-) bo moja zdecydowanie tak.. u mnie w tym cyklu to chyba nici, bo jakos płodnych nie wyłapalam specjalnie, sluzu brak. tylko ból brzucha pare dni temu i teraz.... nie wyszło nam przytulanie co drugi dzień i bywało wieczorem i rano pod rząd a potem 2 dni nic, bo praca, dziecko chore itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jaka
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulika - akurat program o którym piszesz nie miał nic wspólnego z naszą decyzją o drugim dziecku:) ale nigdy nie zrozumiem kto i po co go wymyślił i chyba jeszcze nie spotkałam się z osobą, która miała by inne zdanie :) a sio a precz ;) mój cykl był podobny, śluz płodny pojawił się w minimalnych ilościach tylko w jeden dzień mimo, że brałam wiesołek, temperatura jakoś tak pomału rosła do góry, nie było widać żadnego skoku jak w poprzednim cyklu. Chciałabym wyluzować, przestać mierzyć temperaturę, przestać liczyć, wyłapywać każdy nawet najmniejszy ból brzucha, ale już chyba nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-fa-so - ja mam troche podobnie - z jednej strony powoli trace zludzenia, zawsze spodziewam sie 1 kreski na tescie w okolicach @, nastawiam sie na zmiane lekarza na powazniejszego specjaliste w lipcu po powrocie z urlopu, ale z drugiej strony wciaz mierze te temperature, notuje odczucia, analizujke kazde uklucie :) dzis tak sobie wlasnie pomyslalam, ze kiedys nigdy nie wiedzialam kiedy mam miec @, kiedy mialam oststnia @, jak mnie lekarz pytal przy rutynowej kontroli to az mi bylo glupio. A teraz codziennie wiem ktory akurat mam dzien cyklu i na jaka date spodziewam sie owulacji i ewentualnego okresu...sama siebie przerazam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×