Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość vanilia_cz
Paulina ale ty sobie wkręcasz ;) spokojnie, pewnie niedługo się rozkręci, no jak weszło to i wyjdzie - mama mi tak wczoraj powiedziałą, a ja na to, że szkoda, że nie wychodzi tak przyjemnie jak wchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Mozna nosic majtki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można nosić majtki , przed obchodem tylko trzeba zdjąć bo tam zajrzą na obchodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
No moja kuzynka jak rodzila w 2010 nie mogla nosic majtek polozne kladly podklady na lozku pod nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
Witajcie dziewczyny, ja jak zwykle co jakiś czas się uaktywniam, jestem obecnie w 32 tygodniu i zaczynam już powoli myśleć o tym co mnie czeka za parę tygodni w Wejherowie. Uaktywniły się już jakieś mamy z terminem w pierwszym tygodniu czerwca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
Paulina dziś już po :) wszystko ok, reszte może niech sama napisze, ale nie rodziła w Wejherowie tylko w Kartuzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
ej to kto jest jeszcze z terminem na kwiecień? ja mam termin na wtorek, jestem niesamowicie zniecierpliwiona i rozdrażniona, wszystko mnie denerwuje, jakbym była przed okresem już od wczoraj :/ skurcze przepowiadające cały czas, czasem nawet co 3-5 minut trwające po kilka godzin i chyba to mnie najbardziej wkurza że jeszcze się to nie skończyło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczyny, jestem po. Maja urodziła się 11.04.2014 o 16:25. Waży 3700g i 55 cm. I rodziłam w Kartuzach, bo w Wejherowie mnie nie przyjęli ze względu na brak miejsc. Polecam Kartuzy, opieka super. Oddział po remoncie, jak w hotelu. Mam pojedynczą salę z łazienką. Na porodówce bardzo pomagają. Mnie musieli wywoływać. Wiecej szczegółów, jak wrócę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co wejherowo takie zawalone , pierwszy raz słyszę aby nie przyjeli kogos;/ gratulacje Paulina i duzo zdrowia :) widizsz jak to jest z tymi terminami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
do porodu przyjmują, na patologii nie ma miejsca, ale to tak jak w całym trójmieście :/ mnie już szlag trafia, jestem niesamowicie rozdrażniona, bo skurcze przepowiadające nie dają mi żyć i tylko czekam czy coś sie rozwinie czy nie i znowu cisza i znowu skurcze... ehhh mam dosyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynia85
Cześć, jeszcze ja jestem z terminem na kwiecień, na przyszłą niedzielę. Bardzo zmartwił mnie ten brak miejsc. vanilia_cz, jaki masz plan gdy nie przyjmą Cie do Wejherowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
ale ja się nie wybieram na patologię ;) tak jak pisałam do porodu przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahhel
Hej dziewczyny. Ja jestem kwietniowa tylko że termin miałam na 09.04 więc jestem już 5 dzień po terminie... i nadal czekam... Paulina a Ty ile czekałaś po terminie by jechać do szpitala? Jechałaś sama czy miałaś skierowanie? A jak szpital w Kartuzach, są odwiedziny na sali czy w sali odwiedzin? :) Bo też myślałam o tym szpitalu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ja mam termin na 19 maja :) Dwa tygodnie temu spędziłam kilka dni na Patologii w Wejherowie, aktualne odpoczywamy i rośniemy :) Jutro wizyta u lekarza i zobaczymy co powie odnośnie porodu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo hustlazz :) witam kogoś o zbliżonym terminie jak ja :) mam na 17 maja - może się spotkamy :p jadę do lekarza w czwartek i już nie mogę się doczekać co powie - może mój mały będzie chciał wyjść wcześniej, strasznie mi daje w kość ostatnio :D A jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rahhel, byłam dwa razy. Pierwszy raz miałam skierowanie od mojej p. Dr i to było 11 dni po terminie. Na sorze dokładnie mnie zbadali i lekarz stwierdził, że wszystko ok i nie ma potrzeby żeby zostawać w szpitalu i mam przyjechać na kontrolę za 2 dni. Przyjechałam za 2 dni, to była środa czyli już 13 dni po terminie. Od razu powiedzieli że nie ma miejsc i na pewno mnie nie przyjmą. Tylko z porodem. I pojechałam do Kartuz. Tu byli bardzo zdziwieni. Żaden szpital nie może odmówić. I dobrze, bo tu jest super. Mam pojedynczy pokoj z łazienką. Są też i podwójne bez łazienki. Zależy jak się trafi. Odwiedziny w pokojach, wszyscy bardzo mili i uczynni a sam oddział po remoncie jak w hotelu. Niestety miałyśmy dziś wychodzić, ale mała ma wysokie crp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na patologii dostałam 2 razy sterydy dla małego no j luteine. Teraz biorę cały czas luteine, została jeszcze jedna paczka i wtedy kto wie co będzie dalej .;) a pierwszy termin z miesiączki tez mam na 17 maja. ;) samopoczucie wporzadku, tylko coraz ciężej cokolwiek robić, bo mam dosyć duży brzuch. a jak u Ciebie na_maj ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahhel
Paulina dziękuje za odpowiedź. Mój ginekolog pracuje akurat w Kartuzach i jak coś mam iść do szpitala po świętach od razu co będzie 12 dzień po terminie więc tam nie powinni mi robić problemów chociaż ufam że do świat się coś wydarzy ;-) aczkolwiek trochę się boję chodzic teraz bez opieki i sprawdzenia czy jest wszystk ok :-) więc trzeba będzie w tym tygodniu iść gdzieś na KTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rahhel, a jak nazywa się Twój ginekolog? Na prawdę nie zastanawiaj się, tym bardziej, że masz w Kartuzach swojego lekarza. Mam porównanie z Wejherowem, bo lezalam tam 2 dni na patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahhel
Paulina mój lekarz nazywa się dr G.Piskulak :), gdy zaczynałam kiedyś do niego chodzić pracował jeszcze gdzieś indziej i nie patrzyłam akurat na to i dlatego wybrałam Wejherowo, ale ogólnie dużo się słyszy że tam przeludnione trochę jest... Najgorzej mąż się martwi o załatwianie z rejestracją dziecka bo trzeba kawałek jechać ale coraz bardziej myślę o tym szpitalu, bo chce mieć chociaż psychiczny spokój, a nie wszystko na wariata... Życzę Wam dużo zdrówka i obyście wyszły jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dr Piskulak, to się w ogóle nie zastanawiaj :-) Ja też właściwie przyjechałam tu ze względu na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Witajcie dziewczyny, u mnie 37 tc, coraz ciężej się ruszyć, ale już niedługo:)) Czy Wam też tak puchną nogi? Wiem że to normalne, ale u mnie dochodzi do tego waga i trochę się niepokoję. Wyniki i ciśnienie mam w normie. Byle do 6 maja:) Dziewczyny jaki wózek polecacie?:) Mam straszny dylemat, za duży wybór. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahhel
Paulina dziękuję za odpowiedź :) chociaż trochę jestem bardziej spokojna ;) bo przez to czekanie jakoś łatwiej mnie zirytować... Jutro podjedziemy gdzieś na KTG by sprawdzić czy jest wszystko w normie i będziemy czekać dalej :) bo co innego pozostaje ;) a po świętach o ile się mała nie zdecyduje pojedziemy do szpitala ale do Kartuz. Jeszcze muszę się zastanowić co będzie jak akcja się zacznie nagle w tym tygodniu czy jechać do Wejherowa czy do Kartuz gdzie jest o wiele dalej... Co do opuchlizny to od dłuższego czasu się z tym borykam. Z tym, że mi nie schodzi po odpoczynku i mam jedną stronę ciała bardziej opuchniętą niż drugą i dlatego biorę na to lekarstwa... a opuchlizna niestety naturalna rzecz i dość męcząca bo wiosna taka ładna a mi nogi w buty nie wchodzą ;) jedną parę na szczęście sportowych miałam o rozmiar większych i tylko one pasują... Chciałoby się coś ładnego założyć a tu się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Oj tak:) wlasnie moje problemy z obrzekami nog zaczely sie od szukania wygodnych butow, mimo ze duzo wypoczywam opuchlizna nie schodzi a buty... za male:) mozna sie wkurzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikin
Cześć :-) u mnie się rozkręciło w końcu i 9 kwietnia urodziłam synka ;-) do szpitala trafiłam przed 5 rano i się okazało że przyjmują nagłe przypadki bo szpital przepełniony ale miałam skurcze co 5 minut i jak się okazało rozwarcie na 5 cm i od razu na salę porodową :-) obsługa jak najbardziej super mój lekarz też do mnie zajrzał i zbadał ale kończył już prace a ja urodziłam dopiero przed 14 bo mały nie chciał wyjść nacinają tylko jeśli potrzeba dają gaz na sali porodowej jest tylko jedna rodząca łazienka do dyspozycji :-) na sali po porodowej są po dwie osoby :-) w razie pytań moge odpowiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkarumia
Witam 11 04 zaczęły odchodzić mi wody pojechaliśmy do wejherowa i od razu trafiłam na patologie. Rozpoczęły się skurcze i córcia urodziła się po kilku godzinach. Czekałam chwilę na wolne miejsce na porodówce bo obłożenie było spore. Opieka położnej w czasie porodu super dostałam podtlenek azotu do wdychania. Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem szpitala to ja polecam wejherowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahhel
no i poki co lezymy na patologii ciazy w Wejherowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynia85
Cześć, Rahhel a ile jesteś po terminie? Czy planują wywoływać przed świętami? Co mówią lekarze? Jak tam z miejscem? RZeczywiście tak dużo kobiet na patologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×