Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość Pomocyyyyyyyyyyy
Czesc dziewczyny, na poniedziałek mam termin porodu i jako szpital wybrałam Wejherowo. Dzwoniłam tam dwa razy i za każdym razem dostałam inną informację odnośnie pokoju jednoosobowego poporodowego. Możecie mnie oświecić ile w końcu kosztuję?;) bo raz dostaję informację , że koszt 350 lub 500 za cały pobyt a raz mnie poinformowano, że za dobę. I oczywiście kiedy ho się rezerwuje. Ratunku !;) szukałam na forum, ale tego jest tak duuuużo, że nie mogłam znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo masz pokoj 1 osobowy z lazienka za 500zł albo bez lazienki za 350 nie rezerwuje sie wczesniej, jak juz bedziesz w szpitalu w sumie jak juz zacznie sie porod mowisz ze chcialabys taki i taki pokoj i jak bedzie wolny to zarezerwuja Ci go, cena nie jest za 1 dobe nie pamietam dokladnie ale chyba do 5 dob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schodzi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Witajcie, Czy któraś mamusia wie moze jak obecnie wygląda porodówka w Wejherowie? Czy dużo jest rodzących? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama13
Mam nadzieję że mały tam ruch, bo na dniach się wybieram a że mam blisko to nie uśmiecha mi się szukanie innego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynia85
hej, rodziłam 29.04 i czekałam na miejsce. Natomiast 28.04 było pusto. poród miałam naprawde ciężki ale opieka doskonała :-) uratowali mnie i dziecko. szczerze polecam szpital!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az strach sie bac drugi raz byc w ciąży jak się czyta ze "uratowali mnie i dziecko" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Bylam w sobote i polozna powiedziala ze jest spokojnie. Majowamama13 ja tez sie wybieram:-) termin mam na dzis ale jest cisza:( corcia chyba woli w brzuszku, a mama juz sil nie ma. Chcialabym juz:) a najlepiej to byc juz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu cicho ostatnio. Mi zostało 11 dni do terminu i już nie mogę się doczekać ale tak czuję że synek przetrzyma mamusię dłużej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
A ja na dziś termin, ale jest póki co ciszaaaaa. Boję się jak cholercia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama13
Termin mam na 12.05 jak na razie synkowi dobrze w środku :) a mamie z każdym dniem ciężej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Majowamama13 oj doskonale Cie rozumiem. Dzis dodatkowo nogi mi spuchly, zreszta cala jestem spuchnieta, czuje sie jak paczek w oleju:D Czy Wy tez tak panikujecie przed porodem? Ja mam mega stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama13
Ja od jakiś 3 tygodni puchnę... stres jest i wyczekiwanie straszne chciałoby się już być z dzidzią w domu i mieć wszystko za sobą. To moje drugie dziecko ale córkę od początku wiedziałam że będę mieć przez cc, łożysko centralnie przodujące. Tym razem raczej naturalny poród więc wiem co mnie czeka tylko z teorii... ale miejmy nadzieję że strach ma po prostu wielkie oczy i że nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynia85
Cześć Dziewczyny, naprawde nie ma się czego bać. Podczas porodu zawsze ktoś z Tobą jest. Sale super zaopatrzone. Lekarze są bardzo profesjonalni, położne bardzo pomocne, potem na położnictwie ze wszystkim przy maluchu pomogą, zaopiekują się, przyniosą mleko lub środki przeciwbólowe. Pokażą jak karmić. SZczerze polecam Wejherowo we wszystkich aspektach. Ja też strasznie się bałam, nie wiedziałam czego się spodziewać a w koncu wszystko dobrze się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Mam nadzieję że też tak będę mówiła. W sobotę byłam na sorze myślałam że się zaczęło (regularne skurcze co 5 min), trafiłam na przemiłą położną, niestety lekarz który mnie badał zachował się bardzo chamsko... Mocno mnie to dotknęło i zniechęciło, po prostu boję się że znowu spotkam tego typa podczas porodu i już się stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo123
Witam ja tez zamierzam rodzic w wejherowie termin mam na 14.05 jeszcze zadnych uciazliwosci nie doznalam tego typu jak opuchniec skurcza znan tylko tego z łydki :) az strach pomyslec jak wszystko sie skumuluje na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama13
Byłam dzisiaj u ginekologa i synek nie ma zamiaru opuszczać brzucha ;) na razie dostał czas do 17.05 i zobaczymy czy się namyśli. Jeżeli chodzi o poród to lekarz mnie uspokoił że z porodem nikt nie będzie mnie odsyłał do innego szpitala :D i że rzeczywiście była sytuacja ciężka na oddziale patologii i odsyłali. A spowodowane to przeciążenie było remontem oddziału w Redłowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, po urodzeniu dziecka pobierają krew z pięty na badania genetyczne. na jakie choroby sa te badania??? czy jest wsrod nich mukowiscydoza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monitta- pewnie trafilas na Sadowskiego? Tez mnie przyjmowal, jest ohydny. Wogole nie powinien pracowac z ludzmi. Obrazony na caly swiat. Wtedy tez zaczelam sie zastanawiac aby jechac do Gdanska ale bylo juz za pozno. Ale na porodowce trafilam na przemila polozna p.Ewe , a szyl mnie Wajlonis. Przemily i zartownis .Ale wtedy bylo mi juz wszystko jedno, bo mialam corcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ordynator trzyma kogos takiego jak Sadowski chyba nikt o nim pozytywnego slowa nie powiedzial Chmylko to jest lekarz z powolonia a Sadowski pelni te funkcje jakby za kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama13
No niestety Sadowskiego dali na miejsce Wajlonisa w przychodni więc po pierwszej wizycie u niego zaczęłam szukać innego ginekologa. W sumie byłam u niego dwa razy był to dla mnie mega stres ale na szczęście odnalazłam gabinet Wajlonisa :D i reszta wizyt to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Od maja 1994 roku wszystkie noworodki urodzone w Polsce objęte są obligatoryjnymi badaniami wykrywającymi fenyloketonurię i wrodzoną niedoczynność tarczycy (hipotyreozę). Od czerwca 2009 wszystkie noworodki objęte są badaniami w kierunku mukowiscydozy. Od stycznia 2010 roku wszystkie noworodki urodzone na terenie województw: mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i warminsko-mazurskiego objęte są badaniami wykrywającymi choroby związane z wadami metabolizmu. Od 2002 roku dzięki Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy noworodki podawane są badaniom przesiewowym w zakresie wad słuchu." znalazłam taki opis jednak w książeczce zdrowia sa wpisy tylko dot.tarczycy,badania sluchu i fenyloketonuri wydaje mi sie ze nawet pytałam o mukowiscydozę i jej nie robią bo za drogo. piszcie skargi na Sadowskiego innej drogi nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monitta0312
Witam mamusie, Urodzilam dzis coreczke. Opieka, lekarze, polozne same anioly z calego serca polecam ten szpital. Pytajcie o co chcecie w miare mozliwosci odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monitta gratulacje zdrowka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama13
Gratulacje Monitta0312 ! My jeszcze czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Gdynia
Monitta gratulacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama13
Dzisiaj byłam w szpitalu bo małego nie czułam ale on na szczęście tylko jakiś leniwszy się zrobił ;) I miłe zaskoczenie, weszłam od razu na ktg, po zapisie czekałam ok.5 minut i już mnie badał bardzo sympatyczny i rzeczowy lek. Grabowski :D wszystko dokładnie opisywał pokazywał na monitorze, tłumaczył i jak coś będzie niepokoić to przyjeżdżać. Tak więc mam nadzieję że jak już będę rodzić że będzie równie miła obsada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam Grabowski jest mily pewnie dlatego ze szkolil sie przy Chmylko poza Sadowskim pozostali lekarze ze szpitala sa naprawde ok wiem bo niestety lezalam pare razy na patologi i poznalam ich wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
Dziewczyny wiecie jakie sztuczne mleko podaja dzidzi w szpitalu jak matka nie moze karmic piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×