Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krista26.5

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU KTO MI DORADZI

Polecane posty

Gość agatapyskata
a co z ubezpieczeniem szyb? kto ma i w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrini
Przy wyborze ubezpieczyciela zazwyczaj kieruję się firmą, która jest najlepiej dopasowana do moich oczekiwań i zniżek jakie oferuje. Tym razem wyszło mi najtaniej w generali i do nich niedawno przeszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysokość składki jest ustalana indywidualnie i jest uzależniona od wielu różnych czynników (m.in. wieku kierowcy, roku produkcji samochodu itp), dlatego na taki sam pojazd każdy może mieć inną wysokość składki. Zachęcam do skorzystania z naszego kalkulatora: http://link4.pl , dzięki któremu można wyliczyć dokładną wysokość składki, a dodatkowo za zakup polisy online można uzyskać 7 proc. zniżki. Najlepszą rekomendację cenową zapewnia nam raport Polskiej Izby Motoryzacji uwzględniający blisko 1000 cen w 14 polskich firmach. LINK4 uplasował się w nim na pierwszym miejscu jeśli chodzi o atrakcyjność oferty co oznacza, że oferujemy jedne z najlepszych stawek na rynku. Oferujemy OC, które bezpłatnie gwarantuje m.in.: naprawę pojazdu po wypadku na miejscu zdarzenia (jeśli jest możliwa, do 200 zł), holowanie pojazdu po wypadku do 100 km (niezależnie czy jesteśmy sprawcą, czy poszkodowanym), zapewnienie samochodu zastępczego do 3 dni w przypadku, gdy ubezpieczony pojazd uległ wypadkowi (także gdy jesteśmy sprawcą) lub został skradziony, pomoc w przypadku uszkodzenia opon (w tym: wymianę koła / naprawę na miejscu lub holowanie i pokrycie kosztów naprawy w warsztacie do 2 tys. zł), a także pomoc informacyjną oraz bezpłatnie Zieloną Kartę. Pozdrawiam, Ekspert LINK4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się udało dobrą ofertę znaleźć w http://www.helios-ahu.pl/ porównali mi kilka firm, więc mogłam sobie wybrać odpowiednią ofertę pod kątem cenowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Świderski
Witam, Przy wyborze ubezpieczenia, warto znać rankingi dotyczące ubezpieczycieli dla poszczególnych miast. Dzięki temu nie przepłacimy i znajdziemy coś znajdującego się w zasięgu naszego portfela. Polecam uwadze Państwa rankingi dostępne na Mfind http://www.mfind.pl/abc-zakupu/najtansze-oc-gdzie-kupic, a także inne ciekawe materiały udostępniane w witrynie. Pozdrawiam, Kamil Świderski - Mfind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wybierz się do brokera ubezpieczeniowego, np. http://www.ptdfinanse.pl/ - można się też poradzić telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdźcie sobie ofertę sygma banku, sama mam tam wykupione ubezpieczenie. Można wybierać z 3 wariantów. Jest pakiet XXL obejmuje on ochronę na terenie całej Europy i pomoc w podróży , z kolei wariant XL opłaca się osobom które jeżdżą tylko po Polsce. wszystko zależy od tego czego potrzebujemy czy opłaca nam się większy czy mniejszy pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudii ten kalkulator który polecasz porównuje ofertę 16 towarzystw, lepiej porównaj sobie też na innych , np. kalkualtor CUK porównuje oferty 30 - stu firm.Zawsze będziesz miała szersze rozeznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
warto porównywać ubezpieczenia, no i wybrać najlepszą ofertę, ja zanim zdecydowałam się na Sygmę po tym jak uprzednio sprawdziłam też kilka innych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
789456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin C
Radzę trzymać się z dala od MTU. Nie będę tutaj opisywać przypadku mojej siostry, jest masa podobnych negatywnych komentarzy w sieci. Wybierzcie cokolwiek innego, ale nie MTU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam ubezpieczenie z Warty albo z Hestii np. A dlatego,że wiem iż mają naprawde solidną pomoc drogową ( tutaj więcej o niej http://www.pomoc-drogowa-kielce.pl/ ). Moj brat z nimi współpracuje, mial ze 3 stłuczki w ostatnim czasie i oni okazali sie niezawodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czym jest lepsze od innych? Ja już mam swojego faworyta, ale nie chcę sugerować ( z przeliczeń na porównywarce cuk mi wyszło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eserra
Ja z MTU przeszłam do Generali i jak dotąd decyzji nie żałuję. Cenowo wychodzi korzystnie, i nie mam z nimi żadnych złych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Clsk w Uni Car Dwa. Ubepzieczenie generlanie jest „szyte na miare” i bardoz fajne. Poza tym jak się jednoczesnie w tym samym miejscu bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te czynniki które wpływają na cenę polisy o których mówisz, świetnie widać jak porównasz sobie ceny OC na kalkulatorze Cuk. Nie trzeba czytać artykułów żeby się dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ubezpieczyć samochód w KredytyImpet. Samochód ubezpieczony w tej firmie mam bardzo długo i nie ma z nią problemów. Czesto zdarzają mi sie skłuczki i kolizję. Odszkodowanie wypłacają bardzo szybko.. Jak dla mnie to najlepszy ubezpieczyciel w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź jeszcze poważnie pomyśl ogólnie o ubezpieczeniu na wypadek zaistnienia wypadku/kolizji, jak zwał tak zawał podchodzącego pod wypadek komunikacyjny. Ja nie zadbałam o to odpowiednio...okazało się, że http://www.zco.com.pl/ musiałam z usług tej firmy korzystać, bo ubezpieczyciel mi milion kruczków pokzaywał, żeby tylko mi nie wypłacić pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ed194
Zależy też dokładnie jakie ubezpieczenie ,ale ja na przykład wykupiłem jedno z ubezpieczeń sygmy i jestem zadowolony ,mogę spokojnie jechać w dłuższe trasy i tak naprawdę jestem spokojny awarii się nie boję no może wypadku gdyby mi się coś stało ale to już sprawa losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy solidna firma jak wywalisz komus dzwona to on dostaje z twojej polisy kase a jak do ciebie ktos walnie to ty dostajesz z jego polisy ot cała sprawa polis no chyba ze masz AutoCasko a to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ed194
Dlatego ja oprócz ubezpieczeń jeżdżę ostrożnie co prawda posiadając bezpieczniej w drodze na przykład czuję się pewniej ,ale lepiej uważać po co pakować się w kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inter Car
Jeśli szukasz ubezpieczenia samochodu to zapraszam do kontaktu z naszą firmą Inter Car intercar info pl. Oferujemy szereg usług finansowych dla kierowców. Duża oferta usług i nasze doświadczenie gwarantują zadowolenie z wybranej polisy. Tel. kontaktowy 508 329 623.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facio007
Ja również polecam Ci sygme dodatkowo najlepiej ,że mają i stronę internetową i infolinię a także oddzielną stronę do ubezpieczeń więc jak ktoś nie ma czasu na placówki to jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem ubezpieczenie w pakiecie jak kupowałem auto w uni car dwa. Takei oferty są najlepsze bo masz wszystko all in one. Od zewnętrznych ubezpieczycieli nie brałbym na pewno niczego bo jest to nieopłacalne po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvervotingpen1970eugfl
Mi się wydaje, że w generali maja fajną ofertę. sama od dłuższego czasu korzystam z ich usług, raz likwidowałam szkodę i muszę przyznać, że jak do tej pory jestem zadowolona. Jasne http://ejurl.us/gRtP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunapelcomp1976ikssv
L.gaga twój post "pachnie" reklamą A tak na marginesie to korzystałam z kalkulatora na stronie CUK u i wybieram się tam, żeby kupić OC, więc takie posty jak twój nie są potrzebne. Jeśli faktycznie ktoś tam kupował polisę, to mam pytanie - czy po roku może stwierdzić, że to była dobra decyzja? Agentom ubezpieczeniowym za odpowiedzi dziękuję - nie interesują mnie. Jasne http://fancyurl.altervista.org/21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaniaFinanse
Zapraszamy do biura mieszkańców Cieszyna i okolic. Specjalizujemy się w doradztwie produktów ubezpieczeniowych. W trosce o dobro i potrzeby naszych Klientów staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Każdego traktujemy indywidualnie, dopasowując jak najkorzystniejszą ofertę. Dzięki współpracy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi nasze przedsiębiorstwo z roku na rok zdobywa coraz to większe uznanie i poszerza grono stałych Klientów. Zapraszamy na stronę kaniafinanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×