Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krista26.5

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU KTO MI DORADZI

Polecane posty

13 godzin temu, IrisM napisał:

PZU jest przereklamowane. Z resztą teraz jest tak duża konkurencja, tyle opcji, że warto się rozeznać. .Ja korzystam z usług agenta ubezpieczeń z TwoiAgenci.pl i on mi zawsze przedstawia różne opcje do wyboru i doradza, co się opłaca na dany moment. Można też skorzystać z porównywarek, tak jak tu piszą inni. Ale dobrze, jest jak ktos podpowie

PZU nie jest takie złe, ale też polecam poradę agenta ubezpieczeniowego, np. TwoiAgenci.pl. Bardzo profesjonalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnio udało złapać super promocję, kupiłam OC+AC w kalkulatorze mfind i dostałam 100 zł cashbacku więc w sumie wyszło jeszcze taniej, wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Noska92 napisał:

Mi się ostatnio udało złapać super promocję, kupiłam OC+AC w kalkulatorze mfind i dostałam 100 zł cashbacku więc w sumie wyszło jeszcze taniej, wszystko poszło bardzo szybko i sprawnie. 

Fajna sprawa. Ogólnie warto porównywać ceny ubezpieczeń w takich kalkulatorach, też ostatnio skorzystałam właśnie z mfind i zaoszczędziłam całkiem przyjemną kwotę, a skoro teraz mają jeszcze tę akcję z cashback, to w ogóle mega sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobra oferta, muszę ją sprawdzić bo właśnie stoję przed wyborem ubezpieczenia. A czy w tym mfind można załatwić wszystko online? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłam wszystko online, więc da się, jeśli będziesz miała jakieś pytania bądź wątpliwości możesz zamówić tam rozmowę z Agentem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vivus ma teraz ciekawa ofertę z beesafe. Jak weźmiecie u nich pierwszą pożyczkę, która jest darmowa nawiasem mówiąc i potem wykupicie OS samochodu na beesafe to otrzymujecie cashback 200 zł na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2021 o 22:46, Eilllka napisał:

To dobra oferta, muszę ją sprawdzić bo właśnie stoję przed wyborem ubezpieczenia. A czy w tym mfind można załatwić wszystko online? 

Zapraszam na ubezpieczeniatzu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NatalieC napisał:

Vivus ma teraz ciekawa ofertę z beesafe. Jak weźmiecie u nich pierwszą pożyczkę, która jest darmowa nawiasem mówiąc i potem wykupicie OS samochodu na beesafe to otrzymujecie cashback 200 zł na konto

Też widziałem na ich stronie właśnie. OC mi się kończy i może to dobra opcją. Wystarczy wziąć pożyczkę Vivus - wypłacić minimum 1000 zł w czasie trwania promocji, który jest podany w wiadomości e-mail. A na stronie beesafe.pl wpisać numer pożyczki zaciągniętej w trakcie trwania promocji w Vivusie. Jest na to 3 miesiące, więc mam czas wszystko na spokojnie załatwić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×