Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krista26.5

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU KTO MI DORADZI

Polecane posty

Gość ditertuhe1978cpsfe
Gdzie ubezpieczacie swoje auta? Jaką firmę polecacie i dlaczego? Mam do wyboru kilka,w tym allianz, który poleca mi koleżanka. Ale ona tam pracuje, wiec to się nie liczy. Wolę niezależne opinie W necie nie ma też za dużo opinii - http://autoklub.com.pl Dzięki z góry. Jasne http://www.daate.eu/d9an

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deomeverqui1970knebg
Mi się wydaje, że w generali maja fajną ofertę. sama od dłuższego czasu korzystam z ich usług, raz likwidowałam szkodę i muszę przyznać, że jak do tej pory jestem zadowolona. Jasne http://56.vc/z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszczu_
Ja osobiście wybieram sygmę daje mi po prostu to czego oczekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ubezpieczać, to tylko z pomocą profesjonalistów. Polecam skontaktować się z ludźmi ze strony taniapolisa.com.pl, którzy doradzą wam najlepszą ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do biura mieszkańców Garwolina i okolic. Specjalizujemy się w doradztwie produktów ubezpieczeniowych. W trosce o dobro i potrzeby naszych Klientów staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Każdego traktujemy indywidualnie, dopasowując jak najkorzystniejszą ofertę. Dzięki współpracy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi nasze przedsiębiorstwo z roku na rok zdobywa coraz to większe uznanie i poszerza grono stałych Klientów. Zapraszamy na stronę ubezpieczeniagarwolin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszczu_
Ciekawe ,ale ja jednak zostaję przy sygmie ,lata doświadczenia i zero nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasza
Zamiast kierować się ceną, lepiej zwrócić uwagę na warunki ubezpieczenia i na obsługę klienta. To co pięknie wygląda w reklamie w rzeczywistości może okazać się zupełnie inaczej, dlatego prawie nigdy tanie nie jest dobre. Ja mam ubezpieczenie w generali, uważam ze to rzetelna firma dbająca o swojego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszczu_
Kieruje się nie tylko ceną to tylko w tym przypadku tylko dodatkowy plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasza ma rację. Dodam od siebie, że inaczej też wygląda ubezpieczenie nowego i starego samochodu - w starym aucie na przykład można sobie darować autocasco. Inaczej też wygląda ubezpieczenie auta wziętego na kredyt - tutaj często AC jest wymagane. W tym artykule: http://zakupsamochodu.pl/ochrona-nowego-samochodu/ jest to bardzo fajnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edmundfffff
Musisz sprawdzac konretne ceny i zakresy, ogolnie OC i AC maja podobne wszystkie TU. Najlepiej brac w pakiecie. Z tego co obserwuje to warto w Avivie czy w PZU, sprawdzone firmy. Zerknij na forum Comperii, oni maja sporo dyskusji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdithA2
Teraz z tego co mi wiadomo troszkę się w sygmie pozmieniało ale na pewno nie na minus :) polecam zerknąć na ich stronę i samemu przejrzeć ,ocenić ,wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszczu_
No na plus na plus zobaczymy co jeszcze wkrótce zmieni się na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamperan
Możesz zrobić sobie kalkulację w Liberty - https://www.lu.pl/ Masz tam kalkulator, nam wychodziło najtaniej, ale wiadomo - najlepiej porównać stawki kilku firm jednego dnia i na tej podstawie podejmować decyzje. Bo jeśli rozciągniecie te porównania w czasie to mogą nie być wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdithA2
Co jakiś czas coś dodają i wkrótce może coś dodadzą albo zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rzeczpospolitej było ciekawe zestawienie porównywarek i multiagencji.Wychodzi na to że największą ofertę ma Cuk. Pod uwagę brano wiele czynników np. zakres ubezpieczeń, ilość TU w ofercie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna394
Tylko problem w tym,że obenie nie bierze się najtańszego ubezpieczenia ale powinno się wybierać sprawdzońą firmę, która posiada duże doświadczenie w tym zakresie. Osobiście polecam skontaktować się z doradcą .Tutaj jest możliwość aby zostawić swój kontakt: http://superpolisa.pl/ Doradca taki ma wgląd do wszystkich obecnie ofert ubezpieczenia i będzie w stanie wybrać dla Wa takie, które najbardziej odpowiada Waszym potrzebom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdithA2
W sygmie jest i tanio ale i też dobre ubezpieczenie ,wiadomo że nie chodzi o najtańsze ale w przypadku kiedy jest dobre to że jest tanie to jeszcze większy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubezpieczenia sa drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdithA2
No nie wiem czy znowu te kilkanaście złoty to na prawdę taki duży wydatek ,zależy może jakie w sygmie moim zdaniem nie są aż tak drogie ,są tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze korzystałam z usług www.rcu.pl , bez względu na to z jakiego ubezpieczenia chciałam skorzystać. Tak mi się spodobała współpraca z nimi, że ukończyłam doradztwo z zakresu finansów i ubezpieczeń i teraz współpracuje z nimi jako agent ubezpieczeniowy na bardzo dobrych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu punktach typu aso można to załatwić, np. w aso Matraszek, www.hondamatraszek.pl - mają naprawdę fajny ten pakiecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź tylko oc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Mnie akurat interesowało możliwie najtańsze ubezpieczenie OC. Najlepiej jest wybrać się w tym celu do tzw. multiagencji ubezpieczeniowych. Otrzymasz od razu od konsultanta porównanie wszystkich ofert ubezpieczeniowych dostępnych w TU. Osobiście zdecydowałem się na wykupienie ubezpieczenia przez nich http://polisadlaciebie.com. Większość moich znajomych w Warszawie ma przez nich wykupione OC i AC. Kontrolują umowę tak, abyś w nieprzewidzianych wypadkach otrzymał kompleksowe wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×