Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krista26.5

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU KTO MI DORADZI

Polecane posty

Gość gość
Ubezpieczenie samochodu jest bardzo ważną - jak nie najważniejszą sprawą. Dobrze przemyśleć wybór i porównać oferty dostępne na rynku. Polecam rozważyć skorzystanie z dobrej porównywarki, w której dostępnych jest wiele ofert ubezpieczycieli: https://confronter.pl/pl/porownaj/ubezpieczenia-komunikacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj wypełnić formularz przez najtaniejuagenta.pl. Mi to zajęło dosłownie parę minut ale nawet bym mógł poświęcić więcej ważne, że to jest tylko jeden formularz a mam info zwrotne od kilkudziesięciu firm, także miałem z czego wybierać i faktycznie teraz dopiero widzę jak bardzo przepłacałem za ubezpieczenie do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić portal ubezpieczamy-auto.pl faktycznie szybko sprawdzają te oferty i szybko przesyłają informację o stawkach w poszczególnych ubezpieczalniach. Ja przez nich załatwiałem OC plus AC i dużo lepiej na tym wyszedłem niż sobie to sam na własną rękę wcześniej wyszukiwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę mi zajęło zanim trafiłam na odpowiednią firmą, która oferowała dobre ubezpieczenie mojego samochodu. W końcu trafiłam na www.ubezpieczenia-komunikacyjne.com i polecam ich wam. Składki nie są duże a ubezpieczenie jest bardzo korzystne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie te porównywarki to nie wiem jak inaczej miałbym sobie sprawdzić składki w różnych firmach, musiałbym być zdanym na pierwszą z brzegu która akurat przyciągnie mnie ciekawą reklamą albo dużym billboardem. Ja korzystam z porównywarek i nie żałuję, jeszcze nigdy nie przepłaciłem na OC. Ostatnio bardzo sobie chwalę stronkę ubezpieczamy-auto.pl, przejrzysta, czytelna, widać wszystko czarno na białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze cenowo wypadaja naprawde dobrze. Jak jest w porównaniu z ASO ? Drożej czy taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria11
Tylko nie w Link4 ani PZU, te firmy stosują kruczki i przedłużają automatycznie umowę z dużo wyższą składką i nękają żądając zapłaty. Bardzo trudno od nich odejść albo płacisz w dwóch firmach. Reszta firm jest chyba w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubezpieczeniakrysia
Unikaj Link4 i PZU. U nich następna polisa jest dwa razy droższa a jak przegapisz wypowiedzenie nękają o opłacenie, nawet gdy w terminie wykupiłeś w innej firmie. Jest chory przepis-pułapka który te firmy wykorzystują i ludzie płacą dwa ubezpieczenia. Ja kupiłam drogą internetową ubezpieczenie samochodu w AXA jest taniej. Tylko uwaga AXA nie wypowiada poprzedniej firmy, to spory błąd. Opłacenie w terminie w innej firmie powinno być jednocześnie wypowiedzeniem. Zmienić chory przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze lepiej rzucić okiem na kilka ofert niż podpisywać umowę w pierwszej z brzegu. Pomocne są porównywarki online, w niektórych to nie trzeba nigdzie chodzić, można wszystko zdalnie załatwić. Mi się udało zaoszczędzić na OC znalezionym przez Rankomat – http://rankomat.pl. Polecam, szybko działają, weryfikują kilkadziesiąt różnych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek154
Polecam stronkę https://ubezpieczamy-auto.pl/ dobrze mają ogarniętą tutaj porównywarkę. Szybko można sobie prześledzić co w trawie piszczy jeśli chodzi o stawki w różnych firmach. Ja to się zdziwiłem jak duże potrafią być różnice w cenach w zależności od ubezpieczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI odpowiada jak funkcjonuje porównywarka https://kalkulator-oc-ac.auto.pl/ Można szybko załatwić temat, u mnie to trwało dosłownie parę minut, może kilkanaście jak sobie OC kupiłem. Szybkie wyliczenie stawek w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych, a potem już sam zakup polisy poszedł też online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza porównywarka OC, dosłownie wszystkich typów dostępnych na rynku, czy to dla zmotoryzowanych, czy właścicieli nieruchomości to rankomat.pl. O tyle dobra sprawa, że umowa elastycznie do rozwiązania w razie czego do trzydziestu dni. Sprawdzałem. Bardzo dobrze funkcjonuje ten serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulca
A tak konkretnie to które ubespieczenie OC jest najtańsze teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam się szczerze na ubezpieczeniach i udałam się do kancelarii brokerskiej www.adversum.pl. Tam wspólnie dobraliśmy ubezpieczenie i jestem z niego zadowolona. Korzystałam już z pomocy ubezpieczyciela po kradzieży i nie miałam żadnych problemów. Na pewno będą Ci w stanie doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowo oferty wszystkich TU po wypełnieniu jednego formularza dostajesz przez http://najtaniejuagenta.pl. Działa to dobrze, oszczędzasz na podpisaniu umowy online, a jednocześnie można elastycznie sobie dopasować pakiety OC i AC. Według mnie, jak zakup ubezpieczenia to tylko przez porównywarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszło mi ponad 200 złotych oszczędności na polisie, a na pierwszy raz online podpisywałem umowę przez http://kalkulator-oc-ac.auto.pl. Do tej pory zostałem przy tej porównywarce. Dobre miejsce miała w kilku rankingach, które przeglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berde

Ja zawsze korzystam z http://kancelariajn.pl/ Najlepsze ceny i świetne doradztwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo spełni mi się moje marzenie i wybiorę swój pierwszy samochód 😉 jednak cały czas się zastanawiam nad wyborem ubezpieczyciela. Sama nie wiem czy chcę żeby ojciec brał na siebie auto, chociaż jak mam zabulić kilka tysięcy za ubezpieczenie to nie ma chyba innego rozwiązania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeryf
1 godzinę temu, zołza10 napisał:

Niedługo spełni mi się moje marzenie i wybiorę swój pierwszy samochód 😉 jednak cały czas się zastanawiam nad wyborem ubezpieczyciela. Sama nie wiem czy chcę żeby ojciec brał na siebie auto, chociaż jak mam zabulić kilka tysięcy za ubezpieczenie to nie ma chyba innego rozwiązania ...

zgadza sie, kupono samochodu to jedno ale oplaty to inna sprawa... jestem kierowca od 3 lat bez zadnych przygod a place za oc ponad 3000 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspex

Jak tak sobie czytam, ze ludzie placa po 3tys za stare auta za ubezpieczenie to az mi się odechciewa auto kupować... Skoro oc potrafi wynieść kilka tysięcy a co np. z assistance? W przypadku używanych aut to jest bardzo wazna skladowa ubezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria
10 godzin temu, Gość aspex napisał:

Jak tak sobie czytam, ze ludzie placa po 3tys za stare auta za ubezpieczenie to az mi się odechciewa auto kupować... Skoro oc potrafi wynieść kilka tysięcy a co np. z assistance? W przypadku używanych aut to jest bardzo wazna skladowa ubezpieczenia...

Najwidoczniej lubią przepłacać, ja płacę o wiele mniej, a w dodatku wszystko załatwiłam przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek
3 godziny temu, Gość daria napisał:

Najwidoczniej lubią przepłacać, ja płacę o wiele mniej, a w dodatku wszystko załatwiłam przez internet.

jestem ciekaw gdzie takie cuda, chyba nie w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

@janek też mnie to ciekawi, bo aż brzmi nierealnie. Młody kierowca to zawsze = ogromne koszta

@daria u którego ubezpieczyciela korzystasz z usług ? Sama szukam czegoś na ten rok , chętnie sprawdzę coś nowego 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szym
19 godzin temu, Gość Aldona napisał:

@janek też mnie to ciekawi, bo aż brzmi nierealnie. Młody kierowca to zawsze = ogromne koszta 

zgadzam sie, mlody kierowca + stary samochód to jest takie combo że powala cena. Ale sa firmy które dużo lepiej patrzą na takie osoby :D

19 godzin temu, Gość Aldona napisał:

daria u którego ubezpieczyciela korzystasz z usług ? Sama szukam czegoś na ten rok , chętnie sprawdzę coś nowego 😛

Też sie ciekawie. Za miesiac mi sie konczy polisa i nie chce już płacić 3tyś :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2019 o 18:23, Gość szeryf napisał:

zgadza sie, kupono samochodu to jedno ale oplaty to inna sprawa... jestem kierowca od 3 lat bez zadnych przygod a place za oc ponad 3000 zł...

no właśnie, kupno auta to jedno, ale to ubezpieczenie to jak kula u nogi. Niby raz w roku, ale to ogromny wydatek !! 😕

Dnia 8.04.2019 o 10:46, Gość daria napisał:

Najwidoczniej lubią przepłacać, ja płacę o wiele mniej, a w dodatku wszystko załatwiłam przez internet.

No to pochwal się gdzie ! Poza tym nie bałaś się ogarniać takie sprawy przez neta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

@zołza10 dodatkowo większość młodych ludzi jeździ starymi autami, żadnymi nowymi z salonu więc niestety, odgórnie jesteśmy skazani na ogromne koszta. Ciekawe jakie warunki panują tam gdzie Daria to ogarniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo
17 godzin temu, zołza10 napisał:

no właśnie, kupno auta to jedno, ale to ubezpieczenie to jak kula u nogi. Niby raz w roku, ale to ogromny wydatek !! 😕

samo ubezpieczenie to jedno. ale spodkalem sie z tym ze chcacy dokupic assistance - odmowili mi. powiedzieli ze oferuja tylko dla smaochodow do 10 lat... szukam dlatego czegos innego.

 

17 godzin temu, zołza10 napisał:

No to pochwal się gdzie ! Poza tym nie bałaś się ogarniać takie sprawy przez neta ?

ja badam oferte youcandrive. maja ciekawa oferta dla mlodych kierowcow a w dodatku calkiem inaczej patrza na wiek samochodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×