Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krista26.5

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU KTO MI DORADZI

Polecane posty

W kwietniu muszę zapłacić za ubezpieczenie samochodu OC/AC/NNW. Szukam dobrego ubezpieczyciela ale po moich złych doświadczeniach z Proamą i Linkiem nie wiem na jaką firmę się zdecydować. Odradzono mi tez Hestię i Liberty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnol dziołszka
hdi,axa , alianz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriello77
Hmm, tak w ciemno to nie ma co wybierać bo każde ubezpieczenie jest zależne od marki, pojemnosci itp. Dlatego też sprawdź w porównywarkach np.: http://rankomat.pl/, ja ubezpieczalem za pomoca tego 2 samochody i kazdy u innego ubezpieczyciela. To wszystki jest indywidualna kwestia dlatego najlepiej sobie sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z miasta nad rzeką
Fajny, bo prosty ten kalkulator CUK. A czy w tej multiagencji ktoś na miejscu załatwiał może formalności? Faktycznie sprawnie poszło? Mam 2 letnie bliźniaki i niestety muszę je zabierać wszędzie ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koaalllaa
Hmm, nie wiem dlaczego odradzano ci liberty. Mam tam ubezpieczenie od 5 lat i nie miałem z nimi nigdy żadnych problemów. Z konsultantami idzie się dogadać, tłumaczą co i jak w przypadku szkody, z ubezpieczeniem się nie ociągają, a poza tym to chyba jedna z najlepszych ofert jeśli chodzi o ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam że Liberty mają dobrą ofertę, teraz mają chyba jakieś zniżki na auta używane. Niedawno ubezpieczyłam tam wprawdzie nie auto ale mieszkanie, wyszło taniej niż u innych i takie same warunki. Dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AG AG AG
Nie sugeruj się forum , likwidacja szkody w danej firmie dla rożnych klientów może być o 180stopni różna. Jeden klient z danej firmy TU będzie mega zadowolony a drugi , będzie miał pecha i nigdy nie powie dobrego zdania o tej firmie . Jak w życiu. Trzeba tylko czytać OWU aby wiedzieć za co i ile się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autynka
Myślę, że warto jednak spojrzeć sobie na opinie o różnych ubezpieczycielach, jeśli będą przeważać dobre, to też jest jakiś znak. Poza tym popytaj znajomych o dokładne doświadczenia z konkretnymi ubezpieczycielami. I co najważniejsze policz sobie sama składki, zawsze też warto porozmawiać z konsultantem. Ja też mam w LD i póki co jestem zadowolona z obsługi. Jeśli chcesz to rzuć okiem na to co proponują, na stronie możesz też obliczyć składkę - https://www.libertydirect.pl/komunikacyjne/oc-ac-standard-z-mini-assistance.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytycznaa25
Ja byłam po polisę w CUK. Jak przeliczysz w domu to sama zobaczysz jak szybko ten kalkulator działa.Co do obsługi w biurze to mnie bardzo miło obsłużono, przede mną było dwóch klientów, ale szło sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia_g
Ja tam nie ufam kalkulatorom. Przeliczając korzystałam ze stron ubezpieczycieli, bo to wydaje mi się najbardziej wiarygodne. A zdecydowałam się na Liberty. Znajomi zaproponowali mi zniżkę, a poza tym i tak wyszło najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.gaga
Też uważam, że warto chodzić do agentów ubezpieczeniowych w stylu http://www.cuk.com.pl/ Masz tam do dyspozycji 20 towarzystw ubezpieczeniowych. Z pewnością wybiorą Ci tam optymalne ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka_M
L.gaga twój post "pachnie" reklamą A tak na marginesie to korzystałam z kalkulatora na stronie CUK u i wybieram się tam, żeby kupić OC, więc takie posty jak twój nie są potrzebne. Jeśli faktycznie ktoś tam kupował polisę, to mam pytanie - czy po roku może stwierdzić, że to była dobra decyzja? Agentom ubezpieczeniowym za odpowiedzi dziękuję - nie interesują mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobiona
Mało istotne jaka firma. Kiedy dosięgnie nas nieszczęście wszyscy zaniżają odszkodowania. Sprawdź na http://www.fastlaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka01
Myślę, że warto sprawdzić w generali. Moja sąsiadka ma i jest bardzo zadowolona z ich warunków. Mówi, że przy likwidacji szkody nie miała żadnych kłopotów jak to zazwyczaj bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wykupywanie ubezpieczenia Generali przez internet jest łatwą sprawą? Ja rozmyślam nad całym pakietem.. niebawem kończy nam się ubezpieczenie więc czas pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaak79
A kupował ktoś z Was ubezpieczenie na auto w Generali przez internet? jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ubezpieczacie swoje auta? Jaką firmę polecacie i dlaczego? Mam do wyboru kilka,w tym allianz, który poleca mi koleżanka. Ale ona tam pracuje, wiec to się nie liczy. Wolę niezależne opinie W necie nie ma też za dużo opinii - http://autoklub.com.pl Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aautomaniaczka
Mi się wydaje, że w generali maja fajną ofertę. sama od dłuższego czasu korzystam z ich usług, raz likwidowałam szkodę i muszę przyznać, że jak do tej pory jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatapyskata
aautomaniaczka, kupowałaś przez internet czy agenta? likwidacja szkody ile trwała? sprawnie poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akademia mfind
Pamiętajcie, że nie można kierować się tylko opiniami o ubezpieczycielach, ale również sprawdzić, która firma jest najlepiej dopasowana do danych kierowcy i jego samochodu (różne firmy, oferują różne zniżki). Polecamy lekturę kilku naszych artykułów na ten temat na stronie www.mfind.pl/akademia. Znajdziecie tam m.in. ranking cen OC w poszczególnych miastach, porady dla młodych kierowców wykupujących OC i informacje o tym, ile możecie zyskać na bezszkodowej jeździe. Pozdrawiamy serdecznie zespół serwisu edukacyjnego Akademia mfind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karr
W CUK można polisę podzielić sobie na 11 rat, fajna opcja moim zdaniem jak się szuka ekonomicznych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figosz40
najlepiej sprawdzić sobie ofertę w porównywarkach - jedna z lepszych jest www.okurka.pl - gdzie mają ofertę od czternastu ubezpieczycieli w ponad trzydziestu różnych opcjach - samo oc, ac+ oc i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robercik79
faktycznie byłem na tym okurka i rewela jeżeli chodzi o ilość ofert! dzięki temu że zajrzałem udało mi się jeszcze taniej ubezpieczyć furkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaskowska98
Popieram ze zawsze mozna sie udac własnie do dobrego doradcy. Dlatego polecam Pana Macieja Trzmielewskiego jesli szukacie takiego doradcy w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×