Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krista26.5

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU KTO MI DORADZI

Polecane posty

Gość migoshh
MI osobiście bardzo pomogła jak kupowałem OC dla swojego Puntiaka - jak pieszczotliwie nazywam Punto – strona http://rankomat.pl, dużo ofert przeglądają, jest ich tam kilkadziesiąt więc małe szanse że te najtańsze stawki jakoś się ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjusz11
No w Rankomacie faktycznie fajnie to wygląda i ta porównywarka jest bardzo pomocna. Można sobie dokładnie wpisać wszystkie dane i kalkulator nam wskaże kwotę ubezpieczenia oraz pokieruje gdzie będzie ono najtańsze. Co pozwala na oszczędność. A jeszcze dziś czytałam, że od 2018 składki OC mają jeszcze być wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam dobrego ubezpieczenia OC . Ktoś wcześniej pisał, że jest morze pytań, nawet o pojemność silnika. Ba ! Pytają nawet o takie "pierdoły" jak kolor samochodu... Jakby to coś miało do rzeczy... Ja mam jeszcze trochę czasu , bo do kwietnia, ale mój facet ma ważne do 1 listopada, więc w najbliższym tygodniu musi zapłacić. Ostatnie 2 lata ubezpieczał w Link 4 i chyba tam pozostanie, a ja mam w MTU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chodzimy do takiego biura ubezpieczeń i tam nam bardzo miłe panie szukają najlepszej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leruaa
Nie wiem właściwie czy Toyota prócz fktu, że ubezpiecza auta po zakupie, czy wzięciu w leasing to czy przypadkiem osobno nie ma... ale chyba tak. Polecam sprawdzić, bo ToyotaBank zdecydowanie dba o swoich klientów. A teraz nawet i rabaty na nowy samochód można u nich uzyskać :) https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/finansowanie-nowa-toyota/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ubezpieczenie samochodu w Namysłowie w firme www.agencja-widex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzio525
Oprócz ubezpieczenia zawsze też należy mieć sprawdzoną pomoc drogową. Ja współpracuje z http://www.holowanie.rzeszow.pl/ bo zawsze dojadą szybko i w każdym przypadku oraz porze dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesior
Jak chcesz dobre ubezpieczenie to wybierz sobie PZU, mają naprawdę dobre ubezpieczenie AC, jeśli masz samochód, który chcesz tak ubezpieczyć, to moim zdaniem bardzo warto, szczególnie, że można wybrać pakiet, który pasuje idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie ofertę concordii, maja fajną ofertę, ja u nich ubezpieczam samochód i z odszkodowaniem nie robią problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naos81
Wszędzie byle nie PZU - to krętacze jakich mało, wziąć kasę za polisę są pierwsi ale już wypłacić po szkodzie - zapomnij - walczyłem pół roku i zawsze kończyło się na tym, że wliczali do kosztorysu to co im było wygodne (co nie brało udziału w szkodzie), to co powodowało, że kwota naprawy choć odrobinę ale przekracza 70% wartości pojazdu i co - szkoda całkowita. Banda złodziei, żeby odpisać jedno zdanie potrzebują niejednokrotnie miesiąc czasu. Zszargane nerwy, szkoda słów. Słowem - nie życzę najgorszemu wrogowi, jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji chętnie się podzielę - nie życzę nikomu takich przygód jakie ja przez nich miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swój samochód ubezpieczyłam w concordii i jestem zadowolona. Firma profesjonalna, przed podpisaniem umowy wyjaśniła mi wszelkie wątpliwości. Takich firm to dzisiaj naprawdę ze świecą można szukać. Osobiście uważam, że nie ma co trzymać się uparcie jednego ubezpieczyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek555
No to prawda, bo przecież firm ubezpieczeniowych jest na prawdę sporo i można bez problemu wybrać najlepszą. A do tego można jeszcze porównać wszystko w http://rankomat.pl/ co jeszcze jest lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester Kaźmierski
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naos81
Pewnie nie koniecznie pomogę, choć odradzenie czegoś czego nie polecam najgorszemu wrogowi też jest pomocą - szczerze odradzam PZU - miałem u nich AC i zrobili mi z lekko uszkodzonego samochodu wrak nie nadający się do jazdy - żadne argumenty do nich nie docierają - szkoda całkowita, umywamy rączki, pół roku walki, zszargane nerwy... długo by mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Expert Compensa
Zanim zdecydujemy się na firmę ubezpieczeniową, warto przemyśleć jaki zakres ubezpieczenia nas interesuje. NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpie-czenia AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dobrze przemyślałam zakres ubezpieczenia i wybrałam concordię bo dostałam naprawdę dobrą ofertę. Od kilku lat opłacam u nich ubezpieczenie auta i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maltese
Na rynku jest mnóstwo ubezpieczycieli. Pod kątem OC - nie ma za dużo trudności w wyborze - im mniej kosztuje tym lepiej. Ale jeśli chcesz mieć pełne ubezpieczenie komunikacyjne to już musisz szukać najbardziej Ci pasującego OWU. Ja od lat wykupuję takowe w PZU i jestem mega, mega zadowolona z warunków AC. https://www.pzu.pl/ubezpieczenie-samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze żeby potem firma nie robiła problemów z wypłatą odszkodowania :) To jest bardzo ważne. Ja tez polise mam w concordii i po stłuczce kasę mi szybko przelali. Problemów przy tym nie było żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA wysokie OC/ AC? Nie przepłacaj! Znajdz ubezpieczenie tańsze nawet o 517 zł. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł od razu kupić online lub u agenta. ---> www.ofertanaauto.pl ---> www.ofertanaauto.pl ---> www.ofertanaauto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to się z bratem ostatnio prześcigamy komu się uda znaleźć tańsze OC i na razie to ja wygrywam..hehe :) Mamy w sumie dość porónywalne parametry jeśli chodzi o staż, samochód itp. więc te OC nam wychodza podobne, ale jednak ja o te kilkanaście zł znalazłem tańsze. Polecam choćby porównywarki, sam szukałem przez http://kalkulator-oc-ac.auto.pl. Prosta w nawigacji strona, dobry kontakt z obsługą, można o wszystko dopytać nim się podpisze umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie zrobić porządny przegląd ofert nim już się na jakieś OC zdecyduje człowiek. Bo jednak mam wrażenie że firmy bazują na tym, że ludziom się nie chce sprawdzać i porównywać. Ja zleciłem takie porównanie na stronie http://kalkulator-oc-ac.auto.pl. Nic to nie kosztuje, a monitorują skłądki u kilkadziesięciu różnych firm, więc – mysz się nie prześliznie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dużo narzędzi w necie dzięki którym można odrobinę łątwiej tańsze OC znaleźć. Mi się podoba jak chodzi stronka http://kalkulator-oc-ac.auto.pl. Wsyzskto tu jest jasne i czytelne nie trzeba się niczego domyślać. Wpisujesz raz informacje o sobie, aucie, stażu i tak dalej a potem tylko przebierasz w wyliczonych już skłądkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja to staram się regularnie OC zmieniać jeśli ktoś mi zaoferuje tańsze składki. Skoro jest konkurencja, ofert nie brakuje więc trzeba z tego korzystać. Najlepiej mi się szuka polisy przez porównywarki, mam wypróbowaną na http://ubezpieczamy-auto.pl chociażby. Szybka, duża, prosta w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monister
Tu nie ma co doradzać, idziesz do jakiegoś przedstawiciela ubezpieczeniowego i wybierz najlepszą ofertę. Ja swoje ubezpieczenia komunikacyjne zawsze wykupuję w PZU, bo obok taniego OC zawsze mam dobre oferty na AC czy inne pakiety ubezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopka
Ja bym się nie sugerowała faktem najtańszej składki w przypadku ubezpieczenia samochodu. Ale taniej z firmy ubezpieczeniowej, która wywiąże się prawidłowo ze swoich zobowiązań, a także pomoże. Z własnego doświadczenia mogę polecić bank Toyota. bo mają nawet możliwość rozłożenia na raty takiego ubezpieczenia, co akurat może Ciebie zainteresować - https://www.toyotabank.pl/dla-kierowcy/ ... szczegoly/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem auta to skontaktuj się z http://kubinek.pl mnie bardzo fajnie doradzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to się z bratem ostatnio prześcigamy komu się uda znaleźć tańsze OC i na razie to ja wygrywam..hehe :) Mamy w sumie dość porónywalne parametry jeśli chodzi o staż, samochód itp. więc te OC nam wychodza podobne, ale jednak ja o te kilkanaście zł znalazłem tańsze. Polecam choćby porównywarki, sam szukałem przez kalkulator-oc-ac.auto.pl. Prosta w nawigacji strona, dobry kontakt z obsługą, można o wszystko dopytać nim się podpisze umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×