Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Kroptuska
Hey Mi beta wyszla 456 ale nie wiem czy to nie za mala, objawow nie mam jak i w 2 ciazy wiec dopiero czekam na wizyte gina...wg kalkulatora 14.12 termin, ostatnia @ 6.03, owu 17-18 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
Dziś zaczął mi się siódmy tydzień, a z rana na bieliźnie lekko brunatnie zabarwiony śluz :( Bardzo mało tego, ale przestraszyłam się już, w ciągu dnia jeszcze raz mi się pojawił. Tylko to naprawdę małe ilości... Nie wiem czy panikuję, czy powinnam już coś działać w związku z tym... :( A wczoraj beztrosko sie cieszylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak samo z tym śluzem w weekend, tzn, w sobotę wieczorem małą 2mm różową plamkę na bieliźnie a potem jeszcze przy podcieraniu brązowy śluz,....i do tej pory jest ok.. Jak masz możliwość to możesz skonsultować to z lekarzem... Ja się cały czas boję cieszyć, myślę, że dopiero po wizycie odetchnę trochę... Dzisiaj w pracy też miałam chwilę grozy, bo czuję, że mi coś leci.....jak ja się wystraszyłam, myślę pewnie krew....lece do łazienki z duszą na ramieniu, a tam biały śluz, normalnie myślałam, że zejdę dzisiaj ;P U mnie dziś dopiero 5tc4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella-galleria- nie mam pojęcia czy zobaczysz już serduszko, może dziewczyny bardziej się znają, ale życzę Ci żebyś już zobaczyła i usłyszała:) Ja wizytę będę miała w podobnym terminie bo w 6tc3d:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet jasne ze dam znac,jestem coraz bardziej zestresowana zamiast sie cieszyc. Sunflowersun jak sie czujesz???? Plamienie sie powtorzylo???? Mysle ze jezeli bylo malusienkie to spokojnie gdyby sie czesciej powtarzalo idz do lekarza powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchatka Kubusia
W 6 tygodniu widać już bijące serduszko :) U mnie zaczynają się chyba mdłości, drugi dzień już mnie muli. A w domu taki sajgon że nawet nie mam za bardzo jak posiedzieć na necie, wszystkie dzieci chore a jak dzieci chorują to wiecie jakie są marudne :( Wszystkiego dobrego grudniówki, odezwę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
anielica jestes przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na moje to jestes w ciazy. Dzisiaj spanie mnie znow lamie, czuje ciagle glod, czasem pobolewanie jajnikow, troche mdlosci. Mysle czy nie isc w czwartek do ginekologa. Bedzie to moj 6t1d. Mialam isc w przyszlym tygodniu, ale 1 ciaze poronilam i chyba sie wybiore w czwartek zeby skontrowlowac czy wszystko ok. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mój 30 dc cykle mam ok 31-32 dni wiec jak @ przyjdzie to najprawdopodobniej w czwartek, jutro rano powtórze z porannego moczu bo ten robiłam o 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
mi tez tak samo test wyszedl ,dwa dni przed okresem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielicaaaaaaa- ja tam cień różowej kreski widzę a test robiłaś przed @ i to po południu-----to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Anielica jeszcze bedziesz grudniowka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica jutro raniutko powtorka testu!!!!!! Puchatka wspolczuje chorych dzieci,trzymaj sie!!!! Fufa to my podobnie mamy obie po poronieniu i obie w 6t ;), ja bym poczekala jeszcze ze skanem ale zwyczajnie panikuje po ostatnim poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica jutro raniutko powtorka testu!!!!!! Puchatka wspolczuje chorych dzieci,trzymaj sie!!!! Fufa to my podobnie mamy obie po poronieniu i obie w 6t ;), ja bym poczekala jeszcze ze skanem ale zwyczajnie panikuje po ostatnim poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mogę się przyłączyć? :) Mam 30 lat i 2,5 roczną córkę. Na teście wyszły mi 2 grube krechy, termin wychodzi na około 4 grudnia. Codziennie pracuję, więc jestem trochę przemęczona i mam nie zbyt dużo czasu na siedzenie na necie. W wolnej chwili jednak chętnie do Was zajrzę:) Do lekarza na razie jeszcze się nie zapisałam. Nie mogę się zdecydować do kogo pójść. Jestem całkowicie spokojna, niczym się nie denerwuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po pracy jestem przemęczona, dlatego po pracy staram się jak najwięcej odpoczywać i relaksować się. Wiadomo nie zawsze się da, ale jak jest możliwość to trzeba korzystać :D Dzisiaj mam właśnie dzień lenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven- raczej mogłabyś umówić sie na cesarkę prowadząc ciążę w innym mieście. Moja koleżanka tak zrobiła. Ciąże prowadziła u swojego lekarza w innym mieście a niecałe dwa miesiące przed porodem umówiła się na wizytę u lekarza z kliniki- tak żeby zapoznać się z lekarzem, żeby lekarz poznał historię ciąży i ogólnie ją. Jeżeli planujesz rodzić tutaj to ja proponuję pokazać się na Parkowej ok. października. o-o Bułka- ja też mam zaparciai to takie pieruńskie ze nie pytaj. Wszystko mi smierdzi i nie mam apetytu. 0-0 Anielica- powtórz jutro test. Wg mnie to ciąża. Ja 1 dzien po okresie robilam super czuły i mi wyszedł negatywny. Dopiero dwa dni pozniej :) Trzymam kciuki Ja się w końcu umówila na wizyte. W piatek na 18 :) Licze że juz cos usłyszę. W pierwszej ciązy dokladnie w tym samym dniu ciąży robilam pierwsze usg i wszystko dobrze slyszalam :) Licze na powtórkę. o-o Poprawiam Liste. Nowe mamuski sie dopisywac :) ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... ........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna tilli-tilli...........30..........UK.................04.1 2...............3 anna84.............29.........Płock.............08.12................1 Haga82............31..........Kraków..........12.12..... ..........1(+ cpm) Raven32...........32......... ................. 14. 12 ? ..............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
bella-galleria ja tak jak Ty i fufa po pierwszym poronieniu samoistnym całkowitym - z pobytem w szpitalu bo grupa 0 Rh-... To było straszne przeżycie- kto przeżył ten wie... I dlatego teraz strach o każdy dzień... Dziś po pracy padlam- 2.5 godziny mocnego snu. Nie mm siły, żeby sobie nawet jedzenie zrobić, masakra. Podziwiam mamusie, które jeszcze po pracy muszą zająć się maluchem lub maluchami, jak Wy to robicie? :-) To moja pierwsza ciąża, która do tej pory była prawidłowa, więc drżę o wszystko, że względu na to co przeżyłam. Bella śluz był kilka razy w ciągu dnia ( zwykle po siku;-) ) Ale jest go bardzo malutko i bardzo jasny... Może niepotrzebnie panikuje. Dziś znów mi trochę podbrzusze przeszkadzało i lewy jajnik troszkę kuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunflowersun skarbie bardzo dobrze rozumiem co to jest poronienie!!!!nic nigdy nie bylo dla mnie gorszym momentem zycia,to byla planowana ciaza gdy po 2miesiacach staran powiedzialam m ze sie udalo plakalismy z radosci ale serduszko przestalo bic w 8/9tyg ;(;( Jezeli plamienie sie jeszcze powtorzy ja bym poszla na wizyte ale.zycze Ci wspanialej ciazy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
tak, jeśli plamienie sie spotęguje pójdę do lekarza, ja też bello życzę Ci spokojnej szczęśliwej ciąży i wszystkim dziewczynom :-) poronienia nie powinny się zdarzać, na szczęście czas leczy rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×