Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Monteblack ja za 2 mies też skończę 32 lata:-D. Czy któras z was zna już płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro czytac,praktycznie co druga str jedna z dziewczat odpada...Trzymaj sie Wiola!No ja 13 czerwca bede w 12tyg i 6 dniu:)Wczoraj mialam mala rodzinna imprezke i byl moj brat ze swoja dwutygodniowa coreczka.Istne cudo:)Tak bym chciala zeby malenstwo juz bylo z nami;)I oczywiscie cala familia pytala mnie co bedzie...Tak mysle czy tego 13tego bedzie juz cus widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack ja miałam usg w 11tyg 5 dzień i powiedziała mi że może określić płeć na 60 % powiedziała mi ale niewiem co o tym myśleć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack idę jutro do gin, a jestem w 11 tygodniu. Dam znać co widziałam bo jak ja zobaczę to Ty tym bardziej:) Juz sie nie moge doczekać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 987653135
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro :( monte - też tak po cichutku licze na to, ze zobaczymy już cokolwiek ;) jesli chodzi o ovufriend - sama prowadze tam kalendarz ciazy :) i oprocz kafe to pierwsza strona, na ktora wchodze od rana :) pozdrawiam mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezcie mi to wytlumaczcie : jak chodze na usg to mi pokazuje dokladny tydzien i dzien np jutro bedzie 12i1 i lekarz mowi mi ze wg usg jest tak samo jak wg miesiaczki. a jak patrzysz na jakims portalu czy cos i wpisuje date om to mi pokazuje 13tydz :D no to 12 czy 13!? :D jak wam mija weekend? :) u mnie caly czas leje deszcz no i ogolem jakos tak sennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12t i 1d oznacza, że 12 tygodni minęło i jesteś w 13. A ja mam nadzieję, że mój gin nie wygada się co do płci ;) bo my chcemy mieć niespodziankę w grudniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dziwi mnie to bo jak polozna wpisywala mi w karte date badania to spojrzala na ten swoj kalendarzyk i powiedziala no akurat 10tydz. gdzie wg usg byl 10tydz4dz ? no to wychodzi 11 tydzien a mam napisane w karcie 11 :P mowicie ze cos moze byc wiadomo juz w tak wczesnych tygodniach ;> ? ciekawe jak bardzo wiarygodny jest taki wynik 60% . Czy ktoras z was miala tak wczesniej i sie sprawdzilo?? ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka- bardzo mi przykro. Juz kilka dziewczyn odeszlo z tego forum, niestety. Ryzyko straty bedzie z reszta dziewczyn az do grudnia...Moze mniejsze z kazdym uplywajacym miesiacem ale bedzie. Mam nadzieje, ze za 2 razem uda Ci sie i podzielisz sie z nami radosna nowina. Ovufriend,kiedys zalogowalam sie ale strona kompletnie do mnie nie przemawia. MM- mysle, ze musisz poprosic lekarza aby nie zdradzal plci . Gorzej jak podczas badan w szpitalu, przed porodem, ktos niechcacy cos powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w karcie ciąży piszą (przynajmniej u mnie) skończony tydzień. U nas też brzydkawa pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciągle wspominam usg i widok, jak dziecko ruszało stópką :) Ciągle do mnie nie dociera, że jestem w ciąży. Mój kot już chyba coś wyczuwa, wszędzie za mną biega, układa mi się na brzuchu. Jak go nie wpuszczę do łazienki, to przeżywa rozpacz pod drzwiami. Słodki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, z medycznego punktu widzenia ważne są tylko te skończone tygodnie. To my tak sobie trochę dodajemy ;) Ja chodzę do mojej ginki ostatniego dnia tygodni i ona zawsze wpisuje ten skończony tydzień, a dla mnie np. 11 tc a 11t i 6 dni to duża różnica ;) Mój lekarz jest uprzedzony, że nie chce znać płci, no ale zawsze może się wymsknąć. Gorzej właśnie jak trafie do szpitala, czy do jakiegoś innego lekarza i nie zdążę go uprzedzić i będzie po niespodziance :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie tez nie dociera.Narazie waga stoi w miejscu, zero objawow, brzuch plaski. Chyba dopiero w pelni poczuje ciaze jak nie dopne spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym chciała przestać już rzygac , jutro zacznę 13 tydz a dalej wymiotuje dzień w dzień bez dnia przerwy wszystko mi śmierdzi brzydzi do tego budze się w nocy i nie mogę spać ;-( nie mam siły się zająć moja córeczka czuje że ja zaniedbuje , dobrze że mąż chociaż poświęca jej czas bo chyba serce by mi pękło gdyby tak chodziła jak sierotka i prosiła mama pobaw się ze mną chodź na spacer a ja ciągle bym mówiła że nie mam siły :-| prania mam tyle że nie miesci się w koszu ale już dzisiaj wrzuciłam trochę do pralki jutro jak zacznę prac to cały dzień ;-) eh ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze mi urosl brzuszek :D chyba bede olbrzymia skoro juz to widze ;p schudlam a nie moge dopiac swojej ulubionej bluzki :D dzieki za wyjasnienie :) no to juz moge sie cieszyc z 13tego tygodnia :] chociaz nie lubie tej liczby ;) to jeszcze tydzien i bedzie drugi trymestr :D a co do plci i lekarzy: moja siostra tez nie chciala wiedziec. i podczas badania lekarzowi sie wymksnelo: taka sliczna jak mamusia... :D a pozniej udawal ze nic nie powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia ja też jutro zaczynam 12tydz 1 dzień czyli 13 sty tydzień mam termin na 16 grudnia a widzę że ty na 15 każdy lekarz inaczej oblicza datę porodu w pierwszej ciąży u tej samej lekarki do pierwszego dnia OM dodawała 7 dni i 9 mies a teraz 5 dni 9 mies. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo...W ogole nie czuje juz teraz ze jestem w ciazy;) Choc dzis w nocy mialam jakies skurcze,tak jakby ktos mi lapal podbrzusze i sciskal z calej sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe odkrylam jak zobaczyc posty :D Sesilka nie wiem w jakim razie patrza na ta date porodu ... tzn wiesz u mnie moze byc roznie. wg usg i om jest 15 grudnia ale moj lekarz patrzy bardziej na usg poniewaz mialam nieregularne cykle(albo nie mialam wcale okresu przez 3do 6 miesiecy :P ) no i leczyl mnie clostybegyt'em bo juz bardzo chcielismy no i za drugim cyklem sie udalo ;) wiec ciezko zgadnac czy bedzie to tego 15 grudnia ;) narazie patrzymy na usg :)) mi to bez roznicy ! oby moje malenstwo bylo zdrowe! bo w koncu wyczekiwane ze ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal wymiotujesz? mi na szczescie przeszlo chociaz nadal spie jak susel... :D i caly czas jestem zmeczona ;) ogolnie mowiac mdli mnie jak napije sie mleka albo zjem cos z nabialu. o piersi z kurczaka mojej najukochanszej moge zapomniec tak samo o zwyklej kanapce czy jajecznicy bo wszystko mi w gardle staje;/ moim jedynym pozywieniem sa lekkiie salatki owoce i warzywa :d albo zupa pomidorowa! o tak ! macie jakies zachciewajki? ;> albo odrzuca was od czegos co wczesniej lubilyscie? u mnie jak powyzej. zrobilam dzis nowy zakup :D ziaja mamma mia :P p/rozstepom. czy ktoras stosowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zachcianki wyglądały tak: czarne oliwki, pizza, kebab, kapusta kiszona, ogórki konserwowe, śliwka nałęczowska, zupy w każdej postaci, tosty z serem, keczup i ostre przyprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×