Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość malgosiaa
ja mam 80 F i blagam niech wiecej nie rosna !!!!!!!!!! jak narazie udaje im sie byc na swoim miejscu :D MagdaM456456 trzymam kciuki! ja przed powiedzeniem tez sie stresowalam jak glupia bo mam szefa bardzo wrednego ale nie powiem zachowal sie super po za tym ze kazal mi isc na zwolnienie bo musze o siebie dbac bo mu kolejni zjadacze chleba sa potrzebni (ma swoja piekarnie ) :D takze jak narazie pozytywnie ;) chcialam dalej pracowac no ale praca w spozywczaku i dzwiganie nie jest dobrym rozwiazaniem. mnie rowniez bolal brzuch od dzwigania. przestalam pracowac 3 dni minely i bole przeszly. widac od czego to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam dziś w pracy kontrole mojego zwolnienia ;) tzn. sprawdzali czy przypadkiem nie jestem na zwolnieniu i jednocześnie nie pracuje, oczywiście nie było mnie, bo niestety nie dałabym rady normalnie pracować :/ więc teraz czekam kiedy odwiedzą mnie w domu ;) miała któraś z Was już kontrole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze jutro jak poszło ale już dzisiaj cały dzień o tym myślę ;) ja na zwolnienie się nie wybieram bo to nie ma takiego czegoś jak zwolnienia lekarskie po prostu zmienią mi stanowisko na takie przy którym praktycznie nie będę musiała nic robić :) W sumie stresa mam tylko dlatego bo aktualnie mam okres próbny który kończy się 17 czerwca, wiadomo z racji ciąży nie mogą mnie zwolnić ale mam nadzieje że zdecydują mi się przedłużyć kontrakt bo nie chciałabym siedzieć w domu cała ciąże :) także ostatecznie rozwiązanie sprawy 17 mam nadzieję że pozytywne dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM_ w pierwszej ciąży nie miałam, chociaż też byłam od początku na zwolnieniu. Teraz też się trochę boję. Ale jak to będzie, jak np. mnie nie będzie, bo pójdę po dziecko do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja bym poczekala do konca trzeciego miesiaca a nawet do poczatku 4 bo slyszalam ze jak masz umowe na krotki okres czasu i powiesz wczesniej to ci nic nie przysluguje. chociaz ja mam do marca 2014 i mi sie skraca ze do grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli82 to co niby mamy siedziec caly czas w domu? a jesli wyszlam po zakupy to co? kaza mi wrocic do pracy? zabiora pieniazka? :d nie wystaczy im zaswiadczenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli82 to co niby mamy siedziec caly czas w domu? a jesli wyszlam po zakupy to co? kaza mi wrocic do pracy? zabiora pieniazka? :d nie wystaczy im zaswiadczenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma zwolnienia leżącego, to nie trzeba być w domu. Oni teraz głownie sprawdzają czy kobiety jednocześnie nie pobierają zasiłku i pracują. Ale przecież nikt nam nie karze siedzieć w domu, ja rano nie byłaby w stanie iść do pracy, mdłości, senność, jestem nie przytomna po prostu, a co tu mówić o efektywności w pracy, ale przez kilka godzin w ciągu dnia nawet nie najgorzej funkcjonuje, szczególnie jak uda mi się coś zjeść, bo czasem to graniczy z cudem, a wtedy czuje się jeszcze gorzej, takie błędne kolo, ale jak tylko jest ładna pogoda, to spacerek jest obowiązkowo, wiec też mogą mnie w domu nie zastać. No ale mimo wszystko takie kontrole są stresujące i słyszę, że wszystkie znajome, które w ostatnim czasie były lub są w ciąży miały odwiedziny w pracy i w domu, więc nie dajcie się zaskoczyć Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam dobrze sama bym poszła na jakieś zwolnienie żeby odpocząć chociaż na parę dni :) a tu niestety trzeba chodzić do pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym mogła jeszcze czekać to na pewno bym sie jeszcze wstrzymała ale niestety nie mogę dalej tak pracowac cóż taka praca bardzo dużo chodzenia i dzwigania ciężkich rzeczy tak do 15 kg. Dzisiaj właśnie powróciły krwawienia więc stwierdziłam że najwyższy czas powiedzieć jutro mija 11 tydzień. Prawdopodobnie nie będzie problemów z dalszym wydłużeniem kontraktu bo w tej firmie pracuje ponad rok tylko wcześniej pracowałam przez agencje pracy. tutaj troszke inne zasady niż w pl. Ja przynajmniej wychodzę z założenia że należy przygotować sie na najgorsze ale cóż zobaczymy efekty za 2 tygodnie co to będzie. W końcu malenstwo najważniejsze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny zaczynam coraz bardziej krwawic siedze i sama niewiem co mam robic bo w szpitalu kazali mi przyjechac dopiero w tedy jak zaczne mocno krwawić :( Sama nie wiem co mam robić ! Nie znam we Wrocławiu nic prywatnego żeby sie zgłosić ! Boli mnie brrzuch , kregosłup , boje sie jesc nie wiem co mam robić ! Oszaleje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie brzuch od rana ale jakby tylko lewą strona i jest twardy czy tak może być?jestem w 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wam powiem, że Was podziwiam, że nosicie taki duży ciężki biust :) ja przed ciążą miałam B80, a teraz jestem na etapie wyrastania z C85 i już mi ciąży :D hehehh, pewnie dlatego, że jestem przyzwyczajona do B. Talia mi zanikła już całkiem, pokazał się brzuszek i przybyło w obwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także dziewczyny zdobyłam się na odwagę i dzisiaj w pracy i powiedziałam oczywiście wszyscy mi gratulowali później miałam rozmowę z menadżerem on zawsze jest miły powiedział co mogę robić a co nie i tak wychodzi na to że nie mogę robić nic oczywiście gratulował :) zmienili mi stanowisko pracy także chyba dzisiaj jest pierwszy dzień po pracy po którym nie czuje się zmęczona :) z tego co wiem to nie ma takiej opcji że nie przedłużą mi kontraktu wiec jestem pozytywnie nastawiona i mi ulżyło że nie muszę już nic ukrywać :) Co do dziewczyn wyżej ja też miałam krwawienia i czasami nadal pobolewa mnie brzuch ale z tego co piszecie to u was troszkę gorzej to jest bardziej intensywne ja bym na waszym miejscu albo od razu pojechała do szpitala albo znalazła jakiegoś ginekologa w mieście od czego jest internet. trzymajcie się dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka - ja bym jechala i to migiem, we Wrocku na Borowskiej jest akademia medyczna i ginekologia badz gdzies na izbe przyjec ginekologiczna, co za bzdura ze jak zaczniesz mocniej krwawic przeciez trzeba jak sie da ratowac maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izba Przyjęć Ginekologiczno – Położnicza tel. 071-32-70-226 pełni dyżur codziennie , przez całą dobę. Udziela konsultacji z zakresu: ginekologii położnictwa Przyjmuje pacjentów do oddziału: - ginekologiczno – położniczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiolka037- Kroptuska dobrze Ci radzi, nie ma co czekać....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my w końcu w domku, nasza córka sypała dzisiaj kwiatki na Boże Ciało, potem obiad, potem spacer...a teraz odpoczywamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja własnie byłam w AM na borowskiej i tam mi tak powiedział lekarz. A ten położnik to skąd? Chwilami tak mnie boli prawy jajnik jak by mnie chciało rozerwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka - to nic nie rozumiem i co zrobili usg, jak mozna odeslac z krwawieniem przeciez powinni przyjac na oddzial i probowac zatrzymac...a Twoj lekarz prowadzacy? Ja chodze prywantnie i nawet jak mialam male plamienia czy bole od razu kazal mi przyjezdzac i dwa razy przyjmowal na oddzial, co Ci powiedzieli, moze zadzwon jeszcze na kaminskiego do innego szpitala ze krwawisz etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka - to nic nie rozumiem i co zrobili usg, jak mozna odeslac z krwawieniem przeciez powinni przyjac na oddzial i probowac zatrzymac...a Twoj lekarz prowadzacy? Ja chodze prywantnie i nawet jak mialam male plamienia czy bole od razu kazal mi przyjezdzac i dwa razy przyjmowal na oddzial, co Ci powiedzieli, moze zadzwon jeszcze na kaminskiego do innego szpitala ze krwawisz etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola - nie rozumiem powinni zrobic usg i z krwawieniem przyjac na oddzial ja plamilam i jak zadzwonilam do swojego gina od razu kazal mi przyjechac do szpitala do niego badz ogolnie i dwa razy mnie przyjmowali z mniejszymi rzeczami..moze jedz ludz dzwon na kaminskiego nie wiem czy w wojskowym jest izba przyjec ginekologiczna wiem ze ogolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola - nie rozumiem powinni zrobic usg i z krwawieniem przyjac na oddzial ja plamilam i jak zadzwonilam do swojego gina od razu kazal mi przyjechac do szpitala do niego badz ogolnie i dwa razy mnie przyjmowali z mniejszymi rzeczami..moze jedz ludz dzwon na kaminskiego nie wiem czy w wojskowym jest izba przyjec ginekologiczna wiem ze ogolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola - nie rozumiem powinni zrobic usg i z krwawieniem przyjac na oddzial ja plamilam i jak zadzwonilam do swojego gina od razu kazal mi przyjechac do szpitala do niego badz ogolnie i dwa razy mnie przyjmowali z mniejszymi rzeczami..moze jedz ludz dzwon na kaminskiego nie wiem czy w wojskowym jest izba przyjec ginekologiczna wiem ze ogolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola - nie rozumiem powinni zrobic usg i z krwawieniem przyjac na oddzial ja plamilam i jak zadzwonilam do swojego gina od razu kazal mi przyjechac do szpitala do niego badz ogolnie i dwa razy mnie przyjmowali z mniejszymi rzeczami..moze jedz ludz dzwon na kaminskiego nie wiem czy w wojskowym jest izba przyjec ginekologiczna wiem ze ogolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×