Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Nick............wiek.......miejsce...........termin..... . ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12..... . .........2 Czarofffnica......................................03.12. . . ...........kolejna sunflowersun......29.............................03.12.. . .........1 (+1por.) Eko_Mama.........30...........Śląsk................04. 1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK................. 0 4. 1 2............3 oaniao...............34........Kraków..............05.1 2 .............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 dumna mama.......25.......okolice wawy.......07.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.1 2 ... .........1 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?.. . . .........1(+1pz) Lakis.................34..............................09 . 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Lena1983-30........30.........Sląsk.............12.12.. ............4 Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12......... . .....1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14.12... . ... ......3 Raven32.............32............................15.12. . .............1 Aura85................28......Gdynia.............15.12.. . ...........1 malgosiaa.............23........Włodawa........15.12... ............1 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12.... . ...........2 białaMilka............23.........ZSZ...............18-19.12.............1 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12. . ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań...........19.12... ............2 Mimifi..............33........łódzkie..........21.12.. ............1 MagdaM456456.......21.....UK (małopolskie).....22.12..........1 Ania7912............34........Sompolno.........27.12.... . ..........2 deli82................31.......zach.pomor.......29.12... . ...........2 Princessa23.........23.......łódź................30.1 2 ...............2 Dominisia0611.....23.........Lublin............31.12.... . .........1 jestem i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, no właśnie cisza na forumie sie zrobiła. Ja zauważyłam, że strasznie dużo czasu przed kompem spędzam, a 4h to bezpieczne maksimum więc się ograniczam. Zwłaszcza, że dostałam kurs do nauki angielskiego bardzo fajny, tez jest na kompa i muszę jakoś to pogodzić :) a w ogóle wydaje mi się, że nie podziękowałam monteblack za cynk o Lidlu - a się obłowiłam w koszulkę i spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dawno mnie nie było a tu takie zmiany na forum! Początkowo nie mogłam się zalogować zapomniałam hasła! Ale fajnie, że pojawiają się kolejne mamy w czwartej ciąży - u mnie też 4 jak wiecie. Problemów narazie odpukać nie mam, jestem aktywna i świetnie, nawet nie mogłabym sobie pozwolić na odpoczynek w mojej sytuacji. Czy któraś z was zaczyna już kompletować wyprawkę? Ja pomału zbieram aby rozłożyć te koszta i później było łatwiej. Mam cześć rzeczy po dzieciach ale trochę muszę dokupić i właśnie przymierzam sie do zakupu wózka podwójnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalamana tym ze ciagle rzygam, od rana do nocy mnie mdli, cos okropnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Lidlu kupiłam te leginsy ciążowe, nawet fajnie leżą i nie wyglądam grubo, heh:D I jakbyście wiedziały o jakiś fajnych rzeczach dla nas lub dla dzieci to bardzo byłabym wdzięczna....ja mieszkam pod miastem i tu ulotek, reklam nie noszą, więc często omijają mnie fajne promocje. A co do kompletowania wyprawki,...ja na razie się wstrzymuję, chyba że bym coś super trafiła, a takie większe zakupy typu wózek, łóżeczko (bo tego już po córce nie mamy) to na jesień dopiero, tak ustaliliśmy z mężem:) A w ogóle to też czekam aby poznać płeć, bo ja wszystkie ciuchy mam w kartonach na strychu po córce, dosłownie wszystko, więc jak się okaże, że druga córcia to tylko drobiazgi dokupię, czy ubranka wyjściowe na przykład a jak będzie synuś, to trzeba będzie zrobić segregację...a reszta już się nie przyda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki---->no problem:)Ja oblowilam sie tylko e legginsy ale z okazji ze jestem przy kosci i mam multum letnich tunik itp to byl najwazniejszy zakup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaa
hej dziewczeta :) nie widzialam tych legginsow ciazowych a chetnie zobacze :) ciekawe czy u mnie jeszcze sa... jak samopoczucie? ja dzisiaj ide na wizyte i az umieram z paniki bo glupia naczytalam sie ze w 10tyg serduszko obumiera itp. niby nie mam powodow do paniki ale cbhyba dopoki nie bede trzymac bobaska na rekach to nie uwierze i sie nie uspokoje. dzis jakies badania na zespol downa itp. jak to sie bada? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne_Oczy100 kochana ,ja żle napisałam w tabelce ,Ja mam 6 letnią córeczkę ,a 2 je dzieci poroniłam teraz to moja 4 ciąża .Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne_Oczy100 kochana ,ja żle napisałam w tabelce ,Ja mam 6 letnią córeczkę ,a 2 je dzieci poroniłam teraz to moja 4 ciąża .Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala Hania
Witam wszystkie mamusie! Malgosiaa gdzie wyczytalas że serduszko przestaje bić w 10 tygodniu? Przerazilas mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala Hania
Witam wszystkie mamusie! Malgosiaa gdzie wyczytalas że serduszko przestaje bić w 10 tygodniu? Przerazilas mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin..... . ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12..... . .........2 Czarofffnica......................................03.12. . . ...........kolejna sunflowersun......29.............................03.12.. . .........1 (+1por.) Eko_Mama.........30...........Śląsk................04. 1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK................. 0 4. 1 2............3 oaniao...............34........Kraków..............05.1 2 .............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 dumna mama.......25.......okolice wawy.......07.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.1 2 ... .........1 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?.. . . .........1(+1pz) Lakis.................34..............................09 . 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Lena1983-30........30.........Sląsk.............12.12.. ............2 (+2 por.) Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12......... . .....1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14.12... . ... ......3 Raven32.............32............................15.12. . .............1 Aura85................28......Gdynia.............15.12.. . ...........1 malgosiaa.............23........Włodawa........15.12... ............1 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12.... . ...........2 białaMilka............23.........ZSZ...............18-1 9.12.............1 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12. . ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań...........19.12... ............2 Mimifi..............33........łódzkie..........21.12.. ............1 MagdaM456456.......21.....UK (małopolskie).....22.12..........1 Ania7912............34........Sompolno.........27.12.... . ..........2 deli82................31.......zach.pomor.......29.12... . ...........2 Princessa23.........23.......łódź................30.1 2 ...............2 Dominisia0611.....23.........Lublin............31.12.... . .........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaa
a gdzies na jakims forum tylko ze wlazlam tam jakos przez przypadek, czytalam o 10tyg ciazy weszlam tam i okazalo sie ze byla tam spora grupa tematyczna kobietek ktore poronily wlasnie w 10tyg.. i wlasnie jedna jak poszla na badanie to okazalo sie ze serduszko nie bije ;( a zadnych objawow nie miala nie wiem po co ja to czytalam, chyba taka glupia natura ludzka. a tak ogolem: wlasnie szlam pod prysznic i zauwazylam pierwszy rozstep kolo pepka!! :( !! tak wczesnie?! ;( jakie macie na to sposoby? nie chce byc poryta jak nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Twoja waga? Bo powodem w 3-im miesiącu raczej nie może być ciąża... Ino prędko kremy, masażyki, obszczypywania.. i kontrola wagi. wiem, że to głupio zabrzmi, ale: może się mocno tam udrapnęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jednym z forum dziewczyny poleciły krem Mustela i ja właśnie ten stosuję. Tylko, że za późno, bo mam już mnóstwo rozstępów na piersiach. Piersi urosły mi o 2 rozmiary. Po tym poznałam, że jestem w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z cycami, to chyba najtrudniej, bo one mogą się powiększyć z dnia na dzień. U mnie o rozmiar w górę, czyli do rozmiaru sprzed obu ciąż (po pierwszej zmalały, obawiam się, że po drugiej też tak będzie). W pierwszej ciąży stosowałam Fissan, uniknęłam rozstępów ciążowych (a od przytycia w podstawówce mam). Był on tak szalenie gęsty, że po rozprowadzeniu masaż był z głowy. Poza tym przynajmniej raz dziennie delikatnie obszczypywałam cały brzuch, aż do różowości. Na razie jeszcze nic nie robię poza zwykłym balsamem po kąpieli. Za miesiąc (około) zacznę bardziej o to zabiegać. Co możemy zrobić: dbać o super kondycję skóry w newralgicznych miejscach, tyć książkowo i się modlić ;) Czego nie możemy zrobić: zmienić wrodzonej skłonności do rozstepów :/ A do mnie Siostra przyjeżdża na długi weekend, co mnie strasznie, strasznie cieszy :) Zapewne będziemy gadać bez końca, jak zwykle zresztą, głównie tym się we dwie zajmujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mi cycuch urosl ogromnie.Biustonosze jeszcze te same,ale podejrzewam,ze niedlugo.;) A ja nie lubie miec duzych bo wtedy to juz wydaje sie megawielka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak miałam rozmiar A to i tak dalej mam, tylko piersi zrobiły się bardziej napięte i okrąglejsze. I fiszbiny zaczynają mi przeszkadzać przy tych bolących piersiach. A co do rozstępów, to całą ciąże pierwszą nie miałam, smarowałam jakimiś badziewiami i nagle w 9 miesiącu tak wyskoczyły,że nie było na to rady. A teraz ich w ogóle nie widać. W końcu się pogoda robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niby F teraz, ale przy 70 pod biustem i wzroście 170 cm, to te piersi są duże, ale żadne tam wielkie - mogłyby mi zostać. Przed ciążą 70E -gdyby tak zostało też bym się nie obraziła, ale sądzę, że poleci mi do D. Trochę szkoda, bo odpowiada mi duży biust :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też rozmiar biustu się powiększył o 1 rozmiar....a miałam miseczkę D, masakra, weź to dźwigaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja zdecydowałaum sie powiedzieć jutro w pracy o ciąży bo już nie za bardzo daję rady tym bardziej że to praca fizyczna i przez to pobolewa mnie brzuch więc nie ma co ryzykowac dalej. Pietra mam nieziemskiego zobaczymy co będzie jutro ale pewno nie przespie całej nocy z tych nerwów. A ostateczne rozwiązanie kwesti po 17 czerwca. Brrr aż mnie ciarki przechodzą na myśl o Jutrzejszym dniu. :/ tym bardziej że juz dwie dziewczyny na naszej zmianie są już w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaa
Justyszak mam spora nadwage aczkolwiek od poczatku ciazy chudne jak glupia. juz 8kg. ale od chudniecia miec rosztepy?? zadrapaniem to to nie jest bo jak przejade po tym palcem to czuje takie wglebienie. wiem jak wygladaja rozstepy bo jak zaczelam wcinac hormony to mi sie pojawily na nogach. zalamalam sie normalnie ;/ to jak juz sa to co bedzie pozniej?! Po wizycie oznajmiam ze dzidzia zdrowa i smiesznie sie wyginala podskakiwala i machala lapka :)) 11tydz 3 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×