Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

I ja trzymam dziewuszki kciuki za Was:) Ja chyba nie doczekam do 16.05...Tymbardziej,ze objawow zadnych nie czuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania7912
Witajcie dziewczyny!! Chętnie do Was dołączę . Mnie też na teście wyszły dwie kreski ale troszkę pospieszyłam się z wizytą i pani doktor ciąży w 100 % nie potwierdziła ale czuję, że będzie dzidziuś. We wtorek 7.05 mam wizytę więc będę pewna w 100%. To moja druga ciąża więc chętnie podzielę się z Wami moimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) ja mam termin na sierpien ale czasami Was podczytuje :) zycze Wam wszystkim powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limka17
Ja mam PIERWSZĄ wizytę w środe!! zbliża się wielkimi krokami!!! a druga za raz w czwartek rano u tutejszego lekarza - a raczej pielegniarki :) Ja chce juzzzzz :) Trzy mam kiuki za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po raz kolejny
witajcie chętnie się dołącze obecnie 7 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zero objawow i zaczyna mnie to martwic.Ani nie czuje glodu, zero wymiotow, teraz to juz nawet zero mdlosci, nie czuje sie senna. Nie wiem czy tak powinno byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limka17
no i fajnie ze tu jestesmy wszystkie, 'w kupie' razniej jednak :) zwlaszcza dla Brzuszkowych Debiutantek jak ja - milion pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
Ciąża nie rozwinęła się, mam odstawić wszystkie leki i czekać na poronienie... w ciągu 2 tyg powinno być po wszystkim... w 8t6d poziom wzrost nie wielki bo tylko 3 mm... żegnam się z Wami dziewczyny i życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po raz kolejny
bułka 30 wiem może moje pytanie nie będzie na miejscu ale gdybyś mogła odpowiedzieć to by mi pomogło, ja jestem w 7 tyg i martwi mnie że od kilku dni troche zanikły objawy, przede wszystkim nie mam czułych jajników i dołu brzucha a w ciąży raczej powinny być wrażliwe, przynajmniej tak było wcześniej i też się martwie czy z ciążą wszystko ok, również przyjmuje lekarstwa bo miałam wcześniej poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
inny lekarz nic nie pomoże... w tym tyg powinno być już widać dzidzię wielkości fasoli, a jest mniejsza niż 2 tyg temu gdzie miała 2,4 mm a dziś ma 3 mm... żaden lekarz już nic nie pomoże... ja objawy miałam wszystkie, żadnych planień nic, także to natura :-/ idę dalej płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama po raz kolejny
Pytanie bardzo nie na miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zero wrazliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkoo
Dziewczyna straciła ciążę a ta wyżej tylko o sobie. Wstyd kobieto teraz takie pytania zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven 32
Bulka bardzo ale to bardzo mi przykro:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven 32
Bardzo smutne wiesci na dzis. Bulka a lekarz powiedzial choc slowo co moglo byc przyczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po raz kolejny
no pewnie macie racje, pytanie nie na miejscu, ale również się martwie, tak jak każa z was, każy pewnie ma niepokój w ciąży to taki okres gdzie przez 9 miesięcy z niepokojem obserwujemy każy niewłaściwy objaw, i ja też shizuje, tym barziej że wiem co znaczy poronić ciąże bo sama przez to przechodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno mnie nie było. dzis mialam kolejną wizyte serduszko biło ale lekar powiedział ze mam splaszczony pęcherzyk i może dlatego byly te plamienia wiec dał mi kolejne 3 tyg zwolnienia... i tu jest problem... dzwoniłam do mojej Dyrekcji i mowie jej co i jak a ona ze powinnam wrócić do pracy i dokończyć staż nauczycielski bo już miesiąc zostal i to szkoda zmarnować a zwolnienia nie trzeba wykazywać... no załamałam się... jestem w kropce. dzidzia jest ważniejsza a tu takie dylematy jeszcze.... wiem że była na mnie zła, a ja się przez to denerwuje teraz bo jutro muszę podać jej moją decyzje co robie. jak wróce i coś się stanie to może być problem dopiero bo dostałam zwolnienie, a jak nie wrocę to wiem że ona będzie zła.... jutro sądny dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bułka przykro mi bardzo, wiem co czujesz, też byłam grudniówką 2013, niestety w zeszłą środę wylądowałam w szpitalu z krwawieniem, to był 7 tc, skończyło się na łyżeczkowaniu, przytulam mocno i zapalam dla Twojego aniołka, następnym razem nam się uda :(...... trzymaj się dzielnie/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limka17
Raven, ja mam tak samo...wręcz energia mnie rozpiera ...(tfu tfu...) panicznie się boje mdlosci, juz nie mowie o wym...Obysmy nalezaly do Szczęściar! :) ktory masz tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven 32
dzisiaj jest 7 tydzien i 2 dzien a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven 32
Staz mozesz zrobic pozniej, przedluzy Ci sie zaledwie miesiac jak bedziesz na L4 miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven 32
Bardzo smutny...:( jeszcze czytam Anielice eh:( Przykro mi strasznie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
Dziękuję Wam dziewczynki, nie spodziewałam się tego tym bardziej, że nie było powodów... sobie nie mam nic do zarzucenia uważałam jak mogłam... natura sama za mnie zdecydowała a luteina tylko ją sztucznie podtrzymywała. Na szczęście ominie mnie zabieg gdyż zbrodek jest maleńki i mam grupę krwi + i p powinno dojść do poronienia w ciągu 2 tyg, potem kontrola czy wszystm ok i możemy starca się o kolejną ciążę... jeszcze tylko muszę po ty wszystkim zbadać poziom bhcg i zobaczyć czy ładnie opada! chyba nie ma reguły i my nie jesteśmy w stanie nic zrobić, dochodzi do wad genetycznych i tak się dzieje... bądźcie silne, trzymam za Was kciuki dziewczynki, zwłaszcza te z którymi jestem tu od początku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven problem w tym ze z tym stażem jest tak ze jak zwolnienie masz ponad miesiąc (u mnie będzie 5 tyg) to przepada. muszę go wtedy zacząc na nowo jak wroce do pracy po macieżyński bo to trwa od września do końca maja... zostało mi niewiele ale sie boje dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×