Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość waniliowa23
Princessa nie przejmuj się wszystko na pewno jest ok, lepiej, że jest więcej niż mniej! Gdzieś wyczytałam, że jak jest bardzo duży poziom hcg w stosunku do tygodnia to duże prawdopodobieństwo, że to bliźniaki :) ja w 5t5d miałam poziom bety 11 160 , i też się martwiłam, że to jakoś dużo, ale wszystko jest ok ;) Dziewczynki nie byłam jednak na tym usg wczoraj, bo ginka pojechała do Warszawy i gabinet nieczynny. Umówiłam się na wtorek więc jeszcze chwilke poczekam... U mnie kolejny objaw... wstawanie siku w nocy, gdzie u mnie się to NIGDY nie zdarza :) Idę robić jajeczniczkę! Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
Sunflower gratulacje, wspaniałe wieści :) Princessa Twój przyrost bhcg uważam również za prawidłowy, lepiej się martwić jak nie rośnie.... monteblack - ból piersi i płaczliwość - właśnie to są objawy, więc je masz :) Provitamina zrób lepiej te badania, zobaczysz w morfologii, czy nie brakuje Ci czegoś, tak długo już wymiotujesz nigdy nie wiadomo co tam się dzieje :) a ja dziś nie rzygam! kilka zawrotów głowy zaraz po przebudzeniu, lekka kawa i przeszło - mąż wymyślij to wczoraj na te moje helikoptery, na razie działa, ale kawa mi nie smakuje... z samego rana wciągnełam bułkę z salami i żółtym serem i jestem szczęśliwa :) Kroptuska mi też brzuch wywaliło jak na 4 miesiąc! Trudno ukryć te krągłości, także będę się afiszować :) a wczorajsze curry z rybą i fasolką szapargową zniknęło w 3 sekundy! wiecie co? dałabym się pokroić za pęczek zielonych szparagów... ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka30
Fufa a jak tam twoje serduszko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Serducho bije, dzidzia ma 19mm. Napisze pozniej, bo jestem w pracy. Mam sie umńwic na badania prenatalne. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyniki porobię dopiero po tygodniu majówkowym na spokojnie, będą świeże. Wcześniej tylko TSH zrobię bo do endokrynologa mam 7 maja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Hania
A ja wczoraj sos koperkowy, jajeczko, ziemniaki. Pol nocy przezywalam jaki mi ten sos dobry wyszedł, udało mi sie nawet odczuwać przyjemność z jedzenia potem było trochę gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack - ja rowniez czekam bo to moje 3 usg i narazie tez widzialam nicosc a potem pecherzyk ale bez zoltka ... 8 maja sie dowiem czy jestem do konca w ciazy bo mi nawet placzliwosc minela eh... A ja wczoraj nie wytrzymalam i zrobilam ogorkowa oraz pieczarkowa, dla taty sadzone jajeczka ziemniaczki warzywka a dla siebie extra mexykanskie warzywka na ostro z malym ryzykiem i rybka duszona z warzywami ... ide w koncu zjesc sniadanie......eh dopiero wrocilam z 3h obchodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limka17
Dziewuszki, ja mam tez schizy. 8tc. Nic mi nie jest. 4 testy pozytywne. Energia mnie rozpiera. Dopiero w srode mam pierwszy raz lekarza! Nie wytrzymam...a jak to jakis torbiel, tak podobno sie zdarza :-((( totalnie swiruje. Nie zrobilam bety i to jest moj blad. 4 niezalezne testy w tym jeden elektro wiec to chyba jednak dzidzi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limka17- to nie schizy, to ciąża;) Ja też mam dzisiaj równo 8tc...jutro zacznie lecieć 9tc... Kiedy miałaś ostatnią @? Ja 1 marca...cykle 28dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Hania
Na bank! Gratulacje, ja zaczynam miec shizy bo już byłam u lekarza , serduszko widzialam, a w przyszły czwartek mam znowu wizytę i jakieś brzydkie przeczucia się mnie od wczoraj trzymają ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limka17
Hihi Eli :-) :-) ja 6.03. Cykle bardzo dlugie czasem do 40 dni ale znam na 100 % date zaplod. :-) wiec ten mial byc chyba krotki 28 dn. Tez sie dobrze czujesz???? Bylas juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limka17
No moze faktycznie - teraz mi sie chce plakac tak mnie wzruszylyscie :-D :-D paranoja hahahaha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza w 6tc3d....wszystko było ok, ale i tak mam schizy bo za dobrze się czuję, śmiesznie to brzmi, ale tak jest...bolą mnie tylko piersi ale i tak już mniej niż na początku...co jeszcze teraz zaobserwowałam to często sikam, od rana już byłam 4 razy a w nocy też 2 razy, więc może nie jest tak źle jak mi się wydaję:) Ale i tak ciężko mi będzie wytrzymać do 14 maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez czekam na wizyte, aż do 16.05.... dopiero usłyszę wtedy serduszko (mam nadzieję:). Za to już se strzeliłam dziś płaszczyk zimowy ciążowy. Bo był na przecenie w HM za 60 zł i się nie mogłam powstrzymać. Jeszcze jak zadzwoniłam do faceta po poradę to: bierz, bierz, pewnie, pewnie :) Chyba powinnam się puknąć na takie zapeszanie, ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limka a testy i tak wykrywają HCG w moczu właśnie i jeszcze nie słyszałam, zeby komuś wyszedł fałszywie pozytywny (fałszywie negatywny to tak). A tak w ogóle do zapłodnienia nie musiało dojść wcale w dniu przytulanka - czasem może się to zdarzyć nawet max. 4-5 dni po. Także kobita ciężarna jesteś, nie ma opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też odchodzą wszystkie objawy. Wczoraj już przestałam nawet zrzędzić i mąż trochę odetchnął, bo ostatnio trzasnął już drzwiami i myślałam, że zostawi mnie z drugiej strony :) Do mojego usg 10 dni. Haga napisała, że miała ciążę pozamaciczną. Jeszcze tylko tym się nie martwiłam i oczywiście już zaczęłam ;-) ehh Ktoś jeszcze pisał skąd jesteśmy - ja ze stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja widzialam co najwyzej pecherzyk i to tez nie do konca bo trafilam na zlego lekarza, jak teraz pojde 8 maja to bedzie 9 tydz to juz musi cos byc jak bedzie eh... Elizabet - ja nawet siku nei chodze bylam moze z 2 razy dzis....a w nocy raz...sama nie wiem, nie widzialam serduszka wiec sie martwie.... Bulka - u mnie brzuch mega ale w dwoch poprzednich ciazach tez tak mialam ze w 2 mc jak w 4 ..............tyle ze ja musze sie maskowac i tu jest problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne oczy - ja juz tez mialam gorsze fazy pt ryk histeria etc i ze wszyscy sa przeciwko mnie i sie wyciszylo do wczoraj...jak poszlo na noze i ze chyba nie mozemy juz razem mieszkac :D a poszlo o 1 slowo "prąd" bosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo smieszne :P od tego slowa sie zaczelo ... a konkretniej od rachunku i niedomowienia a potem to juz poszlo :) nerwy mialam praca zszargane i tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbyvilalge
hej dziewczyny, z tymi badaniami nie czekajcie na ostatni moment bo ja tez chciałam mieć robione bliżej wizyty u lekarze i na badanie krwi poszlam tydzień przed wizyta a okazało się ze w moim powiatowym szpitalu krew na toxo wysylaja do szpitala wojewódzkiego w dodatku krew jest wysylana tylko w piatki raz w tygodniu i na wynik czeka się 10 dni roboczych... wiec na wizyte toxo nie miałam tylko te podstawowe które szpital robi od reki :/ najlepiej przedzwonić do szpitala/ przychodni w której chcecie robic i zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×