Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy odkladacie pieniadze dla d

czy odkladacie pieniadze na konto dla dzieci?

Polecane posty

Gość jiadczeik
A co myślicie o odkladaniu ale waluty np euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfdghdghg
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmammma
Swoich jeszcze nie mam, ale zastanawiam się nad odkładaniem kasy dla chrześnicy. Pomysł podsunął mi znajomy, który ustawił sobie comiesięczny przelew. Sam nie odczuwa upływu kasy, a dla dziecka się odkłada. Myślę o koncie oszczędnościowym. Tylko jeszcze muszę poszukać banku z odpowiednim oprocentowaniem. Ostatnio czytałam różne porady finansowe w serwisie http://www.czasnafinanse.pl/ i zastanawiam się, czy można by jeszcze jakoś inaczej zainwestować, co może też jakiś fundusz? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huinter
Jeśli rodzina jest dla ciebie ważna zastanów się: Czy moja rodzina dobrze czuje się w domu? Czy dom jest miejscem, do którego mąż i dzieci chcą wracać? Czy udzielam pochwał? Czy przekazuję najistotniejsze wartości? Czy wpajam właściwe nawyki? Czy buduję atmosferę wsparcia i akceptacji? Czy nasze rozmowy są dobre i konstruktywne? Zrozumienie, wzmacnianie pasji, wspieranie rozwoju, dawanie szerokiego pola do działania, tworzenie bezpiecznego środowiska rozwoju, zachęcanie do zmian to, wbrew pozorom nie wymaga wielkiego wysiłku. Wystarczy poznać kilka prostych zasad. Przeczytajcie sobie fragment publikacji: http://coaching-przy-kuchennym-stole.zlotemysli.pl/empatia,cafe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 612
My zalozylismy konto corci i wplacamy co miesiac mala kwote.Konto bedzie procentowac, bo wyplacic pieniadze bedzie mogla jak skonczy 18 lat.Bedzie miala na studia np.Bo tutaj sa platne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welcome in my world..
odkładamy tak w ogóle kase i jak za kilka lat spłacimy nasz kredyt to kupimy drugie mieszkanie dla dziecka. Będzie pod wynajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odkładamy pieniędzy bo to bez sensu. Ale mamy mieszkania, które sami dostaliśmy od rodziców, które wynajmujemy i kiedyś dostanie je nasze dziecko...no może nie konkretnie te same bo rozważamy sprzedaż i kupno innych lokali, ale w każdym razie coś dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×