Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochaneke

syf u znajomych

Polecane posty

Gość kochaneke

ciekawi mnie skad tlumaczenia balaganu w domu typu: no mamy male dzieci to wiadomo jak jest .. Czy naprawde troche systematycznosci i czlowiek sie gubi ? Mam w domu 2 dzieci w wieku 3,5 lat oraz 5 miesiecy i jakos syfu nie mam. Znajduje czas na spacery, zabawy z dziecmi, chwile dla siebie, na ugotowanie obiadu a nawet posprzatanie w domu. Wiadomo, ze zabawki przy dzieciach moga sie gdzies walac ale bez przesady by w domu podloga kleila sie od sokow, herbatek , na podlogach rozwalone chrupki, brudne gary w kuchni i by sie przy tym usprawiedliwiac malymi dziecmi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu, ach czemu
tez uważam, że to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pracujesz? ja wychowuje dziecko i pracuje na pelny etat. czasem nie mam żywcem sił by sprzątać . z resztą nie sądzę żeby kilka zabawek w kącie czy pisaki na podłodze były syfem, ale jestem w stanie to zrozumieć jeśli ktoś pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneke
przeciez napisalam ze rozumiem, ze moga byc gdzies zabawki rozrzucone po kontach czy pokoju przy dzieciach a opisalam zupelnie inna sytuacje. Nie pracuje zajmuje sie dziecmi - ale znajome tez nie pracuja a syf w domu maja i zwalaja to na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levvatyvva
Ja mam syf,bo maz calymi dniami jest w pracy,mam dwoje dzieci w tym niemowlaka,a do tego jest jeszcze pies,ktory tez brudzi. jak juz mam chwile czasu,to padam na ryj i mi sie nie chce sprzatac. I dlatego nie zapraszam takich jak ty so siebie,zeby mi nosem krexili na syf,tylko umawiam sie na miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj65rd5sejs
ja mam taka brudaske w rodzinie kurwa masakra jak tam wejdziesz... a najlepsze jest to ze ona nie pracuje ale niema czasu i ma 3 letnie dziecko ale syf tam jest nie do opisania.... wszystko sie klei smierdzi i w ogole. no ale jak gwiazda z dzieckiem idzie na spacer to wymalowana wlosy wyprostowane i higiena przede wszystkim jesli chodzi o dziecko tego nie ruszaj bo brudne a czy raczki myles? a jakie to kurwa ma znaczenie jak gnoj w domu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj65rd5sejs
tez mam male dziecko i psa i odkurzam 2 razy dziennie chodze na spacer i zakupy gotuje obiad i w domu mam na tip top bo syfu nie znosze.... ale lepiej powiedziec nie mam sily a rusz dupe i wstan o 5 rano wez prysznic podszykuj obiad dziecko sie przebudzi daj sniadanie i wlacz bajki potem zrob kolo siebie i wyjdz z malym na spacer przy okazji zrob zakupy.... itd troche organizacji no ale po co lepiej w syfie siedziec. Irytuje mnie to i denerwuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry muffin
Patrz, a ja wolę mieć syf w domu niż braki w znajomości języka ojczystego. Nie pojmuję jak można mieć konty zamiast kątów. A swoją drogą co cię obchodzą cudze mieszkania. Sprzątaj swoje konty ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jectem leniwa
ja mam bałagan bo nie lubie sprzątać :( wole posiedzieć przy kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklasajakaklasa
a co cię obchodzi syf u znajomych, lepiej własną dupą się zajmij świetna z ciebie znajomka co zagląda po kontach w cudzym mieszaniu a potem ma temat na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj65rd5sejs
no tak zwracaj uwage teraz na pisownie zeby swoim syfem sie usprawiedliwic... he he he zalosne i smierdzi od takich ludzi tym syfiastym domem ja to na odleglosc czuje a fuj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj65rd5sejs
spadam z brudasami nie gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levvatyvva
No to ty wlacz bajki i liz chalupe na blysk. ja wole poczytac dzieciom bajki i pobawic aie klockami,ale co kto woli. mozna zobic dzieciom z mozgu sieczke,ale miec mieszkanie jak perfekcyjna pani eomu,oczywiscie -jesli ktos ma takie priorytety. nie chce mi sie siedziec na tym forum dla zmij,szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jectem leniwa
papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levvatyvva
No moze onabkonty wlasnie sprzata,konty bankowe swojego starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjsdjddjjdj
jasne że nie musisz z brudasami gadać, spadaj, i tak cię nikt nie lubi chorobliwy pedancie, to jest schorzenie psychiczne i to się leczy, wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia216
Syf w domu maja Ci ktorzy NIE LUBIA sprzatac i kropka.znajoma starsza kobitka.Miala burdel w domu bo ... gospodarka, dzieci 4, praca na pelny etat i wielki dom.OK ale teraz kobicina jest na emereturze, mieszka z nia jedno dziecko tylko,gospodarki nie ma, i dalej syf.I co? Ludzie co lubia porzadek to go maja ,nie wazne czy sa dzieci i praca ,wystarczy systematycznosc.A ci co nie lubia znajda 1000 powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneke
ja mam dwoje dzieci - meza rowniez calymi dniami nie ma w domu bo wraca z pracy po 18stej . Caly dzien od samego rana jestem w domu z dziecmi i jakos jestem w stanie wszystko ogranac i syfu w domu nie mam. I dokladnie wystarczy wziac sie za robote ! Wbrew regulom w domu nie ma tyle roboty.. Roboty sobie robicie przez brak systematycznosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj65rd5sejs
w koncu ktos madry cos tutaj madrego napisal;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskdkasdj
ja mam syf bo nie lubie porządku i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj65rd5sejs
tak wlacze dziecku bajki 2-3 razy dziennie na pol godziny strasznie je tym krzywdze napewno a ty baw sie z dzieckiem klockami w syfie i czytaj mu ksiazki ktorych kartki od brudu sa sklejone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie=perfecyjna
Oj, dziewczyny, wstydzcie sie-to, ze ktos ma zmyta podloge i wszystko ogarniete nie jest cecha perfekcyjnej pani domu, a naturalna rzecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzielaniałam
uważam że dzieci praca itp top wymówka ,ale ..... sama mam syf ,wstyd mi a nie potrafię tego zmienić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehehehe
a ja mam bałagan i mam to w dupie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzielaniałam
dodam że moje mieszkanie naprawdę wygląda jak te z perfekcyjnej P.D , przed sprzątaniem...a pracuje 2-4 h dziennie w domu ,mam psa i 9 letnie dziecko , ledwo mi się chce obiad córce zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneke
wiadomo ze najbardziej zbulwersowane tym tematem sa tluste lochy z syfem na glowie i w domu co nie widza niczego innego poza siedzeniem na kafe ;) Ruszyc dupe i zaraz i tluszcz zejdzie nie tylko syfu sie pozbedziecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaneke
i faktycznie czyste podlogi, zrobione pranie, czysta kuchnia bez stosu garow, odkurzone dywany i czysty sracz, ugotowany obiad- to rodem dla perfekcyjnej Pani domu zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijiojio
co sie tak obruszacie drogie sprzataczki? Macie ochote latac z motorkiem w dupie i sprzatac nonstop, to wasza sprawa- widocznie do tego jestescie stworzone:D Odkurzac 2 razy dziennie? Trzeba bylo sie uczyc, to stac was by bylo na panie do sprzatania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzaj i nie rob z
a moze twoje mieszkanie to 30 m?ja mam wielka kuchnie z salonem u gory 4 pokoje do tego łazienki gora dol,wiec nie wiem czy ogarnelabys taki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgfgfgf
u mnie najgorszy to taki powierchowny balgaan. Czyli zabawki corki. Teraz corka bawi sie na stole- robi z ciatoliny lody. Na stole mega balagan i na podlodze. ja np. nie wlakdam ubrac tylko walaja sie na fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×